Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestlipak se ti Bohouši tví vládní vojáci pochlubili ,že ti střílely po manželce!!! Rolling Eyes
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no a nejen to mam pocit ze ti ji dokonce zabili. to nebyla zachrana .... Very Happy
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevidíme akci na hlavní stránce, takže report napíšu sem.

Akce dobrá, pivo a klobásky výborny!!

Ale ted vážně. Opravdu jsme si skvěle zastříleli celý tým. Za Paintball Aš nemohu jinak než poděkovat za peckově zorganizovanou akci a suprově hratelnej scénář. Pak bych chtěl také poděkovat jak soupeřům, tak partyzánům zá úžasnou fair-play. Těším se na další akce s Vámi.

Jinak jsem v lese ztratil zelený nůž asi 30cm i s čepelí, ale nečekám, že ho nekdo našel =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
Jestlipak se ti Bohouši tví vládní vojáci pochlubili ,že ti střílely po manželce!!! Rolling Eyes

Vojáci ne pochlubila se manželka Very Happy a mam pocit že ona střílela po nich a DOKONCE TVOJÍ PISTOLÍ takže pomalu protože střílela i po mě Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Kane napsal:
Jestlipak se ti Bohouši tví vládní vojáci pochlubili ,že ti střílely po manželce!!! Rolling Eyes

Vojáci ne pochlubila se manželka Very Happy a mam pocit že ona střílela po nich a DOKONCE TVOJÍ PISTOLÍ takže pomalu protože střílela i po mě Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Máte to v té rodině nějaké pomotané Laughing ty uženeš 120 lidí k smrti a na smrt, aby jsi vyrval svojí staronovomanželku ze spáru povstalců a ona jim nakonec div nevelí Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mi sme si to doma ujasňovali včera skoro celou noc takže už ví kam patří (aspoň teď) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko to jsi napsal mooooc hezky Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Když sem hnal lidi přes vodu bylo vidět nasazení všech a toha po úspěchu.Pak sem se jako správný velitel nechal převézt abych si nenamočil botičky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

No a já měl na brodu připravený bara Bum Laughing Laughing škoda mohl jsi to mít z první ruky Wink tak snad příště Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Ztráty a nálezy:

Krytka baterky (?) maskovaná. Kombinace hnědé a tmavě zelené s výrazně vyditelným čtvercovým vzorem od nějaké síťky.



Popis mi víc než nápadně připomíná ztracenu přední krytku kolimátoru ze zbraně mého nohsleda Smartyse(profil MARTYSTO). Laughing Laughing Laughing
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cobras1



Založen: 14. 04. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 10:04 pm    Předmět: Re: ztráta Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Cobras1 napsal:
Salfa napsal:
Cobras1 napsal:
Takže u nás taky jedna ztráta tuba zelená 50.

Mela by byt podepsana Salfa - SPAS ztrata u brodu pri poslednim stretu Smile pokud tomu tak neni pak nejni moje Smile


Omlouvám se Salfi, ale myslel jsem tím, že naši kluci taky jednu ztratili.

To je v pohodě já už toho postrácel Laughing Laughing většinou v zápalu boje když dobíjim tu prázdnou tubu normálně zahodim, už se mi to parkrát povedlo Laughing Laughing tahle mrcha, ale vypadla sama Laughing Laughing Laughing Laughing No což hra to byla výborná, soupeř taktéž takže mě nějaká tuba nemůže zkazit náladu Wink


To máš naprostou pravdu, už se těším až si konečně pořídím vlastní flusačku a nebude mne štvát, že ty půjčené lítají kam chtěj Rolling Eyes Laughing
Dobrý lov v dalším tahu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
mastodont napsal:
Když sem hnal lidi přes vodu bylo vidět nasazení všech a toha po úspěchu.Pak sem se jako správný velitel nechal převézt abych si nenamočil botičky Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

No a já měl na brodu připravený bara Bum Laughing Laughing škoda mohl jsi to mít z první ruky Wink tak snad příště Laughing

Nemůžete mě pořád zabíjet jenom vy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 30, 2011 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cobras, v komentáři pod akcí píšeš, že máš na kontě "jen" šest mrtvých. Nás bylo 120, povstalců 60. Počítej se mnou: mě to vychází, že na každý život stačilo aby každý z nás odpravil půl povstalce aby jsme je zcela vyhubili, což při deseti životech dělá 5 bodů za den na člena armády Smile Vzhledem k tomu, že některým se dařilo lépe, logicky musí převládat ti, kteří za den skórovali třeba jen jednou. Říkám to jen proto, že je někdy vcelku zábavné sečíst všechny nahlášené zásahy od hráčů, protože pak člověk zjistí, že nepřátel by muselo být asi 5000 aby to vycházelo Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cobras1



Založen: 14. 04. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Cobras, v komentáři pod akcí píšeš, že máš na kontě "jen" šest mrtvých. Nás bylo 120, povstalců 60. Počítej se mnou: mě to vychází, že na každý život stačilo aby každý z nás odpravil půl povstalce aby jsme je zcela vyhubili, což při deseti životech dělá 5 bodů za den na člena armády Smile Vzhledem k tomu, že některým se dařilo lépe, logicky musí převládat ti, kteří za den skórovali třeba jen jednou. Říkám to jen proto, že je někdy vcelku zábavné sečíst všechny nahlášené zásahy od hráčů, protože pak člověk zjistí, že nepřátel by muselo být asi 5000 aby to vycházelo Twisted Evil Twisted Evil


Jo, ale když já jsem byl povstalec a spočítáš si že jsem měl v každém boji zabít 2 z armády, tak já měl vzít sebou do hrobu 18 lidí. což ale nebylo někdy možné, neb jen co člověk chtěl střílet, dávali jste ho ze 3 stran, pomalu i ze 4 Very Happy takže když si to spočítáš tak je to 1080 lidí v armádě a pro nás jako povstalce to měli být žně.
Ale co nebylo to ani chlubení a ani uplakaná reakce, ale spíše konstatování, ktomu jak jsem si dobře zahrál. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dyt tak to i nejak vychazi ne? kolik mela pravidelna recyklaci? jestli 10 tak je to pri poctu 120x10=1200 lidi / 60 povstalcu = prumer mrtvol na povstalce 20

ja takovyho uzasnyho poctu asi nedosahl, ale fragy jsem mel pekne nektere .)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pocitate nesmysl, tezko umreli vsichni vladni 10 x a povstalci nemeli 10 recyklaci, ale jen 6... takze kdyby ste poctali s tim, ze uplne vsichni vladni se recyklovali, tak mate 1200 vladnich vojaku a pokud budete pocitat ze vsichni povstalci recyklovali 6 x pak jich mate 360... z toho plyne, ze vladni vojak na kazdy zivot zabil prumerne 0,3 povstalce a povstalec zabil v prumeru 3.3333333 vladniho vojaka.... celkem tedy vladni vojak zabil za cely den 3 povstalce, kdezto povstalec 19.99999 vladnich vojaku Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenže my recyklovali jen 9x, dost nás hrdinně padlo při použití pyro, někdy jsme si zastřelili i vlastní lidi a dokonce musel někdo z povstalců praštit jednoho z SAS klackem do hlavy, protože takovou bouli žádná známá munice nemůže udělat Wink
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to velky neidentifikovatelny neco na cele sem mel cest videt na vlastni oci ... a to sem si myslel, ze me uz nic neprekvapi
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
pocitate nesmysl, tezko umreli vsichni vladni 10 x a povstalci nemeli 10 recyklaci, ale jen 6... takze kdyby ste poctali s tim, ze uplne vsichni vladni se recyklovali, tak mate 1200 vladnich vojaku a pokud budete pocitat ze vsichni povstalci recyklovali 6 x pak jich mate 360... z toho plyne, ze vladni vojak na kazdy zivot zabil prumerne 0,3 povstalce a povstalec zabil v prumeru 3.3333333 vladniho vojaka.... celkem tedy vladni vojak zabil za cely den 3 povstalce, kdezto povstalec 19.99999 vladnich vojaku Laughing Laughing


tve vysvetleni dava vetsi smysl Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsou dohady o počtech - stejně ho má největšího Mastodont Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cobras1



Založen: 14. 04. 2011
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:15 am    Předmět: počty Odpovědět s citátem

Ale já to počítal taky trochu jinak. Jedná se o to že army bylo 120 a povstalců 60, z toho je tedny na povstalce 2 napřátelé, jelikož jsme měli reciklaci 9x tak to je těch 18 nepřátel. Ale vezmu li to ještě jinak tak ani jden jsme se netrefili, protože byly odpadlíci. Question Takže tu počty stejně nevyhrajou Idea Razz Very Happy nehledě tedy na to že army měla dvojnásobnou kadenci na jednoho povstalce - já vystřelil jednu kuličku a army na mě rovnou dvouma a většinou každou z jiné strany. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 10:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
To jsou dohady o počtech - stejně ho má největšího Mastodont Laughing
ne to je jen statiskika, v realu to bylo uplne jinak, vladni se recyklovali i kdyz nebyli vsichni mrtvi a navic si vetsinu postrileli sami Laughing ja to tu nezacal to Hellboy, on se v tehle vecech mam pocit vzdycky vyziva, tak sem mu jen poskytl strohy vypoctovy sumar... jinak nevim nic o mastodontovych rozmerech, ale je na povazenou, ze jeho nastavajici DOBROVOLNE presla na stranu povstalcu ! Nic nenaznacuju, ale je dobre to detailne zvazit Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ne to von!!!!...... jaroslave víš že ukazovat se nemá! Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť já to psal právě proto, že tohle skórování je často dost mimo realitu a zbytečné. Nicméně letos se zadařilo Twisted Evil Jen mě mrzí, že nám letos fouknul Jaroslav. Byli jsme od něj asi deset metrů a nikdo z jeho pohůnků neměl tucha, že jsme vedle nich. Bohužel tam bylo taky křoví a než jsme se dostali ke střelbě, někdo nám Jardu vyzobnul, následný masakr povstalců ze zálohy ovšem stál za to Smile Mimochodem Viktore tu flašku za loňské sestřelení Mastodonta ještě mám a pořád doufám, že jí někde vypijeme po kupě Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Byli jsme od něj asi deset metrů a nikdo z jeho pohůnků neměl tucha, že jsme vedle nich. Bohužel tam bylo taky křoví a než jsme se dostali ke střelbě, někdo nám Jardu vyzobnul

netusil jsem ze sem tak oblibenej, sic nevim o ktery me smrti mluvis, ale zadna z nic hse nepodoba zadne me smrti, jestli ty nemas prilis bujnou fantazii Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo to v druhe části hry, kdy se šlo do kopce a vy jste byli po pravé straně cesty v lese. Nejdřív jsme vás vytlačili nahoru, pak vás naši obešli a vy se stáhli zpátky dolů. Nakonec jste vyběhli za hlasitého křiku alláh akbar k remízku na louce a odtamtud jste šli nahoru proti naší hlavní síle. My jsme byli celou dobu pár metrů ood vás a když jste vyběhli z lesa, tak jsme vyběhli s váma a zezadu vás všechny postříleli. Buď jsi někam utekl Smile nebo tě někdo zabil dřív než jsme vás dohonili Smile V každém případě ve třech jsme zlikvidovali celou vaší skupinu asi 15ti lidí a utekl nám jen jeden. Loni byla za hlavu velitele odměna, kterou jsme s Lubánem vyhráli a letos jsme k tomu opět s Lubánem měli velmi blízko a mám pocit, že před hrou zase někdo vykřikoval, že za Jaroslava je bonus Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Hellboy napsal:
Byli jsme od něj asi deset metrů a nikdo z jeho pohůnků neměl tucha, že jsme vedle nich. Bohužel tam bylo taky křoví a než jsme se dostali ke střelbě, někdo nám Jardu vyzobnul

netusil jsem ze sem tak oblibenej, sic nevim o ktery me smrti mluvis, ale zadna z nic hse nepodoba zadne me smrti, jestli ty nemas prilis bujnou fantazii Laughing Laughing

No Hellboy pár vašich činu jsme viděl a není s emoc čím chlubit Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Bylo to v druhe části hry, kdy se šlo do kopce a vy jste byli po pravé straně cesty v lese. Nejdřív jsme vás vytlačili nahoru, pak vás naši obešli a vy se stáhli zpátky dolů. Nakonec jste vyběhli za hlasitého křiku alláh akbar k remízku na louce a odtamtud jste šli nahoru proti naší hlavní síle. My jsme byli celou dobu pár metrů ood vás a když jste vyběhli z lesa, tak jsme vyběhli s váma a zezadu vás všechny postříleli. Buď jsi někam utekl Smile nebo tě někdo zabil dřív než jsme vás dohonili Smile V každém případě ve třech jsme zlikvidovali celou vaší skupinu asi 15ti lidí a utekl nám jen jeden. Loni byla za hlavu velitele odměna, kterou jsme s Lubánem vyhráli a letos jsme k tomu opět s Lubánem měli velmi blízko a mám pocit, že před hrou zase někdo vykřikoval, že za Jaroslava je bonus Smile

Tak to si asi střílel nevim do koho protože nás tam bylo cca 20 a do remízku doběhli téměř všichni a na louce bylo na tuty 10 lidí tak nevim asi neumim počítat. Tak si to přepočítej do statistik máš v tom oblibu Laughing Laughing Laughing
navíc ta louka byl nadplán Wink A neboj věděli jsme o Vás. Vládík to hlásil...
To by mě zajímalo co jste tam vy dva dělali takhle odtržený od celé kolony Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu bych si postěžoval k útočící skupině, kdy se mi nejednou stalo, že jsem M-60tkou přibyl obránce k zemi a řval že můžete jít, že je to kryju a nic...

Běžím pod palbou na opuštěný val obránců, prásknu sebou do písku a sypu na další val odkud po mě pálí jeho obránci, který se hned krejou a nejsou schopný se hnout, řvu ať postupujem a že potřebuju krýt.... beserk absolutní... kolem hlavy mi hvízdla kulovka a pak na val dopadaj jeden - dva granáty... Vysypu celej zásobák a porad nikde nikdo. Dobíjím a v tom jsem to koupil... Otočím se a 15-20 lidí se krčí jak baby pod valem 5 m za mnou...no to jsem si pěkně zakurvoval... Evil or Very Mad ...toto je konkrétně z první bitvy v pískovně, kde dostřel M60tky měl fakt navrch... Kulas jsem tam nechal, jestli sloužil dál nevím... nebo jsem někde udělal chybu?... lidi tam bylo dost...
Jinak jsem si tuhle akci opravdu užil... Moc jsem se na ni těšil a očekávání předčilo moje představy...Jinak díky všem, kdož mi tahali munici, padlo ji fakt dost ... Twisted Evil...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Trochu bych si postěžoval k útočící skupině, kdy se mi nejednou stalo, že jsem M-60tkou přibyl obránce k zemi a řval že můžete jít, že je to kryju a nic...

Běžím pod palbou na opuštěný val obránců, prásknu sebou do písku a sypu na další val odkud po mě pálí jeho obránci, který se hned krejou a nejsou schopný se hnout, řvu ať postupujem a že potřebuju krýt.... beserk absolutní... kolem hlavy mi hvízdla kulovka a pak na val dopadaj jeden - dva granáty... Vysypu celej zásobák a porad nikde nikdo. Dobíjím a v tom jsem to koupil... Otočím se a 15-20 lidí se krčí jak baby pod valem 5 m za mnou...no to jsem si pěkně zakurvoval... Evil or Very Mad ...

No přesně tuto jsem měl namysli, ale trošku v jiném střetu. Moc hráču, příliš roztrahých skupinek a když už někdo řval k útoku tak stejěn běželo pár lidí. Jako povstalec jsem to z křovíčka pozoroval a furt jsem si řikal co to tam kua dělaj??? Ale i tak jsme se náramě bavil a akci si užil
Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
... Otočím se a 15-20 lidí se krčí jak baby pod valem 5 m za mnou...no to jsem si pěkně zakurvoval... Evil or Very Mad


Takhle to bývá bohužel často. Mě se chvíli předtím v remízku po prvním střetu s nepřítelem stalo neco podobného, když nám povstalci střelili velitele a ostatní cca 10-15 lidi zakleklo a konec postupu. Pomohlo až když jsem se s kluky od nás vrhl s řevem dopředu, pak to strhlo i ostatní.
Jinými slovy pomáhá řvát, křičet, řvát a křičet Laughing
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate