Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tajná základna Falcon 10 Second Attack
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sem si dovolil to napsat sem,ale jestli by měl někdo z účastníků zájem o 2 spodní podavače na milsiga cca. za 300,- kus tak tak je beru sebou tak se když tak ozvěte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsou v pořádku tak beru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jestli jsou v pořádku tak beru


sou nový 1x použitý Very Happy se pak domluvíme na místě Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: ne únor 13, 2011 11:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za Centaurus team zašlu zítra ráno...Vím, že je to na poslední chvíli - omluva...

EDIT: zasláno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za WGNV + Viking Division zasláno dnes.
Také omluva Embarassed
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

diky vsem za registracni formulare ,temer vsichni mi zaslali krome techto tymu /hracu/
Belohorsi draci
a par lidi z nezarazenych k zadne skupine.
prosim o napravu dekuji.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARCIUS



Založen: 12. 05. 2010
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
diky vsem za registracni formulare ,temer vsichni mi zaslali krome techto tymu /hracu/
Belohorsi draci
a par lidi z nezarazenych k zadne skupine.
prosim o napravu dekuji.
Patřím mezi nezařazené (MARCIUS). Folmulář jsem odeslal 7.2. v 17.53.Pokud to ode mne nepřišlo tak to zítra zkusím poslat znovu.Přijedu ale určitě.M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po únor 14, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marcius diky beru na vedomi..Taunus
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mpmorava
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 12:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky dodatečným registracím jsem se dozvěděl že mě organizátoři na základě nějakých žádostí vyřadili ze hry.
Příště prosím seberte trochu síly a dejte vědět, jinak se to řetězí. Pár slabochů dělá z dalších lidí další slabochy.
Návrat nahoru
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 7:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mpmorava nepamatujise ze bys byl registrovany.pokud nejsi F3 pod jinou prezdivkou tak se mi ozvi ozvi do PM a napravim to . pokud jsi F3 tak duvod jsem zdeloval pri odhlaseni a taky i v meilu. diky za pochopeni Cool
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cundras



Založen: 07. 01. 2008
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út únor 15, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mpmorava napsal:
Diky dodatečným registracím jsem se dozvěděl že mě organizátoři na základě nějakých žádostí vyřadili ze hry.
Příště prosím seberte trochu síly a dejte vědět, jinak se to řetězí. Pár slabochů dělá z dalších lidí další slabochy.


A o slabochy přece armáda nestojí Very Happy

Takové malé pískoviště Twisted Evil
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2010 a 2011 aneb kudrliny jsou můj maskáč Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V pondělí jsem posílal registrační formulář za Centaurus tým a zatím není nikde vidět potvrzení - chci se ze ptat jenom pro jistotu: je s námi počítáno? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Instrukce:

Na mape nize je vyznacen prijezdovy bod k nasi zakladne.u vyznacene odbocky je zavora.
U ni bude hlidka,ktera pro zrychleni vyresi formality jako rozdani povolenek vjezdu a vybrani penez od zastupcu
jednotlivych tymu,kteri zvolili platbu na miste./Prosime o presne castky/.
Dale budete navigovani na Zakladnu kde bude kontrola povoleni vjezdu do zakladny a na parkoviste.
jak jiz bylo zmineno do zakladny se dostane jen jedno auto z kazdeho tymu/kvuli kapacite/ a ostatni budou na odchytnem parkovisti.
proto prosim do auta ,ktere pojede dovnitr si dejte vybaveni./na zakladne je mista dost pro vase zazemi.
Prijezd je mozny jiz od 7hodin rano. Apeluji na vsechny aby prijeli v tento cas aby se vse stihlo a samotna hra zacala
ve stanoveny cas.

Recyklace:jak jiz bylo zmineno recyklace bude po vlnach v dany cas a to tak ze jedna strana ma recyklaci v celou a druha v pul./tento cas muze
pripadne poradatel upravit/
Start Hry: zastupci stran si losnou a vitez si vybere na ktere strane chce zacit.
Misto recyklace: recyklace bude z jednoho bodu a to na zakladne pro vsechny.Aby se ale predeslo nejake patove /ostrelovani nepratel pri recyklaci/
bude si velitel strany pri recyklovani vybrat z jakeho bodu bude recyklovat zdali normalne ze zakladny nebo bude v cas recyklace odveden na druhy recyklacni bod.
TOTO BUDE JESTE DOVYSVETLENO NA MISTE ABY ´vse bylo pochopeno.

zde odkaz:
http://www.mapy.cz/#mm=TtTcFP@ax=135700608@ay=133414336@at=Prijezd%20na%20zakladnu@ad=Zde%20je%20vyznacen%20prijezd%20na%20nasi%20Z%C3%A1kladnu@x=135706240@y=133411968@z=15

GPS souradnice : gps : Loc: 49°22'26.864"N, 15°33'35.601"E
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st únor 16, 2011 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aktualizace
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po únor 21, 2011 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro vsechny zucastnene. Vrele doporucuji bile maskovani ci prevlecniky. napadl nam malinko snizek takze se to urcite bude hodit
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co si pod tím mám představit metr nebo dva Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út únor 22, 2011 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vendo tolik ne. tak 10cm
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo tak to je v normě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunusy jakto žes nezařídil 15 nad nulou a sluníčko Twisted Evil
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po únor 28, 2011 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by se líp o průběhu akce diskutovalo tady než v hodnoceních akce kde se dá změna komentáře přehlédnout Wink

Musím taky se svou trochou do mlýna. Aspoň co se začátku bojů týká. Tam jsem udělal celkem fatální chybu, která nás téměř všechny vyhladila a tou byl moment, který již Jaroslav vzpomínal.
Nevím proč jsem sobě a ostatním vsugeroval, že reciklace modrých proběhne z vrchní části prostoru a proto jsem veškeré síly nahnal do jedné linie uprostřed, jaké bylo naše překvapení, když nás modří začali střílet jako králíky do zad a navíc se zvedli i původní obránci, kteří nám stáli v postupu směrem vrchní části prostoru. No prostě jsme se dostali mezi dvě mlýnská kola a ty nás semleli na prach.
Pak už to bylo z mého pohledu jen jako přetahovaná, rudí zreciklovali a převálcovali modré, během útoku měli citelné ztráty a nedokázali udržet nastolenou linii proti modré reciklaci a pak znovu. Naštěstí jsem si přesně ve dvanáct u rakety tohle uvědomil a zakázal jsem klukům spustit odpočet a jediný úkol, který v tu chvíli měli, bylo zdržovat modré co nejdéle, aby jsme po reciklaci měli dost času na protiútok a zastavení odpočtu. Lest se zdařila a černého Petra si vytáhli (obranu rakety během odpočítávání) modří Laughing Při dalším oživení šla na raketu obrovská vlna rudých, která se hned po dobití rakety rozlila i na ostatní body. Díky tomu, že nás při tomto útoku padlo velmi málo a podařilo se nám téměř bezezbytku vyčistit celé hřiště od modrých, už jsem nechtěl ryskovat další fackovanou jako v předešlích dvou případech (štvalo mě, že modří nepřišli s něčím novým Laughing ) Rozhodl jsem se, že zkusíme donutit modré zreciklovat, taky z jiné strany než od občerstvení a uzavřeli jsme je na mrtvolišti. Nějak to nedopadlo podle mých představ a modří nám naběhli před laufy, jak ovce na porážku a od té doby už jen tahaly za kratší konec špagátu.

Nevím jestli to bylo tím, že jsme našli mapu se zakreslenými posty my, ale v několika případech se nám stalo, že i když jsme o post s bednou přišli a pak jsme ho znovu dobili, jsme zjistili, že v bedně není žádný zápis od modrých, tím pádem i když to ze začátku možná vypadalo, že prohráváme, opak byl pravdou, modří prostě zapomínali bodovat i když mohli a místo nich se sypali body rudým Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z tohoto zjištění mám opravdu hroznou radost. Týden před akcí jsem intenzivně všechny týmy masíroval ohledně nutnosti striktního zaznamenávání časů. Těsně před zahájením akce a koneckonců i v jejím průběhu jsem to pořád dokola opakoval (společně s Vladanem). Na absenci mapy se to vůboc nedá svádět. Už první půlhodinu jsem osobně po konzultacích zakresloval pět bodů zájmu do mapy na respawnu. Z toho vyplývá, že tisíckrát zdůrazńovaná věc se stejně neplní. Co dodat. I tak platí to, co jsem psal v komentáři k akci. Výborný boj, který bych chtěl zažít co nejčastěji. Tvrdost, lstivost, ale přitom férovost se objevovala na obou stranách, a to bylo to, co tutö akci odlišilo od těch mnoha standardních, průměrných. Jediné co mi vyčítají mí spolubojovníci a co mne osobně taky nepůsobilo žádnou slast bylo dělení vlastního týmu na malé skupinky a látání děr v obraně tímto způsobem. Bohužel, jinak to nešlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 2:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
... Naštěstí jsem si přesně ve dvanáct u rakety tohle uvědomil a zakázal jsem klukům spustit odpočet a jediný úkol, který v tu chvíli měli, bylo zdržovat modré co nejdéle, aby jsme po reciklaci měli dost času na protiútok a zastavení odpočtu. Lest se zdařila ...

... Rozhodl jsem se, že zkusíme donutit modré zreciklovat, taky z jiné strany než od občerstvení a uzavřeli jsme je na mrtvolišti...


Obzvláště ta první, ale i druhá myšlenka je hodna velkého vojevůdce. Je vidět, že jsem se v první linii zbytečně těmito otázkami zabýval. Velitelé moji, ode dneška už jen střílím Very Happy.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jakkoliv byla akce u rakety zajimava z pohledu na bodovy rozdil je zrejme, ze na celkovy vysledek nemela vliv, ja musim trvat na tom, ze modri udelali zasadni chybu prvni recyklaci, protoze jak diky sve houzevnatosti, tak i diky pritomnosti zlutych na nasi strane hriste a nasi neschopnosti se stalo, ze cela linie pretinajici zakladnu byla spise vytazena smerem k nam a na zacatku tak meli lepsi situaci. Pokud mam spravne informace tak ale modri nemeli vice bodu, protoze lichy 7 bod (bod cislo 5) nebyl v drzeni nikoho, tedy oni meli 1,2 a 4 a my 7, 6 a 3. Po nasi recyklaci jsme alespon na mem kridle ztratili velke mnozstvi lidi pri snaze vytlacit modre od bodu 5, situace u Rajka podle mne taky nebyla nejruzovejsi, takze vubec nebylo mozne pomyslet na nejaky postup dopredu a jen s hruzou jsme trnuli az se nepritel zrecikluje a na nas prijde. Stav svych muzu odhaduju tak na 9 z 23 !!! do toho modri zreciklovali za nasimi zady, hlavni tlak provedli na Rajka, kde pomerne dost vykrvaceli, nevim jestli vzali i hrace co meli do te doby na linii, ale pri dobyvani bodu 5 (byl jsem skoro posledni kdo tam padnul) jich z utoku citajiciho mozna 25 muzu neprzilo vic jak 5 ! a tohle presny byla ta chyba, misto opatrneho postupu a vyoseni bodu o jeden bod (tedy koncentrovany utok na jeden konkretni bod zajmu) modri zautocili vsude a vykrvaceli tak ,ze kdyz sme se zreciklovali na bojisti jich bylo tak malo, ze se podarilo uz pri nasi druhe recyklaci zabrat prakticky cele bojiste, sice se nepriteli podarilo Rajkovi vyrvat jeste raketu a skoro celou jeho skupinu eliminovat, ale nezapominej Rajko, ze v te dobe moji muzi skoro v plnem poctu ovladali uz body 1 a pak i 2, ktere se skoro do konce hry nepodarilo nepriteli vyrvat z nasich rukou, takze uz od druhe recyklace to nebylo vyhlazeni jednech a druhych, to se stalo rudym jen v mezi jejich prvni a druhou recyklaci. A ty nezapsane body, tim Rajko podle mne muze myslet jen tu 5, ostatni co jsem videl zapsany byli. Jinak pozdejsi uzavera nepritele na mrtvolisti (prvni neuspesna, kdy vzali krome zadnich bodu prakticky vsechno - druha a treti uspesne) byl samozrejme uz jen logicky nasledek skutecnosti, ze se modre vzdy darilo vyeliminovat prakticky na nulu, pricemz se nachazeli jen v predni casti prostoru, protoze zadni byl trvale pod nasi kontrolou, zde urcite smekam pred skupinou ktere velel Rajko a ktera vsechny uzavery s vyjimkou recyklace modrych zezadu delala, protoze k nam uz se nepritele nikdy nedostaval v tak velkem poctu, aby byl schopen nas efektivne znicit.
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne út březen 01, 2011 9:22 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Obzvláště ta první, ale i druhá myšlenka je hodna velkého vojevůdce. Je vidět, že jsem se v první linii zbytečně těmito otázkami zabýval. Velitelé moji, ode dneška už jen střílím Very Happy.
hele ty lisale, jak se zda chces asi zmenit dres Laughing Laughing ale prestupova sezona jeste nenastala a odstupny za tebe bude tucny, takze jestli te Rajko chce, bude nam muset zaplatit tak 0,50 Kč Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Máš Jaroslave pravdu, jen jsem si nevedl tak podrobnou evidenci přeživších jako ty Laughing a nechtělo se mi rozepisovat až takové detaily. To nezapisování bodů jsem zaznamenal i na bedně číslo 6 (v mapě označené od organizátora) byl to ten bod nejblíže k mrtvolišti.
Jinak co se Vládíka týká, já bych si ho "půjčil" Laughing vždy jen na rozbor paintballové taktiky do hospody, jinak si toho pekelníka nechte tam kde je Laughing Laughing Laughing


Naposledy upravil Rajko dne út březen 01, 2011 9:16 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 8:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde jsou vysledky. Cerveni Vs Modri 1563 vs 929 bod jen pro info kdyby to nekdo prehlednul.v komentari u hry. Smile
zamenstnalo me video stahnout a uploadovat nekam na server. aby bylo zalohovane.a ted ceka na sestrihani. nicmene jsou tam i hezke zabery. Very Happy
pripadne fotky zatim.
http://taunus.rajce.idnes.cz/Tajna_Zakladna_Falcon_26.2.2011
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
... takze jestli te Rajko chce, bude nam muset zaplatit tak 0,50 Kč Laughing Laughing

Koukám, že má cena se drží stále na dobré výši Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak to tak ctu skoro to vypada na odvetu v lete co vy na to?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carloss



Založen: 19. 12. 2008
Příspěvky: 446
Bydliště: Kaplice

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za tým Big Red One určitě Twisted Evil Laughing
_________________
Hlavně v klidu!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo mi ctí kopat pod rudým velením ty latrýny Salute

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate