Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2011 operace "Dangerous Science"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gagarinn



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 40
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trakere, asi myslíš situaci, kdy jsem šel pro sud, tak máš pravdu v tom, že tři lidi odešli, ale v žádném případě to nebyl Zidas, ti co odešli neznám. Vím jen, že mě oznámili ,,máme tě chránit¨. Tím to pro mne zhaslo a dál jsem se nepídil, byl jsem i v celku rád, jištění se šiklo (velmi cenný náklad). Teprve později jsem se dozvěděl, že žádný takový rozkaz nebyl a ti tři jednali na vlastní pěst a tím vás oslabili. Opakuji vůbec netuším kdo to byl, jistě vím jen to, že to nebyl nikdo z bratránků.
_________________
Asi jsem u toho byl, ale nechtějte vědět podrobnosti, stejně si nic nepamatuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě jedna věc, to že jsi něco jako bigoš řval, mě moc nezajímá... zvláště, když máž rozkaz od velení co máš udělat... kvalitu MPB her tvoří hlavně poslouchání rozkazů a ně vojáků v poli... až budeš hrát déle možná to pochopíš, stejně jako fakt, že není třeba být největším militaristou na celém světě a že osobní antipatie do boje nepatří....
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Karbi napsal:
k nim chybělo už jen ,,Bohouškovo nakopu vás do prdele, pokud se zastavíte´´.
A to kua chybělo... Wink Dvořáček si mohl uřvat plíce aby ho někteří poslechli.

Jenže Bóža je Bóža a ne nějakej usmrkanej Dvorzak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
..... Navíc, pokud si toho všimnul ten kameraman, mohl to řešit hned na místě i on.

Tam kam se dívá kamera se člověk nedívá očima... Spoustu věcí dávám do kupy až podle obrazu. Na mpcc mě sejmul týpek a nevěděl jsem odkud. Až doma jsem to viděl na kameře....
Do budoucna bude mít na sobě kameru asi více lidí, takže DALŠÍ DŮVOD KDO BY ZKOUŠEL PODVÁDĚT TO ANI NEZKOUŠET!. Na fullHD je toho vidět dost...

Dvorzak napsal:
.....Když už chcete někoho za tento prohřešek potrestat, tak potrestejte kameramana TOM-B nebo kdo to točil
Chlapec zařve v čase 13:05 mám a zvedne ruku a pak hledá zdravotníka...


To byl zásah do nohy. Nevím co je v pravidlech nebo co se hlásí ... NOHA? Dostal jsem zásah tak hlásím MÁM. Dál jsem netočil ale týpek co byl ode mě vpravo a přeběhl do zadu to koupil a lehl na zem. Zdravotník přiběhl - to ještě ně videu je jak k němu sklouznul a ošetřil ho. Potom běžel ke mě a ošetřil mě. Dostal to do nohy a ošetřil jsem ho já (taky zdravotník). Potom dostal druhou a šel. A potom jsem dostal i já druhou a taky jsem šel.
Dvorzak nejsem debil abych dostal zásah, nepřiznal a ještě to dal do světa. Navíc sleduju hodnoty založené vysoko na čisté hře. Takže i kdybych do budoucna něco schytal a nevšiml si toho, může mě spoluhráč upozornit a jdu. Není problém. Baví mě to. Vzývám smrt. Přijď ty děvko Smile


KOMENTÁŘ K VIDEU:
LIGER,Two Towers napsal:

kamera šikovná , nicméně video z akce ...brrrr nadivim se , že jste to prohráli červení... strašná spotřeba munice , absence plazení , neviděl jsem ani jedniu akci , kde by byl nepřítel blíž jak 50m v hustém lese.
A strašně zjančenej komentář Smile sory kámo ,že jsem se do tebe takhle pustil, ale je tu možnost komentovat , tak přeju hodně postupu točení a v taktice.


Respekt, teď se pustím do tebe zase já Smile

- nevím kdo tu má pocit že jste vyhráli kamaráde. Dostali jste pořádnou nakládačku. To mi potvrdí každý červený.
- munice atd. - dlouhý komentář ke zvolenému stylu hry zde:

http://www.progresivni-paintball.cz/articles/9/komentar-k-syberii-2011

Bylo to úmyslně. Nehledět na vystřílené prachy. Bylo to jako házet stokoruny do ohně... Vizualně ale zajímavé a pro protivníka možná taky zážitek.

- na videu jsou ty blbější věci a některý zmatek z kraje jsem tam ani nedal, nebylo by to zajímavé a tam byly vidět chyby nesouhry.
To ale neznamená, že video není skvělé. Je skvělé a to díky všem co kolem hráli. Kdo tomu dá nula procent tak nevím co dělá na tomhle serveru.
- zmatený komentář a povely. Je to tak. Snažím se zpracovávát vše dvojmo - jako velitel a zároveň jako figurka. A mám tím přehulenej mozek Smile a deformuje to následně řeč. Minulý rok to bylo horší ale už se to zlepšuje. Pořád blekotám ale učím se.
- plazení apod. - Na valu jsme se dost dlouho váleli po zemi. A to je styl který nemám moc rád. Na 70% jsem hrál a na 30% se bavil. A myslím že spousta lidí kolem. Jinak byste třeba skálu vůbec nedali. Kdyby z těch stromů a bunkrů trčely jenom hlavně tak nikdo ten z vás ten kopec nahoře neviděl...

To píšu ale částečně ze srandy. Doufám že nebude nějakej flamewar. Prostě to video ze syberky není na studium hry ani taktiky. Je to vysvětlené na PPB serveru.

Ještě druhé video k dispozici - s lepším zvukem - miniDV kamera (pozice SKÁLA)
http://www.stream.cz/video/567858-syberia-2011-kratky-zaznam-34-skala-34
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas Michale, tracker, prosím toto si řešte na PM tady zbytečně plácáte vodu Smile... howg až se dohodnete, kdy kde kdo tak dejte vědět... Cool

Marty:...neboj, žádný tribunál nebude, jen prostě zveřejním co jsem vyšetřil a jak se k tomu stavíme...
zatím to je upně jinak než se tu píše... Smile...

A při tom stačí jen si po hře promluvit... Embarassed
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyot: Ok Míro už mlčím, nejsem velký diskutér. Jen mě dokáže naštvat, když se někdo na základě svých doměnek otírá o mě, nebo o můj tým... jsem schopný přiznat si chybu, stejně jako se za ní omluvit... jen jaksi nedokážu číst jak někdo plácá o mě, či o mých spolubojovnících nesmysly jen proto aby byl zajímavý, nebo aby si něco dokázal...
Čímž je pro mě celá záležitost uzavřena
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 mě ten moment spíš příjde jako neznalost pravidel = úplně stejnej problém jako ten hříšník s helmou. Pokud zvedneš ruku a řveš mám, tak tě považuji za mrtvého a dál nestřílím. No a ty se klíďo necháš ošetřit.
No a když jinak nedáš, tak Ti hold budu muset ustřelit palici Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když je někdo raněný, padne k zemi a řve: "Medik!"
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten Bubák je fakt kanón Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Kucí, já střílím a neřešim jestli mi někdo přiznal nebo ne Idea
Dokud jasně nepřizná tak ho zmaluji o trochu víc Laughing :


To bys musel nejprv něco trefit, ty malířu Laughing Laughing Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
to Tracker... situaci, kterou popisuješ nebyla v hodině a půl hry, ale v první hodině, tedy ještě před tou, kterou jsem popisoval. Michalled hledal Zíďase protože ho pod kopcem volali, že je potřeba na kopci někoho ošetřit... tedy jsem s Michalovo svolením běžel (ano, i to se stane) do kopce, abych zjistil, že ošetřit potřebují jen červení na vrcholu (někdo z modrých se asi spletl) a tak jsem zůstal v půli kopce pod palbou... tam mě pomohl Michalled (který mě pokryl, abych se k němu mohl vrátit), načež nám bylo přikázáno, aby jsme postupovali dál podél kopce s celou skupinou, kde jsme se spojili s Vladanem a přes cestu jsme se prostříleli postupně až k opevnění hradu, kde se pak odehrálo to co jsem popsal předtím... celou dobu jsme postupovali se skupinou, celou dobu jsme se neuhnuli od jediného rozkazu (tuším, že u té cesty jsme se přestřelovali se SPAS, jejichž mrtvoly jsme minuli...
Nechápu tedy o jaké zkvalitnění hry ti jde, možná tě sere, že jsme na ten kopec nevyjeli autem Smile
.
Vžyť to místo kam si doběhl nikdo z modrých nebyl a ještě jsem na tebe křičel ať nechodíš dál, protože jseš za hranicí linie a že je zakázané jít vejš protže šetříme životy ( bylo nás tam málo ) abychom ty lidi nahoře jen zaměstnali - a stejně si pořád někam šlapal. Vtu chvíli se dole hráči začali tvarovat do linie naproti červenejm a pak si šel zase z kopce dolů přitom se od tebe napravo hráči přeskupily do tvé vejšky. Já jsem musel jít jinam a kvůli tomu nemohl. páč by mezera která zůstala byla ještě větší...Musel jsem počkat a to bylo sakra zbitečné. když stačilo jen aby jste kousek popošli a linii jste doplnili...a nescházeli někam. To co bylo potom na levo neřeším, páč jsem tam nebyl.
Ale to je jedno dokazovat nic nemusím, jen mi bylo spravedlivé to říct. A nemám důvod si nic vymejšlet - nejsem slepej a nebo mám moc velké nároky. Prostě jsi v danou chvíli kdy jsem tam byl zmizel... nic víc.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
F3 mě ten moment spíš příjde jako neznalost pravidel = úplně stejnej problém jako ten hříšník s helmou. Pokud zvedneš ruku a řveš mám, tak tě považuji za mrtvého a dál nestřílím. No a ty se klíďo necháš ošetřit.
No a když jinak nedáš, tak Ti hold budu muset ustřelit palici Twisted Evil

Jak řikám tuplovat a je klid. Laughing Laughing Laughing a nejlépe mozambickou trojku Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trakere jak bylo řečeno Koyotem řeš přes PM a neplkej tady já jsem ti jednou řekl jak to bylo
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Márty snad se někdy poštěstí a hned se s Tvou mrtvolou nechám vyfotit Idea

Salfo mozambická trojka mě dostala Idea Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa...
ty lumpe dej mi s Mozambickou pokoj...
To bylo to první a také poslední co jsem na Krvavé na podzim viděl -))
Bo jsem byl popraven jak Podsvinče -)))
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wan-Chuan napsal:
Salfa...
ty lumpe dej mi s Mozambickou pokoj...
To bylo to první a také poslední co jsem na Krvavé na podzim viděl -))
Bo jsem byl popraven jak Podsvinče -)))

Ty taky???? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zidas35 napsal:
a ještě jedna věc, to že jsi něco jako bigoš řval, mě moc nezajímá... zvláště, když máž rozkaz od velení co máš udělat... kvalitu MPB her tvoří hlavně poslouchání rozkazů a ně vojáků v poli... až budeš hrát déle možná to pochopíš, stejně jako fakt, že není třeba být největším militaristou na celém světě a že osobní antipatie do boje nepatří....
Řval jsem tam pro to páč si tam neměl co dělat, měl jsem hlídat konec linie. Mám pocit že spíše hledáš v mém tvrzení mezery a ťech se chytáš. A na 100% si nedostal rozkaz vlést na vrchol kopce a na to si dost vypadal. Já ti nerozkazoval - já ti říkal - tam nelez jseš za linií odstřelí tě, slez trochu níž ! - no nevím máš odehráno super milión her a nevíš že tohle není rozkáz ? Mě to spíše příjde jako upozornění na nebezpečí od spoluhráče. Antipatie jsem do boje netahal - to že jsi docela vtipnej je jiná věc. A prosím tě přestaň psát " omáčky " okolo a piš věcně. K čemu mi asi bude že není potřeba být největším millitaristou, nebo že chci abys vyjel kopec v autě Rolling Eyes . Já se potřebuji spolehnout na to že když jseš vedle mě, v linii tak jí budeš držet a pokud jseš ztaženej - tak to sousedům alespoň řekneš. Já v tom všem nic víc nehledám nebo je to tak těžké pro tebe pochopit ?
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:
mimochodem na straně červených na hradě po začátku hry někdo rozdával, vlastně půjčoval zdravotnické pásky. Nevím jak ostatní, ale Specters se za půjčení odvděčili tím, že jsme je zapomněli vrátit Sad Mám dvě, takže majiteli sorry a prosím ho o adresu. Dám je do obálky a pošlu šturmem zpět.

Ty jsem dával já,jen si je nechte,dostal jsem je zdarma.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klídek béďové, jděte spolu raději na pivo než se tady handrkovat!!!Twisted Evil Twisted Evil

Každej jsme se někdy dopustil nějaké chyby ne?? A jestli někdo ne tak tedy klobpouk dolů. A co z toho všeho tady pro nás vyplívá!?!? Jen to že budeme hrát dál a FAIR-PLAY. A jakou si tu hru uděláme takovou ji máme a Syberia byla tou skvělou hrou Wink
a vždy a kdekoliv v jakélov hře nebo sportu se najde někdo kdo hraje nefér!! Tak už to prostě je. Takže co?? Co uznat chybu pokud jsem ji udělal a omluvit se co jiného se pak dá dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Čepi



Založen: 19. 01. 2010
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže i já se připojuji s pochvalou k organizátorům akce a samozřejmě i Rajkovi, který nás dovedl k vítězství. A jak se říká sláva vítězům a čest poraženým.
K průběhu hry se nebudu rozepisovat, k tomu už tu bylo řečeno dost, jen mi nedá připojit se k myšlence (tuším, že Martyho) a sice, jestli by na dalších hrách nestálo za to zavést při zásahu helmy stejné pravidlo jako je u zranění končetiny tzn. sundat helmu a ovázat hlavu. Sám jsem byl v pár případech svědkem nedorozumění (které se tada naštěstí hned vyjasnilo) okolo takovýchto zásahů. Ono je to přeci jen trochu nepřehledné, když člověk někoho v okopu zasáhne na 20 metrů, kdy kolikrát ani není vidět, jestli je dotyčný vybaven helmou, nebo jestli má na hlavě něco jiného a ví jen to, že ho "dostal" a tahle mrtvola mu po 20 vteřinách nečekaně oživne a sundá ho. Pak může docházet i k situacím, že někdo naopak bude do někoho zběsile střílet v domění, že dotyčný helmu má a on ve skutečnosti je vybavený jen nějakou hučkou a brýlemi a dostává jeden zásah do ksichtu za druhým.
Každopádně ctím právo každého organizátora nastolit při hře pravidla, jaké uzná on za vhodná, ale za zamyšlení to myslím stojí. (Tímhle nechci rozbíhat debatu o reálné neprůstřelnosti helmi tou a onou ráží)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:41 pm    Předmět: Pro Trackera a Zidase Odpovědět s citátem

Trackere myslím že vím o jakou situaci šlo, ale to vůbec neřeš. Je pravda že Zidas a ještě někdo opustili pozice na kterých jsem doufal že zůstanou, ale za neuposlechnutí rozkazu bych to nepovažoval. Byly příliš blízko červených, tak pochybuju o tom že slyšeli co jsem dole říkal (moc nahlas jsem to nehulákal, protože červení byli na doslech). Je sice pravda že jsme na ně volali ať se vrátí, ale to už určitě neslyšeli (nebo spíš nevěděli že je to na ně). Navíc jediný následek této situace byl, že jsem se za nima musel trochu proběhnout.
Než jsem je ale dohonil, tak jsem dostal od vrchního velení dovoleno ukončit obklíčení a vyrazit honit vědce, takže jsem je už ani neposlal zpět. Jen jsem se zase proběhl zpátky říct Alimu že vás tam necháme samotné a mazal jsem pryč. Co se velení týká, tak já měl problém jen s tím, že většina bojovníků měla tendenci útočit na nepřítele pořád čelně. Tak jsem furt jen hulákal ať je obejdou. To je ale zase trošku jiný problém Smile
A když už píšu. Tak ten modrý medik co obvazoval sám sebe za stromem se myslím neobvazoval. Mně to připadalo že mu začal padat obvaz který už na ruce měl, tak si ho upravil. Byl jsem pár metrů od něj a odemne to vypadalo spíš takhle (to je zpráva pro toho červeného obránce na hradě který na něj chvíli pokřikoval a pak ho radši zastřelil Smile
Jinak já jsem žádné nepřiznávání ani kopání nikde neviděl, takže já budu na Syberii vzpomínat jen a jen v dobrém Smile)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
RonnRoy



Založen: 04. 10. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: C-47

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 7:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ebevražednou povahou, kde po dlouhých bojích jsme zůstali jen ve 4 ( já ještě jen s TPX ) proti nepříteli který nás kolem dokola obklíčil v mnohem větším počtu je asi můj nejsilnější zážitek.

Trackere, tak tuhle pasáž jsme si opravdu užili, i s tím tvým, "už mě neošetřuj, jdu chcípnout" nebo něco v tom smyslu...A vídíš, vyplatilo se bránit a čekat:-)
_________________
Currahee!! - "We Stand Along Together"!
the true is out there...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čepi napsal:

.... jen mi nedá připojit se k myšlence (tuším, že Martyho) a sice, jestli by na dalších hrách nestálo za to zavést při zásahu helmy stejné pravidlo jako je u zranění končetiny tzn. sundat helmu a ovázat hlavu....


Chtěl jsem to zavést, po návrhu tady na foru, už letos, ale už bylo moc brzo před akcí, a měnit pravidla na poslední chvíli je na houby(ne každý čte pravidla forum a pravidla každý den), tak jsme s Ferym od toho upustili, přístí rok to tak určitě bude...šoková pauza se hodí když se nehraje na medika, na malé akce, na takovéto velké s medikem je toto idealní...
Velice dobrá myšlenka Idea Exclamation
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
TomasP napsal:
mimochodem na straně červených na hradě po začátku hry někdo rozdával, vlastně půjčoval zdravotnické pásky. Nevím jak ostatní, ale Specters se za půjčení odvděčili tím, že jsme je zapomněli vrátit Sad Mám dvě, takže majiteli sorry a prosím ho o adresu. Dám je do obálky a pošlu šturmem zpět.

Ty jsem dával já,jen si je nechte,dostal jsem je zdarma.


Díky Kane, budou se hodit do dalších her.
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:21 pm    Předmět: Re: Pro Trackera a Zidase Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:

Jinak já jsem žádné nepřiznávání ani kopání nikde neviděl, takže já budu na Syberii vzpomínat jen a jen v dobrém Smile)


Když jsem po hře tlumočil tvoje hodnocení Ferymu, tak se mu oči rozsvítili
jak vánoční stromeček Smile..." to jako fakt říkal, jo? " Smile... no vidim to jak teď Laughing ...ono slovo "ultraveterána" má svou váhu Twisted Evil

Fery má můj respekt...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne po březen 07, 2011 8:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:22 pm    Předmět: Re: Pro Trackera a Zidase Odpovědět s citátem

Dan Vladan napsal:
, takže já budu na Syberii vzpomínat jen a jen v dobrém Smile)

Abych se přiznal bál jsem se ( díky mé neznalosti ) tvého velení, ale bral jsem to tak že Rajko moc dobře ví co dělat. Nakonec jsem byl rád pod tvím velením - dokážeš perfektně rychle vztřebat informace od hráčů a rychle zareagovat. Toho si vážím - ten kopec co jsme nazačátku vyběhli byl jen toho výsledkem. Fakt super. I ten pouhej přeběh přes louku mělo své kouzlo Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Čepi napsal:

.... jen mi nedá připojit se k myšlence (tuším, že Martyho) a sice, jestli by na dalších hrách nestálo za to zavést při zásahu helmy stejné pravidlo jako je u zranění končetiny tzn. sundat helmu a ovázat hlavu....


Chtěl jsem to zavést, po návrhu tady na foru, už letos, ale už bylo moc brzo před akcí, a měnit pravidla na poslední chvíli je na houby(ne každý čte pravidla forum a pravidla každý den), tak jsme s Ferym od toho upustili, přístí rok to tak určitě bude...šoková pauza se hodí když se nehraje na medika, na malé akce, na takovéto velké s medikem je toto idealní...
Velice dobrá myšlenka Idea Exclamation
S nápadem za sebe souhlasím,ale nedovedu si představit sundání helmy v boji,aniž bych si nechtíc sundal i brýle Idea vždyt většina hráčů je nosí na helmě,jestli se ovšem nepletu Embarassed jak by to tedy mělo vypadat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja nosim brejle pod helmou Shocked

Otevřu tohle téma s laskavým dovolením Martyho v diskuzi v off-topic

http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?p=97032#97032
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Twisted Evil ano je spoustu takových,ale jsou i tací co to mají jako já na helmě,nezbyde nám tedy než přejít na druhou možnost,jenom nevím kde je chyba u mě,jestli v helmě,brýlých nebo moji hlavě,asi tak trošku od každého něco,prostě ty brýle pod helmu nedostanu ani za zlatý prase Rolling Eyes ale je to věc vybavení a není to takovej problém to vyřešit

EDIT:omlouvám se,budu psát už do správného vlákna..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
brona



Založen: 10. 02. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Rajko napsal:
Fery Centaurus se hry nezúčastnili, ale Dark dogs jsem tam tuším měl, takže ty asi zapomněli odevzdat soupisku.

Oki v tom případě jim dlužím odznaky.

Jinak odznaky pro mě vyrobila firma http://www.zinako.cz/ dělají toho fakt hodně a je s nimi super domluva. Stačí poslat ve vektorech, mají to tam krásně popsané jak to chtějí. Ale je nutné počítat tak měsíc dopředu. Toto není placená reklama, ale jen moje, protože mít víc odznáčku z akcí Smile Pak budem jak generálové Smile

čau, omlouvám se že jsem nestihl odevzdat registraci. po příjezdu jsme byli posláni k modrym kde jsme začínali a tam jsme věrně sloužili Rajkovi Smile na akci jsme byli poprvé a bylo to fakt supr. dík a ještě jednou soráč
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate