Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2011 operace "Dangerous Science"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Nechci se hádat, ale tohle - ruka byla jednoznačně nad hlavou - to je přece signál zásahu, tohle pravidlo platí už od pravěku PB - helma nehelma.

presne tak, ten clovek signalizoval ze je venku pak si to rozmyslel a znovu strilel, tohle neni omluvitelne nicim
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda jen, že pravidla nebo zaběhlé " zvyky " neplatí i pro více zaběhlé hráče. Ti co mají vstup všude povolen by měli jít ostatním příkladem...Toť názor hráče který byl na Siberce poprvé.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
V jednu chvíly jsem měl v ruce tři vysílačky ...


Salfo přesně tak to bylo, byl to šrumec jako kráva...ještě že nemáš v telefonu takové to vyzvánění jako Voves..."Počkééj, ještě chvíli počkej, už to bude..." by mě asi kleplo. Wink
Celé to bylo jak podle Murphyho (ne martyho) zákona Laughing
Komunikace ze SPAS je vždy příkladná a taková jak má být.
Žádné hysterické výkřiky, blokování kanálu. Pěkně rychle, věcně, stručně a vždy s odezvou a ukončením spojení.
Dobrá práce vojáci. Wink
Dopadlo to jak to dopadlo, jede se dál. Však my se vrátíme!. Za rok...

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já nemyslím Jeníku konkrétně tebe, ale třeba o tom maníkovi s helmou tady padlo několikrát, že jasně nepřiznal a ono si spíš zkrátil šokovou pauzu a jaksi mám pocit, že dvacet vteřin se koukáním na rozmazaný video kde bežej sekundy počítá podstatně snáz, než když kolem tebe lítaj kule a ty prostě počítáš do dvaceti a stejně sem jedinej, kdo se podíval na to kolik sekund ten borec ležel. Navíc, pokud si toho všimnul ten kameraman, mohl to řešit hned na místě i on. A to jsme zase u toho, že na místě nikdo nic neřekne a pak se to rozpatlává na fóru a vyšumí to. Někdo ze SPASÁKŮ si pro jednoho takovýho borce došel a bylo to. My to taky řešíme hned.

Nechci nikoho obhajovat, nepřiznávání je potřeba potírat za každou cenu, ale jde mi o princip aby se s vaničkou nevylilo i dítě Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Škoda jen, že pravidla nebo zaběhlé " zvyky " neplatí i pro více zaběhlé hráče. Ti co mají vstup všude povolen by měli jít ostatním příkladem...Toť názor hráče který byl na Siberce poprvé.

jak tohle myslis ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
tracker napsal:
Škoda jen, že pravidla nebo zaběhlé " zvyky " neplatí i pro více zaběhlé hráče. Ti co mají vstup všude povolen by měli jít ostatním příkladem...Toť názor hráče který byl na Siberce poprvé.

jak tohle myslis ???


to mě taky hodně zajímá.... Idea
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že zvednul ruku je věc jiná. Taky bych tady mohl špekulovat, že kolikrát člověku hned nedojde, že vlastně má udělat to a to a sepne mu to až za dvě sekundy, to je ale jedno. Pokud někdo něco viděl, měl to říct hned, na místě a řešit to, třeba poslední PCAC budiž důkazem, že tohle nenecháváme projít a řešíme to hned. Pokud se na něco koukám, nic neřeknu, nezeptám se a pak si stěžuju na fóru, je to podle mě na hovno. Každej to tady pak může okecávat do aleluja a při tom na místě se to dá většinou naprosto prokazatelně vyřešit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jenom škoda, že skvělá akce bude mít za měsíc nálepku "Syberka? Jo, to je tam, jak se nepřiznávalo a ukopávali hlavy, ne?" Sad A to si nezaslouží. Sad
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle by se na takové akci stávat nemělo vůbec. Exclamation
Bohužel jak jsem psal, zrovna při předchozích dvou útocích se mě něco podobného stalo, ale neopustil jsem pozici. Prostě držet post bylo pro mne důležitější než někoho honit po lese pod Hradem a řešit to na místě.
To otráví nejen hráče, ale především pořadatele, degraduje hru a bere to chuť něco dál pořádat.
Ještě že je Fery takový hodný usměvavý pohodář a příští rok to dá zase Wink
Že jo. Wink .
Bo...
počasí vyšlo také parádní.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Jenom škoda, že skvělá akce bude mít za měsíc nálepku "Syberka? Jo, to je tam, jak se nepřiznávalo a ukopávali hlavy, ne?" Sad A to si nezaslouží. Sad


O nálepku ani tak nejde, spíše o to že někteří si řeknou, že za rok nepojedou bo minule...
Jinak souhlas Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a dal uz bych to nepitval.. co se stalo stalo se..
Byla to super akce a tesim se na dalsi rocnik a na to co foresti vymysli..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen jde o můj dojem a omlouvám se za ten štěk do tmy ( trochu jsem si myslel že se ví o co jde, ale nerad jmenuji )

Asi po 1,5h až 2h hry jsme hlídali kopec ( alíci a další hráči co se dostali na úpatí ). Náš úkol byl ( Vladan zadal ) držet nepřítele na kopci a zbytečně neriskovat. Stačilo nám totiž aby nepřítel neměl snahu nás obejít a tak napadnout jiné jednotky. Což se nám podařilo ( nebo něměl nepřítel v úmyslu ).
Zahlédli jsme, že ze strany červených na kopec se stále doplňovali hráči a tak ve třech jsme se vydali na další stranu, Kde jsme zmerčili pár rudejch ( pověřeni velícím ) Tím i získali pozici dalšího sudu.
Na tomto kopci který jak všichni ví byl opravdu odspoda rozlehlý figurovalo do 10ti modrých vč. mě, kteří ještě byly občas odstřelováni rudejma zakopaných na kopci. Dorazili posily, které se pomalu začali roztahovat kolem sudu směrem ke mě.Vladan to tam celé řidil a vědom si chatrného počtu hráčů začal hráče přeskupovat ( pro jejich posílení a tím i jistější udržení pozic ) Rozkázal nově příchozím se roztáhnout a mě ( + dva co jsme před tím byly na místě ) nahradit. Nás poslal posílit druhou stranu kde v tu chvíli co jsem dorazil již někteří červení již započali cestu z kopce dolů bez jakékoliv odporu. ( Vladan tedy dobře předurčil ).

Bohužel se našli tací jako Ziďas a ještě jeden, co se prostě sebrali a odešli nevím kam. I když jsme na ně volali že je potřebujeme a že tu mají zůstat nedostali jsme žádnou reakci. Výsledek byl že je tam rudí zmasakrovali. Nevím co měli za úkol, ale pokud ho měli mít jinde, měli nám to alespoň říct nebo Velicímu aby snima nepočítal. Mám totiž dojem že zde převládlo nutkání menší akce a tím i zmizení jinam kde si hráč více zahraje.
Myslím si, že jiní by si to nedovolili, i za cenu dlouhého sezení bez akce. 1 - pokud měli jiný úkol - měli ho zdělit alespoň velicímu a netlačit se na kopec když zase z něho slezou.
2 - pokud přišli náhodou - měli zůstat a poslechnout.
3 - pokud přišli jako posila - opět měli zůstat do odvolání.

Když se to pak vše sečte, může se to jevit jako demotivujicí zálečitost. Za tímto přízpěvkem jsem podepsán jen já a pokud se mýlím omlouvám se.
Má snaha je jen zkvalitnit hru.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bude ten seznam hříšníku veřejný, aby se dotyčný mohl bránit?
Vytvoření nepřístupného černého seznamu se mi nezdá jako dobrý nápad.

Jestli jsou si všechny teamy rovni, znamená to, že "starý pán" a "pan bandaska" se veřejně omluví a všechno je v pořádku? Chtě nechtě Alchimo udělal chybu a stačilo se omluvit. Jak budete postupovat proti "dědoj a bandasce"? Vyloučíte celé teamy hříšníků na rok? Vyloučíte i TT, když tři jejich hráči udělili více či méně několik kopanců a všechno je omluveno (reflexní vesta, stříleni nepřiměřeně do mrtvol, mrtvola prochází po strategicky tajném území nepřítele).

Tady nejde o pošpinění TT nebo obhajovat Horný dolní klub bandasek, tady jde o nastolení trestního řádu pro všechny stejný.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Příkláním se k názoru téma nepřiznávání kopání a pod uzavřít, páč se stejně ted a tady už nic nevyřeší Evil or Very Mad
Minulý rok bylo zhruba postejně lidí cca -30 lidí mín... a tenhle problém nenastal...
Zkusil jsem akci otevřít nezným týmům a dopadlo to jak dopadlo

Problémy ted řeším po PM, jak budu mít všechny fakta a důkazy dám všem vědět...
EDIT:
výsledek bude zde... veřejně


********************************

Z jiného soudku

Velice si na tom videu z hrádku cením borce co v korytu mezi valy uhasil pod Vasilem oheň (já ho přes zmalované okna ani neviděl) i když to ve finále pro něj znamenalo smrt. Díky moc kámo!!!!

Marty, hra bylo trošku z naší strany o neúplnosti informací, někdy schválně a někdy neúmyslně, dopadlo to jak dopadlo,... slova chvály tvých poddaných mluví za vše... Report velice slušný, smekám a k zemi s klaním... teď se ještě třepu na Rajkův sloh Twisted Evil...

Překvapení s Vasilem na Hradu bylo neplánované a modří nás k tomu doslova vyburcovali...že se tam dá takhle dojet jsem netušil ani já...

i když jsem nehrál, bavil jsem se chvílema náramně... Hlavně když mi pak do Vasila lítali dveřma granáty jeden za druhým.. Laughing To mi už prosím nedělejte, vymetly jsme snad pytlík hrachu Very Happy...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Milý Trackere, než tady začneš plkat nesmysly, tak si zjjisti fakta... ednak na kopci jsme skutečně jako torzo byli, a držely pozice, pak náš velící Michalled dostal od vladana pokyn ohlídat druhou stranu kopce, kde podle jeho názoru vodí rudí vědce a tak jsme učinili... dokonce jsme zde vpadli do boku recyklaci rudých ze základny a způsobili jsme jim ztráty...
Při tomto úkolu jsem padl a odebral se na mrtvoliště...
Ostatně si nepamatuji, že by jsi mě žádal, nebo na mě něco volal... ale i kdyby to tak bylo, měl jsem od svého velícího úkol, který jsem okamžitě uposlechl. Proto příště, než se začneš o někoho otírat, zjisti si fakta a nezveřejňuj zde dezinformace.
Navíc myslím, že kdo se mnou, potažmo Bratránky párkrát hrá ví, že rozkaz a stanovené úkoly jsou nám jasné a při hře tím nejdůležitějším...
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ostatně Michalled tuto pozici držel až do příchodu posil, a padl až po útoku... to ještě na doplnění.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Příkláním se k názoru téma nepřiznávání kopání a pod uzavřít, páč se stejně ted a tady už nic nevyřeší Evil or Very Mad
Minulý rok bylo zhruba postejně lidí cca -30 lidí mín... a tenhle problém nenastal...
Zkusil jsem akci otevřít nezným týmům a dopadlo to jak dopadlo


98% lidí nebude na syberii 2011 vzpomínat jako na akci ukopnutá hlava, Superman, reflexní vesta ale na akci která byla akční od začátku do konce.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kucí, já střílím a neřešim jestli mi někdo přiznal nebo ne Idea
Dokud jasně nepřizná tak ho zmaluji o trochu víc Laughing
Jinak nemohu si pomoci ale souhlasím s Hellboyem, tam to byla asi helma a maník nejdříve přiznal zásah a pak "počítal" nehledě na to že se ani nedá poznat kdo to je = řeč o ničem. Když už chcete někoho za tento prohřešek potrestat, tak potrestejte kameramana TOM-B nebo kdo to točil Idea
Chlapec zařve v čase 13:05 mám a zvedne ruku a pak hledá zdravotníka Laughing Jinak Foxič to určo myslí dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Marty, hra bylo trošku z naší strany o neúplnosti informací, ...


Koyote, to je OK. O to víc to bylo reálné. Možná to vyznělo jinak, ale já si naopak chrochtám blahem.
Vasil opět prokázal své kvality a je fajn, že si to užíváš a jdeš do toho, jako do terénu a ne po cestách Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Traker : plně souhlasím se Ziďasem měli jsme od Vladana uplně jiný úkol a že si na mě nebo ziďase něco pokřikoval je pro mě v tu chvíli nepodstatné protože bylo jasně domluveno jak s Vladanem tak s Jindrou SAS pod které jsme spadali že bratránci se od SAS oddělí a pujdou prozkoumat levou stranu kopce kde byly viděny postavy v pláštích a bylo jasné že tento transport vědců jsme měli přerušit takže opravdu nevím co tím svím příspěvkem dokazuješ a jestli máš se mnou nějaký problém tak to řeni a můžeme o tom diskutovat Exclamation Exclamation
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pinqinko napsal:
Na predsunutej zakladni OZA modry sa nenasla jedna 16 OZ flasa CO????

Dik


Nevím jak je to možné ale byla v našich věcech a samo na nějaké akci předáme. Jinak někdo si od nás půjčil 12 OZ a také ji postrádáme Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalled23 napsal:
to Traker : plně souhlasím se Ziďasem měli jsme od Vladana uplně jiný úkol a že si na mě nebo ziďase něco pokřikoval je pro mě v tu chvíli nepodstatné protože bylo jasně domluveno jak s Vladanem tak s Jindrou SAS pod které jsme spadali že bratránci se od SAS oddělí a pujdou prozkoumat levou stranu kopce kde byly viděny postavy v pláštích a bylo jasné že tento transport vědců jsme měli přerušit takže opravdu nevím co tím svím příspěvkem dokazuješ a jestli máš se mnou nějaký problém tak to řeni a můžeme o tom diskutovat Exclamation Exclamation

Měli jste za úkol držet levou stranu a nás nahradit abychom šli zpět podpořit pravou stranu. Já po tom co jsem Vám chtěl předat " místo " o který nikdo nejevil zájem jsem Vás nevolal. Volali jiní.
A šli jste směrem z kopce na cestu a dokonce jste se tam hledali. Přitom již byly hráči více na levo již rozestavěni tak, že jsem si již mohl dovolit odejít. Ziďas byl odemě více napravo ( blíže ke středu ) a ty podemnou ( vtu chvíli si řekl že hledáš medika - a na otázku jiného jestli chceš ošetřit si řekl že ne že hledáš Ziďase ) Na Ziďase se volalo když scházel kopec někam dolů... ( to se ještě nestřílelo )
Vladan řekl že máte hlídat to co si řekl. A já ještě Vám říkal že na mém místě je dobrá pozice - páč jsem byl v zarostlejší části kde se dalo dobře odstřelovat. Nikdo zvás na tu stranu v danou chvíli nešel - naopak scházeli jste kopec někam dolů a na mě jste přímo srali. Proto se na Vás volalo páč jste již měli být dávno v linii s ostatními - a ještě jsem slyšel říkat velícího - Vašeho - běžte se roztáhnou a nahradit ty nahoře ( mě a spol ) Nic proti tobě nemám, ale jak jsem psal jde mi jen o zkvalitnění hry. A je potřeba se na všechny spolehnout.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Překvapení s Vasilem na Hradu bylo neplánované a modří nás k tomu doslova vyburcovali...že se tam dá takhle dojet jsem netušil ani já...

No jako mrtvola jsem čekal, že dáš i ten první val Smile Smile Smile

KoyoT napsal:
i když jsem nehrál, bavil jsem se chvílema náramně... Hlavně když mi pak do Vasila lítali dveřma granáty jeden za druhým.. Laughing To mi už prosím nedělejte, vymetly jsme snad pytlík hrachu Very Happy...

No byla to opravdu podívaná. Přestřelka přes valy pak dýmovnice a spousta výbuchů no prostě pecka Smile Smile
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to nevim co si slišel ale mi jsme se přesunuli uplně na levý bok kopce kde jsme odrazili malý odpor a dostali se až pod úpatí kde jsme čekali na posily byl jsem ve spojení s velením přes vysílačkua bylo mi jasně řečeno že mam zůstat tam kde jsem a nic víc to je ode mě je to vše a nebudu se tady už o tom bavit když o tom nic nevíš
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi váš smysl pro spravedlnost je mě sympatický, ovšem stojím si za tím, že tohle prostě nemíním tolerovat.

Nechci být pasován do role žalobce, ani obhájce a role soudce mě absolutnbě nepřísluší.
Ukázal jsem jen nešvar jaký na akci být nemá a snad to bude memento pro všechny do budoucna.

Nechtějte probůh nějaký soudní tribunál! Confused
Jako cosi jako zákoník? Jako který delikt má jaký trest?
Jako jaký žalář za nepřiznání a jaký trest za zapomenutou vestu na krku.

Musíte sami uznat, že je to pitomost. Rolling Eyes

Jak už tu mnohokrát padlo, nekažme si to, ono to přejde.
Chovejme se férově, nic víc nic míň.
Jsme přece před hrou a po hře kámoši a tak by to mělo zůstat!
Ale netolerujme nečestné praktiky.
To je potom cesta do pekel.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kujva chlapi, se tady handrkujeme jak báby nikde na návsi. Já osobně a věřím, že nejsem sám na Syberku 2011 budu vzpomínat, jako na hru kde jsem zažil jedny z nejlepších a nejmasovějších útoků co jsem dosud zažil, k nim chybělo už jen ,,Bohouškovo nakopu vás do prdele, pokud se zastavíte´´. A ten kdo se ničím vědomě prohřešil, by si měl šáhnout do svědomí a hodně se stydět, hrajeme to pro radost ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalled23 napsal:
tak to nevim co si slišel ale mi jsme se přesunuli uplně na levý bok kopce kde jsme odrazili malý odpor a dostali se až pod úpatí kde jsme čekali na posily byl jsem ve spojení s velením přes vysílačkua bylo mi jasně řečeno že mam zůstat tam kde jsem a nic víc to je ode mě je to vše a nebudu se tady už o tom bavit když o tom nic nevíš
Jenže vy jste vtu chvíli byly právě ta posila, protože jsme měli běžet na druhou stranu podpořit pravé křídlo kde červení se snažili dostat dolů a obejít nás...Já tam byl s jedním klučinou 2 min. po dvanácté a to jsme metelili jako diví. Přitom stačilo srovnat linii nahradit hráče a držet pozice... což dole Vladan a pak někdo ( asi michael jak říkáš ) právě rozkazoval.
Celé dění jsem měl jak na dlani. ( i ten spodek )
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Tracker... situaci, kterou popisuješ nebyla v hodině a půl hry, ale v první hodině, tedy ještě před tou, kterou jsem popisoval. Michalled hledal Zíďase protože ho pod kopcem volali, že je potřeba na kopci někoho ošetřit... tedy jsem s Michalovo svolením běžel (ano, i to se stane) do kopce, abych zjistil, že ošetřit potřebují jen červení na vrcholu (někdo z modrých se asi spletl) a tak jsem zůstal v půli kopce pod palbou... tam mě pomohl Michalled (který mě pokryl, abych se k němu mohl vrátit), načež nám bylo přikázáno, aby jsme postupovali dál podél kopce s celou skupinou, kde jsme se spojili s Vladanem a přes cestu jsme se prostříleli postupně až k opevnění hradu, kde se pak odehrálo to co jsem popsal předtím... celou dobu jsme postupovali se skupinou, celou dobu jsme se neuhnuli od jediného rozkazu (tuším, že u té cesty jsme se přestřelovali se SPAS, jejichž mrtvoly jsme minuli...
Nechápu tedy o jaké zkvalitnění hry ti jde, možná tě sere, že jsme na ten kopec nevyjeli autem Smile
Mě osobně to spíš přijde jako várka keců o situaci o níž nemáš moc tušení, což dokazuje i fakt, že jsi nabyl dojmu, že nás nekdo zmasakroval... mě zabili asi hodinu poté a Michalla o další půl hodiny později, kdy se vedl útok na hrad...
Osobně spíš nabývám dojmu že než o zkvalitnění hry ti jde o nějaký osobní pocit... ale třeba se pletu.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
Kucí, já střílím a neřešim jestli mi někdo přiznal nebo ne Idea
Dokud jasně nepřizná tak ho zmaluji o trochu víc Laughing


Známe pravidlo nejdřív střílej a pak se ptej. Někdy je to tak nepřehledné že nevíš a klukům říkám pořád radši ho pojisti než aby tě pak sejmul. Sám sem byl svědkem spousty opakovaných zásahů. Laughing Laughing

Tuplujte a máte jistotu. A jestly někomu vadí, že jí dostane víckrát i přesto, že má zvedlou ruku, tak ať raději sedí doma Twisted Evil
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 07, 2011 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karbi napsal:
k nim chybělo už jen ,,Bohouškovo nakopu vás do prdele, pokud se zastavíte´´.
A to kua chybělo... Wink Dvořáček si mohl uřvat plíce aby ho někteří poslechli.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Strana 9 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate