Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Kóta "P"
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne leden 16, 2011 7:50 am    Předmět: Kóta "P" Odpovědět s citátem

Akce pro pozvané týmy. Aby pozvaní akci na MP viděli, musejí být přihlášeni.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st leden 19, 2011 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár poznámek:
Jak bylo řečeno, velitelé dostanou na mail mapu, nebo mapy své startovací pozice. Nebude to nějak podrobná mapa. Jde o to, aby jste se připravovali na akci už doma. Nechceme, aby to bylo o tom, že banda lidí vyskáče z aut, zapifá si a dom. Proto si budete muset poshánět sami informace o oblasti a trošku si ji nastudovat. V době internetu to bude otázka minut, ale i tak. Mapy čekejte někdy po 1.březnu.
Jak bude připravený velitel, tak úspěšně se tým zorientuje a lépe nebo hůře splní úkoly. Nebude tam nikdo kdo by vás vedl za ručičku. Mapa na mail a starejte se. Samozřejmě pokud by měl někdo opravdu problém, dejte vědět, domluvíme se a třeba přiblížíme místa.
Minimálně velitelé by měli mít u sebe papír a tušku na zapisování bodů, aby se dala po akci vyhodnotit úspěšnost týmů.
Některé týmy budou splácány z více jednotek. Zase, bude to o tom, jak se domluvíte. Pojedete z rýzných míst, tak myslete na to, že si budete muset dát někde sraz.Ale to je už na velitelých jak si seženou své stádečko.
Jak je psáno v popisu hry, tak se opravdu přihlašujte, tak jak dojedete. Pokud dojede celý tým, tak ať se přihlásí celý tým a ne jen jednotlivec.To by mohl být problém, kdyby se přihlásil jeden člověk a dojel s dalšími pěti. Limit je dvacet pět lidí!Může se to roztáhnout, ale je třeba dát dopředu vědět. Díky za pochopení.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super zajímavej scénář, vím ,že se o něčem takovým už několikrát uvažovalo... Napadá mě ale jedna slabina (záleží samozřejmě na velikosti hrací plochy): jak velká je šance mrtvoly na hodinu ukrytí do respawnu-pokud se nějaký tým místo boje specializuje na odchyt mrtvol,vytvoří záhy neporazitelnou jednotku která ovládne hru...(předpokládám,že sou zakázaný pakty mezi skupinami-to by se záhy spojily na dvě velký...případně jednu vítěznou.. Laughing ) pokud bude herní plocha tak obrovská ,že tomu zamezí, jaká je pak šance ,že se respawnovaný ještě někdy živý dostane ke svým?Vzhledem k tomu že se hra začne záhy koncentrovat kolem bodované koty...můžou být obě věci problém-uvažte že není listí-ukrývání je značně omezený...léto by to vyřešilo...
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 4:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na cca 25 lidí je ta lokalita dost velká, takže i šance na ukrytí je víc než slušná. Jak se kdo dostane pak ke své jednotce je jeho problém.To záleží jak se v týmu domluví.
Co se týče paktů a podobných záležitostí tak k tomu tolik. Osobně nemám moc rád hry silně omezený pravidlama. Jak píšeme i v popisu hry "je válka a tapravidla nemá" (v tomto případě kromě základních pravidel MP). Takže ať si každej dělá co chce a poradí si jak chce. Až budu chtít hrát přesně nalajnovanej sport, tak budu hrát fotbal (myslím to v dobrém s úsměvem, není to rejpání).
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
swoop



Založen: 05. 06. 2009
Příspěvky: 11
Bydliště: Brno a okolí

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 11:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím vespolek!
Měl bych tři drobnosti ke zvážení:
Pokud mě někdo sejme, blbě se schovám a najde mě další tým, který si mě adoptuje, jak budu vědět po kom střílet - tým si mě může adoptovat ve chvíli, kdy není komplet, tudíž nevím s kým hraju a můžu střílet do "vlastních", vracejících se kolegů..

Lze "najít" a adoptovat člena vlastního týmu? (Je to asi blbost, ale z popisu to není jasné)

Ještě jedna věc, jen návrh - Nebylo by lepší zkrátit ten čas, po který se musím skrývat alespoň na půl hodiny?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 5:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakmile tě najde třeba Točna, tak seš prostě Točna a ostatní tě určitě upozorní, že tam potom vojákovi v dáli nestřilet pač patří k Točně. Snad je to jasný Smile
Hodina je ještě podle mě málo, dal bych víc, ale míň určitě ne. Hra není koncipovaná jako sypací, ale jako taktická. Je to o tom, že pokud budeš muset někde sedět hodinu pod pařezem, tak si víc rozmyslíš do jakýho střetu jít a do jakýho ne.
Opakuju, že je to hra v podstatě bez pravidel kormě základních MP. Každý si musí poradit jak umí a záleží na týmu, jak je sehranej a jak se domluví na řešení krizových situací.
Ještě opakuju, že týmy pojedou na akci již z odmova podle mapy.Pokud někdo dorazí do špatnýho lesa, smůla Wink Je to military, ne woodsball.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po únor 07, 2011 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POČÍTÁME JEN S LIDMA, KTEŘÍ JSOU ZÁVAZNĚ PŘIHLÁŠENI NA MP!!JAK JE V POPISU HRY, JE TO PRO OMEZENÝ POČET ÚČASTNÍKŮ A BOHUŽEL NENÍ MOŽNÉ, ABY SE PŘIHLÁSIL JEN ZÁSTUPCE TÝMU A DOJEL PAK S DALŠÍMA PĚTI.DÍKY ZA POCHOPENÍ.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zástupcům přihlášených týmů, jsem poslal mail nebo PM, aby potvrdili do konce února počty přihlášených členů týmů. Tak na to mrkněte.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: st únor 23, 2011 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud budu mrtvola,která se schovává a zbývá mi třeba ještě půl hoďky do oživení a některý z týmů co mě najde místo aby mě adoptoval,nasype do mě zásobník,znamená to že jsem znova mrtvola,co se jde na další hodinu schovat?
Asi ano,jenže oni mne zastřelí ještě před oživením, a mrtvola nemůže přece znova umřít...Mělo by se tohle dotáhnout. Idea
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:
Pokud budu mrtvola,která se schovává a zbývá mi třeba ještě půl hoďky do oživení a některý z týmů co mě najde místo aby mě adoptoval,nasype do mě zásobník,znamená to že jsem znova mrtvola,co se jde na další hodinu schovat?
Asi ano,jenže oni mne zastřelí ještě před oživením, a mrtvola nemůže přece znova umřít...Mělo by se tohle dotáhnout. Idea



Jasně, máš pravdu s tím dotáhnutím, ale to by byli pravidla u každé hry jak zákoník Smile
Jde o to používat selský rozum.Mrtvola je mrtvola a do té se nestřílí.Je to jako by byla na nějaké jiné hře na mrtvolišti, tam se taky do nikoho nešije.
Jak jsem psal pravidla jsou rámcová, jinak si každej válčí jak chce. Tak pokud o mrtvolu nemáš zájem, aby si ji oživil do svého týmů, tak si dělej co chceš (krom toho střílení). Počkej až oživne a střel ho znova. Jdi pryč, pak se vrať, nebo ji nech prostě na pokoji. Opravdu ty možnosti jsou otevřené je to na zvážení každého bojovníka a o improvizaci. Ani protistrany nebudou vyvážené. Někdo bude mít třeba převahu. Jak říkám je to válka.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt únor 24, 2011 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je jasné že mrtvola je mrtvola, takže když do ní střílíš, je to jenom plýtvání munice, bez jakéhokoliv výsledku.
Potom co mrtvola obživne, to je pak jiná písnička. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o to,že pokud půjdu lesem a zahlédnu borce,co se krčí v křoví,pustím mu tam dávku,nepřítel je nepřítel.Bohužel jestli střílím do mrtvého ,zjistím až potom.Jeho smůla Twisted Evil
Pokud si ho pak budu chtít adoptovat,zřejmě počkám,až obživne....Může mi on prozradit kolik má času do obživení? Já myslím že by neměl,mrtvoly nemluví...
Chápu,že pravidla budou "pružná",ale nebylo by dobré,aby třeba některé mrtvoly mluvily,jiné zas ne,ať v tom není chaos.
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so únor 26, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Klasické pravidla MP. Ani na woodsbalu nesděluju jako mrtvola co se děje na bojišti. Mrtvola je prostě mrtvá.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každý tým byl měl mít už svoji mapu prostoru a startovací pozice na mailu. Kdyby někomu náhodou nedošla, ozvěte se!!
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bazil



Založen: 24. 09. 2009
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 2:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:
Jde o to,že pokud půjdu lesem a zahlédnu borce,co se krčí v křoví,pustím mu tam dávku,nepřítel je nepřítel.


Aby to nebyla Maruška, co šla hledat jahody Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
brona



Založen: 10. 02. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:
Jde o to,že pokud půjdu lesem a zahlédnu borce,co se krčí v křoví,pustím mu tam dávku,nepřítel je nepřítel.Bohužel jestli střílím do mrtvého ,zjistím až potom.Jeho smůla Twisted Evil
Pokud si ho pak budu chtít adoptovat,zřejmě počkám,až obživne....Může mi on prozradit kolik má času do obživení? Já myslím že by neměl,mrtvoly nemluví...
Chápu,že pravidla budou "pružná",ale nebylo by dobré,aby třeba některé mrtvoly mluvily,jiné zas ne,ať v tom není chaos.

pokud si chci počkat na mrtvolu,můžu ji odzbrojit ? aby mě pak nečekaně nesejmla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne ne, na obírání nebo odzborjování se nehraje.V pravidlech stojí, že pokud najdu mrtvolu z jiného týmu, tak ji můžu ihned oživit a zařadit jako člena svého týmu, takže je zbytečné někoho odzbrojovat, když si ho i s kvérem můžu vzít jako posilu.Vlasní tým mě nesmí však oživit, ten čeká na hodinový respawne.O tom to právě je ta hra. O taktizování.Každý tým si zvolí svoji cestu, jak dosáhnout více bodů a tím zvítězit. Proto je ten scénář naprosto otevřený.Na Kótu P taky nikdo nemusí dojít. Klidně se zaměřte jen na vyhledávání nepřítele. Kóta přináší jen bonusové body.
Byl tu taky dotaz, jestli se má mrtvola šanci schovat. Celý prostor je cca jednou tak veký jako byla celá Syberka, takže mrtvola se schová velmi lehce.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co když dostanu zásah do zbraně a sám to přežiju. Jakým způsobem budeme recyklovat kvéry? Tak jako mrtvoly - po hodině?
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak me napada...

Kdyz me sundaji, jsem mrtvola a pred respawnem me najde jiny team a veme me k nim...umru pod jejich velenim a jdu se opet ozivit...tetokrat me nikdo uz nenajde ale ke komu teda patrim? k puvodnimu teamu nebo k tomu kdo me posledni nasel?
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpokládám, že v tom případě tvůj "původní" tým, kterej musí čekat hodinu na tvůj respawn je ten poslední, za kterej jsi před smrtí kopal. Zbytek záleží na mrtvole a situaci po jejím znovuoživení. Pokud budeš mít předem domluvu se svým prvotním týmem, Tvůj prvotní tým bude existovat a neodchytí tě žádnej jinej, nevidím problém v tom, aby ses spojil zase s tím svým prvotním týmem, néé? Variant je nepřeberně, např. dát všanc svoje služby první skupině, na kterou natrefíš, nebo jít dál na svou pěst a zkusit odchytit další mrtvoly a založit si vlastní tým. Protože možná varianta je i ta, že tvůj prvotní tým už v tu dobu bude rozporcovanej po jednotlivcích v úplně jiným týmu. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Variant je nebreberne ale stava se z toho pekny gulas typu "domysli si" libi se mi ta myslenka co nejmin pravidel atd. ale toto je rpave vec ktera z toho udela hokej kdy bude prehravani hracu z jednoho teamu do hruheho hlavnim konickem zucastnenych. Mam jen strach z toho aby prave toto nedegradovalo tu hru na nehratelnou...Nehlede na to ze vseci meli mesic na pripravu, prohlidku terenu, map atd a pak te po hodine odlovi dalsi team ty se stanes do konce hry jeho soucasti a tvoje mesicni snazeni je v pytli...Prave toto mi rika ze to nebude moc o taktizovani neb o tom nekam se zakopat a kempit abych o nikoho neprisel
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
nekam se zakopat a kempit abych o nikoho neprisel

i to je taktika....
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové klid, proběhne rekapitulace pravidel, ať jesou některý věci jasnější.Chvíli strpení Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím že pravidla dobrý.

Hlavní je mít pravidla zásahu, zranění (na který se hrát nebude, myslím?), recyklace (i zbraně), munice a pyrotechniky a rámcový cíl celé akce.

Způsob jakým dosáhneš cíle akce (získat co nejvíce bodů) a výhry - to je zcela v Tvojí kompetenci a jak se se svým týmem domluvíš. Jenom nesmíš zapomínat na to, že vyhrát nemusíš s tím týmem, se kterým jsi původně startoval. Toto bylo v jisté obmněně již např. i na ŽT.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a nesekalo to moc dobortu...tam to navic bylo v ramci nejakeho velkeho scenare a predem nalikovane hry kdy jsme dopredu vedeli ze bude potreba moc lidi na utok na US camp. Nikomu se moc nechce strilet po vlastnich...
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak do vlastních Shocked . Střílím do toho, kdo hraje proti mně. Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak muj team je muj team...ty to mas jednoduche ty tam jedes sam Very Happy
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:


Hlavní je mít pravidla zásahu, zranění (na který se hrát nebude, myslím?)

V pravidlech je dáno,že se na zranění hraje Wink

Jinak mě je vše jasné,až na ten zásah do zbraně a její případný respawn.To je třeba doplnit Idea
_________________
Shadow Company


Naposledy upravil laki dne čt březen 10, 2011 5:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po konsultaci s bojovníky a vašimi návrhy zde na foru, jsem upravil pravidla, tak aby hra byla ku spokojenosti všech. Tak si to pozorně přečtěte, co není jasné vysvětlím, ale myslím, že není co řešit:

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_det&aid=1618
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate