Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

A5ka
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: so prosinec 23, 2006 5:00 pm    Předmět: A5ka Odpovědět s citátem

Zdar kluci začal jsem hrát paint s kámošena,na jaře si chceme koupit svoje bouchačky a taky vyrazit na větší akci.Já si vybral Tippmanny,do spydra se mi nechce.co bys te mi doporučili A5ku nebo 98.výhody a nevýhody,a jaký máte zkušenosti z koupi zbraně přes inzerát.Hrajem military.
Pak by mě zajímalo jak hodně můžou klesnout ceny na jaře když příjdou nový modely jak jsem četl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Investice určitě do A5, má boční podavač, opravdu military vzhled, mnoho dostupných upgrade oproti T98, výkonově jsou zcela totožný s T98 .. ale opravdu počkej, až budou na trhu nové modely .. hlavně nový X7. Cena by mohla klesnout v rozmezí 4500-5500, což je v současné době nová T98.

Koupě zbraně na inzerát .. je to sázka do loterie, jako s každým inzerátem Smile. Ale asi bych se toho nebál ...
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne prosinec 24, 2006 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík Charlie,jj A5 se mi moc líbí ještě jsem se chtěl zeptat co si myslíte o týhle zbrani http://www.paintballsport.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=2314-AAA-AA# verzus Tippmann
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Tato zmiňovaná zbraň se teď objevila k prodeji u nás v bazaru .. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=bazar&id=69 .. zkus se zeptat prodávajícího, ale uvádí že ji má 14dní, tak s ní asi nebude mít tolik zkušeností. Nebo ať poradí nějaký vlastník tohoto gunu.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oki.Ještě jedna věc koncovky na hadici a Lahvých jsou na všech stejný?je jedno jakou si koupim hadici na záda a lahev k Tippmannovi?Doporučte něco na A5 nebo 98
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doox



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hadice za 1000Kc a 20 oz lahev za 1200kc a nazdar....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 2:14 am    Předmět: TAC 5 Odpovědět s citátem

Hele TAC 5 je podle vseho docela marna. Rozhodne podsattne horsi nez Tippmann. Z recenzi na webu vyplyva, ze je hodne poruchova, meknou ji pruziny apod. Koupil si ji u nas jeden clovek a hned mu zacala trhat koule. Zjistil, ze to neni nastavenim, ale tim, ze ma v kolinku ostry neobrouseny vystupky, takze hned dukaz, ze je to spatne vyrobeny. I tady na foru to nekdo resil a zaver byl, ze sice neni spatna, ale musis ji porad ladit a opravovat, nebo vymenit dily. Navic ta cena 8000 je za veci ktery na ni sou naveseny, samotna zbran stoji asi 3500 a na to jak je stara je i to moc. Radsi bych sel do A5, nebo nektereho Spydera MR (to rikam porad:). Vypada dobre a je spolehlivej a presnej. U nas ma MRka 7 lidi vcetne me a zadnej problem. Je ale pravda, ze A5 s lepsi hlavni je o neco lepsi, ale taky drazsi. MR1 stoji 3.700 a za to dostanes (kupodivu) kvalitni zbran s pazbou, bez nutnosti kupovat si na to ruzny dalsi hovadiny aby to vypadalo jako zbran.

A co se tyce slev, tak jsem se ptal v obchode a ten novej Tippmann bude stat snad az 12-14 tisic, takze bych asi velky slevy jinejch typu, obzvlast od jinejch vyrobciu, necekal. I kdyz to se muzu mejlit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. No jestli má být cena za novou X7 v českých shopech za tuto nehoráznou cenu .. tak jak znám český obchodníčky nechají stávající cenu A5 na původní hodnotě Sad. Nejlepší je asi nakoupit v zahraničí .. cena za novou A5 se pohybuje v dnešní době (200-220$) v přepočtu na naše koruny za současného kurzu nějakých 4500-5000Kč.
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta X7 stoji v USA 330 dolacu, co je 7000 + musis pocitat DPH a nejaky cla, takze ta cena se asi pres tech 10tis prehoupne. A5 stoji v USA spis 270 (5600) dolacu a u nas 7800, takze si myslim, ze je to jasny. Navic prvni reakce nejsou moc nadseny, nektery lidi tomu davaj i 2/10, protoze je to prej stejny jako A5 akorat drazsi a ma to vic listicek.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík kluci za info.Hellboy na tu MR1 se kouknu a uvidim zatim je tippman vítěz třeba se rozhodnu jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ať žije tippmann. Je to investice na dlouhou dobu a budeš s nim pořád spokojenej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím všechny. S paintballem začínám a chci si do začátku hned koupit něco dobrýho. Přemejšlim právě nad A5 a 98ičkou. můžete mi dát nějaký pádný argumenty proč jo a proč ne?! z toho co sem vyčet na netu.

A5 +lehce se dá rozebrat na základní části, nová zbraň, cyklon feed,
- cyklon je dobrej jen pokud chci hodně střílet?! , žere to CO2 navíc

98 + je levnější o 3 klacky, cyklon se dá dokoupit
- neni tak sexy, a dle toho 98 usuzuju že to vymysleli v roce 98?! 9let zpátky?!

rád bych tu A5 ale těch plusů je nějak málo. jestli máte jiný názor ozvěte se. rád se něco dozvim. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

98 a A5 je defakto tatáž zbraň. Výhoda A5 je cyklon, je to způsob nabíjení, který zatím nabyl překonán. Pokud se rozhoduješ mezi těmito variantami a děláš určitě dobře, tak bude pro tebe asi rozhodujicí cena. Pokud jsi schopný investovat více, tak určitě jdi do A5, pokud chceš šetřit potom 98. Jak jsi psal, tak cyklon můžeš dokoupit. Taky bude záležet, jestli budeš chtít svojí zbraň vzhledově upravovat. Přeci jen na A5 jsou lepší kapotáže a líp vypadají jak na 98.
98 se hůře rozebírá, ale vzhledem k tomu, že v terénu ji pro svojí spolehlivost (Tippmann) pravděpodobně potřebovat rozebírat nebudeš, tak bych toto až tak neřešil.
Cyklon bych určitě nepodceňoval, naní nad to mít jistotu že máš zbraň nabitou. Při vyšší kadenci u 98 se stává (hlavně, když se nepohybuješ) že ti nestačí kulička zapadnou do hlavně a vystřelíš na prázno. To může být v některých krizovích situacích dost nepříjemné a můžeto ovlivnit tvojí úspěšnost.
Moje doporučení je A5
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No A5 ocenis i s nizsi kadenci, hlavne ti umozni snizit profil zbrane diky tac capu. Nehlede na tu jistotu podani kule. Nevyhoda je ta nejistota u par poslednich vystrelenejch kuli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ve chvili kdy na 98 namontujes cyklon, mas oproti A5 mensi vyhodu v tom ze cyklon je odnimatelnej, lip se to potom cisti v pripade nejakeho zasahu do zasobniku, navic se da rychle zamenit za obycejny pokud ti cyklon selze (stava se velmi zridka, ale muze se tam zlomit packa) ale stoji asi 90 kc. cyklon je opravdu super vec, ja jsem treba zamerne koupil 98 custom pro a pridal ostatni veci jako cyklon a tak, ale je to opravdu o tom co komu vyhovuje, oboje ma klady i zapory takze neslapnes vedle ani s jednou variantou, pokud 98 povinost je dokoupit cyklon, jinak rozhodne jit rovnou do A5.

A5 ma snazsi system polni rozborky, celkova rozborka me prijde tezsi nez u 98 ale to muze bejt zase muj subjektivni pohled. navic se mi u A5 nelibi jisty problemy okolo usazeni hlavne, ale i to se da vyresit. Proste oboje ma svoje. nejlepsi bude si obe zbrane vyzkouset a rozhodnout se, myslim ze lidi co maj jak 98 custom nebo A5 je strasne moc
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahojky
Se taky zeptam : jak se rozebira A5 v polnich podminkach? Jak tak na ni koukam bych byl asi ve smyku.
Rolling Eyes
Diky Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Euro



Založen: 24. 07. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Čejov

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Ahojky
Se taky zeptam : jak se rozebira A5 v polnich podminkach? Jak tak na ni koukam bych byl asi ve smyku.
Rolling Eyes
Diky Marty


Buď rád, že nechceš rozebírat 98. To by si byl teprve ve smyku. Laughing Laughing Laughing
_________________
...S čerty nejsou žerty...

..::Euro::..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim o cem mluvis certe? Moc jsi mi neporadil ale trochu uklidnil protoze jsem se mezi nima rozhodoval a mam A5. Zacinam a moc toho nevim tak sonduju. Doufam ze to nebudu potrebovat
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby jsi musel Tippmanna rozebírat v poli to už musí být něco. Jinak u A5 to není žídný problém. Vyndáš všech zajišťovací kolíčky, dávej si bacha v zádu, aby ti navystřelila pružina, vyndej spoušť i s botom-line a potom můžeš vytáhnout závěr. Dej si pozor jak to bylo složený, by jsi to vrátil správně. Hlavně aby jsi tam nedal obráceně závěr hlavně, protože by ti to potom nešlo natáhnout.
Ale pokud budeš mít zbraň dobře připravenou před hrou, tak pochbuji, že budeš mít potřebu ji během hry rozebírat.
Jinak dnes mi přišla ta kapotáž AK 47 ve dřevě a je to opravdu bomba. 6e už mám dost upravených A5, ale tato je nej. Pokud nebudeš jen na M 16, tak byt ti ji doporučil. Originální mířidla, a hlavně to dřevo tomu dává uplně jiný rozměr. Mám fotky na mých stránkách.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To rad ctu proto jsem si koupil TIPPMANNa Very Happy . Bych se na to asi stejne nekde v poli vyprd nebo nekomu rek a radsi to poprve okoukal Laughing. Diky
Chci tam ted tunit sklopku http://www.paintballshop.cz/zbozi/5605-combat-folding-stock-with-rva--a5 a pisou tam ze to je i se stelovanim ustovky. Nevis jestli se to jen vymeni nebo to je vetsi zasah? Na to je tam cerv ne Rolling Eyes ?


Naposledy upravil Marty dne čt leden 18, 2007 11:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem si ani nevsiml poradne ze jsi to ty Brezova Very Happy Very Happy Very Happy . Zdravim ja te mel za certa. Diky za radu a doporuceni, kouknu se na nej. Se nekdy az budu krizovat cechy budu muset stavit a kouknu na poklady a pokecame. Se tesim jestli nebudu zdrzovat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuto pažbu nemám, ale jen ji vyměníš da tu koncovku. Jen jestli je to celé z kovu, tak se může stát, že ti to při střelbě přeštípne ty zajišťovací kolíčky. (Mám jiné kovové pažby a tam mi to vždy ty kolíčky přeštípne). Jsou totiž z hliníku a ještě k tomu duté. Není to žádný velký problém, já je potom nahrazuji za šroubek s matkou, ten to ustojí. Nemá cenu si kupovat ty kolíčky nové. Mám dojem že jeden stojí 60,-.
Jakou si chceš dělat úpravu, aby to taky mělo nějaký ucelený vzhled. Jeden známí z toho nakonec udělal hybrid mezi M16 a AK. Nic moc!!!!
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem opustil od M16 protoze s tim co je na trhu bych ji to neudelal. Si pockam na ten novy model a koupim original.
S tvoji radou na zasobnik me to hodilo smerem do nejakeho komanda MP5. Tam je tech moznosti mnohem vic. Jak jsem napsal uz driv tak jsem trochu zvoral zacatek a kostky jsou vrzeny. Myslim ze ta sklopka je i prakticka protoze v barakach ji slozis a na vetsi vzdalenosti jen otevres a k tomu stilu se to hodi. Jen nevim s tou hadici???? Myslim ze to musi byt pakarna bejt spojenej se zadama. Crying or Very sad Ale zase to jinak vypada. Very Happy Ted mam 12OZ nebo 20OZ (uf tezky) namontovanou jak pazbu. Jakou mas s tim zkusenost? Je ta hadice na nejakym bajonetu rychle odendavatelna nebo se musi sroubovat?
Diky Marty
P.S. Jsem ti poslal na tve stranky fotku me A5. Tak az budes mit chvili muzes na to zareagovat Bohuzel jsem tady na stranky foto nedostal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem nasel hezky tuning na A5. Kdo jeste nezna at se koukne http://www.specialopspaintball.com/vault/tippmann_a5.asp nebo http://www.opsgear.com/s.nl/sc.22/category.1216/.f
Sice to dyl nacita ale mazec

Marty
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud chceš stavět MP5, tak tady máš sklopku.
http://www.opsgear.com/Tippmann-A5-MP5-PDW-Folding-Stock?sc=22&category=150
Je to verze PDW, tak bude totožná s originálem. Teď jsem si jí objednával v paintballshopu. Cenově bude asi na stejno jako mají sklopku G36. (Asi 1500,-).
Jinak pokud nechceš používat hadici a mít přitom pažbu, tak to můžeš řešit tím způsobem, že bombu dáš klasicky na zbraň. V žádným případě ti nebude vadit, i když budeš mít pažbu.
Já to tak většinou používám, protože to mám na půjčování a lidi, když vyděli na zbrani hadici, tak je to odrazovalo a moc si je nechtěli půjčovat. Zbraňe se jim moc líbili, udělali si spoustu fotek s nimi ale potom šáhli po klasické A5. Tak jsem sundel hadice a nandal bomby klasicky. Stejně budeš mí bombu pod rukou, tak ti nevadí a ani nejde vydět. Pokud takto použiješ tu tvojí 12 oz, tak ani nebude o tolik těžší. Bez problému tam dáš taky 20 oz. Já jedu jen s 20. Přeci jen A5 je žrout.
Jinak na hadici je rychlospojka, tak ji nemusíš vyšroubovávat. Je ale lepší mít bombu s on-off. Uzavřeš bombu, vystřílíš zbytek CO a potum můžeš bez potíží uvolnit zychlospojku. Navíc se bomby s on-off mnohem lépe naplňují.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se mi moc nelibi, takova moc tlusta. Zapremyslim a kouknu na nejaky fota jak to vypada. Nevim jestli jsi videl uz to foto treba pak to uvidis jinak. Ten zasobnik je vetsi nez ma MP5 ale telo se na to hodi. I tak diky za nazor. Ono se z toho neco vyklube. Wink
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Euro



Založen: 24. 07. 2006
Příspěvky: 8
Bydliště: Čejov

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čuzz Marty, nechci tady něco pomlouvat, ale asi si udělal dobře, že si koupil A5. Mám 98 a vůbec to neni špatná zbraň, ale jak tak čtu, ty chceš dost tunit a to na A5 jde úplně bezvadně. Neříkám, že na 98 ne, ale na A5 je mnoho možností a řekl bych i hezčích. Jinka ti to píšu jen tak, že to tu pročítám. Nechci tady házet rozumy, páč v tom nejsem až tak sběhlý. Mě spíše jde o to, aby to dobře střílelo (což A5 umí moc dobře).
_________________
...S čerty nejsou žerty...

..::Euro::..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky za nazor certe. Jsem si ji koupil a zacinam s ni Very Happy vlastne moje prvni VLATNI Laughing Laughing Laughing (driv jen pujcene) a jsem takovy hracicka. Moc moc moc se mi libi a tak premyslim a ptam se jak to udelat nej nej. Mas pravdu ze tady je na ni asi nejvic veci. Proto jsem si ji koupil a jsem do ni asi zamilovanej Twisted Evil . Jsem si ji zastrilel a i s 14" AA fakt presna. Presne na 40 metru (jsem to presne meril metrem) soustrel do 50cm a to jen ze nejaka koule si to obcas trochu uhne. Zbytek je do 30 cm. Je to radost mit A5. Laughing Krasna presna a pry i spolehliva. Tesime se na svou prvni hru.
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 12:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Až sleze sníh tak si půjdu koupit A5 Smile , jen sem se chtěl zeptat z čeho je vůbec tělo zbraně ?!

PS: Paintball Březová: předpokládám žes vyskoušel A5 v kapotáži Ak47, jak to vůbec střílí z tý 15kový hlavně?! Smile

+technický dotaz: co sem založil akount tak se snažim vecpat nějaký foto do profilu ale furt nic nevidim. naloudováno je ale ikona nikde Sad fakz už nevim.. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tělo A5 je z nějakého hliníku. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate