Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st listopad 11, 2009 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak bych začal tim,že bych sundal tu vzducholoď nahoře a dal tam 50ks zásobník a říznul pažbu......jen tak pro začátek....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawes



Založen: 08. 11. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 11:22 pm    Předmět: Ventura Odpovědět s citátem

Zdarec lidi mam takovej problem neposlali byste mi sem nakej obrazek jak vypada ventura ? pls a pripadne kde je ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
NUME



Založen: 06. 11. 2009
Příspěvky: 99
Bydliště: NY City

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 3:11 am    Předmět: špunt Odpovědět s citátem

Nevíte někdo,jestli se dělá špunt/záslepka na tu ďouru,když se sundá pažba? Kámoš to schání,zatim tam cpe takovej zelenej špunt na hlaveň, ale vypadá to,jako když mu z kvéru roste čtyřlístek Laughing Laughing Laughing
_________________
...Lepší je se opotřebovat než zrezivět...
Kurt Cobain
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nevíte někdo,jestli se dělá špunt/záslepka na tu ďouru,když se sundá pažba? Kámoš to schání,zatim tam cpe takovej zelenej špunt na hlaveň, ale vypadá to,jako když mu z kvéru roste čtyřlístek


tak to nevím jestli se dělá....a podle mě to ani není třeba
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Nevíte někdo,jestli se dělá špunt/záslepka na tu ďouru,když se sundá pažba? Kámoš to schání,zatim tam cpe takovej zelenej špunt na hlaveň, ale vypadá to,jako když mu z kvéru roste čtyřlístek


tak to nevím jestli se dělá....a podle mě to ani není třeba
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dawie



Založen: 03. 01. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:44 pm    Předmět: valec Odpovědět s citátem

Ahoj lidi chci se vas zeptat jestli ste nekdo skousel vyvrat valec tak jak to ukazujou na pgp mysteria ? a jestli to maka tak jak ma popripade co jste este skouseli diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dawie: Kup si DELRIN bolt a mas klid... Wink
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pardon... za odeslani 2 prispevku...
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyvrtání resp. rozvrtání otvoru ve válci nemá s delrin boltem moc společnýho... pokud chceš zlepšit práci s pohonným médiem a zamezit vydírání boltu, proveď vyjmutí starfire vložky, nech si odlehčit kladívko a přidej o-kroužky na bolt. Stejně tak zvětšení otvoru ve válci je dobrý, ale opatrně aby se to nepřehnalo... tohle tě skoro nic nestojí a bude z toho víc muziky než jen z delrinu... toť moje zkušenost
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út únor 02, 2010 7:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem se začal seznamovat se svým první Spyderem (X-tra mate black) tak jsem semozřejmě zkouknul i stránky PGP-mysteria a podle nich jsem utělal téměř všechny úpravy, které tam byli zmíněny včetně odvrtání toho těla ventilu. Nijak zásadní rozdíl pak ve střelbě nenastal, ale to neznamená že by flinta střílela špatně. 3lo spíš o to že jsem od začátku odmotoval klasický Botom line a pouříval jsem horizontálně našroubovanou 3,5OZ lahev místo ručky. Pak jsem díky radaru zjistil že kolísání ÚR je minimální cca plus mínus 5 FPS a i spotřeba je na hodně slušné úrovni ( na tu 3,5 OZ cca 200 výstřelů)
Nejdůleřitější pro tyhle zbraně je aby byl bolt dostatečně dotěsněnej v těle zbraně a nikde zbytečně nedrhnul - to znamená použít o-kroužky té správné velikosti a maximálně polaborovat s tunigovejma pružinama. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: st únor 03, 2010 5:26 pm    Předmět: Re: valec Odpovědět s citátem

Dawie napsal:
Ahoj lidi chci se vas zeptat jestli ste nekdo skousel vyvrat valec tak jak to ukazujou na pgp mysteria ? a jestli to maka tak jak ma popripade co jste este skouseli diky


no ja som spravil secko z pgp mysteria a potom som musel pouzit slabsiu pruzinu za kladivom a silnejsiu za ihlou lebo mi to zacalo trhat gulky Smile radar nemam tak som nezistil co to tam bolo za vykon Very Happy ale teraz ked som sa pohral s pruzinami tak to ide cele tichsie a lepsie a vystrielam na jednu flasu omnoho viac ako pred tym
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawie



Založen: 03. 01. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 2:13 pm    Předmět: Re: valec Odpovědět s citátem

nemesishard napsal:
Dawie napsal:
Ahoj lidi chci se vas zeptat jestli ste nekdo skousel vyvrat valec tak jak to ukazujou na pgp mysteria ? a jestli to maka tak jak ma popripade co jste este skouseli diky


no ja som spravil secko z pgp mysteria a potom som musel pouzit slabsiu pruzinu za kladivom a silnejsiu za ihlou lebo mi to zacalo trhat gulky Smile radar nemam tak som nezistil co to tam bolo za vykon Very Happy ale teraz ked som sa pohral s pruzinami tak to ide cele tichsie a lepsie a vystrielam na jednu flasu omnoho viac ako pred tym



tak díky ja teda asi nebudu delat vse ale ten válec a jehlu bych chtel starfire vlozku uz sem vyndal ale diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVD KS



Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá únor 05, 2010 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevite nekdo jestli se da koupit samotnej mr1 Receiver?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kawa



Založen: 07. 02. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 11:28 am    Předmět: Strielanie viacero guliciek naraz Odpovědět s citátem

Caute mam big problem s mojou MR1 a neviem co s tym. Striela mi totiz dve az tri gule naraz a to dost casto. Vystreli dva tri krat normalne a potom len vyflusne pomaly dve tri gulicky ktore doletia tak 15 metrov a niekedy sa prio tom aj zasekne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVD KS



Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 12:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozna bych rek ze mas osoupanej SEAR a nebo STRIKER BOLT jinak nevim a nebo pruzina to asi ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kawa



Založen: 07. 02. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ale ten marker je uplne novy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus si nejdřív zkontrolovat blokaci dvojího nabití,je pod kolinkem na zásobník.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kawa



Založen: 07. 02. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eh jak to vyzera ta blokacia ??Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVD KS



Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takovej gumovej spuntik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: ne únor 07, 2010 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Oddělej kolínko na zásobník ,je přidělaný na tři imbusi a místo toho čtvrtýho je ta blokace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kawa



Založen: 07. 02. 2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 5:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak som to spravil ako ste poradili. Ta blokacia tam vobec nebola nechapem uplne nova zbran ale nastastie bola pribalena tak som to tam hodil. Este som neskusal ale bolo to podla mna ono.

Dakujem za pomoc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVD KS



Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to urcite ano
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: st březen 10, 2010 6:05 pm    Předmět: zvysenie vykonu :-) Odpovědět s citátem

nazdar mam celkom zaujimavy objav (pre mna ) Smile na MR1
takze ihla > maka pruzina ( bral som tu dlhsiu z toho paku 9 kusoveho z paintballshopu ale uz ho tam nemaju Sad )
kladivo > tvrdsia pruzina
ale pozor pretoze vykon narastie odost Smile treba si to premerat a tiez otestovat ci koule uz nezalietaju Smile

ja som len tak testoval rozne nastavenia a doteraz som si myslel ze je lepsie dat na ihlu tvrdsiu a na kladivo maksiu ale to malo opacny efekt a znizovalo to ustovku .
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 5:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ak tomu dobre rozumiem tak ku kladivku (ta dlha strunka v zbrani) si dal tvrdsiu a ku ihle (ta kratka pruzinka v zbrani) si dal maksiu? Razz
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: čt březen 11, 2010 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Reinn napsal:
ak tomu dobre rozumiem tak ku kladivku (ta dlha strunka v zbrani) si dal tvrdsiu a ku ihle (ta kratka pruzinka v zbrani) si dal maksiu? Razz


ano presne tak a zvysenie vykonu bolo ozaj razantne radar sice nemam ale ked sme ho mali po ruke tak najvysia hodnota co z toho sla pred vymenou pruziny na ihle bola cca 260fps takze az bude radar po ruke zistim presne Wink
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DVD KS



Založen: 03. 08. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim
mel bych otazecku
jestli by se hodila tato bomba http://www.paintballshop.cz/zbozi/10987-pure-energy-72ci-3000psi-aluminium na MR1
nebo jakou byste doporucili
dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jarrryn



Založen: 16. 08. 2010
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt listopad 04, 2010 11:11 pm    Předmět: Problém s MR1 Odpovědět s citátem

Nazdar pánové, koupil jsem z bazaru MR1 a o víkendu byl hrát. Musím říct, že po všech příspěvcích ohledně nižší spotřeby plynu a výkonu srovnatelného s jinými zbraněmi jsem byl dost zklamán. Mám se zbraní pár problémů:
1. - trhají se kule v hlavni (nebo ve zbrani?), nejspíš nadskakováním díky CO2, vyřeším vyvrtáním odfuků, snad pomůže
2. - šroubem jsem měl úsťovku vytočenou hodně vysoko, přesto jsem z hlediska dostřelu těžce pohořel oproti půjčeným Rentalům, vůbec to nelétalo podle mých představ
3. - na jednu 12oz flašku jsem vystřílel snad jen 300 koulí a poté, co jsem plyn doplnil mi to v určitých fázích, kdy se sekla kulička začalo kulometit jako kdyby mi plyn došel, přestože ho bylo ještě dost

Zbraň je vyčištěná, promazaná s SP All America hlavní, přišlo mi, že dobrém stavu, přede mnou na ní vystříleno asi 2000 koulí, bolt a vedení už je trošičku vydřené.

Dělal jsem i test na 30 metrů s vypůjčeným Tippmannem s 14 SP Linear. Střela s Tippmanna měla razanci a bez problémů jsem trefil cíl zaměřený v kolimátoru. S MR1 jsem zaměřil na ten samý cíl a kulička těch 30 metrů ani nedoletěla (a víc úsťovky už jsem vážně přidat nemohl)

Takže mám dotaz, co s tím? Pomůžou vyměnit pružiny? Nejsou už vychozené? Poraďte prosím zoufalému hráči!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 5:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne MRka zle strielala (gulicka mala zlu drahu a letela prikratko) ked bola zadna pruzina uz vychodena ale ak hovoris ze mas UR dostatocnu tak neviem lebo mne viditelne klesla na okolo 260fps max. Vymena tej pruziny ohromne pomohla Wink dovolim si povedat ze zbran bola lepsia ako predtym, ale bacha nato ked das moc tvrdu strunu bude sa zasekavat resp. nebude obtahovat pri strelbe Smile
inak podobne priznaky mal jeden kamarat a stacilo vymenit vpredu dole v zbrani taky kolik s nejakym silonovym koncom Idea neviem ako sa to vola Embarassed zarovno vymenil aj strunu a zbran bola lepsia ako nova Smile
....snad som pomohol Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aniž bych chtěl vyvolávat nějaký flame, tak jedinou radu, kterou ti po zkušenostech s MRky lidí v našem týmu můžu dat je -> PRODAT !!
Není to bezúdržbová flinta a je s ní více starostí než užitku. Nepochybuji o tom, že jsou majitelé, kteří si ji vyladili, ale u nás s tím po mnoha hrách a času stráveném opravami a laděním neměl trpělivost nikdo...
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá listopad 05, 2010 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mozem len poznamenat ze zo vsetkych ludi od nas co mali MRku zostal uz len jeden co ju ma ako srdcovku a nosi si ju zcasu na cas zosebou, a to tych majitelov tejto zbrane bolo u nas dost Idea
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Další
Strana 10 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate