Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR 1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám že tady většina radí jen mazat a čistit jen minimálně tak na to bych byl u Spyderů hodně opatrnej, pokud chceš aby ti zbraň dlouho a dobře fungovala tak to chce po každý větší akci preventivně rozebrat a vytáhnout venturu i s kladívkem zvlášť u u MR1 (ta má natahování z vrchu takže tam padá dost bordelu) a vyčistit + namazat o-kroužky.
Spydery jsou pověstný vydíráním vetury a když to budeš jen mazat tak olej s případnou nečistotou funguje jako perfektí brusivo takže pozor na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a co přesně se rozebírá? Já vytáhnu ten jakoby závěr, co je v hlavni a vytáhnu i to pod tím, na čem je péro Embarassed

má se to ještě nějak jinak demontovat?

Jakej olej můžu používat? Stačí obyč Silka, nebo mám kupovat nějakej (dle mýho předraženej)olej přímo na paintball?
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile no to co je jakoby závěr je ta ventura a to s čím je je spojená než vytáhneš kolík na tahování závěru je kladívko a pokud ti nikde ze zbraně nesyčí CO2 tak to na rozebírání stačí dál se to rozebírat dá a je jen na tobě kam až budeš ochotnej to vyzkoušet ale vesměs Spydery jsou hodně jednoduchý zbraně (kromě el. spouští ) takže když si na stránkách výrobce najdeš tu svojí tak tam maj i schéma podle kterýho se dá bez problému poskládat zpět do provozuschopnýho stavu.
A co se týče oleje tak můžeš používat jakýkoliv silikonový olej, ale myslím že to o moc levnější nebude než ten "předraženej" z PBS protože když to nebudeš přehánět s mazáním a namažeš jen ty pohyblivý o-kroužky a občes kápneš pod bombu s CO2 tak ti v pohodě ta 1OZ tuba bude stačit na celou sezonu ne-li dvě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2007 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj koupit originál!!!silkal roztahuje a rozleptává kroužky!!bacha na to!

jen tak mezi řečí...máte někdo zkušenosti s touto hlavní,píšou o ní,že drážkování je pouze markrtingovej tah??!! Shocked
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6159-twister-barrel-16%22-black--spyder
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak díky za rady.

Mám ale první problém - po víkendu hraní se mi na hadici, co vede CO2 do zbraně udělala bublina, která po cca hodině praskla. Láhev CO2 (12oz) mi vystačila na cca 300ran, takže mám podezření, že to někde špatně těsní. Nestalo se někomu už něco podobnýho?
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to jsi si odpověděl skoro sám Wink jestli ti prdla bublina co se udělala na hadici tak hledej chybu na ní Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
jen tak mezi řečí...máte někdo zkušenosti s touto hlavní,píšou o ní,že drážkování je pouze markrtingovej tah??!! Shocked
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6159-twister-barrel-16%22-black--spyder


Nevěř těm troubům, mě to taky tvrdili. Mám vrtanou hlaveň od konkurence (Armson) a nedám na ní dopustit. Jejich tvrzení že dvouprůměr je lepší a drážky jsou jen na oko je taky kravina. Teď jí budu kupovat do T68.
Kamarád si chtěl koupit hlaveň na xtru a zkoušel AA 16", jeho názor: "Zklamala mě, je sice lepší než základ, ale nic moc". Proto se rozhodl investovat rovnou do Tippmanna s lepší hlavní (ještě ho nekoupil). Když jsem mu na jedné akci půjčil Armsonku, tak byl blahem bez sebe a pěl na ní samou chválu. Což vlastně dělám i já.

Přesnost parádní, tichá a děsí nepřátele svištivým zvukem Smile

Jinak teď jí budu prodávat Armson stealth barrel 16" - 1500,- (nová 2300,-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

na spydera ?? jestli jo tak to beru hned Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne červen 17, 2007 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam jeden problem dneska mi spadla moje mr1 a od ty doby mi to jenom flusta kulicky ani ne 1 m Sad a vymenil jsem ten cervenej krouzek a uplne mi to prodralo vrsek musim to hodit na reklamaci mate s ni nekdo skusenosti ? Razz

Opraveno


ták nakonec mi praskly 2 těsnění jedno na kladívku jedno na ventůře a nějaká pružinka se podělala


Naposledy upravil t.m66 dne ne červenec 22, 2007 7:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sabo



Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 5:24 pm    Předmět: předpažbí z SA58 Odpovědět s citátem

Nevíte někdo kde sehnat jenom předpažbí z SA58 všude prodávaj celý SA58 nebo jen kovové součástky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sabo proboha prober se.

Kdyby ses aspoň zeptal jestli někdo nenamontoval tuto pažbu na MR1, nebo jakkoliv co by souviselo s daným tématem ale ty se zeptáš naprosto mimo mísu. tato otázka patří někam jinam

no a ta pažba se dá sehnat třeba v cukrárně nebo je prodávaj v JZD. Rolling Eyes

co takle armyshopy ?! a na netu se prodává spousta dílů na SA 58 jen nesmíš bejt línej a hledat Exclamation

PS: tato zpráva sem taky nepatří tak ji prosím smažte spolu se sabovou
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sabo



Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fluffy si kůň,na netu jsem to hledal celej den a nic, to předpaždí tady ma Wigont na MR1 a snad nejsou lidé tak hloupí a pochpí o co mi jde... a možná mi nědkdo odpoví , maj to tady a tady za tolik... víc nechci... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sabo



Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sorry na MR1 to má Wilgott, né Wigont... jen pro přesnost....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hledal sem to dvě hoďky s hodně přestávkama Smile na televizi, na jídlo a tak a ujišťuju tě že sem nemehlo Twisted Evil

bohužel to je aukce ale za 6 dní nikdo nezvedl cenu

Dřevěnná pažba za 200
http://aukro.cz/item217933774_drevena_pazba_k_sa_vz_58.html#photo

A ještě tohle za 250
http://www.bvs.cz/soucastky_dily_cz_58_pazba.html

Tyhle sou sklopné kovové za 500
http://www.armac.cz/?p=productsList&iCategory=48&sName=Pazby

našel sem i několik dalších inzerátů ale přišli mi starý. co sem našel todle dál sem už nehledal Very Happy
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sabo



Založen: 12. 07. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsi hodný,že jsi hledal ale tohle jsem našel taky, ale pořád mě nechápeš já nechci pažbu, ale předpažbí.. to co je na hlavni... a máš pravdu tohle sem nepatří měl jsem to dát do TUNING MR1 ale tam nikdo nechodí. Tady mám bětší šanci na úspěch. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: ne červenec 22, 2007 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

včera sem byl si zahrát do žop zkoušel sem nové kule toroball precision pálil jsem nejrychlejš co to šlo a ani jednu sem netrhl Razz přesnost skvělá prostě jiné už nechci...mimochodem zkoušel sem ještě stinger a ty sice nepraskaj ale jakoby se třepou když letí takže tak..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajn



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bratr ma MR1, ja Xtru 06, co jsme zatim zkouseli, tak jak pises, torrobaly super, i zimni i precision, dale Storm ICE od severe byly super, stingry spise horsi, hlavne v rozptylu, ted jsme zkousli naposled Polar Ice od RPS a taky ne uplne idealni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: po červenec 23, 2007 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jakej elektrickej zásobním by jste mi doporučili na MR1?
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.xpaintball.biz/Spyder-E-MR1-Paintball-Guns-P20664C2676.aspx E-mr1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Synus



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 1:30 pm    Předmět: Montáž kolimátoru Odpovědět s citátem

Ahoj lidi, tak jsem konečně namontoval kolimátor. PARÁDA. http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=693
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2007 3:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěknej rail,kde jsi ho sehnal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Synus



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koupil jsem dva naprosto nekompatibilní díly a trochu upravil: http://www.miridla.prodejce.cz/index.php?a=detail&d=10 + http://www.paintballshop.cz/zbozi/4619-20mm-metal-rail-short u tý montáže jsem uříznul vršek dvě dirky dva šroubky a vipadá to jako origoš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2007 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná zase trchu lama dotaz Smile

Má MR1 expanzní komoru?

a druhej Laughing :

na co je vůbec expanzní komora a jak se projevuje? Jaký jsou výhody u zbraně, která expanzku má a jaký má nevýhody zbraň bez expanzky?
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: st srpen 08, 2007 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mám takovej malej poznatek:na pažbě u MR je nahoře zajišťovací závit pro šroubek...a ten závit jsem strhl....takže jsem ten čep provrtal celej a vyříznul závit(zátit M5 a šroub 20mm,krásně to ted drží a nekiklá se to) a světe div se...i když je pažba z laminátu,tak ten čep je hliníkovej!!!

honzanum:jestli je expanzní komora to stejný co antisifon,jakože asi je tak to MR nemá.....a když máš hadici,tak ani nepotřebuješ,mám oddělanou i maketu zásobníku a hadici přiklapávám rovnou ze spodu do zbraně....zatim se to nepodělalo! Very Happy Cool Cool Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A zase jeden dotázek:

Kde je u MR1 šroub na štelování úsťovky? To je ten vzadu pod tím místem, kde je pažba spojená se zbraní? Na jakou stranu se zvyšuje ÚR a na jakou se snižuje?
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo je to on...ten imbusek pod pažbou a přitahuješ=zrychluješ....ale zbytečně si nepřidávej,páč pak koule zahejbaj.....já mám podle posledního měření u TT 275průměrně..... Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mno,tak jsem na MR1 namundil el. spoušť z E99 a sype to fakt hezky.....to mě na MR chybělo,že když bylo třeba tak sem nemohl pokropit.....ale zase je tvrdší a hranatější a nedrží se tak pěkně jako originál....
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honzanun



Založen: 23. 04. 2007
Příspěvky: 24
Bydliště: Chvalkovice

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahoď nějaký fotky...
_________________
www.casemodding.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 21, 2007 7:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, mojí první zbraní je Spyder MR1. Něco jsem s ním už nahrál, ale na větších akcích si stále více začínám všímat, že je má zbraň hodně pozadu za téměř čímkoliv co mají na akcích jiní hráči. Nemluvím tu teď o hloupostech typu military image doplňků, ale mluvím tu o dostřelu, rychlosti a přesnosti. Na minulé akci mi to už nedalo a musel jsem si vyzkoušet i jiné zbraňe. Zjistil jsem, že je má zbraň asi na 2/3 rovného letu kuličky oproti odzkoušeným zbraním horší. Pak není divu, že mě na 30 metrů bezproblému přestřílí, když oni míří rovně a já musím mířit 2m nad ně. Mluvím obecně o ostatních zbraních co lidé mají (Tipmann, ION, atd...).
Zkoušel jsem tedy nastavovat šroub, ale ať ho povolím či utáhnu na maximum, je rozdíl v doletu (rovném letu - tedy něž se začne projevovat balistická křivka) cca 2 m. Naopak při jakémkoliv utažení je při rychlé střelbě rozptyl kuliček naprosto šílený, tedy takto nastavená zbraň by byla k ničemu.
Ptám se tedy, je MR1, takové plivátko pro začátek nebo má vetšina hráčů nějak upravené zbraně? Vyplatí se vůbec do budoucna do MR1 dále investovat nebo prodat a koupit něco lepšího, byť i kolem 10t? Jaké máte zkušenosti, má cenu nebo jde nějak upravit k lepšímu? Tedy neberu v úvahu úpravy typu koupě nové hlavně, kdy cena je 1500,- a efekt je naprosto neznatelný.

PS: Nejde jen o mou MR1, v týmu máme ještě 2 a jsou na tom stejně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
t.m66



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 101
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: po srpen 27, 2007 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mě mr-1 není žádne flustátko když jí srovnáž s tipmmanem v základu tak je o dost lepší má i větší kadenci a kule lítaj pořád do stejneho místa ale s timpmannem po rychlé davce lítaj strašne od sebe

takže koupě hlavně by to měla vyřešit...

------------------------------------------------
já mám ale jiný poblém po každé když vytahuji ti spodní část tak se mi tam kousne těsnění, to by ještě nevadilo ale přestala mi uplně střílet nešlo s ní nic vytahnout bolt atd. vyklepal jsem to drastickym způsobem a ted to do ní zase pro změnu nejde narvat Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
Strana 3 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate