Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder MR 1
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dipietro



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 5:27 pm    Předmět: Spyder MR 1 Odpovědět s citátem

Pokud někdo vlastníte tuto zbraň jak s ní jste spokojeni. Jaké jsou + a - .
Rád bych si koupil nějakou do 5000,- a tahle mě zaujala jako první.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: st prosinec 20, 2006 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro tuto zbraň zde dost pěje chválu Hellboy (a má pravdu). Jinak já MR1 mám, zatím jsem s ní absolvoval dvě hry, s cvičnou střelbou dohromady cca 700 kulí, a jsem spokojen. Dlouho jsem v září rekognoskoval terén, co za značkovač si pořídit. Tipmana na military upřednostňuje většina lidí co hraje military, mě osobně se více zamlouval právě tento Spyder. Možná skrze nižší cenu. Myslím si, že v semi je to povedená zbraň s ucházejícím designem. A za ty prachy Cool. Každopádně si osobně myslím, že v military stylu k Tipmanovi je to velice solidní alternativa.
Rozborka a sborka je u této zbraně bez problému, asi jako u stejných spyderů. Zpočátku jsem trochu kulhal s nastavením úsťové rychlosti - kvůli tomu, že se mi zpočátku opakovaně stalo, že došlo k roztržení kule závěrem. Co mi teď vychází, mám ten šroub vzadu naštelovaný na cca 1/2 hloubky dovnitř a zbraň mi už střílí dobře a bez poruch, bez trhání kulí a byl jsem spokojen. Tedy plusem spolehlivost. Vytřílel jsem zatím 500 ks Ink'd a asi 100 - 150 ks nějakých zimních Draxus. Jak ve hře, tak cvičně. Předtím, jak jsem zbraň přinesl z obchodu to bylo ještě něco přes stovku zbylých Toroball. A to asi 300 ks bylo za drobného deště při hře v lese, maximální spokojenost. Co se týče, přesnosti, jsem spokojen se základní hlavní (více viz. sekce Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel, diskuze: Přesnost a dostřel). Teď se trochu snažím vyladit vzhled (kvůli možné montáži kolimátoru - jinou možnost nástavby na kolejnici za míň jak 500,- Kč jsem tehdy v říjnu 2006 nenašel), narouboval jsem na svého mazlíka MR1 nějaké plasty z vietnamské umělohmotné kopie ve stylu přibližně M41K2 na které je zvýšená plastová kolejnice (ano, prostřelený plastový zásobník už jsem viděl a sám jsem zvědav jak dlouho mi takto vylepšená zbraň vydrží, nechám se překvapit). Je k tomu však ještě předpažbí na které potřebuju delší hlaveň, původně jsem, zamýšlel buď Accurate Barrel 16" /Spyder MR, nebo Twister Barrel 16" black /Spyder. Ovšem měřením jsem zjistil, že by byly krátké kvůli tomu mýmu plastovýmu předpažbí, takže teď mám favorita Tactical Barrel 17" od HNA s nějakou koncovkou. Zatím zvažuju kterou hlaveň, případně že bych to nějak vyoslil i s tou 16" hlavní.
Po ergonomické stránce mi vychází dobře (držení zbraně, manipulace s ní). Plusem je šikmé podávání kulí, díky tomu má zbraň mířidla (ideální k tomu je 50 ks zásobník místo klasického na 200 kulí), mínusem je ale natahování závěru nahoře, které těm mířidlům jednak moc nepomáhá a druhak je zde možnost zapadení nečistot do vnitřního mechanismu zbraně (už mi tam zapadl kamínek - nic moc zábava než jsem ho vytřepal).
Dalším mínusem může být pažba, kvůli masce se nedá líc přiložit tak, aby byly mířidla v úrovni očí. Dá se řešit upgradem á la Hellboy (já osobně to plánuji), dá se i střílet bez pažby.
Jak říkám, já jsem spokojený uživatel MR1 a měnit nehodlám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=111

To je moje recenze a fotky moji "upravy". Myslim, ze za ty prachy (3700) to je zlata zbran. U nas ji ma uz asi 7 lidi, nekdo dokonce MR2 a problem mel jedinej z nich, ze se mu vysralo hned pri prvni rane nejaky tesneni nebo neco a nasledne pri rozborce se to rozesralo jeste vic, takze to daval do kupy asi tejden, ale po nakupu novych O krouzku a drobnem ladeni taky v poradku.

Stale tvrdim, ze az na nejake zimni draxusy tusim, netrha kule. Ale ty zimni trhala uplne vsechny.

Tu pazbu si uz u nas urizli vsichni co ji mame, protoze bez toho se fakt neda mirit a je to proces na 5 minut a zatim to nikdo nezlomil. Je to docela bytelny, takze snad ani neni potreba to vyztuzovat.

No a co se hlavne tyce, zkouseli jsme uz Progressive 16 a ta je uplne stejna jako original a kamos si koupil 18 Linear Smart Parts a ta rozhodne dal nestrili, ale mozna je o neco presnejsi (ale zadny drama), takze z hlavni ma smysl snad jen obdoba Flatline od BT - Apex (strili hop-upem nahoru, takze dal, ale pomaleji).

Jinak rikam, smysl podle me ma rozhodne bud MR1, nebo Tippmann A5, ktery je ale o dost drazsi. T98 ma uplne kazdej a podle me to vyjde kvalitou na stejno, ale draz.

Rozhodne nekupovat Tactical TAC5. Vypada hezky, ale strasne se sere.

No a spatna neni ani nova XTRA, na kterou jde pridelat na bok kolimator, mozna i ta pazba by se dala a ma expanzni komoru, coz MR nema.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dipietro



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 7
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 4:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dík je rozhodnuto. A co myslíte šlo by při troše šikovnosti přidělat bombu místo pažby?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 22, 2006 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tu mr1 ber 100procentne nej spaýder co znám hruju s nou uz docela dlouho v sopu me rikalý ze sem ju mel 1 v republice.....kupoval sem ju nekdý v červnu....

jinak operka uriznout urcite fakt se presto mirit nedá...dál jestli chces olimátor tak musis zvýšit kolejnice a nebo koupit si kolimátor ale za 2500kč upně maličkej ale to je zbýtecný výhazovat tolik penez za takovej vergl...a az budes mit nejaký peníze tak jeste hlaven originál není moc dobrá aĺe na rekreacne stací...jinak progresive nebrat zbýtecný je to stejný jak originál..ja mám All american 16 a na presnost si nemuzu stezovat fakt je to s tím hodně presný....zásobník pokud nestrílíš nejak mooc rýchle tak ti staci bohate ten 50 a je to s tím strasne lehoucký...a taký doporucuju hadicu a bombu na záda pak je ta pistol líp manévrovatelná...a jinak strilí to presnejc nez ioný a takový el sracký.....

ps:::::MR1 is best gunnn in the world..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 9:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

potrebuju nutne prachý takze prodám tu svou mr1 as pul roku starou źa 2500
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

.
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)


Naposledy upravil Fila dne út červen 05, 2007 11:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak uz je prýč nadobro Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

malinal napsal:
tak uz je prýč nadobro Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


škoda......nešlo to řešit nějak jináč?
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak je na tom mr1, podle rozborky mi přijde jako obyč spyder xtra nebo tlx v military kabátku a bočním podáváním kulí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
malinal



Založen: 22. 12. 2006
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

as je to to sami jako x-tra ale me se zdá že to strili lip nez spýderý co sem mel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TO podle mého záleží na kusu. Dva znamí mají xtru a čekl bych, že jednomu to moc nestřílí a druhej musí mít uplně utaženou usťovku, aby měl pod 300fps
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo zkušeností s tou úpravou závěru na Spydru,myslim to přidání O-kroužků jak je popsaný tady http://www.pgp.mysteria.cz/ladeni_Spyder/Ladeni_Spyder-zaver.htm
Mám MR1 půjde to u jejího závěru udělat taky?Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so prosinec 30, 2006 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si to dal udělat kvůli vydírání pouzdra závěru na Aggressorovi od soustružníka přesně podle toho výkresu, a pomohlo to
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=101&img=7&dir=1
Taky to trochu zlepšilo těsnost a pravidelnost chodu závěru, takže se snížil rozptyl rychlosti. Ale nic zázračnýho.
Ještě můžeš zkusit mazat místo oleje grafitem, já s ním mažu C98 a chod závěru je mnohem hladší než při použití oleje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy:Chtěl jsem tě zeptat ty máš taky MR1.Jsou všechny O-kroužky v MR1 rozměrově stejný nebo se liší na zavěru a na komoře?Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to ti nereknu, protoze me za pul roku este ani jeden neprdnul, takze jsem je vubec nezkoumal Smile V naradi k bouchacce jich je par nahradnich a ty jsou tusim ruzny, ale myslim, ze patrej nekam jinam do soustavy dilu mezi flaskou a telem zbrane. Mozna migus bude vedet, ten se v tom docela rejpe.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 4:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

O-krouzky, ktery mas jiste nahradni v krabici, jsou cerveny a cerny (stejnej prumer) cerveny je na kladivko, cerny jsou na venturu (bolt) na valec (tam ti ale jen tak nerupne) a na zatku komory (tam se ti taky jen tak neopotrebujou) taky jdou pouzit na pazbu (stejnej rozmer), jinej rozmer O-krouzku je na hlaven!

mrkni sem:
http://www.spyder.tv/section/products/mr_series/mr1.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohl by mi tedy někdo poradit jaký jsou rozměry všech těsnění na MR1 abych nekoupil něco jinýho.Děkuji

Hlavně abych to pak dal zase dohromady ten návod je na palici. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

migus:dík mrknu tam snad mi to pomůže
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj potřeboval bych poradit nebo pomoc.Mám tušáka že jsem si zkurvil závěr na svý MR1.Podle infa z obchodu se na tuhle zbraň jíný závěr senhnat zatím nedá.6ádný do něj prý nejde od Spydera.

Zbraň sice střílí,ale když jsem ten závěr lapoval tak jsem si u něj zaoblil nechtíc hrany u vstupu CO2 a teď nevim jestli mi to nepodfukuje.Neví někdo jak to poznám?

Za každou radu budu vděčný.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar.
Sice nemám MR1 ale podle mě to poznáš tak že to blbě střílí.
A jestli to střílí stejně tak se nic neděje,ne?
Předpokládám že jsi dělal úpravu boltu podle výše uvedených odkazů a tím pádem jsi tam asi taky přidal O-kroužky? To by mělo těsnit daleko líp než nějaká hrana (ať už ostrá nebo kulatá).

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejba



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau. Chci poradit a zeptat se jestli nemáte problém s MR1 s trháním kulí. Mě pořád praskaj kuličky, zhruba každejch 100 kuliček mě jedna praskne. Zkoušel jsem nastavovat úsťovku od minimum do maxima, zkoušel sem to se základní hlavní i s 14" All American co jsem si dokoupil. Zkoušel jsem několik typů kuliček - Tomahawky, Winter Ice, Chroniky a je to pořád stejný. Mimo jiné používám 50tkovej gravitační zásobník. Díky za vaše rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doporučuju Toroball Ice winter formula. Aspoň na zimu. V létě budu zkoušet další kule od Toroballu. Střelba bez jakýchkoli problémů, i když přemýšlím zda tytok kuličky nejsou s menším průměrem a tudíž by byly vhodné nějaké s větším průměrem. Zatím tápu, ale s Toroball naprostá spokojenost.
Nedoporučuju: Novinka od DraXxus - zimní úprava Midnightu nazvaná Frostbite! 340,- Kč za pytel.
Camel komentář: asi dobrá sporťácká zimní kulička, nedobrá pro Spyder. Každá praská v hlavni. Opravdu skoro každá. Vystřílel jsem skoro půl pytlíku, zbytek asi vyhodím, pro Spydera jsou to nepoužitelný kuličky. Možná někdo má pozititivní zkušenost s tímto střelivem. Já ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a úsťovku mám danou asi 2/3 až 3/4 na max. Přibližně. Ty Draxusy Frostbity (oranžový) jsem taky zkoušel od min do max a zpátky několikrát. Prostě se trhaly furt až jsem z nich byl zoufalej. Normálně používám CO2, zkoušel jsem i vzduch, nepomohlo nic. S těma by asi pomohl akorát přechod na nízkotlak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: čt duben 05, 2007 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NO zatim jsem zkousel Inky a vystrilel jsem tak 1500 kuli a trhla se co si pamatuju 1 nebo 2 ale to mohlo byt i tim ze mi uz 2x rozstrelily zasobnik takze mohl byt bordel v zasobaku nebo i nakulich. Zatim spokojensot strilej docela presne a cena je taky slusna

Na MR1 mam zakladni 12 hlaven a tak po 1000 kulich jsem prestavil ustovku na tak 3/4 tak aby z toho nelital snih Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kule se ti muzou trhat kvuli tomu, ze strilis moc rychle. Jak prekrocis tak 5ran za sekundu, nestaci klasickej zasobnik podavat a trha to zaver. Reseni je elektrickej zasobnik, nebo nestrilet tak rychle. Pokud se ti teda trhaj uz v zaveru. Pokud v hlavni, tak nevim.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Kamkou



Založen: 22. 10. 2006
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so duben 07, 2007 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A propo. Ty zimní Draxusy oranžový frostbity jsem střílel jenom na cvičnou střelbu. Výstřel odsledovat jak to letělo, výstřel, ku..va, zase se rozbila. Atak dále. Nebyla to žádná rychlopalba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne duben 08, 2007 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se trhali ze začátku závěrem,protože mi je CO2 nadhazovalo zpět do záspbáku tak jsem navrtal to kolínko a už je to pohoda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejba



Založen: 14. 01. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj prosím tě jak si to navrtal?moc dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě vrtákem a zřejmě vrtačkou Smile
A teď vážně - já to mám vtrnutý vrtákem průměru 5 mm 6 ks děr co nejblíž (nejníž) ke zbrani. Asi by se tam vlezlo i víc dírek bez většího vlivu na pevnost ale nechtěl jsem vrtat zepředu quli celkem často inkasovaným zásahům na kolínko a hrozícímu zahnojení vnitřku kolínka barvou........
Některá kolínka mají otvory už z výroby. Mě se ale z důvodů pevnosti a stálosti upevnění nejvíc osvědčilo tohle levné http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1067-AAA-AA a to nemá z výroby dírku žádnou - vrtání je nezbytné a jak píše Wilgott výš, nadskakování munice zabrání.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další
Strana 1 z 11

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate