Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

response - zkusenosti
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: út prosinec 19, 2006 11:55 am    Předmět: response - zkusenosti Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, jak se strili s response? Presneji receno, jak velky krok ma spoust, jak moc to "kope" do prstu, kdyz se ta spoust vraci? Jak se s tim strili jednotlive rany? Zamrza to s CO2, kdyz se strili full? Spolehlivost? Diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To to vazne nikdo nema?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevim jestli ostatni budou semnou souhlasit ale Responese mam na A5 a jsem s tim velice spokojeny!!! Laughing V porovnani meho nazoru na E grip primo skvostny! Neni to na dlouhe davky, ale na kratky tak 4 - 5 koul za sebou. Vic ran uz clovek musi mit velice nauceny a diky tlaku v CO2 ktery se stale zmensuje nerealny. CO2 mi nezamrza a ciklon v pohode stiha. Mam response se stelovacim sroubkem kadence a to je taky vyhoda. Muzes si ho naladit dle sveho vkusu. Zatim mam vystrileno tak kolem 1ooo ran a zadny problem. Ani jsem jsem nespozoroval nejk velky narust spotreby CO2. Ja bych nemenil! Very Happy Very Happy Very Happy A spoust je i na jednotlivy o proti basic jemnejsi
MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kevin



Založen: 11. 05. 2006
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Da se tedy rict, ze se vzduchem nebude uz vubec zadny problem? Ale on to vlasne ani problem neni.... .Doufam, ze Tippmann ma ten stelovaci sroubek standartne a ze bude i na me vysnene X7. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kevin napsal:
Da se tedy rict, ze se vzduchem nebude uz vubec zadny problem? Ale on to vlasne ani problem neni.... .Doufam, ze Tippmann ma ten stelovaci sroubek standartne a ze bude i na me vysnene X7. Diky


http://www.tippmann.cz/data/manual/x7_manual.pdf
Já to tam sice nenašel ale možná to bude tím že je tam fůůůra dílů (z toho by šlo složit 2 - 3 ks Spydery Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neni to tak hrozny a zadna spousta dilu. Dal jsem si to tam doma sam. Cilindr s pistem dve trubicky a tri sroubky. A se vzduchem nemam zkusenosti ele teoreticky by jsi mel jit do lepsiho. A stelovani kadence starsi responsy pry nemely. Tak si dej na to pozor.

MARTY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fluffy



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 114

PříspěvekZaslal: po duben 09, 2007 10:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím.
Chtěl bych se zeptat mám RT vystřílel sem cvičně cca 300 kulí a nějak tomu RT nemůžu přijít na chuť.
když to zmáčknu hodně tak to střelí jednou. zatímco když lehce tak to jakoby tu spošť nakopává zpět a střílí teprv dávkama. (mám na tom štelovací šroub)
hrál sem si s tim ale došlo mi CO2. zatim z toho mám pocit že na malý dávky to je zbytečný protože to umačkám mim rozkošnym prstíkem Laughing
a na větší dávky to nemá cenu bo to lítá kamsi a zamrzává to.Confused

manuál jaksi popisuje jak to smontovat ale už ne jak to používat.
__poradíte jendnomu hlupci jak na to?! neradbych si to cvičil někde na bojišti. Very Happy Very Happy takže jakže se ta spoušť má teda mačkat aby to běhalo ťip-ťop
Rolling Eyes
_________________
(\__/) | šalamounovo h...o
(+'.'+) | mám ho plnou palici
(")_(") | takže sem moc chytrej
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: út duben 10, 2007 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja ti napisu moji zkusenost. Ja jsem s tim byl spokojeny. Neni to na zadny dlouhy davky. Maximalne tak do 5 - 6tiran za sebou. Ten stelovaci sroub z pravyho boku zbrane nad gripem je na rychlost kadence. Tak to bylo alejspon u toho myho. Ja to mel docela dost rychly ze bys to urcite prstem na mechanickym basicu neumackal. V tu dobu jsem strilel jeste CO2 a nestalo se mi a to ani v zime ze by mi gan zamrznul. Problem byl v tom ze to bylo zvisly na taku CO2. Pri naplneny bombe to slapalo jak po masle ale jak kus chybelo musel jsem se soustredit na namackavani a bylo to cim dal citlivejsi jak ubyvalo CO2. Pak prisel na trh ten jednoduzsi Egrip a vymenil jsem ho s RT i s CO2 za vzduch abych zkusil neco jineho.
Chtelo by to mozna zkusit se vzduchem protoze ma stale stejny tlak ale s tim uz zkusenost nemam jen si myslim ze by to fungovalo lip.

MARTY
_________________
www.cernysvine.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Blade



Založen: 03. 10. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 12:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím!
Chtěl bych se poptat, o RT uvažuji, jelikož je to mechanické a elektriku do svojí T98 rvát nechci (po nedávné zkušenosti, když sme hráli v poněkud vlhčejším prostředí a kdo měl elektriku tak se to kurvilo...), jen sem měl dotaz k tomu jestli se s tím dá střílet i full-auto, Marty tady říká že je to spíš na dávky, ale občas jsem využíván jako kulometčík a tak by se mi šikl i automat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so říjen 04, 2008 3:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ja mam x7 RT a podle radaru mam 9 bps, jde to i nastavavit vicemene. rozdil mezi eletrikou a RT je asi v jednom, elektrika ma pojistku, RT macknes a jedes bez pojistky. spis zalezi na tom jestli jsi na CO2 nebo na vzduch, protoze jestli jedes full auto treba sto kulí, nemuselo by CO2 stihat sublimovat. RT zere taky medium dost bohuzel
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne listopad 16, 2008 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kluci ma nekdo ten response trigger se vzduchem? chtel bych vedet zda to funguje celou lahev nebot by mel bt stejne staly tlak nebo ne. ja to ted nainstaloval na C98 s act ale bohuzel dochazi mi co2 a uz to nejak nechce fungovat. tak bych byl rad za vase zkusenosti dik. Radek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 6:47 pm    Předmět: Udrzba a vzduch Odpovědět s citátem

S responsem se da hrat v pohode, sam ho mam , ale opravdu to neni na delsi davky protoze aspon mne to rado zamrza. Jde s tim strilet po spravnem nastaveni a trochou cviku s prehledem full auto. Ale nejspis by to chtelo taky nejakou udrzbu atd tak jestli s tim mate zkusenosti?

Jinak dal si mayslim taky ze se vzduchem to bude nejspis lepsi a z toho duvodu dalsi vec co do A5poridim bude nejspis upgrade cyklonu a vzduchova lahev pro zmenseni odberu media ...

PS: vse ma sve pro a proti, kazdopadne davky a mody zvlada lip E-grip leč ten je zavislý na bateriich a spousta znamych si kvuli tomu nezahrala a response je hnan tim samym co zbran.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po leden 26, 2009 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
kluci ma nekdo ten response trigger se vzduchem? chtel bych vedet zda to funguje celou lahev nebot by mel bt stejne staly tlak nebo ne. ja to ted nainstaloval na C98 s act ale bohuzel dochazi mi co2 a uz to nejak nechce fungovat. tak bych byl rad za vase zkusenosti dik. Radek


JJ cyklon prestava podavat pri nedostatku CO2 ikdyz zbran strili tak cyklon nedodava kule
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 2:01 pm    Předmět: Re: Udrzba a vzduch Odpovědět s citátem

vacul_78 napsal:
Jinak dal si mayslim taky ze se vzduchem to bude nejspis lepsi a z toho duvodu dalsi vec co do A5poridim bude nejspis upgrade cyklonu a vzduchova lahev pro zmenseni odberu media.


Na ten vzduch bacha, mel jsem v ruce jak A5 tak X7 a skousel jsem CO2 i vzduch a na vzduch ten respons temer "nekopal" zpet. Byl s nim problem vysrelit tri kule za sebou. Nevim jestli se to da nak stelovat ale s tim vzduchem je ta odezva desetkrat jemnejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

take jsem mel potiz u Custom 98 problem s response a vzduchem .nechtelo mi to strilet vic jak tri kulicky. a nekdy i ty tri kulicky byl problem nastelovat. tak jsem koupil APE board a je klid.Ale kolega zase se stejnym modelem zbrane a response strili full auto a ani nesahl na ten stelovaci sroubek. asi kus od kusu.nevim
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím, mě moc tyhle automaty na military nesedí. spíš bych řekl že je to na Speed. Dá se oponovat že opravdový zbraně mají taky dávky nebo full auto ale zkuste třeba s AKčkem trefit něco na větší vzdálenost tak jako s paintovým kvérem....
Myslím že i obyčejný semi-auto má celkem vysokou kadenci, když se to trošku umí a že to úplně stačí. Na Military akcích bych full auto zakázal, maximálně dávky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alangorax



Založen: 24. 01. 2008
Příspěvky: 88

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
nevím, mě moc tyhle automaty na military nesedí. spíš bych řekl že je to na Speed. Dá se oponovat že opravdový zbraně mají taky dávky nebo full auto ale zkuste třeba s AKčkem trefit něco na větší vzdálenost tak jako s paintovým kvérem....
Myslím že i obyčejný semi-auto má celkem vysokou kadenci, když se to trošku umí a že to úplně stačí. Na Military akcích bych full auto zakázal, maximálně dávky Wink


Z toho co pises lehce usoudim ze jsi s tim nikdy nehral.
Kdyz pises full auto zakazat a davky nechat, tak v tom neni zadnej rozdil, protoze pri zaple davce namackas to same co full auto.
Jinak znam spoustu lidi ( vcetne sebe ) kteri maji e-grip ale burs nebo auto nikdy nepouzili. Je to jen o tom ze na e-gripu namackas vetsi kadenci.
Jinak s vysokotlakem a full auto nekoho na dalku trefit je umeni. Blow back te rozhodi tak ze mas rozptyl dva metry na dvaceti metrovou vzdalenost. ( trochu prehanim Razz ) ale spousta lidi mi potvrdi ze se jim lip strili na semi ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alangorax napsal:
...... ale spousta lidi mi potvrdi ze se jim lip strili na semi ...

Souhlas, na full auto střílím v podstatě jen když potřebuji protivníka uzemnit (krycí palba) jinak střílím jen na semi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, sice jsem si z toho párkrát vystřelil ale nikdy jsem s tím nehrál. nemám to zapotřebí, stačí mi to co namačkám na semi Wink
vím že někteří fullauto nepoužívaj, potom by jim nevadilo kdyby se to zakázalo.
ale taky vídám frajery co umí hovno, u hry nemyslí a myslí si že jsou terminátoři a sypou to od pasu. nedávno se mi poštěstilo na jedný hře že tam byli dva bráchové co měli super našlapaný kvéry, vybavení atp. Vysříleli asi tak bednu kulí ale většinou byli out mezi prvníma. hlavně takovým bych to zakázal... nebo spíš vrazit na rok hraní do ruky pumpu s deseti kulema na kolo.
Jinak, vážně, bych třeba nechal jen dávky a třeba max jeden zásobník na kolo... ale to záleží spíš na dohodě při hře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A proto se uzavírají hry Wink
Tam se ti nestane že narazíš na takového kreténa co jsi popsal...

Mimochodem mám elektriku a taky jedu jen semi - a full vůbec nepoužívám - prostě co " namačkám to mám "
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: út leden 27, 2009 8:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

btw. trackere bylo to u aligátorů... na uzavřenou hru se nedostanu Sad bo nejsem v žádným teamu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st leden 28, 2009 8:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nojóo u nás se někdy sejdou jedinci trochu malomocní Laughing .
Abych pravdu řek já moc na hřišti nehraju...spíše už jen venku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Asak



Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Březnice

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj
Mam X7 Response Trigger a ze zacatku sem mel problem respons postelovat aby to strilelo davkama pri opakovanem srileni CO2 stratilo tlak a pak uz me to strilelo jen semi . Vyskosel sem od kamarada vzduch a mel sem problem aby me to vubec strilelo obcas se povelo ze vyletely 2 ,3 koule no cekal sem od vzduchu ze to budu kropit vic . Tak sem jsi koupil sadu pruzin a dal tam tu nejtvrdsi dulezite je hodne ubrat na ustovce aby slo vic tlaku do responsu cervika mam skoro na doraz na radaru me to ukazuje prumer kolem 350 . Zlepsilo se to o hodne tedka uz jsi muzu dovolit kropit delsi davky Smile . Jeste to chci vyskouset co to bude delat na vzduchu pak vam sem napisu jak sem dopad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2009 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zkus postelovat ten sroubek co vede to response z boku, mozna uvidis ze vyresis spoustu svych problemu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 4:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je preci jasný, že zkusíš napřed tohle! Chvíli jsem myslel, ze se Asak pře orientoval na leváka, jak měl pořád gun v levý a šteloval a šteloval ... Ale tohle ho napadl super nápad. A je to celkem i logický - při stejný ÚR dostaneš k RT víc média
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Asak



Založen: 15. 02. 2009
Příspěvky: 8
Bydliště: Březnice

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 5:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
zkus postelovat ten sroubek co vede to response z boku, mozna uvidis ze vyresis spoustu svych problemu Smile


No ten sem steloval porad ale moc to nechtelo strilet davkama . Tedka me jde vic tlaku do responsu a je to o dost lepsi i na vetsi davky Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

aha, tak takovej problem jsem nemel, tim sroubkem si suprove steluju citlivost spouste
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 2:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, response je na baterie nebo ne? A musíš taky přepínat mody, nebo to záleží čistě na délce zmáčknutí spouště? Danke seher Smile
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mám pocit že respone je na medium. to si pleteš s E-Gripem. response, alespoň myslím, se nepřepíná. jen když zmáčkneš letí kule, když pustíš letí druhá.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Response je bez baterie ... poháněný plynem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate