Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pistole Tiberius
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:06 am    Předmět: Info Odpovědět s citátem

Vy co už máte(Tiberia 8.1). Dá se s tím hrát jako s jedinou hlavní zbraní nemít ji jako záložní ale hrát jen s tím. Nejradši bych prodal co mam dosypal prachy a koupil si do každý ruky jednu. Ale jelikož jsem to jen viděl, i v akci viděl, ale nikdy neměl šanci porovnat nebo zkusit, tak se poptám vás co stím máte už bohate zkušenosti.

Da se s tím oponovat nepřítely co se vzdálenosti a přesnosti týče? At už namě vybafne s A5, X7, Sp-1 nebo jak jsem koukal oblíbenou carabinou?

Ted jak jsem byl v Mimoni, tak bych to tam využil více než jsem si myslel. Hlavně ta mobilita žádná váha, žádná hadice. Ale zajímá mě jestli obstojí i v boji proti delším zbraním je mi jasný že je to v ruchách. Ale zase nechci vyhodit prachy a mít to na noze jako ozdobičku.

Dík za jekej koliv názor co mi usnadní rozhodování. Very Happy
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím co máš jako hlavní zbraň teď a jak zdatný jsi paintballista, ale když to vezmu na sebe tak jednoznačně s pistolí jsem na tom mnohem hůř. Efetivní dostřel je maximálně 20 metrů a ve chvíli kdy já uvažuju jestli to má smysl vůbec vystřelit protivník s dlouhou flintou už dvacet metrů střílí. navíc mám k dispozici 8 kulý v zásobníku, takže o nějaké krycí palbě pro nutný přesun nemůže být ani řeč. Dá se to použít pokud dokážeš přinutit protivníka aby se přiblížil na menší vzdálenost než je těch 15-20 metrů (budovy, hustý porost a pod.) tak tam máš v určitém směru navrch (manévrovatelnost) ale on má zase větší zásobu munice a kadenci o které se ti u pistole ani nezdá.
A věř že nejsem jediný kdo v nadšení z nové pistole zkoušel hrát jen s ní a pak se hodně brzy vrátil k dlouhé flintě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky rád hraju jen s Tibem,ale musim(boužel Cool ) dát za pravdu Rajkovi..
jsou tipy her,kde si s Tibem zahraješ skvěle,aniž by vadila nemožnost ,,zabíjet" s přesností a vzdáleností dlouhé zbraně. Ale většinou si spíš říkáš..kdybych měl carbinu(nebo jinou dlouhou zbran),už je mrtvej Twisted Evil
a hraní s dvouma Tibama..špatně se míří,i sřílí..
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obecně, střelba z dlouhé zbraně ( s pažbou) je přesnější než z krátké (pistole, revolver). Je to dáno delší záměrnou, a menším strháváním při spouštění. Proto jsou krátké zbraně použitelné jen na krátkou vzdálenost a mohou být výhodnější tam kde potřebuješ dobrou obratnost se zbraní (budovy) ale i tam většina profíků raději zvolí krátkou-dlouhou zbraň jako hlavní a pistoli jako záložku a doplněk, např kde se nevytočíš ...

Dvě pistole, do každé ruky jedna, tak to je čistě filmová záležitost, prakticky je to blbost. Z jedné pistole držené obouma rukama budeš střílet rychleji a přesněji.
_________________
Hroch
Paintball Žacléř
-------------------------------------------------------
"Ten, kdo překová meče na pluhy, se nadře při obdělávání půdy pro toho, kdo podobnou hloupost neudělal."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 1:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je to co jsem potřeboval vědět, ale nechtěl slyšet Very Happy Tak díky o starost méně Very Happy
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to přesně tak. Záložka je záložka - když tě trefí do zbraně, nebo když deš to baráku. Jinak je na hovno Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono podle mého co sem měl možnost vidět tak asi lze rychlejí vystřílet třeba 4 zásobníky z jedné zbraně než ze dvou s ohledem na dobu přebití, když máš plný ruce dvou kvérů. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2013 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

přidám svojí zkušenost taky do pytle.
Dva tiby jsem opustil hned (ROK 2006) potom, co to v praxi vipadalo ...držet jednoho vystřílet, přebít, vystřílet vzít druhýho opakovat to samé.
A přesnost s Tibem v jedné ruce je u mě o 50 % horší než v obou.

Takže tak jak jsi psal v mailu mít 2 tiby a šest zásobáků je bezva, jen si třeba polaď delší hlaveň na jednom z nich. a pak pouze měníš werk v ruce. Wink

na Utube je nějakej nadšenec, co tam má videa pod nickem "midnightangell"
chtce aby ho tiberius sponzoroval, tak točí videa jak běhá s dvěma jako Lara má prodloužené zásobáky na 16 kuliček a drtí americké woodsbalisty na bigoškách Laughing Laughing Laughing (většinou se někde zašije a pak je kilí do zad)Laughing
Nicméně z jeho akcí s dvěmi pistolemi je vidět, že má v rukou 32 kuliček a nedává lidi rozhodně na "první čistou"...spíše "uzi štýlo".
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2013 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko to popsal přesně. Je to hodně o herním stylu a umu, hrát se s tím dá a je to celkem zábava, jen potřebuješ hodně zásobníků a dostat se trošku blíž a to nejde všude a vždy. Midnightangel to má hodně v ruce a hraje na hřišti, kde se střílí 280 fps max. Což trošku maže rozdíly. Trdí, že si musel pořídit druhou pistoli kvůli nepřiznávačům. Dvě pistole se opravdu hodí jen v okamžiku, když na někoho vyběhneš a chceš se trefit i v hystery modu. Teda pokud pominu estetický dojem. Od módní policie by jsi určitě dostal plusový body i když zahraješ tužku. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: po srpen 19, 2013 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kluci, k čemu jsou u 8.1 ty mrňavý dva červíčky po obou stranách toho velkého průměru ze zadu??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út srpen 20, 2013 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
kluci, k čemu jsou u 8.1 ty mrňavý dva červíčky po obou stranách toho velkého průměru ze zadu??


Tak to by mě také zajímalo Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdo neví?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: ne prosinec 08, 2013 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

crews napsal:
Nikdo neví?


můžeš to nějak upřesnit? Nejlépe pošli foto.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2013 5:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
tak v manuálu je to na straně 15. Je tam o-kroužek č.12 ORNG 003-P90 Rear Body O-RIng. V těle zbraně je pod tímto o-kroužkem dutý červík, kterým lze u mé T9.1 volně šroubovat. Není zalepen. Takže to mám nastaveno jako oporu pod ten o-kroužek tak aby těsnil.
Obrázek se mi nepodařilo nahrát - tedy spíše nevím jak. Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Holmes



Založen: 02. 01. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt únor 27, 2014 11:55 am    Předmět: dotaz Odpovědět s citátem

Hledám sumku s molle vazbou pro zasobniky, ví někdo o dobře použitelných za rozumnou cenu? Fast magy nechci. Předem dík za rady a postřehy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2015 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nazdárek panové potřeboval bych náhradní šroubek na dotáhnutí bobočky na ty novější zásobníky s tím půl měsícem potřeboval bych celej ten šroub s tím půl měsícem dík za info zdar venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jim



Založen: 18. 01. 2014
Příspěvky: 10
Bydliště: Jihlava

PříspěvekZaslal: pá leden 08, 2016 11:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uvažoval jsem o koupi T8.1. Před Vánocemi byla vyprodaná, nyní mají na paintballsohpu novou várku, ale z, pro mě, nepochopitelných důvodů je hodně zdražená - původní cena s player's packem 6690, nyní 9190 t j o 2500,-!
Pochopil bych, kdyb se jednalo o nový model, ale podle popisu je to prostě šest let stará verze T8.1 se stejným příslušenstvím, jen dražší.

Nevíte někdo co za tím vězí? Změna kurzu? Přísnější pravidla pro dovoz? (Spíš pro zajímavost. )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: so leden 09, 2016 1:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

... poptávka?! tak jí nekupuj a o nic nepřijdeš Smile
_________________
www.nordicarea.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2016 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jestli meli skladem jeste zbrane za stare ceny, je to mozne. i kdyz drzet skladem zbrane na tri roky se mi moc nezda ale muze to tim byt. klidne jim tam ale napis, k tomuto jsou sdilni
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě se něco měnilo ve státech, jsou teď mnohem bdělejší při kontrolách balíků a vesměs zakázali individuální dovoz paintballek i airsoftek.
Chtěl jsem si nechat poslat naposledy nějaké Karabiny od Tippmanna a už my čtrnáct dní leží na Shipito ve skladu a já netuším co s nima bude Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle s tim asi rajko nebude mit co delat, ale jinak je tva informace taky docela smutna, ja ted kupoval stormy tak jsem zvedavej jestli dorazi. ale nepsali nic o tom, ze by mi to neposlali nebo neco
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2016 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Určitě se něco měnilo ve státech, jsou teď mnohem bdělejší při kontrolách balíků a vesměs zakázali individuální dovoz paintballek i airsoftek.
Chtěl jsem si nechat poslat naposledy nějaké Karabiny od Tippmanna a už my čtrnáct dní leží na Shipito ve skladu a já netuším co s nima bude Evil or Very Mad


Tak to sme dva Smile určitě stojí za to to zkoušet víckrát, když už Ti to tam leží, posledně mi takhle nechtěli poslat magy na T15, bylo mi řečeno v žádném případě, zkusil jsem to za měsíc a poslali je Very Happy asi záleží kdo tam je a jakou má náladu Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate