Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pyrotechnika - rady a zkusenosti
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Saske



Založen: 17. 10. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st říjen 20, 2010 5:40 pm    Předmět: Pyrotechnika - rady a zkusenosti Odpovědět s citátem

Ahoj,
par temat tady jiz zaznilo ohledne pyrotechniky, jenze jsou uz stara a nebylo jich mnoho... a me by toto tema docela zajmalo, tak doufam, ze nejsem jediny nadsenec pyrotechniky Smile a ze se tady podelite o Vase zkusenosti a prispejete nejakyma radama Cool

Dymovnice.. myslim si, ze to je asi nejpouzivanejsi pyrotechnika na akcich. Na internetovych obchodech je hodne druhu a nekdo, jako ja (kdo se v tom nevyzna) nevi co koupit... Embarassed
1. Treba by me zajmalo, jakou dymovnici pouzit do volneho terenu, jako je treba les, abych znemoznil vyhled z bunkru? A lepe se k nemu pak dalo dostat... Smile
2. Jakou dymovnici pouzit na vypuzeni nepratel z kryteho ukrytu? Jako je treba mensi mistost, bunkr a pod.. ? Smile
3. Jakou signalni dymovnici by ste doporucily? Smile

Co nejaky miny? Mate nekdo nejake? Jake by ste doporucily? Smile
Ja jsem treba nasel tyhle bezne prodavane:
http://www.paintball-shop.cz/military/miny-pyrotechnika/master-nastrazna-mina/
http://www.paintball-shop.cz/military/miny-pyrotechnika/m80tr-naslapna-mina/
v komentarich na te strance jsem jiz prilozil video ukazku dane miny Smile
vypada to zajmave.. ale cekal jsem od toho neco vic, nez jen takove "puf" Very Happy ale urcite by se to dalo v praxi dobre vyuzit Smile
mate nekdo s temito miny zkusenosti? Pokud ano moc Vas prosim o jakekoliv rady a zkusenosti z praxe Cool

Mate nekdo nejake zpravy ohledne: Recyklovatelného PB granátu? (http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1945&postdays=0&postorder=asc&start=0) Sla uz cena dolu? Popripade kde se da koupit Confused Jelikoz to tema je temer rok mrtve... uz se vi, jaka je priblizna zivotnost tohoto granatu? Predtim se o tom jen spekulovalo, tak snad uz nekdo muze rict, jak to nakonec bylo s "neznicitelnym" PB granatem Smile

Jeste bych Vas chtel poprosit... pokud nekdo mate po domacku vyrobenou minu ci jakoukoliv vecicku do tematu, tak sem s ni Wink Sam bych si chtel neco vyrobit a asi nejsem jedinej, tak jestli by ste nam neukazaly vase vytvory pro inspiraci Smile

Vsem dekuji za jakekoliv prispevky.. a snad se toto tema uchyti Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
honcka



Založen: 14. 09. 2009
Příspěvky: 15
Bydliště: Praha Klanovice

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak asi nejznamejsi navod na Claymore, sice je to airsoft, ale imho by to slo i na PB kulicky, vyrobni cena pocitam tak do 100,- jestli ma clovek doma vruty, prkynka a barvu tak ho to bude stat 50 jenom za 2 pasti na krysy
http://www.metacafe.com/watch/1871554/how_to_make_homemade_airsoft_claymore/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 5:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to je hustá mina za pade Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jo, taky jsem cumel a docela zacal premyslet o tom ze jich par udelam
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Saske



Založen: 17. 10. 2010
Příspěvky: 8
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt říjen 21, 2010 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tedka promejslim neco podobneho.. takovej prak v kovove krabicce Smile uz mi zbejva vymyslet, jak presneji smerovat kulicky.. bude to male a hodne prakticke a nejdrazsi na tom bude jen letecka guma z praku.. jinak par kousku plechu a svarecka.. Smile snad do 14 dnu to i vyrobim a dam sem par fotek Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tuhle claymore u nás v týmu máme, ale efekt s paintbalovýma kulema je takřka kulovej. Jenom se tak vysypou a rozkutálej do vzdálenosti tak 3-4 metrů a o tom jestli se nějaká po dopadu vůbec rozbije ani nemluvim. Prostě energie kterou ji dodají pružiny z těch pastí na krysy je moc malá a váha kulí zas moc velká, navíc se jich tam, dle konstrukce vejde cca 20 ks což není zase tak moc..
Při testování s hrachem, už dopadla mnohem lépe. Když jsme jí zapíchly do země, ne kolmo, ale trochu jsme ji zaklonili asi tak o 30° , dostřel byl s asi 40 hrášky cca 12-15 metrů. Ve vzdálenosti 4 metrů od miny byl zásah do právě probíhajícího paintballisty prý i cítit.
Myslím, že v kombinaci s nějakou trhací petardou, hrachem a trochou mouky pro efekt, by se dala docela efektivně používat.
Můžu sem popř. dát nějaké foto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co tyhle,krom ceny vypadaj dobře.http://www.youtube.com/watch?v=NhXIzx7r7bM
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vader napsal:
Tuhle claymore u nás v týmu máme, ale efekt s paintbalovýma kulema je takřka kulovej. Jenom se tak vysypou a rozkutálej do vzdálenosti tak 3-4 metrů a o tom jestli se nějaká po dopadu vůbec rozbije ani nemluvim. Prostě energie kterou ji dodají pružiny z těch pastí na krysy je moc malá a váha kulí zas moc velká, navíc se jich tam, dle konstrukce vejde cca 20 ks což není zase tak moc..
Při testování s hrachem, už dopadla mnohem lépe. Když jsme jí zapíchly do země, ne kolmo, ale trochu jsme ji zaklonili asi tak o 30° , dostřel byl s asi 40 hrášky cca 12-15 metrů. Ve vzdálenosti 4 metrů od miny byl zásah do právě probíhajícího paintballisty prý i cítit.
Myslím, že v kombinaci s nějakou trhací petardou, hrachem a trochou mouky pro efekt, by se dala docela efektivně používat.
Můžu sem popř. dát nějaké foto.
a neskusili ste tam dat napriklad mesi kaliber paintballovych guli? 43. tie by mozno leteli lepsie a s trochou stastia by aj praskli Smile popripade si myslim ze by to u nas mohlo fungovat aj na tie airostove gulicky hlavne nech je citit zasah Rolling Eyes dost ma tato mina oslovila takze si asi jednu tiez vyrobim Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 5:14 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Osobně si myslím, že vyrábět a používat takovéto "krabice" je utopie.. Nejradši mám systém Baterie -elektrický palník - kolíček - petarda - vlasec
Teď před Syberkou jich budu tak 15-20 dělat tak nafotím a hodím sem foto, nevypadá to sice jako claymore ale efekt to má, nehledě na to, že spoždění prakticky neexsituje Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Znie to zaujimavo Smile co z toho je potrebne kupit a co je mozne vyrobit? popr.. kolko asi vyjde jeden kus? Razz
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:15 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Téměř nic...

Jedne kus do 20,-Kč spíš 15,- Kč

Kolíček na prádlo máš doma Smile
Petarda - mega - cca 2-3,-Kč nakoupil jsem jich najednou cca 300 Smile
Pak eletrický mžikový palník
Baterii AA-1,5V - tu největší mrasku, nejlevnější, bohatě stačí Smile

http://militiae-caelestis.nabizi.cz/elektricky-mzikovy-palnik-no-s-krytkou_p30488/

Na jednu stranu kolíčku (jak se spíná prádlo) přeštípneš kabýlek do šneku, a to uděláš i s druhým koncem, a mezi to dáš kousek plastu s dírou, do díry vlasec, natáhneš mezi stromy, kolíček jsem vždy jemně přitloukl hřebíkem a druhou část taky, nebo jen uvážeš za klacek a pícheš do země, zahrabeš, jak se napne vlasec, vytáhne plast, dojde ke spojení obvodu a bum, důležitý ! Palník musíš dát do megy, z druhé strany, nebo do dělobuchu kde dochází k zapálení černého prachu, aby byla inicializace co nejdřív, kolíčky doporučuji nepoužívat moc tuhé,
Petardu dát trochu mimo kolíček, musíš být opatrný, ještě mně to v ruce nebouchlo... ono i tak mega nic téměř neudělá Smile

Kdyžtak Ti na ICQ 276185201 pošlu fotky dálkovýho drátového odpalovacího zařízení co jsem vyrobil, je to na max. 6 palníků, k tomu mám ještě 150m dvojlinky...
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak elektrický palník jsem viděl i vyrábět z vánočního osvětlení-rozbít žářovičku a napojit baterii a máš to to samí, bohužel střelný prach velmi rychle oxiduje spolu s drátkem v žářoviččce, po týdnu v prachu to už neodpálíš, Když ale koupíš za 9,- Kč palník, tak se to dá přetrpět, hlavně s tím nemáš tolik práce...
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:26 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

petis99 napsal:

Teď před Syberkou jich budu tak 15-20 dělat tak nafotím a hodím sem foto, nevypadá to sice jako claymore ale efekt to má, nehledě na to, že spoždění prakticky neexsituje Smile

A sakra to aby jsme se na Syberce báli šlápnout do lesa Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:29 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

petis99 napsal:
Teď před Syberkou jich budu tak 15-20 dělat tak nafotím a hodím sem foto,


Hmm ... Bože... skandál... šohaju alespoň to foto sem dej až po té Syberii...ju?! Evil or Very Mad

Dík

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:36 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

2 Rajko
Nemyslel jsem, že to bude takhle rychlé Very Happy
Rajko, mysli si, že ten vlasec bude od rybářů..

2 Marty
Dělám to pro celý tým... každý budeme mit ve finále 2, nebudu toho mit kvanta, kdo se s tím má tahat Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:49 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

petis99 napsal:
2 Marty
Dělám to pro celý tým... každý budeme mit ve finále 2, nebudu toho mit kvanta, kdo se s tím má tahat Smile


Za trest toho vezmeš kvanta a celý tým bude makat na pokládce, aby Rajko neudělal v lese ani krok! Twisted Evil

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 6:56 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
petis99 napsal:
2 Marty
Dělám to pro celý tým... každý budeme mit ve finále 2, nebudu toho mit kvanta, kdo se s tím má tahat Smile


Za trest toho vezmeš kvanta a celý tým bude makat na pokládce, aby Rajko neudělal v lese ani krok! Twisted Evil

Tož tak


nejni nad pořádné jebání Laughing
petis ještě sem hoď mapu kde to bude Idea
nebo jí raději ztrať Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:05 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
petis99 napsal:
2 Marty
Dělám to pro celý tým... každý budeme mit ve finále 2, nebudu toho mit kvanta, kdo se s tím má tahat Smile


Za trest toho vezmeš kvanta a celý tým bude makat na pokládce, aby Rajko neudělal v lese ani krok! Twisted Evil

Tož tak


Takže pro Rajka, extra balení ? Very Happy Very Happy
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:16 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

2 Dvorzak


Stejně by ses v té mé mapě nevyznal Very Happy
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:22 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

petis99 napsal:
2 Dvorzak


Stejně by ses v té mé mapě nevyznal Very Happy


To je pravda, tak nech jeden kousek po hře a ukážeš nám to Idea
móóóóóóc nás to zajímá Razz kuju Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:27 pm    Předmět: Re: . Odpovědět s citátem

petis99 napsal:
2 Dvorzak

To je pravda, tak nech jeden kousek po hře a ukážeš nám to Idea
móóóóóóc nás to zajímá Razz kuju Wink


K té mapě.. to jsem myslel tak, že bych to tam né zrovna pořádně uměl zakreslit Very Happy
Jo nechám.. třeba na nějakou narazíš a rozebereš si jí, není na tom moc co ukazovat, nevypadá to jako granát.. s tím jsem se nikdy nedělal.. ale pro účel to postačí Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út březen 01, 2011 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díkes Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak... při hře nebyla žádná instalovaná... před finálním útokem modrých jsem je šel připravit a hned první díky mé blbosti bouchal přímo v mých rukách, nj škrtnul jsem si o vlasec, kterej vytáhl nevodivou podložku a bum Smile
Trochu pískotu v uších nikdy nevadí Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporučuji si nejdříve hod granátem ( hrachového ) nejdříve vyzkoušet - pěkně jsem si opekl prst během hodu o zápalnou směs. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já zas byl trošku konsternovanej, že některý sádrový granáty nevybuchly, po akci jsem si jeden dohledal a zjistil jsem, že se rozbil o strom za letu a proto jak se kompletně rozpadnul, tak nebouchnul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 2:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já jsem si taky jeden hodil, chytl o větev a spadl mezni naše. Naštěstí dost daleko od všech Smile Nevim, nevim, ale vyřadit Aliho, tak mě tepe asi ještě teď Very Happy Byl to zrovna takovej "kápo" hlouček Very Happy Ale ty, co doletěly správně, ty si svoje oběti našly Smile Takže za mě dobrý Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice


Naposledy upravil ra.rasch.ek dne ne březen 06, 2011 6:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zde pár fotek z výroby nástrah, jednoduché a funkční... jen doporučuji kupovat palníky s větší délkou kabelů, bohužel teď jsem sehnal jen 30cm a dopadlo to jak to dopadlo Smile

http://www.sug.cz/galerie/downloads/foto/pyro.rar

Bacha na vysypání střelného prachu... kdyžtak mít u sebe připravenej trošek a dosypat Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A že jsme se po hře sešli Idea Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne březen 06, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing Já to věděl, největší pyromani jsou dobrovolný hasiči Laughing ten propagační leták je na těch fotkách asi nejromantičtější Laughing
Ještě, že jste ty nástrahy nestihli položit Twisted Evil Laughing bouchalo by to tam ještě za půl roku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate