Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Zimní kule 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Kane napsal:
Dnes sem zkoušel DXS Frostbite orange a horší kule jsem snad nikdy neměl,jen je pravda že jsou tvrdý a nepraskaj,ale trefit s tím de HOV-O.


Naprosto stejná zkušenost Sad , strašný vobloukovky Smile , na 30 m rozptyl půl metru na každou stranu je fakt síla.

Zimu sice asi vydržej, ale to je k ničemu, když stim člověk nic netrefí.


Co já bych za to dal jen půl metru, teď jsem chtěl dostřílet várku PBS winter plus a s tím trefit vrata od stodoly je malej zázrak. Je to fakt divný, protože byly daleko kulatější než zimní tomahawky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po listopad 08, 2010 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koupil jsem si podzimní tomahawk ZERO oranžové a nemaj chybu i při přehulené úsťovce nepraskají a krásná rovná trajektorie letu- neuhejbaj, mají tvrdou skořápku, ale praskají taky dobře,jsou bez důlkú a krásně kulaté, akorát že teď bylo kolem +- 10oC tak nevím až se ochladí kolem O .....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PBS Titanium Winter - Red Fill po sobotní zkušenosti jsem byl zbytek nenačatých pytlíků vyměnit za něco jiného Sad Pytel načatý jsem nechal pěkně vysypaný na podnose, že se nafouknou. Prd. Nenafoukly. V některých jsou dokonce důlky. Jiné mají plošku, některé dokonce 2 proti sobě. A když už neprasknou, tak po 10m cyhtí takovou faleš ... Ideál do budov, člověk s troškou štěstí vyndá lidi za rohem/sloupem Very Happy

Takže nevím, frostbity mi nepřišly tak zlý, ale moc jsem je nezkoumal. Takže příště něco z produkce Torroball/Tomahawk ...


Testováno na Phenomovi, vzduch, Marksmann barrel 18" a Pro Carbine CO2 origo lauf.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rprpaintball.cz/item.php?ID=6690 nezkoušel někdo tyhle kule?Už nvm co koupit ,nakonec snad budu střílet voskovkama Confused
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no my jsme je dřív kupovali vlastně nic jínýho jsme nepoužívali ale nevím jak na to jsou těd ale já jsem spokojenej s frosbajtama,a nikdy ta kulička nebude lítat uplně rovně a jestli je skusíš tak ti klidně 500 odeberu na mrdlochu
_________________
Žoldáci - military paintball tým


Naposledy upravil venca dne so listopad 13, 2010 7:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TAkže dneska jsem vyzkoušel PBS Titanium Premium a musim říct že nic moc.
KOule jsou šišatý křehký a žádná průchodivost.Ovšem ani je dnu sem netrhnul a na 40 m rozptyl 0,75 m.
Stříleno Carabinou FPS 325,vzduch.
PBS Field zimní daleko tvrdší a přesnější na 40 m rozptyl 0,50m stříleno stejnou zbraní a ústovkou
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: so listopad 13, 2010 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
TAkže dneska jsem vyzkoušel PBS Titanium Premium a musim říct že nic moc.
KOule jsou šišatý křehký a žádná průchodivost.Ovšem ani je dnu sem netrhnul a na 40 m rozptyl 0,75 m.
Stříleno Carabinou FPS 325,vzduch.
PBS Field zimní daleko tvrdší a přesnější na 40 m rozptyl 0,50m stříleno stejnou zbraní a ústovkou

Tak to jde aspoň že ty Field pudou použít,vloni jsem Titániama hrál celou zimu i v -15 a byli OK.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 1:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taky jsem chtěl vyzkoušet klasický titanium winter, ale prej to reklamujou, tak mi nic neprodají... tak sem zkusil právě ty titanium field winter a sou fakt brý, snad jediný kule na zimu, který budou ok.. ještě mě čeká testování červených toroballů - taky vypadají slibně..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12395-titanium-premium-plus-winter-orange-blue-orange

A co tyhle?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je novinka stejně jako tyhle... hned se tam stavím a poptám Wink

Titanium Premium Winter yellow/red-lemon
http://www.paintballshop.cz/zbozi/12393-titanium-premium-winter-yellow-red-lemon

BTW ty černý Titanky Field Winter sou dost dobrý! teď sem je byl testovat a lítaj opravdu dobře. líp než Torobally winter red...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camell.k



Založen: 27. 06. 2010
Příspěvky: 100
Bydliště: Rychvald

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kane napsal:
http://www.rprpaintball.cz/item.php?ID=6690 nezkoušel někdo tyhle kule?Už nvm co koupit ,nakonec snad budu střílet voskovkama Confused


Dneska jsem prohlížel sáčky s kuličkama ze 3 krabic a byly na nich důlky takže jsem je do zbraně ani nedával. Confused
_________________
Shadow Company Orlová
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
33hans



Založen: 30. 07. 2009
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: ne listopad 14, 2010 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
http://www.paintballshop.cz/zbozi/12395-titanium-premium-plus-winter-orange-blue-orange

A co tyhle?


Tak před měsícem jsem z loňský várka 100kulí vystřílel a byl jsem spokojen.Takže se připojuji jestli je letos už někdo vyzkoušel Question
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út listopad 16, 2010 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem si práve dovezl po pytlíku zimáků

jde o Titanium Premium Plus Winter http://www.paintballshop.cz/zbozi/12395-titanium-premium-plus-winter-orange-blue-orange

a o Titanium Premium Winter http://www.paintballshop.cz/zbozi/12393-titanium-premium-winter-yellow-red-lemon

Tak ti Pluska mají menší průměr, snad ještě menší než maličký Draxxus Frostbite...
ty druhé jsou tak akorát do 0.688, ale víc info napíšu zítra po otestování...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
tak jsem si práve dovezl po pytlíku zimáků

jde o Titanium Premium Plus Winter http://www.paintballshop.cz/zbozi/12395-titanium-premium-plus-winter-orange-blue-orange

a o Titanium Premium Winter http://www.paintballshop.cz/zbozi/12393-titanium-premium-winter-yellow-red-lemon

Tak ti Pluska mají menší průměr, snad ještě menší než maličký Draxxus Frostbite...
ty druhé jsou tak akorát do 0.688, ale víc info napíšu zítra po otestování...


Tak už si je testoval?Docela mě zajímá výsledek, protože opravdu nevím co nakoupit na zimu.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no popravdě sem testoval jen trochu... ale vychází mi z toho asi nejlím ty titanium premium winter, ty pluska mají menší průměr, takže i horší přesnost.. beru si je na mordloch, takže otestuju pořádně až tam.. Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 9:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Premium Winter mi přijdou zbytečně křehký, zkoušeli jsme Premium Plus Winter, sice mají v pytliku malej důlek, ale ten se zatáhl, houževnatější. Nevim, co to udělá v mrazu ...

Premium plus dobrře letěly, ale z nějakých 200-300 mi v Phenomu 5 ruplo, vždycky v laufu (18"Milsig Marksmann).
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 9:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PBS Tit. Prem PLUS zimní

Tuhle sobotu jsem je ozkoušel v Prysku…
Při přepravě na místo jsem měl 120ks v 30kovejch na taktice a tu na sobě dalších 200ks v tubách na boku batohu vnější kapsa. A konečně 500ks pytlel uvnitř batohu.
Cestoval jsem na Skůtříku (5:33-7:15 +-) žádné velké teplo nebylo o to víc se to zesilovalo tou jízdou…
Ty co byly v taktice + ty na Boční kapse batohu ve velkejch tubách měly téměř všechny tak po jednom Důlečku. Nic velkého, ale byl tam… Po celou cestu byly sice v tubách a pod jednou vrstvou látky, jenže i přesto přímo vystavěné větru/vzduchu při rychlosti 100-120km/h.
Ty co jsem měl v batohu v pytly byly bez jediného důlku !!! Batoh byl na Šmejdíkovy (můj skůtřík) přišněrovanej za mejma zádama. Předkem dopředu. Nebyly nijak extra schované ani obalené ručníkem nebo tak něco. Ale jak říkám byly v naprostém pořádku.

Během Akce jsem používal ty odůlkované. Nechtělo se my načínat pytel a přesejpat to…. už kolem poledne jsem si ale všiml, že se důlky u 90% kuliček Zarovnaly.
S přesností a rozptilem jsem byl vcelku spokojen.
Osobně u těhle asi zůstanu. Každopádně okusím i další pro srovnání.

Jen jsem namlsanej jejich Letní verzí a její přesností. Holt si musím zviknout -))

stříleno Fenou + Marks 18" úsťovku nevím, ale štelování je dotažené na MAX + o 1/4 otáčky staženo zpět. Pak to u mé Feny přestalo Profukovat.
Odstříleno cca 300kulí ani jedna netrhla.

Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 8:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dnešku můžu vřele doporučit PBS titanium premium Winter, jsou to ty žluté s červeným proužkem, přesnost vynikající a i po hodině v zásobníku při těhle 15ti stupňových mrazech je pevnost obdivuhodná (rozpadla se pod pár zásahama i pracovní helma na naší figuríně Twisted Evil Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po dnešní akci při cca -10 mohu s klidem vřele doporučit i tyto
http://www.paintball-shop.cz/kulicky/baleni-2000ks/toroball-ice-winter-w/
Naprostá spokojenost a Ty co zmiňoval Rajko jsme dneska také měly a taktéž byly výborné.
Myslím, že na zimu mám jasno Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: so prosinec 04, 2010 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ty možná budou dobrý já měl tyto Toroball ICE Winter Formula Two tones -modro-bílé a v -2 -3 po 2 hodinách golfové míčky i šišaté a lítalo to kam chtělo + trhačky takže nic moc......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JolyJoker1



Založen: 16. 12. 2008
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt leden 27, 2011 10:40 am    Předmět: Tomahawk Zero winter Odpovědět s citátem

Ja si teť koupil v http://www.rprpaintball.cz/ shopu v Olmiku Tomahawk Zero oranžové winter.Protože jsou docela levné, tak jsem ani moc nečekal. Ale dost mě překvapily, jsou uplně v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsou na tom aktuálně PBS Titánium Premium Winter (ne Plus) s kvalitou? Mají je za nějakou akční cenu, tak jestli má cenu dělat zásobu? Jinak zatím spokojenost s DXS Frostbite. Ale ty PBS bývají prostě větší Smile
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj. mit frostbity vetsi prusvit, je to bezkonkurence nejelpsi zimni koule, suprove by se i pouzivala v lete, projde to vsim
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jj. mit frostbity vetsi prusvit, je to bezkonkurence nejelpsi zimni koule, suprove by se i pouzivala v lete, projde to vsim
Tak já je střílim průměrem ,685, ale v poho se vlezou i do ,682. Jinak v létě byly podobné ty DXS Blaze Camo.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st březen 02, 2011 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nám v týmu se osvědčili tyhle na které je sleva: Titanium Premium Winter yellow/red-lemon jsou pěkně kulaté, spoje nejsou ostré a jsou malé.
Kulička i v mrazu drží svůj tvar. Tvrdé jsou dost. Používám fin 0,688 a ten je moc velký. Vlezou se i do 0,686 ale zase dost na těsno. Takže něco mezi tím. Zatím veliká spokojenost.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Kuličky - kvalita, přesnost, dostřel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate