Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Impregnace nemembránových látek

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JBG
Pohanský Pes


Založen: 20. 04. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 5:45 pm    Předmět: Impregnace nemembránových látek Odpovědět s citátem

Potřeboval bych poradit, jak si naimpregnovat celtu (případně i nemembránové oblečení). Nechci zbytečně vyhazovat prachy za drahé spreje, protože kdysi jsem na to použil jakýsi prací prostředek, který stál zhruba 100 Kč a bylo to tak na 20 várek praní a posloužil velice dobře. Teď už ho nemohu najít. Máte nějaký osvědčený způsob?
_________________
Chemik

Můj projekt: Wishlistie - seznamy přání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.holan.cz/index.php?page=cat&cat=1417&from=0&vyp=200

mrkni na liquid protector
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
JBG
Pohanský Pes


Založen: 20. 04. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A funguje to i pro nemembránové látky? Píšou tam, že to ideální pro gore-tex apod.
_________________
Chemik

Můj projekt: Wishlistie - seznamy přání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je tam toho vic. ale kdyz zadas do googlu impregnace nemembranovych latek tak ti toho vyjede tuny. i neco do pracky tam bylo co jsme zbezne koukal
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
JBG
Pohanský Pes


Založen: 20. 04. 2010
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byl jsem se tam podívat a na skladě měli pouze jeden preparát za 235 Kč, což je pro moje potřeby velice přehnaná cena.

Což o to, já jsem googlil a našel i návod na domácí impregnaci, ale rád bych věděl, co používáte vy, abych se případně přiučil, nebo vyhnul špatným přípravkům.

A jen tak na okraj, navrhovaný dotaz na googlu vrací pouze 16 odkazů, které jsou navíc z části o buněčné biologii.
_________________
Chemik

Můj projekt: Wishlistie - seznamy přání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate