Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

kolisani

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dawes-sniper



Založen: 28. 09. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 4:57 pm    Předmět: kolisani Odpovědět s citátem

Ahoj měl bych par otazek sem vlastnikem mrka.Jak řešíte když střílíte a ubyde vám tlak v láhvi to pokaždé štelujete UR ? a kde se da sehnat pružina za jehlu na mrko nikde sem ji nesehnal Sad diky chlapi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolísání se dá řešit jedině výměnou co2 za vzduch a pružiny třeba tady... už to nevyrábí, ale sehnat se to dá..

http://www.paintball-obchod.cz/sada-pruzin-spyder-19123.html
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dawes-sniper



Založen: 28. 09. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 7:53 pm    Předmět: as Odpovědět s citátem

tak to stim kolisanim nevyresim jelikož vzduch je hodně nákladnej bomby na vzduch mam ae neni kompresor Sad a ty pruziny sou na mrko ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jen ty dlouhý, ty krátký má mr jiný....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pet@S



Založen: 16. 10. 2007
Příspěvky: 125

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 1:19 pm    Předmět: Re: kolisani Odpovědět s citátem

Dawes-sniper napsal:
...Jak řešíte když střílíte a ubyde vám tlak v láhvi to pokaždé štelujete UR ?....
Pokud jsem správně pochopil tvůj dotaz, tak by ti mohlo pomoct prostudování těchto stránek http://www.pgp.mysteria.cz/teorie.htm . Pokud jsem to nepochopil správně, tak sorry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawes-sniper



Založen: 28. 09. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 4:13 pm    Předmět: pruziny Odpovědět s citátem

prave ze ty dlouhy souz za kladivko to vim ale nevim jestli ty kratsi sou za jehlu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dlouhý (ty jsou do všech spyderů stejný) jsou za kladivo, a krátký (ty se mohou lišit) před jehlu. Ale nejsem si jist jestli ty krátký kónický co jsou v odkazu ti do mrka pujdou....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dawes-sniper



Založen: 28. 09. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
dlouhý (ty jsou do všech spyderů stejný) jsou za kladivo, a krátký (ty se mohou lišit) před jehlu. Ale nejsem si jist jestli ty krátký kónický co jsou v odkazu ti do mrka pujdou....


tak poraď nějaký ja sem ještě na Mrko za jehlu nikdy nevidel jedno sem pres mail psal do paint.shopu jestli ji maji napsali ze ji maji. tak se celej stastnej cekal a prisla mi pruzina za jehlu ale ne do mrko nybrz do victoru sonixe bo xtry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
l a prisla mi pruzina za jehlu ale ne do mrko nybrz do victoru sonixe bo xtry


já žiju v domění, že sou stejný... sice už ho nějakou dobu nemám, ale jediný co sem řešil byla pružina u kladívka (tu sem posílal v odkazu)...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dawes-sniper



Založen: 28. 09. 2010
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
citace:
l a prisla mi pruzina za jehlu ale ne do mrko nybrz do victoru sonixe bo xtry


já žiju v domění, že sou stejný... sice už ho nějakou dobu nemám, ale jediný co sem řešil byla pružina u kladívka (tu sem posílal v odkazu)...


stejný nejsou u victora sonixe a jinejch je takova mala a kazda strana ma jinej prumer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 9:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jsou opravdu jiný - ty na jehlu, ale když je člověk šikovný jde to.... já do MR1 použil tu větší kuželovou na jehlu a aby se to mělo kde zarazit( je tam větší průměr pružiny...) tak jsem tam vlepil vteřiňákem podložku (jde to kdykoliv sundat) Po úpravách z PGP jsem na jehlu dal černou a na odlehčené kladivo stříbrnou a šlape jedna báseň.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 11:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kolisani tlaku vyresi redukcni ventil, nicmene pokud klesne tlak v bombe nejak znatelneji, tak to se bud najednou udelalo chladno a nebo je bomba prazdna a to si clovek stejne uz moc nezastrili Laughing

pokud nekolisa tlak, ale ustovka nejak dramaticky tak je v kveru neco sakra spatne a vzduch neni to co to zachrani

ustovku jinak steluju skoro pokazde (ne vzdy je dostupny radar), prakticky pokazde jsou jine podminky, napr jina hlaven, jina munice (znacka a typ stejne, ale podle vlhkosti teploty atd. ruzne bobtnaj, nebo je momentalni varka mensi/vetsi nez ta predtim) a pruziny se chovaj pri ruzne teplote taky trochu ruzne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate