Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaveň DYE ULTRALITE - zkušenosti

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 1:42 pm    Předmět: Hlaveň DYE ULTRALITE - zkušenosti Odpovědět s citátem

Tak jsem patral po nějake poradne hlavni na svoji vytunenou mrdku, se kterou bych mohl jit s ustovkou lehce nad 300 a ktera by byla presna a docela me zaujala DYE ULTRALITE. Je sice ponekud draha, ale porad ne tak jako Hammerhead, se kterym navic nejde prehulit ustovka nad 285. Mate nejake zkusenosti a srovnani s AA, Freakem a dalsimi dvouprumerovkami?

Jaky prumer koupit na u nas bezne dostupne kule typu PBS Premium, nebo zimni Torrobaly? 688?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2009 2:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě Hammerhead jede v pohodě na 360 se zimníma toroballama!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út červenec 07, 2009 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

abych se take pridal ma hammerhead na tm-7 beha tak kolem 305-310 a bez potizi-
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 08, 2009 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nakonec jsem objednal Empire Revolver Set s peti inserty, ktery v tom testu dopadnul docela dost dobre a je to lautr to same jako Powerlyte Scepter, coz je jedna z nejlepsich firem na hlavne. Navic to porad stalo min nez HH a stejne jako Dye ovsem DYe ma pouze jeden prumer v cene. Tady mam sexy balik s peti ruznejma prumerama.

EDIT: Tak budu mít kulový, protože ty mrdky ji už nevyrábějí a vrátili mi prachy. Okamžitě potom zmizela i ze všech obchodů na Ebayi, takže Empire asi rozeslal, že už je nedostupná... Škoda.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravim helboye, konecne nekdo kdo resi stejnou vec, presna strelba s prestavenym kverem. Zatim co jsem vyzistil, tak jde o to aby co2 stihlo odfouknout portingem jeste nez kule opusti hlaven aby ji to nenakoplo. To podle myho docilim co nejdelsi hlavni s co nejvecim a nejdelsim mnozstvim portingu, pokud mozno zakoncenou funkcni ustovou brzdou.
S toho mi vyplívá asi jedine hlaven
http://www.amazon.com/dp/B000X3JKDW/ref=asc_df_B000X3JKDW772409?tag=the004-20&creative=380337&creativeASIN=B000X3JKDW&linkCode=asn#moreAboutThisProduct

a nebo její levnejsi jednoprumnerova sestricka. To jakej ma vliv jedno nebo dvojprumer na "zatáčení, nakopnutí" kulí nedokazu odhadnout.....
doufam ze to melo hlavu patu a ze ste postrehli jak jsem to myslel??? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červenec 10, 2009 11:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já nevim, to s tim odfukovaním je podle mě tak trochu marketingovej blud. O úsťový brzdě jsem až dodnes neslyšel a mám pocit, že je to výmysl hammerheadu o kterým nemám ani páru, jestli to je hovadina, nebo na tom něco je.

Pokud ovládáš angličtinu, tak doporučuju vyhledat si ULTIMATE BARREL TEST na fóru PBNation, kde týpek za poměrně vědeckých podmínek otestoval dost důkladně asi 30 hlavní a bohužel jen asi u patnácti zveřejnil výsledky. Nejdůležitější je, že si po tom všem sám koupil hlaveň Titanium Longbow, která prostě byla nejpřesnější a je to klasická dvouprůměrovka bez drážkování. Když chčije, borec si porting zalepuje izolačkou a změnu nepozoruje Smile

Dobře dopadl i Powerlite Scepter 2000 a Scepter 2007, ktery prodávali i Empire pod názvem Revolver. Bohužel ani jedno už nejde sehnat. Já nakonec zariskoval a koupil jsem poslední set Empire kitu co měli v PB shopu, což je dvouprůměrovka se třemi různými konci, která by měla být srovnatelná s AA, nebo Ultralite. Zatím jsem jí nezkoušel, tak uvidíme.

Co se portingu týče, tak jediný co prokazatelně dělá, je že stišuje hluk, zvyšuje spotřebu média a když prší, tak ti skrz něj chčije do hlavně.

Z diskuse pod tím testem se dalo vyzjišťovat i mnoho dalších informací.

Především jedna nejdůležitější, vertikální přesnost zcela zásadně ovlivňuje konzistentní FPS. Jestli ti kvér střílí jednou 280 a podruhý 305, tak můžeš mít hlaveň jakou chceš a bude to střílet jednou dolu a jednou nahoru (zcela logicky). Takže vzduch a kvalitní regulátor, jinak nemá upgrade hlavně skoro cenu.

Zbraň sama o sobě nehraje na přesnost ABSOLUTNĚ ŽÁDNOU ROLI. Kromě zmiňované konzistentní FPS, kterou musí zvládnout. Když se ti podaří ze Spydera Victora za litr dostat stabilní úsťovku 300 a dáš tam stejný kule a hlaveň jako dejme tomu na Autococker s uzavřeným závěrem, nebo nízkotlakou TM7, bude to střílet ÚPLNĚ ale ÚPLNĚ stejně. Protože prostě kule dostane zásah stejným množstvím plynu a proletí stejnou rychlostí, stejnou hlavní a nic jiného na kvéru tu kuli nemůže ovlivnit.

Vyskytli setam lidi co oponovali, ale jejich argumenty byly typu já mám pocit, že Cocker mýho bráchy střílí líp, než moje Electra a to oproti tomu chlapíkovi, který má vysokou školu z mechaniky bylo zcela nedostačující a roznesl je na kopytech.

Samozřejmě, dražší zbraně mají větší kadenci, jsou kvalitnější atd, ale startrek speedovej Angel za třícet tisíc, bude při 300 fps střílet stejně daleko a přesně jako Victor. Což je důvod, proč jsem tunil Mrdku a nekoupil žádnou novou vyfikundaci.

Za další, chlapík tam dost zpochybňuje účinek drážkování v porovnání s dobrou dvouprůměrovou hlavní. Netvrdí, že to nefunguje, ale že dobrá dvouprůměrovka, je lepší než vrtaná hlaveň.

Pak tam zcela rezolutně popírá další mýtus, že kule se při nárazu plynu deformuje a tím pádem kus cesty hlavní letí jako šiška a chytá rotaci. Existuje několik testů, které to vyvrátily a já jim věřím, protože se to dá zcela jednoduše ověřit. Zmáčkni kuli mezi prsty a zjistíš, že se z ní žádná šiška nestane a pružnost má zcela minimální. Buď se na ní udělá důlek, nebo praskne. To samé i když s ní hodíš o zem, takže je dost vyloučené, aby z ní udělal šišku náraz vzduchu. Pokud zahne, je to tím, že se na ní udělal nebo byl důlek.

No a pak tu pořád ještě jsou klasické kvalitní jednoprůměrovky jako třeba palmers pursuit brass, které zcela serou na nějaké spasování kule/průměr hlavně a prostě jsou jen pořádně kulaté a totálně vyleštěné a řada lidí na ně nedá absolutně dopustit. Palmer dokonce na některých hlavních ani nedělá porting a kupodivu (prý) střílejí stejně dobře jako ty s portingem jenom to dělá větší randál. Koketoval jsem s tím, že si jeden objednám, ale nakonec jsem si koupil za míň peněz ten Empire.

Ono totiž udělat kvalitní hlaveň, která bude opravdu kulatá a po celé délce rovná a dokonale vyleštěná není žádná prdel a něco to stojí. Takže možná než na všech možných marketingových blbostech typu porting, průměry a vrtání vůbec nezáleží a stačí, když ta hlaveň bude prostě jen dokonalá trubka, dokonale rovná s dokonale kulatým průměrem a dokonale hladká.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 2:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked tohle je víc než bych dokázal vyprdelit já se svejma těžce nabytejma zkušenostma Wink Laughing a na víc ani nejsou tak širokého záběru jak píše Hellboy, ale klidně se pod to podepíšu páč tak nějak jsem během 4 let dospěl ke stejnému výsledku - a vono stačilo místo laborování se naučit pořádně anglicky Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hezký závěr, který podporuje nakonec i mé drobné zkušenosti.
Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 3:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě stojí za to zmínit věc, kterou řada lidí pozoruje po výměně hlavně za "lepší" a sice zvýšení/snížení dostřelu. To se skutečně může stát, ale nemá to nic společného s kvalitou hlavně, ale se změnou úsťové rychlosti. Při výměně hlavně se totiž většinou úsťová rychlost změní. Pokud má hlaveň jiný porting (menší počet děr), jinou délku, nebo menší průměr (tipnul bych, že vrtané hlavně ho budou mít), tak logicky vzroste i úsťovka a to někdy dost razantně, klidně o 50FPS. A když vzroste úsťovka, zvětší se logicky i dostřel. Pokud tedy vyměníte hlaveň a chcete zjistit jak střílí ve srovnání s tou minulou, budete k tomu potřebovat i radar a zbraň po výměně seštelovat na požadované FPS aby bylo co srovnávat (obě hlavně stříleli se stejnou FPS).

Jinak je výběr hlavně dost dojmologická záležitost a vzhledem k balistice PB zbraní jsou rozdíly dost kosmetické. Ve zmiňovaném testu vítězná hlaveň Titanium Longbow měla soustřel na vzdálenost 70stop většinu zásahů do prostoru 2x2 palce a menší část zásahů do 3x3. Ostatní "horší" hlavně měly zásahy rozprostřené do prostoru 3x3 rovnoměrně. Nejhorší zbraně měli až 4x4 palce rozptyl. Což znamená, že nejlepší hlaveň je schopná nastřílet deset ran do desítky, 5 do devítky a pět do osmičky na kulatém terči. Ostatní o třídu "horší" dají sice do desítky jen 5 ran, ale deset do devítky a do osmičky stejně jako ta nejlepší.

Když do toho započítáme vítr, klepající se ruce (test byl proveden se zbraní ve svěráku v uzavřeném prostoru bez větru a s přeměřováním FPS přikaždé výměně hlavně) a dost proměnlivou kvalitu kuliček, tak se ukáže, že hlaveň ze střední třídy vlastně zas tak o moc horší není, obzvlášť v přepočtu nárustu kvality na nárůst ceny.

Vysoce lvalitní hlavně které stojí za zvážení:

Powerlyte Scepter / Empire Revolver
Dye Ultralite, Dye Boomstick
SP Freak Junior
Lapco Snapshot
JJ Ceramic
Hammerhead / Tippmann Straightline
Stiffy
Palmers Pursuit Brass
Longbow
Evil Pipe

a řada dalších, většinou u nás nedostupných.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě dodám, že většina toho není z mojí hlavy, ale výsledky toho testu, plus z rozhovorů s lidmi, kterým už leccos prošlo rukama, jako třeba Rajko a pak teprve moje osobní zkušenost.

Hlavním mým poznatkem je, že pokud potkáte někoho, kdo má stejnou zbraň jako vy a střílí mu to výrazně dál a přesněji než vám, tak nejpravděpodobnější varianta je, že má kvalitní hlaveň, brutálně přehulenou úsťovku a kule, které při takové úsťovce nezatáčejí.

Doufám, že vám to ušetří trochu složitého pátrání na toto téma, které jsem já absolvoval, když jsem hledal hlaveň pro sebe. Obzvlášť neangličtinářům to snad usnadní život.

A možná by stálo za to, přejmenovat toto téma nějak univerzálně, protože myslím, že se bude řadě nováčků v budoucnu hodit, pokud tedy nemá někdo nějaké výhrady ke zde uváděným informacím. Pokud je něco podle vás hovadina, nebo máte osobní zkušenosti, tak sem s tím.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2009 6:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zajímavé a víceméně podobné pojednání na toto téma naleznete (v angličtině) na tomto odkazu http://www.dyehard.co.za/?q=node/25

Chlapík tam rozvádí ještě zajímavou "teorii" na téma insertů a víceprůměrových zadků hlavní. A sice v zásadě to samé co tvrdí i pan Palmer - paint to bore match, neboli sladění průměru kuličky a hlavně je dost pochybná záležitost. Ono totiž když se bavíme o průměru 0.687 a třeba 0.691 je rozdíl mezi těmito průměry ve skutečnosti 17.4498 oproti 17.5514mm - tedy jedna desetina milimetru! A to se bavím o dost od sebe vzdálených průměrech. Většina kitů má mezitím ještě .688 .689 a 690. Mezi .687 a .689 je rozdíl JEDNA DVACETINA milimetru.

Problém je v tomto - opravdu si někdo myslí, že kuličky se vyrábějí s přesností na jednu desetinu, nebo dokonce dvacetinu milimetru? Tedy že když si koupíte pytel kulí, budou všechny třeba 0.687, když jenom důlky na některých várkách jsou klidně milimetr a víc a švy jsou dost často taky nezanedbatelně velké?

Teď jsem zkusil profouknout nějaký starší, ale pořád kulatý Tomahawk skrze různé průměry mojí hlavně .687 .689 a .691 Mám pocit (zdůrazňuji, že POCIT), že několik náhodně nabraných kuliček prošlo průměrem .691 o trochu lépe, než tím .687, ale rozdíl mezi .687 a .689 nejsem schopen poznat. Další překvapení nastane, když zkusíte opakovaně profouknout stejnou kuličku stejným průměrem. Jednou Tomahawk průměrem hladce propadl, podruhé, zřejmě když jsem jí vložil tak, že se švem dotýkala stěn hlavně nešla skoro ani profouknout, potřetí šla tak akorát.

Výsledek - tak nějak si nejsem jistý, jestli je vůbec možné vyrobit inserty, nebo zadky tak přesně, že mezi .688 a .689 bude rozdíl? A hlavně, že to je k něčemu dobré? A to se bavíme o drahé hlavni od renomovaného výrobce.

Nezpochybňuju funkčnost dvouprůměrových hlavní, ty fungují, ale využití tolika insertů je skutečně asi blbost (a to je sám mám).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne srpen 02, 2009 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak se mi porad nedari docilit toho, aby mi zbran s prehulenou ustovkou strilela rovne. Bud je to nejaka podivna alchymie, nebo mi neco unika.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st srpen 12, 2009 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak další poznatek. Zbraň jako taková sice nemá na střelbu vliv, ovšem pod podmínkou, že všechny její součásti uvnitř plynule chodí a nic se nikde nezadrhává. Takže musí být správně namazáno a přesně sedět. (díky Rajko)
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: ne duben 04, 2010 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zaujimalo by ma, cisto teoreticky, ci sa toto vsetko tu popisane da uplatnit aj na paintballove pistole, tj. ci taka PBS Tactical Pistol moze strielat tak isto dobre (aj lepsie) ako Tiberius. Alebo este odvaznejsie: moze pistol od PBS strielat tak dobre(presne,daleko) ako ta najdrahsia elektrika?
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 10:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

M4JK napsal:
zaujimalo by ma, cisto teoreticky, ci sa toto vsetko tu popisane da uplatnit aj na paintballove pistole, tj. ci taka PBS Tactical Pistol moze strielat tak isto dobre (aj lepsie) ako Tiberius. Alebo este odvaznejsie: moze pistol od PBS strielat tak dobre(presne,daleko) ako ta najdrahsia elektrika?


Velké zbraně od Tiberia jsou v zásadě pistole s pažbou a delší hlavní. Takže může. A když třeba rozebereš BT TM-15, tak v tom obrovském těle je trubička menší než Tiberius a plošný spoj. Zbytek je jen kapotáž a hlaveň. Mini invert je taky v zásadě pistole s dlouhou hlavní.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po květen 31, 2010 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč by nemohla, už bylo několikrát v různých testech potvrzeno, že pokud něco předá kuličce stejnou energii, ta proletí stejnou hlavní, tak je jedno, jestli to je dlouhé, krátké, vysoko nebo nízkotlak. Prostě pokud donutíš kuličku vyletět 300 fps, tak poletí všechny stejně. Co je k ní "jemnější" a podobně, to už je na jiné debaty.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: út červen 01, 2010 2:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No hraju teprv druhý rok ale už jsem pár hlavní viděl i otestoval,teď jsem koupil Tippmann Straightline a můžu jen potvrdit co tu píše hellboy.Hlaveň má 3 finy 683,686,688.Používám kuličky pbs titanium a když jsem vzal jednu z nich a vložil ji do jedno z finů pokaždé se chovala jinak.Do akce jdu s touto hlavní teprv prvně teď v sobotu,ale něco jsem s ní nastřílel pro srovnání a měl jsem i radar abych mohl štelovat.A nakonec bych řekl že mezi touto hlavní a opsgear spectre co jsem měl předtim tak razantní rozdíl neni,zato cenovej ano.Je nutno ale napsat že Tippmann Straightline mam krátce a tudiž bude ještě potřeba něco nastřílet a poštelovat.Já bych i řekl že je těžko sehnat přesnou hlaveň pokud chce mít člověk vyšší úsťovku a dostřel.prostě to při součtu všech veličin co to ovlivňují neni možný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zz3022
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne září 19, 2010 12:20 am    Předmět: Re: Hlaveň DYE ULTRALITE - zkušenosti Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Tak jsem patral po nějake poradne hlavni na svoji vytunenou mrdku, se kterou bych mohl jit s ustovkou lehce nad 300 a ktera by byla presna a docela me zaujala DYE ULTRALITE. Je sice ponekud draha, ale porad ne tak jako Hammerhead, se kterym navic nejde prehulit ustovka nad 285. ...


Werich napsal:
Proti blbosti i bohové bojují marně.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate