Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

OFF TOPIC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám to?
Jo, má to něco do sebe.
17%
 17%  [ 11 ]
Ne, je to blbost.
67%
 67%  [ 42 ]
Nemám zatím názor.
14%
 14%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 62

Autor Zpráva
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
A Jaroslave nech nás, stejně se tady poslední dobou nic pořádnýho neděje Wink

Jaroslave jsou Vánoce, tak nám dej maličký dárek a nech nám tady to vlákno, vždyť je to legrace Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak legrace je to urcite. stejne jako kdyz stoji 10 lidi nad clovekem a kazdej si kopne, nekteri vicekrat a jeste se bavi nad tim, jak umi krasne kopat Smile

eftřiho myslenky nijak neobhajuji, spis se tu ale kazdy placa nad tim co mu napise a je cool. me novy myslenky nevadi, at si to klidne zkusi, pro me za me muj cas a usili to neni. jestli to vyslo se dozvime za par let. jinak jestli ti mohu poradit f3, pokus se vynechat ze svych uvah ten casopis Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A víte co?? já bych si to rád zahrál!

Kdy bude první akce, hoď termín, F3.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
tak legrace je to urcite. stejne jako kdyz stoji 10 lidi nad clovekem a kazdej si kopne, nekteri vicekrat a jeste se bavi nad tim, jak umi krasne kopat Smile

s timhle presne souhlasim, nerikam ze pro utuzeni kolektivu neni takova taskarice dobra Laughing , nicmene v tomhle pripade mi to uz prijde trosku moc a zbytecny, z F3 se pak dela vetsi retard a magor nez ve skutecnosti je... viz nablble vcerejsi dotazy na jeho partnersky zivot, vek a podobne v separatnim valkne !
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
tak legrace je to urcite. stejne jako kdyz stoji 10 lidi nad clovekem a kazdej si kopne, nekteri vicekrat a jeste se bavi nad tim, jak umi krasne kopat Smile

eftřiho myslenky nijak neobhajuji, spis se tu ale kazdy placa nad tim co mu napise a je cool. me novy myslenky nevadi, at si to klidne zkusi, pro me za me muj cas a usili to neni. jestli to vyslo se dozvime za par let. jinak jestli ti mohu poradit f3, pokus se vynechat ze svych uvah ten casopis Smile


Jenže otázka je kdo do koho kope. Jestli těch deset do toho jednoho, nebo ten jeden okopává těch deset (ale spíš si myslím, že těch okopávaných je mnohem víc). Zatím jsem si totiž nevšiml, že by někdo z nás jen tak z ničeho nic začal napadat jeho akci nebo jeho zázračný koncep, vždycky to byla až reakce na jeho kontroverzní způsob sebeprezentace.
Tak a teď Hade raď Wink Laughing

Jo tak jsem zapomněl na Červa ten tak trochu nechápe o co jde proto jeho vlákno je úplně mimo mísu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak aby nám nezprogresivěl, je vždy smutné přijít o hráče ve kterým je potenciál. ( stavba bojových vozidel ) Wink
Jinak bych chtěl poprosit NOXe aby zařadil do návodu pro začátečníky nová dvě slova

Progresivita = být nepochopen, jít vlastním nepochopeným směrem.
F3 Progresivní - ( jako F ree Progresivní ) = být nepochopen ve volném stylu

Razz
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: No počkej, F3 je pochopen dokonale, ale každej si myslí, že je to kravina.

Kopání: Kdyby se F3 vyjadřoval slušně, nikoho nenapadal a netvářil se jako mistr světa, co všechno zná nejlíp a ostatní jsou "blbci", tak by mu určitě i někdo pomohl. Jenže když pomlouvá pb hry, týmy, časopis a ještě vytváří smyšlené rozhovory evidentě napadající a zesměšňující mpb komunitu, tak to už dost lidí nerozdýchá... Btw rady jsme mu již dávali, takže svým jsme k Progresiv určitě také přispěli, do jaké míry, to ukáže čas, ale abychom se toho také dožili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 11:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hm trakere tak tohle je Fthree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hru si delaj sami hraci ne? a ne to jestli je to hc, ultramegavesmirnyHC, nb proste jen pifanda Question
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:
hru si delaj sami hraci ne? a ne to jestli je to hc, ultramegavesmirnyHC, nb proste jen pifanda Question


Vysvětluj to někomu, kdo chce za každou cenu mít zvěčněnu svojí škatulku progresive pb.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jenže otázka je kdo do koho kope. Jestli těch deset do toho jednoho, nebo ten jeden okopává těch deset (ale spíš si myslím, že těch okopávaných je mnohem víc). Zatím jsem si totiž nevšiml, že by někdo z nás jen tak z ničeho nic začal napadat jeho akci nebo jeho zázračný koncep, vždycky to byla až reakce na jeho kontroverzní způsob sebeprezentace.
Tak a teď Hade raď Wink Laughing

Jo tak jsem zapomněl na Červa ten tak trochu nechápe o co jde proto jeho vlákno je úplně mimo mísu.


tak, kdyby okopaval on deset lidi tak si clovek rekne ze to je bud blazen na svobode, nebo se prizemni. oboji problehlo na prvnich dvou strankach tohodle vlakna. nevim jeslti ma smyslu v tom pokracovat. on si bude mlejt stale svou, stejne jako lidi tady. nejaky prusecik se mozna najde ale moc jich neni. ja ho uspesne ignoruju, obcas sem neco napisu ale rozdmychavat okopavani dal to ne .)

jinak stejne jako ty, mam rad nove veci, ( vcera v posteli v noci me napadla jedna vec co jsme mohli zkusit na mordlochu tak priste Smile ), nikdo nevi kam se to bude ubirat, stejne jako nikdo pred deseti lety nevedel ze tady se bude hrat se 30citkovyma zasobnikama atd. nechme to byt, cas ukaze
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
...
chapu kam tim miris, ale asi to neni tvuj soused tak se da ten clovek s klidnou tvari ignorovat
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
hm trakere tak tohle je Fthree

tak já to psal Foneticky aby pochopil každý Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
kanec napsal:
hm trakere tak tohle je Fthree

tak já to psal Foneticky aby pochopil každý Wink


však ti to nevičítám jen komentuju že se ti to povedlo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podla mojho nazoru sa nove veci musia najskor odskusat a potom clovek zisti ci v tom vidi buducnost alebo nie. My sme pred mesiacom robili hru kde sme skusili dat dokopy MPB a woodsball. My sme mali jasne stanovene pravidla podla MPB, bolo nas asi 16 a na druhej strane bolo asi 30 woodsbalistov s 200-vkovymi bandaskami. Mali jednoduche pravidla o zasahu, mrtvolisti a jednoduche ulohy. Stalo sa ze nepochopili ani pravidlo o zasahu ked sa zacali medzi sebou strielat v domnienke ze dalsi zasah ich vracia do hry.
Len tym chcem povedat nech to vyskusa a mozno to bude mat nieco doseba ale nie pre ortodoxnych mpb hracov cize aj nas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to jste ale hrali proti komerci ne hicksi Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
to jste ale hrali proti komerci ne hicksi Smile

no, da sa to aj tak povedat ale hlavne sme chceli skombinovat tieto herne styly a ak mam povedat pravdu moc to neslo a skusili sme nieco nove
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak kombinace tehle stylu funguje prakticky na kazdy hre u me, nebo na krkavci v plzni. je naprostou chybou to porovnavat s komercakama co vidi zbran poprve, to neni wood ale komerce. je v tom dost velky rozdil
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi som sa zle vyjadril, neboli to ludia co to hraju prvy krat ale speedaci a woodsbalisti(majitelia ihriska) ,hraci s mil. lookom a mil. zbranami ale aj tak to neklapalo. No nic len som chcel povedat ze ked vyskusa progresiv(dufam ze sa mu to podari) a zaujme niekoho tak to bude asi skupina ludi, ktory vysia niekde medzi woodsbalom a mpb(podla mna su aj taky co by presli na mpb ale vahaju). My tiez hrame HC MPB a sme uzavrety tu na slovensku kedze malokto o nas vie(asi len TT Legion). Zucastnili sme sa hier ako ZT a LV ale skor sme sa tam dostali len preto aby boli naplnene pocty(moj nazor). Na zbytok uzavretych hier sa nedostaneme lebo o nich ani nevieme kedze su pre nas v kalendari neviditelne. A tu nastava mozno ten problem ci nechce zaplnit ten priestor ktory je nepatrny ale je tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: út prosinec 14, 2010 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já tomu vůbec nerozumím..... Twisted Evil Twisted Evil

jen ho nechtě ať si hraje.. protože kdo si hraje nezlobí.... a já si jdu hrát... protože to stejně nepobírám oč tu jde...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá prosinec 31, 2010 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ach jo. Crying or Very sad Ty stránky pořád neběží. Zase musim chodit sem... Mad Už aby to bylo. Jen by nás tu utlačovali nějaký zelený Highlandři.. Laughing Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so leden 01, 2011 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 12:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 tve rozdeleni je chybne, mas tam hodne blbosti. hazet cqb a wood dohromady a jeste pod tim napsat ze veleni neni vyzadovano Very Happy asi si nikdy cqb nedelal, protoze to bys tam pak takhle nemohl hodit
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 12:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Jaroslav - věřím, že se to bude nějak vyvíjet a potom nebudou "odpovídat" některé reakce v tomto vlákně a lidi co to psali to bude stavět do "blbé" pozice. Zvažte tedy to promazat nebo kompletně smazat.


jakkoliv se tu najdou lide co budou rvat ze jim beru oblibenou hracku myslim ze nejlepsi sluzbu tvemu projektu udelam kdyz to tu smazu, budes moc zacit pak na "zelene louce" bez puncu potizisty...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SUPÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy konečně forum kde s budu cítit doma. Zbohem forum MPB jsi oldskull,Mám nové forum Progresiv paitball. rovnou si mě odškrtněte. Very Happy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně.. Takže první ban... Laughing Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napište mu tam aspoň nějaký vtipy, ať má radost Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemá to smysl, protože vždycky bude největší vtip F3.. Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 10:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejvíc mě udivuješ F3, jak se můžeš opírat Unit 3 a také ho vychvalovat. Vždyť jsi tam ani nebyl, nebo si nás z dálky opět ostřeloval tvojí dvoumetrovou, laserem naváděnou rourou nabarvenou na zeleno? Hej co ty vlastně bereš člověče? Nezlob se na mě, ale neni normální. Já už nevim jak ti to říct. Na tohle mi docházej slova.


ANO. Navrhni styl PPB. ANO. Vytvoř nový web a forum PPB, ALE ku**a nestav se za věci, o kterých nevíš nic. Rozumíme si? Ani nevíš, jak mě to rozčiluje!!!
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne leden 02, 2011 11:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas - dej se ku**a do kupy vojáku!!!

Vycházím z toho co jsem se na PL sajtách dočetl a viděl. Podle mě čehuni dělali polákům dvakrát "trubky" ale to je problém těch co někam jeli. Zdá se že jste na UNIT3 nestihli hlavní meeting a potom se nedivím že Vám to nedávalo smysl ale tohle mě vůbec nezajímá. Spíše mě jde o fotky, které teď nemůžu u poláků najít ohledně toho jaké měli vybavení pro hru.

Hodím tu pouze jedno foto z asi komunikačního/velení UNIT 2



Mimochodem nyní o víkendu je UNIT 4. Lidi z CZ asi už nezvali.

Takže znovu dotaz pro mlaďase a ostatní: Kde je ta blbost použít VT s GPS v boji? To že si to tady u nás někdo neumí představit neznamená, že třeba pro mě není problém ty krámy do boje vzít, kdybych věděl že se to využije. PL s tím očividně problém nemá. A nečekám ani rozumnou odpověď protože prostě vyblafnete zase s něním jiným.... Dejte se do kupy. Nebo tohle celé smažte, když se neumíte ovládat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate