Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

OFF TOPIC
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám to?
Jo, má to něco do sebe.
17%
 17%  [ 11 ]
Ne, je to blbost.
67%
 67%  [ 42 ]
Nemám zatím názor.
14%
 14%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 62

Autor Zpráva
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 9:40 pm    Předmět: OFF TOPIC Odpovědět s citátem

...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne po červenec 25, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nerozumím řeči tvého kmene Mr. Green Marklar
Asi je mi jasné čeho by jsi rád dosáhl, ale nechápu proč se o to snažíš v zaběhlých skupinách a týmech, které o to pravděpodobně nemají zájem teda aspoň TT určitě ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 11:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporucuji... a to vazne.... zalozit domenu www.progresivni-paintball.cz a vytvorit si k tehle predstave svoji komunitu, tady o to zajem neni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak sem určitě nepojedu Shocked tohle neumim.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle téma je zde několikrát popsané : jsou 3 zákl. styly komerce,WB,MB stím že každá se dá rozdělit na :
komerce - kde jsou firmy apod.,
komerce s prvky WB ( tzv. " dražší open akce u kterých je jasně vidět cíl vydělat ).

WB - jak je popsáno v pravidlech
WB - omezený municí ( né zásobník ) a jnak se přibližujicí k MPB

MPB - popsáno v pravidlech
MPB - HC - popsáno v pravidlech.

Nevidím důvod pro prostor dalších " stylů ". Každý si sám může říkat že je více či méně military, v praxi to může potvrdit. A je to celkem jedno. Prostě si buď hráč, který vyhledává hry s označením MPB a nebo WB nic víc nic míň.
Co se týče zahr. je to československý vynález - celý MPB. Mil-sim se totiž stále může ´hrát s 200 raným zásobníkem. Ohlasy na náš styl je kladný ( třebas od Polských zájemců ) a i na faceebooku proběhl zájem ze strany řecka. ( konkrétně o časák - ale pořád z těch obrázku vyčetl o co go ).
Možná se stane že MPB nebude jen naše dogma.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, jsme fakt trochu dal, o nemcich nemluvim, ty jsou celkove v pasti, tam nic jako MPB nemuze ani vzniknout, ale frantici taky na to cumi jako svin. tam jsou asi hry taky slusny maso, nekdy v lete tam byla hra kde je 700 lidi, by me zajimalo, jak se neco takovyho vubec organizuje Very Happy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Většina z nás jsme staří skostnatělí, konzervativní, zaostalí, neinovativní dinosauři. Twisted Evil
Jsem pro vznik navrhovaného nového portálu www.progresivni-paintball.cz , aby jsme my tady na MPB.CZ pomalu vyhynuli, bo nejsme schopní se adaptovat na vývoj (který nelze zastavit), alespoň vyhyneme pěkně spolu mezi svými.
Myslím, že progressive-paintball-brutal-masakrální-styl zaujme určitě nemalou skupinu lidí a doufám, že podobní teoretici najdou na novém portálu to své pravé ořechové. Tam se můžou plácat po zádech kdo je víc, nebo míň cokoliv a pojedou za světlými zítřky ve V3S se svým NB jako "Bohové válek". A potom už jen samá pozitíva a sociální jistoty....
Howg
Nejen Polsko, ale i rusům se ten náš styl zamlouvá (sice maj krutý videa, ale jinak nic moc)

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdyz jsem to docetl, hned mne napadlo, co napisu. Kouknu na prispevky a vidim, ze tu lidi smysli uplne stejne. Nova domena je idealni vec, kde shromazdit lidi stejneho nazoru a smysleni sdilejici stejnou potrebu neco definovat jako tomu je v prvnim prispevku. Na stavajici domene military-paintball.cz se ty lidi jiz, jak je videt, sesli a diky nim a jejich NEpotrebe neco tak silne definovat se i MP vyviji.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 5:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3: tohle by mohlo rozmělnit postoj který tu dělá určitou nevraživost tedy "kdo je více military".

Já o nějaké takové nevraživosti nevím.Možná málo jezdím na akce.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 jestli te mp takovej jakej je nebavi tak to nehrej a sem nelez .. Jak rika jaroslav zaloz si svou komunitu a hrejte si co chcete ... Tvoje fylozoficky uvahy nad naprosto banalnima vecma me udivujou ... Nevim co hulis ale mel bys s tim prestat Very Happy
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 7:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi jsem úplně blbej, ale nechápu to Smile
Asi to bude tím že jsem celej den střílel, plazil se, "popobíhal" a tím se snažil dokazovat, jak moc jsem "military" Smile zase marně. No co, zítra to zkusím zase... i když vím že zase marně, ale aspoň mi to dává větší smysl, než diskutovat na netu Smile Smile Smile
Nové doméně přeji hodně zdaru a spousty zapálených diskutérů Smile
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi tuším, o co f3 jde. Chápu tu snahu, obávám se ale, že tvé představy nikdy nedojdou úspěchu. Omezování a "skriptování" velkých her vede s ohledem na složitost organizace ve větším počtu hráčů k nepřirozenému, tedy nežádoucímu usměrňování chování účastníků. To je špatné. Pokud to uvolníš, potlačí se tento jev, pak je to ale jak píšeš padni komu padni. Chceš-li dosáhnout bojového vytížení všech, doporučuji organizovat opakované střety menších až malých jednotek. Tedy ať už to nazveš jakkoliv, vše se odvíjí od konceptu hry. A při té vizi superbrutalmasakru podle mě nemáš šanci dosáhnout, po čem voláš. Prostě se to nedá takhle ukočírovat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No není to tak dávno kdy F3 zde na foru rozjel vášnivou diskuzi a hle už je to tu zase Laughing Laughing Laughing Von si prostě nedá pokoj Twisted Evil Twisted Evil

Teda Patras to napsal moc hezky, měl by jsi si dát pauzu....
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 10:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3, přestaň psát a začni konat.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 10:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:


Uziel Gal - opakuji že se jedná přístup pro větší hry na uzavřeném prostoru kde se nabízí zamrznutí.


ja to ani tak nemyslel jako komentar tveho slohu jako spise reakci na nekoho, uz nevim koho. nicmene kazdy kdo prichazi s nejakou novou, extravagantni myslenkou je trochu out kvuli kontroverznosti a jiste konzervativnosti. takze klidne premyslej dal Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 f3 .. nemam problem s hrou na vojaky .. taky to tak hrajem a poslouchani rozkazu je v ramci pbn pri hre zaklad ... zamerne pisu pri hre, protoze mimo hru fungujeme demokraticky proste jako klub
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 12, 2010 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

u vas funguje demokracie? Smile stastny to klub, kdyz nas bylo 15 tak vetsina lidi se neshodla ani na barve hovna. natoz na necem jinem...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

tracker - to tvé rozdělení je "naučené". Tady ten systém mě taky jednou více jednou méně ohnul, jenže charakter a hodnoty dlouhodobě nezměníš. To si myslí pouze ženské Smile , takže osvoboď svou mysl a přijdi na něco nového Smile .

Není to naučené - prostě to tak je. Nebudu si nalhávat že to je jinak a vytvářet tím PB pro sebe lepší - že je na něčem zase bohatší.
Prostě se na to vykašli - pro mě a snad i pro jin je důležité že když vidím akci zaměřenou na WB a jde o více kropičský tým co to pořádá, vím co čekat. Proč to tedy dál pitvat a dělat z toho složitější věc je podle mě zcela zbitečné a hlavně nevidím důvod. Raději bych řešil novinky v maskování, nebo jaké boty jsou nejlepší apod.
A né že hraju nějaký elementární paitball se špetkou MPB a chůzí z HC se zásobníkem WB a komerčním gunem.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
u vas funguje demokracie? Smile stastny to klub, kdyz nas bylo 15 tak vetsina lidi se neshodla ani na barve hovna. natoz na necem jinem...


jasne ze funguje demokracie .. par zakladnich pravidel bylo dano kdysi davno a o novych vecech se radime dohromady Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice hraju jenom rok ale napadlo mě napsat strukturovanej příběh z pohledu hráče kterej se dostane na tvou progresivní akci.
(Příběh je smyšlený, možné postavy a události zde jsou pouze výplodem choré mysli autora)

Pátek 13:00 Vyjíždíme má to bejt novej typ akce: progress paintball pořádá jí nějakej f4. Na akci musíme mít všichni GPS sice se mi nechce moc tahat HáTéCé do lesa ale je to v progresivních pravidlech.. beru sebou inverta mini. Se psalo v pravidlech že karabina co mám doma je v military progress něco míň

Pátek 17:00 Dorazili sme... za tři hodiny začínáme. Kámoš v týmu má sice PDA ale má s operačním systémem od palmu.. a program od f4 mu prostě nejede... smůla. Nevadí bude běhat semnou. Budeme hrát v oblasti zhruba 3x3 km a dvoudenní, prostě masakr.. a chodit se může kudykoliv tak to asi bude víc.

Pátek 20:00 Začátek hry.. sice byl trochu bordel u lidí co nerozfachali správně GPS s f4.. Recyklace je za štábní véeskou je to fajn jde poznat podle kraválu co dělaj centrály. Můj tým jde podle přidělený šipky.

Pátek 22:00 Sme na místě a povedlo se nám zpatlat z klacků jakejs takejs tábor. Už je skoro tma, stavíme hlídku

Sobota 03:00 Tyvole příkaz ze štábu máme jít ůtočit podle šipky někam.

Sobota 03:20 Dorazili jsme na místo nikde nic, držíme pozici

Sobota 03:25 Po krátký přestřelce jsme zjistili že jsme se rubali s posilama. Měli jediný mobil s GPS ale klekla jim baterka (a my nevěděli že přicházej). Navíc Jak jsme se rubali dávkama jak je v pravidlech, nějak dochází munice. Příkaz od velitelství držet pozici

Sobota 4:00 Další přestřelka, tentokrát protivník. Sem kaput jdu na mrtvoliště.

Sobota 4:45 Konečně sem dorazil, na mrtvolišti je ještě osm lidí jenom dva máme funkční GPS, po oživení doplňuju vzduch a kule. Celá skupina co tu jsme musíme hned k nějakýmu místu střetu.. prej sme málo vytížený.

Sobota 5:20 Začíná svítat, po cestě jsem narazil na 4 mrtvoly.. ani jeden neměl funkční GPS ukázal jsem kudy mají jít na mrtvoliště (já vím s mrtvolama se nebaví ale fakt nevěděli kudy)

Sobota 5:35 Dorazili jsme na frontu ale odpor je spíš sporadický.. začínám bejt kurevsky unavenej

Sobota 5:40 Příkaz na všechny GPS nepřítel obchvatem přišel po poli a a ůtočí na Štábní vées.. všichni musí zpět bránit.

Sobota 6:00 VS dobyta, pořadatel f4 pozastavil hru ... (do hodiny mi pojde baterka na mobilu)

Sobota 7:00 Hra spuštěna, kolega mě probudil (ani nevím jak sem usnul) nějakým zázrakem mi ještě drží baterka. f4 nechal přeparkovat štábní VS a oživil všechny naše mrtvoly a protivníka nechal na místě (věřím že protivník je slušně nasranej holt pravidla) My máme za ůkol podpořit štáb a zatlačit protivníka zpět.. mimochodem začíná bejt pod mrakem

Sobota 7:30 Klekla mi baterka ale dostali jsme se ke štábu, ale odpor je tu tam.. Jeden tým protivníka se prej nasral a odjel (se jim ani nedivím dělaj cca 5 kilometrů obchvat polem nepolem a pak snima pořadatel vysere a pak jdou zpátky na mrtvoliště) Mimochodem začíná poprchávat

Sobota 7:45 Konec... Pořadatel vyhlásil konec, je moc hnusně prej aby neohrozil naše zdraví cotodopr myslí najednou? No nic tím končím zpětnou vazbu velitele sub týmu červených... sem zvědavej co z toho pořadatel vyčte
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po září 13, 2010 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim, nevim. Možná zkus udělat beta test třeba s WB paitballisty podle mě ti to nedobadne.

Liniové boje, snima nikdo (krom MPCC 2009) nepočítá prostě se v dané situaci vytvoří a nevim jak realně bi si snima bojoval jako že stáhneš lidi z linie ? Chci vidět reakce těch lidí. Stejně se ti linie vytvoří za chvíly znova na jiném místě je to prostě důsledek vyrovnanosti sil resp. Převady obrany nad ůtokem. Jediná realná možnost je použití mimometů a dělostřelectva. Ale to vlasně bude v progresiv paitballu normální protože tam bude k dispozici nejmodernější HI-tech udělátka. zatím co my z military vyumíramé při opravách našich parních strojů. Ono s GPS Noťasi netem V3Skama atd. atd. je problém že si to ten tým musí všechno pořídit a to není tak lehké. MPB je podle mě důkaz že se týmy snaží co možná to jde udržet krok s vývojem resp. se snaží o moderněší zařízení než protivník (viz nokťáky,UHF, snaha o UAV podobně) jen je to na jednoho člověka trochu drahý a tým věčinou má finance tak pár stovek měsíčně jimž pokryje max jeden ten nokťák za pár let. Takže to že se ti na bojišti budou prohánět 2x V3S s nejmoderněší komunikční technologií podle standartu NATO je BLBOS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Pro orientaci v noci stačí co 30 minut chůze se "srovnat" s kompasem.


To ti někdo řekl, či jsi to někdo vyčetl?
Nebo to máš z vlasní zkušenosti?

Myslím, že Bajza to popsal velmi trefně. U mne palec nahoru Laughing

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 5:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná by jsi měl uspořádat nějakou ukázkovou nezasekávací progresivní plnozážitkovou hru aby jsme to byly všichni schopní pochopit, protože mi přijde, že kromě toho Tvého restartu a zastavení hry na teréní úpravy jsi nic nového nepřednesl ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing no on už se je snaží uspořádat, jenže mi jsme přece banda ignorantů a PB zkamenělin Twisted Evil Laughing a nechceme na ně jezdit viz. třeba ten zmiňovaný Blackout Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Heckler



Založen: 09. 06. 2007
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo má blackout? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 9:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil f3 dne pá duben 08, 2011 11:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
marty+ napsal:
f3 napsal:
Pro orientaci v noci stačí co 30 minut chůze se "srovnat" s kompasem.


To ti někdo řekl, či jsi to někdo vyčetl?
Nebo to máš z vlasní zkušenosti?


Přesně tak - jsem šel z vacenovic do Bzence než vyšlápl nějakou minu. Člověk nejde úplně rovně ale osciluje což neberu jako problém. To ale víte z nejmenovaného videa ne? GPS ale ukazolala zelený flek X km nahoru i dolů, a neměl jsem tam pomocné souřadnice na tištěné mapě, proto jsem jsem byl ve finále dost dezorientovaný což mě zpětně ale nepřekvapuje. Tma dělá svoje.

Voves - přesně tak - nic "hlubokého" v tom není. Abych někoho nenasral, tak jsem to původně chtěl brát jako subkategorii MP. Jenže díky otevřenosti a variabilitě a dalším věcem to beru z pohledu výtěžnosti nad možnou úroveň MP. Omezení MP je v tom že se snaží něco napodobovat.
Nechápu tu averzi. Někdo se nahoře asi uklikl, že dal tu první možnost Smile

Heckler - nechej tohle vlákno v úrovni tématu a neútoč přímo na mě.


Abych to uvedl na správnou míru, v mé otázce vůbec nešlo z kama kam jsi šel a co jsi v"vyšmatlal". (I když ta tvá soukromá eskapáda počas ŽT1967, byla ta největší stupidita s jakou jsem se kdy u PB setkal a to včetně vybavení Exclamation )
Ptal jsem se spíše proto, že bych rád věděl odkud máš to, že během nočního přesunu se stačí "srovnat" podle kompasu co 30 minut. Shocked
Na jakou vzdálenost a za jak dlouho by měl dejme tomu na Blackoutu poutník putovat a kam doputovat podle této rady.
Pokud je tohle u vás standartní postup , tak bezprdele velký respekt k vaší navigaci pouze s kompasem ve ztížených vizuálních podmínkách resp. v noční navigaci.

Jinak můj hlas bylo "C" jelikož mne ( žijícího někdy kolem rokzu devatenástsetšedesátsedm Laughing ) tento novátorský přístup neoslovil a více méně je mi "progresivní PB" putna. Přesto budu napjatě čekat na výsledek tebou plánované hry tohoto nového směru a na jistě nadšené ohlasy hráčů. Osobně se hry nezúčastním, ale myslím si že by z toho mohla být velkolepá hra se spoustou zajímavých zápletek a výchovných situací.



Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 5:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
...Omezení MP je v tom že se snaží něco napodobovat.
..


Jak to myslíš, co konkrétně Military Paintball napodobuje tak, že by ho to jakýmkoli způsobem omezovalo?

Mohl by jsi mi prosím vypsat konkrétní rozdíly progresiv paintball vs Military Paintball? Předem děkuji
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate