Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

D-DAY 2011
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 9:45 pm    Předmět: D-DAY 2011 Odpovědět s citátem

Sice další ročník je za necelý rok, tak už teď otvírám diskusi jak tuto akci ještě víc z atraktivnit. Rád bych, aby jste dali nějaké návrhy.

Můj návrh na na příští rok.

1. před dnem D bude pro hráče, kteří přijedou na noc ,, noční akce ,,
t.j. úkolem bude zneškodnit dělostřeleckou podporu obránců, která bude někde v lese.

2. hřiště se ještě o něco zvětší

3. Ještě na něco příjdu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st září 08, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já bych to vylepšil tím, že bych to přesunul někam na moravu... Smile Někde kousek od dálnice. Možná by tam dorazilo i více lidí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

200 lidí je ti málo? Very Happy
Je v silách organizátorů nějak omezit munici? Nebo lépe zásobníky?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že D-Day vešel do povědomí hráčů jako omalovánková akce Very Happy a mám obavu, že po zavedení 50 zásobníků, už by na ní 200 nepřijelo. Stejně tomu bylo na 1. magistrále, kde se horentě bojovalo proti omezení jen na 50. Spíš bych viděl nějaké omezení jako na Barakundě 2, tj. čím menší zásobník, tím více kulí s sebou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no to, že se ukázalo 200 lidí, nemusí znamenat že i příští rok, sám jsem toho názoru " vyzkoušet , podívat se a příští rok jedu na něco více MP ".
A nejsem sám.
Od pořadatele je to náhodnou dobrý krok, protože nemusí přijít o těch pár hráčů co tento názor zdílí.
U stejně smýšlejicích hráčů jako já, prostě tento druh akce nemá co dát - oproti jiným se to dá srovnávat jako stráta času ( omlouvám se za hrubost, ale běhat jen pár metrů do kopce proti zabetonovaným protihráčům by bylo dobré, kdybych nemusel před sebe strkat typické hráče z open akcí ) ktzeří čekají až " někdo " obranu prolomí. A střílet na nechráněné " srnky " mě také nebaví.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vafi



Založen: 24. 02. 2007
Příspěvky: 65
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jasně, těch 200 lidí nikdo nezaručí.
Za mě osobně: Byl jsem na obou D-Days a beru to jako příjemné odreagování se od VŠ, protože je to první akce o prázdninách. Takže já na třetí taky pojedu, když bude čas. A pak si nedokážu představit tuto akci, když tam přijede 60 MPB a bude se hrát 20/40 (určitě by to šlo). Myslím, že k tomuto specifickému scénáři prostě hromada lidí patří, i když, jak říkáš, je to o strkání lidí z open akcí před sebou. Ještě se nabízí, jak Zdeněk napsal, udělat noční akci jen pro MPB hráče, kteří se pak nemusí vlastního scénáře zůčastnit. Myslím si, že tak si přijdou na své oba tábory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nebylo to při vylodění stejné? Prostě hromada lidí se valí a musí prolomit, někteří běží a musí strkat do těch pomalejších? Na nechráněném pobřeží proti opevněným bunkrům? I tohle je military ... Letos jsme byli prvně právě kvůli tomu pocitu bezmoci, když nás vypustili proti opevnění ... A shora to už byl jen takový bonbonek, ale je fakt, že jsme se taky víceméně shodli, že jednou stačilo.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak jsem psal - prostě některé nebaví někam " bezhlavě " běhat a mačkat spoušť do volně pobíhajicích cílů - i když to takto bylo v reálu. A raději budu hrát s lidma co se nejdou " jen odreagovat " ale s lidma co to vážněji. Já měl to štěstí že tento ročník jsem se dostal do party hráčů, kteří nehráli na vl. pěst ale jako celek. A to pak byla zábava.
Jenže když se náhodou dostanete do kontejneru plných " sólistů " tak je to o ničem.
Spíše bych vypracoval velení stran, a donutil i sólisty hrát v jeden celek. Každý bude mít lepší pocit ze hry, když se dílo podaří.
Ten fakt že na 3tí hru hrála jen polovina hráčů nikdo nemůže zapřít. A důvodem nebylo spěch domů...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

gumova hadice je skvely prostredek kterak solisty popohnati
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so září 11, 2010 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hadice od vysavače funguje taky:o)
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt září 16, 2010 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
já bych to vylepšil tím, že bych to přesunul někam na moravu... Smile Někde kousek od dálnice. Možná by tam dorazilo i více lidí...



Budu o tom po tak velké kritice asi přemýšlet.Zdenek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak jsem napsal D-DAY IV se koná 4.června 2011 připraven je bonus a to noční cca hodinová hra pro hráče, kteří přijedou 3.6 od. cca 22.30-23.30. Bude i 12 % pivo pro Brďu. Sobotní styl kulomrskačky, jak to bylo nazvaný zůstává, ale přibyla strategie, konkrétně obránci budou mít svého vůdce a úkolem spojenců je ho zajmout a zmocnit se dokumentů. Vše bude do podrobna v pozvánce na akci, kterou otevřu do pár dnů.
Ještě je jedna novina Na místě bude agentůra Dobré ráno a bude provádět zápis do české knihy rekordů. Tak doufám, že účast bude podobná té loňské
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: Asi patřím k jinak smýšlejícím, ale já na D-Day pojedu určitě... jednak to jsou moje paintballové narozeniny a jednak i přes můj názor, že tato akce je woodsball říznutý komercí (nikoliv militárko, jak je vždy psáno), je to akce, která má na časké paintballové scéně co dělat. Ať už svojí atmosférou, tak i pojetím. Asi nejsem dost military Smile ale prostě tak to vidím...
Nicméně organizátorem zmíněné "vychytávky" bych tam asi netahla... jednak účelně velet velké skupině nesehraných hráčů je utopie a druhak "bonus" s dokumenty či co by tuto přímočasou hru asi jen brzdil... spíš bych přitlačil na rekvizitách, pyru (minové pole) a jiných věcech, které by zvedly stmosféru... o atmošce to totiž celé je... ne o pivi, nebo nějakým rádiu... alespoň pro mě
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě je to jedno - já jen že se ptali co vylepšit. Toť můj názor - sám si tenrát odjel dřív než akce zkončila přece.
Ale s odstupem času nemohu nic než souhlasit že je utopie velet nesehranému celku. Já bych ke kojtejnérům postavil střelce co by stříleli ty co stojej nebo ustupujou.
Twisted Evil ( Jouke )
Jinak taky nejsem dost military tak pokud okolnosti dovolí tak se těším.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda do výstroje nesmím zapomenout tu gumovou hadici Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

traker, myslím, že se pleteš, odjížděli jsme po obou hlavních hrách, s většinou... estli bylo ještě něco pak, netuším... ale i kdyby to byl fakt, nemá to s názorem, který na to mám nic dělat
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bylo ještě 3tí kolo a neřeš to, jen jsem si rejpnul Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Jinak taky nejsem dost military tak pokud okolnosti dovolí tak se těším.


tracker napsal:
no to, že se ukázalo 200 lidí, nemusí znamenat že i příští rok, sám jsem toho názoru " vyzkoušet , podívat se a příští rok jedu na něco více MP ".
A nejsem sám.
Od pořadatele je to náhodnou dobrý krok, protože nemusí přijít o těch pár hráčů co tento názor zdílí.
U stejně smýšlejicích hráčů jako já, prostě tento druh akce nemá co dát - oproti jiným se to dá srovnávat jako stráta času ( omlouvám se za hrubost, ale běhat jen pár metrů do kopce proti zabetonovaným protihráčům by bylo dobré, kdybych nemusel před sebe strkat typické hráče z open akcí ) ktzeří čekají až " někdo " obranu prolomí. A střílet na nechráněné " srnky " mě také nebaví.


Zajímavé. Co od září tak radikálně změnilo Tvůj názor? Jen doufám, že to není názor někoho jiného!
Mimochodem - narážím a usmívám se nad jistým oblíbeným "zaklínadlem" VÍC MILITARY! To je prostě terminus technikus, před kterým jdu do kolen, ale rozhodně ne úctou Smile
Nic osobního proti Tobě, ale jen mě to fakt zajímá Wink
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 8:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč se mě nezeptáš po PM nebo osobně ?
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Beetle



Založen: 25. 05. 2008
Příspěvky: 233
Bydliště: Schwarzkosteletz

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože jsem také přesvědčen, že tato akce je trošku (více Smile ) odlišnější, než valná většina zde vyvěšovaných. A třebas některé lidi by Tvé názory mohly zbytečně odradit.
Také vnímám, že to je prostě něco jiného. Já osobně si rozhodně rád na takovémto masakru rád odpočinu od mnohdy až zbytečně přetechnizovaných a překombinovaných scénářů. Opravdu, jedná se o bezhlavou jednoduchou střílečku o stovkách kulích, kdy prostě není prostor a ani čas na jakékoliv taktizování a s tímto by tam také lidé měli jet. Prostě na to nebyly a ani nejsou podmínky. Je to prostě každým rokem lepší a lepší masakr dle historického scénáře, který ničím jiným než masakrem nebyl. A co je tedy víc military? Otazník na konci této věty byl spíše symbolicky řečnický, než opravdu tázací.....

Samozřejmě - můžeš namítnout, že vyjadřuješ pouze svůj názor a dojem. Já ti je neberu a ani nezpochybňuji. Jen jsem si pečlivým čtením nemohl nevšimnout, že se prostě výše zmiňované citáty mezi sebou vyvracejí. Nic jiného....
_________________
http://www.nordicarea.cz
....a Gagarinův bratr Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so prosinec 11, 2010 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vyvracejí ale jak jsem psal po PM mám důvody. A v té době jsem nevěděl že vůbec takové budou.
Jinak bych shrnul : čím víc millitary = tím blíže pravidlů MP. Neznamená to že víc MP je lepší nebo naopak.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 12:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no tak chlapy, tyhle dohady o vice/mene military nemaji zadne rozuzleni a nevenujte jim pozornost, organizator chce nejake namety na zlepsovani/posun, tak mu je sem piste a neplevelte to tu, stejne je to nakonec on (organizator), ktery rozhodne jak bude akce koncipovana Idea a jakkoliv neni mnozstvi lidi na akci se shromazdujicich zadnym kriteriem kvality, tak si myslim, ze naopak skutecnost, ze akce ma mit jiz uspesne 4 pokracovani o ledascem svedci, navic pokud organizator za ty rocniky nikterak nemusel zmenit zakladni koncept hry
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 1:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vite, tahle hra, nema co delat s nicim. dle myho nazoru jde o jedinou vec, vyzkouset si, jaky to kurva na ty plazi bylo pro obe dve strany. nic vic, nic min, na jedny strane masakr a spousta kuli, na druhy bezmoc v zevlech co breci za kazdym stromkem co se schovat... proste je to replika bitvy, jednoduchej scenar, zabij nebo chcipni. jednoduchy

prikalnim se k nazoru v cem to zlepsit, prvni dve patra jsou jasny, nahore v lese udelat zakopy a bunkry + rekvizity pro celou hru, nic vic, nic min
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedna velká prosba pro všechny účastníky, kteří fotili na D- Day III a mají foto karavanu, který byl u občerstvení, nutně bych je potřeboval včera mi ho odcizil nějaký zmrd. Pošlete mi jej na email: zde.nek@centrum.cz
PS: kdo bydlíte v KV kraji mrkněte okolo sebe díky moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

koukam zdenku zmrdi vsude v KV kraji jich je az moc rekl bych, az budes mit fotku tak ji sem postni
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tady je odkaz na nějaké foto karavanu: Prosím mrkněte kolem sebe, ještě ho asi nestihli někam uklidit

http://www.paintballklub.cz/index.php?id=26&table=menu_tab_1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To: Zdenek.
Myslím to s ohledem k historii, kterou se tu každý ohání (military), že i na plážích v Normandii by se spojencům prorazit nikdá nepovedlo bez dělostřeleckého a leteckého bombardování.
Kdo na těchto vyloďovacích plážích byl in-natura zajisté rád potvrdí.
Vypustit stádo převážně nováčků (mluvím o roku 1944 aby si to někdo nevztáhl na sebe Twisted Evil ) i když s výcvikem s mořem za zády bez podpory těžkých zbraní, proti dobře opevněnému a zastřílenému nepříteli, by byla katastrofální jatka v podobě střílení krocanů.

Tím chci říct co takhle zkusit zakomponovat trochu pseudorealných situací např v podobě dělostřelecké palby samo, že citlivě (něco jako na WZ) a spojit to s pyroorgiemi jak psal Zídas, nebo minomety jako mají Foresti, tyčové nálože apod. Laughing .

K tomu také patří ten chaos při vylodění, (promíchání jednotek -Omaha, Utah), krásně např nasimuluje nesehranost s těma neorganizovanými hráči a tím lze dosáhnout tu správnou atmošku-zufalství.
Nenavádím ovšem k nějakému zbytečnému složitému scénáři, ten už je OUT Wink

Na hře jsem nikdy nebyl, ale téma má ohromný potenciál a rozhodně bych nekopíroval akce z minula a hlavně z ciziny se stejným tématem, bo je to furt dokola.
Určitě je dobré si něco o danné problematice přečíst z lit. faktu (skouknout film nestačí) jako poměry stran, použití druhů vojsk (noční výsadková operace atd.), zbraní a techniky, podpůrné akce atd..
Při čtení vás určitě napadne něco co vás bude inspirovat a nakopne vás k práci.
Na Moravu nic nestěhuj, bo v Čechách je mnohem víc početnějších týmů, to jen F3 stále žije mimo realitu on totiž zůstal na MPCC (což je jeho oblíbená velká tradiční-moravská akce Smile ) a moraváci i bratři z SK rádi přijedou k Vám, když to bude stát zato. Wink

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne ne prosinec 12, 2010 8:21 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 8:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě k té plánované noční akci:

Jedna herní hodina na splnění úkolu je šibeniční limit.
Je to fakt málo, kdo bojoval v noci potvrdí, že za hodinu si nestihneš ani uprdnout. (pokud nepůjde o TDM na hřišti 100 x 100m Laughing ) Wink

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zdenek



Založen: 08. 01. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Ještě k té plánované noční akci:

Jedna herní hodina na splnění úkolu je šibeniční limit.
Je to fakt málo, kdo bojoval v noci potvrdí, že za hodinu si nestihneš ani uprdnout. (pokud nepůjde o TDM na hřišti 100 x 100m Laughing ) Wink

Tož tak Wink


Jelikož to nemám vyzkoušené tak to berte cca. Má představa, že průzkumník by partu paragánů odvedl na místo kontaktu a tam by se měla rozvíjet strategie likvidace děl a strážných - samozřejmě do té doby to zdokonalím....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne prosinec 12, 2010 9:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

znovu jsem se na to díval - je to daleko. Dva litry za benzín plus útrata na místě je pro mě trochu moc. Jinak přesun na moravu byla sranda a mám tam smajlíka. Tuhle akci předurčuje tvar té pískovny. K dispozici takových míst po republice asi moc nebude. Takže z moravy tam asi 100 lidí nedorazí - viz předchozí registrace...
Zdenek - jinak se nenech odradit. Nějaké lidi máte jisté na 100%, typ hry je nafukovací aniž by to mělo vliv na kvalitu. Omezený zásobník je myslím taky už "profláknutý". Na ten prostor by to nemělo na nic vliv. Všechny trumfy na tvé straně....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate