Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Výběr zbraně

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 4:15 pm    Předmět: Výběr zbraně Odpovědět s citátem

Čau. Chceme si s kámošema pořídit nějaké značkovače, ale nevíme jaké. Přemýšleli jsme nad Tippmann Bravo One, nebo Sierou. Ale nakonec jsme se rozhodli že zainvestujeme víc, aby byla i možnost pohonu na vzduch. Docela se nám líbí Tippmann X7 Basic. Phenom je už drahý. Ale ještě bychom chtěli víc zbraní, jen nevím které jsou kvalitní a tak. Moc se v tom neorientujeme. Nejlépe se spodním podavačem. Může mi někdo něco poradit? Cena tak do 7000Kč, plus minus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na vzduch jede aj bravo/sierra apod...

pročti si vlákna k jednotlivejm kvérům... tak zjistíš jak je to se spolehlivostí apod...
a osobně bych nevrážel prachy do X7... a spodní podávání bych vynechal.. limit 18 kulí na zásobník, náročnost na kvalitu kulí a celkový pořizovací náklady sou vysoký
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok pročtu.

Jen jsem nechtěl mít velký zásobník, ale hodím tam ten malý na 50 kulí. A proč by jsi mi nedoporučoval X7? Chtěl bych verzi Basic, která stojí 5600Kč. Pak mě napadl ještě nějaký Milsig, ale prý se kazí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kup si a5, ja osobne mam 2x X7 a byt to na me, koupim si rovnou phenoma, x7 uz bych nekoupil
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak Phenom stojí skoro 2x tolik a zas takový fanda paintballu nejsem. Ale mašina je to prej hodně vydařená.

Takže X7 ne, Ok.

Můžete mi teda někdo poradit třeba od Milsig? O A5 jsem taky uvažoval, uvidím. Nebo co třeba SP8 ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z milsiga budes zklamanej, jak rika nox, je to zbran u ktery je zalozni zbran nutna, ne vzdy funguje... a taky neni za par korun. kup A5, zjistis co a jak, jestli te pb udrzi nebo pusti...
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fuckmen



Založen: 18. 05. 2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A5 je urcite dost dobra volba.Ja mam sice Phenoma a Bravo ale mel jsem si misto Phenoma koupit A5.On ten Phenom zas tak Phenomenalni neni.A nebo kup Bravo,poradnou hlaven,silnejsi pruziny a bude ti strilet lip nez Phenom.Moje zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jak píšou kluci... A5 nebo bravo/sierra to je srovnatelný.. pouze u brava/sierry musíš dokoupit cyclone feed a seš vlastně na ceně A5...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M&Nko



Založen: 26. 09. 2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau, hele já mam Bravíčko a jsme s nim spokojenej. Tělo je v základu 98ka, která se nechá krásně tunit (nejvíc jsem viděl úsťovku 417FPS), je k ní i docela dobrá nabídka hlavní za hubičku a vypadá to dobře. Když si navíc koupíš kovový vnitřek, dost se to blíží A5. Osobně mam normální gravitační zásobník na 50 kulí a nemam problém. Siera je sice hezká,ale je tam jeden problém. Bez kolimátoru na podstavci nezamíříš. A5 a X7 jsou zase jiný cennový relace a taky do nich něco budeš muset vrazit,aby to lítalo dobře. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate