Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Operace Barakunda 2
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavle ani jsem s tim nepocitala, takovehle ztraty jsou hold bezne Smile Lepsi nez urazy apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych rád poděkoval všem žlutým, že strpěli mé zmatené rozkazy, které jsem ale tedy jen předával Very Happy Snad si všichni stihli "ulovit svého červeňáčka" a těm co hlídali jen prázdný les patří můj ještě větší dík.
Děkuji Šotkovi, Jidrovi a Čepiho za výborné velení.

A v neposlední řadě bych rád zmínil mediky, kteří dělali co mohli, aby uzdravili takovou spoustu lidí. Litoval jsem předem ty, kdo to budou dělat, ale zvládli to parádně. Snad si hru užili taky. Díky za takové lidi, co jsou schopni se obětovat.

Den a hru hodnotím vyborně.
V první misi jsme na zacatku dobyli celkem snadno agregaty. Rad bych znal od veleni zlutych odpoved, proc branili v tak malo lidech agregaty. Porad jsem cekal ze neco prijde a ono nic.
Druha pulka mise pak byla docela propadak. Vysilacka byla dobre ukryta a hlavne branena lidmi, kteri vedeli co delaji. Dostat se pres ne bylo temer nemozne bez pouziti pyrotechniky. Tady jsme trochu propadli, lide si z mrtovoliste chodili kam chteli. Utok se trepil a stal na miste. Pohyb byl nulovy. Tady jsem byl zklamany z toho ze jsme nedokazali udrzet tu silu a rozdrobyli jsme se.

Druha mise byla uplne jina, Mastodontova taktika vysla skvele. Navic misto na obranu bylo vyborne. I kdyz vysilacku a bosse jsme neuhajili, jedno misto jsme si podrzeli pekne. Tady musim rict ze cerveni zvladli koordinovat utok pekne v jednu chvili sli temer ze vsech stran. Musim ale rict, ze kdyby jste po utoku na vysilacku zautocili jakoby od kraje prostoru, od te skladky nahoru, tak nas dostanete. Nevim proc jste se stahli, ale v tu chvili tam nebylo moc lidi a nebylo se tam za co schovat.

Scenar byl pochopitelny, pravidla oziveni a recyklace jednoducha. Proste zvladnuto dobre.

Pokud muzu neco vytknout, tak malo mediku, pripadne zmenit zraneni na lehka/tezka/smrt ala trojuhelnik a dalsi. Mediku pak neni tolik potreba a kdyz ano jsou extremne vzacni.

Jinak kdyby nekdo nasel cutoru, zelenou, tak je ma. Ale delaji ji zelenou aby se lehce ztratila tak se asi nenajde.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 1:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gamesa byla výborná, zážitků mraky. Velkej dík, bohužel jsme se po konci nemohli vůbec zdržet aby jsme pořadatelům poděkovali osobně, kolega měl koncert v Bílině a už tak jme těžce nestíhali.

Jinak červený mě vyrazili dech jak bleskově stihli zareagovat na to že přesunujeme bosse.. byla to nechutná rojnice dostali jsme se cca do půlky cesty kde nám totálně přehradili cestu.. tak hnusnej pocit když vás honí snad půlka nasranejch červenejch sem ještě nezažil Very Happy

A díky medikům, připadal jsem si chvílema jako ve filmi tenká červená linie. Dojmy z posledního bránění agregátů jsou epický

(jediný co mě hodně nasralo když jsme při bránění picli frajera a ten neváhal ještě skropit dva z nás, mrtvola už kurva nestřílí)
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery díkes za postřeh ke hře Wink
Mediky jsme nechtěli moc komplikovat, protože se jednalo o "otevřenou akci" a některé týmy by z toho mohly mít těžkou hlavu Shocked
Stačila "panika" některých hráčů z pravidla sdílení a okrádání munice Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze okradani munice se nekonalo tak tragicky aby mrtvej clovek prisel o vsechnu munici. tak se to dalo vydrzet. a jinak barakude diky za hru. byla vyborna.jedine co me vadi je stale neposlusnost jedincu pri pouzivani vysilacek.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
holoubek



Založen: 10. 09. 2007
Příspěvky: 220
Bydliště: ZOO Praha

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Skvělá hra a výborná organizace - to už jsem psal ve vlákně k akci Smile.
Co jsem ale zapomněl - je díky Basandy za velení, super výkon. Ostatně o kvalitách Basandy a jejím přehledu ve hře jsme se přesvědčili už v minulosti na jiných hrách.
SBS jsou sice spíše salonní typy, ale dostala z nás maximum Smile)))))).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velká chvála Barakudě za parádně připravenou hru. Smekám před Andy za výborné velení. A v neposlední řadě děkuji Foxyconovi, nejen za skvělého medika, ale i psychickou podporu a popohánění lidí kupředu.

Více toho psát nebudu, protože bych to beztak zase smazal. Snad jediné, naprostý souhlas s Kačkou.

No možná ještě dodám, že jsem byl parádně seřván nejmenovaným medikem ke konci hry u agregátů. Safra, že já tam vůbec běhal zkontrolovat křídlo Laughing Už už jsem myslel, že mě chytne za flígr a odtáhne k Andy Laughing Kačko, měla bys dělat velitele, páč při slovech "Andy potřebuje medika, ty jdeš se mnou jako moje krytí a basta" jsem byl jak zkoprnělej a nevydal ani hlásku. No ještě abych remcal, když jsem viděl, jak jsi rozčílená do ruda Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak jsem psal v „Komentáře k proběhlé akci“ pod taktovkou Basandy šlapalo vše, jak mělo. Já jí děkuji nejen za dobré velení Wink

Informační šum nás navedl na bosse a vysílačku. Kdo mohl čuchat, že primární cíle jsou agregáty Smile Byla to každopádně chyba naší strany, která si tento omyl vytvořila sama.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Michal_S



Založen: 28. 06. 2007
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I když se zpožděním, chtěl bych taky poděkovat klukům z BARAKUDY, za perfektně zorganizovanou hru a všem spoluhráčům i protivníkům za skvěle strávený den.
Samozřejmě nemohu vynechat našeho velitele Mastodonta, bez něhož bychom ve druhé hře agregáty neubránili. To co předvedl a jak přesouval hráče kam bylo potřeba nemělo chybu. Takže ještě jednou díky všem a doufám že za rok nebo i dříve si zase zastřílíme na podobné akci.
_________________
Tým Schnelle Kugeln
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Matyn



Založen: 19. 09. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děkujeme Barakudě a Dvorzakovi za super hru a zvladnutou organizaci hra byla opravdu rázná Twisted Evil někde nahoře jsem četl že někdo někomu nepřiznal tak bych chtěl napsat že takhle férový hráče jako na vaší akci jsem ještě nezažil Scorpions
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 3:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Velká chvála Barakudě za parádně připravenou hru. Smekám před Andy za výborné velení. A v neposlední řadě děkuji Foxyconovi, nejen za skvělého medika, ale i psychickou podporu a popohánění lidí kupředu.

Více toho psát nebudu, protože bych to beztak zase smazal. Snad jediné, naprostý souhlas s Kačkou.

No možná ještě dodám, že jsem byl parádně seřván nejmenovaným medikem ke konci hry u agregátů. Safra, že já tam vůbec běhal zkontrolovat křídlo Laughing Už už jsem myslel, že mě chytne za flígr a odtáhne k Andy Laughing Kačko, měla bys dělat velitele, páč při slovech "Andy potřebuje medika, ty jdeš se mnou jako moje krytí a basta" jsem byl jak zkoprnělej a nevydal ani hlásku. No ještě abych remcal, když jsem viděl, jak jsi rozčílená do ruda Laughing Laughing Laughing


Hele pohybuju, ze to byla tvoje vina, ze by me 10 lidi zapomelo proste pokryt kdyz se na tom s nima domluvis Smile Jo rozpalena jsem byla do ruda, schytala jsem to kvuli tomu kam sem mohla, stehno modry jak ODSka a mohla bych pokracovat. Velet bych urcite nemohla, narozdil od Andy nemam smysl pro taktiku, dokazu lidi vyburcovat kdyz se mi chce, ale potrebuju nad sebou veleni coz Andy umi skvele.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bishop1



Založen: 12. 06. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:41 pm    Předmět: Re: aa Odpovědět s citátem

Šáfa napsal:
Bishop1 napsal:
David napsal:
Šáfa pravdu bdíš dostali jsme Bosse a bez něj jsou agregáty naprd organizace zanikne a agregáty se vypnou a dva splněné úkoly jsou víc než jeden ale byli žlutí dobří bojovníci hráli skvěle. A děkuji Basandy za skvělou premiéru velení šlo jí to perfektně a těším se na další hry pod jejím velením Cool

Boss je jenom figurka... jednoho sejmeš a hned máš na jeho místo dva další... Důležitý je zničit technický zázemí. Bez techniky si může boss plácat akorát tak bábovičky...
Jo a vy jste ho zajali, takže vězení, soud, drahej právník... No a je venku... Smile

pozemní operace se nezdařila na 100%,boss je sice zajat,ale agregáty nezničeny. proto nastupuje letectvo a celou oblast i s agregáty zničí do mrtě.. Cool

Agregáty budou přesunuty na novou, utajenou pozici. V oblasti osídlené civilním obyvatelstvem nemůžeš použít plošné bombardování. Tak jediná šance je si to příští rok zopakovat... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a to civilní obyvatelstvo tam třeba bude Idea Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I když jsem na této velmi úspěšné hře nebyl, tak snad až tak nebude vadit, že sem přidám jeden bezvýznamný a mimo téma koment.
Tož jsem si četl komenty pod akcí a nejvíc mě dostal koment od INDYho. Chlape strašně moc Ti tleskám Laughing Crying or Very sad Crying or Very sad
Jinak celé Barakudě tleskám taky a snad za rok uděláte repete Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cacenka napsal:
Hele pohybuju, ze to byla tvoje vina, ze by me 10 lidi zapomelo proste pokryt kdyz se na tom s nima domluvis Smile Jo rozpalena jsem byla do ruda, schytala jsem to kvuli tomu kam sem mohla, stehno modry jak ODSka a mohla bych pokracovat. Velet bych urcite nemohla, narozdil od Andy nemam smysl pro taktiku, dokazu lidi vyburcovat kdyz se mi chce, ale potrebuju nad sebou veleni coz Andy umi skvele.


Jo tak o tom nic nevím, zrovna jsem přišel z mrtvoliště. Se divím, že tě nikdo nedoprovodil. Slyšel jsem cca před 10 minutama prosbu Andy o medika, ale v tu chvíli jsem byl ještě mrtvej. Je zajímavý, že v okolí bylo cca 30 lidí a nikdo nic, až když jsem po tvém "rázném vysvětlení" začal řvát, tak nás najednou bylo dobrých 20.

Ale nic si z toho nedělej, mě taky neposlouchali a to jsem si mohl vyřvat hlasivky. Každej jen koukal a dělal, že se ho to netýká. Tak jsem musel přejít na dirigování jednotlivců a to po několikerym upozornění už jakž takž fungovalo. Asi nejhorší bylo, když mě neposlechlo hned několik týmů naráz, to jsem si řikal, že se oběsim na nejbližším stromě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
cacenka napsal:
Hele pohybuju, ze to byla tvoje vina, ze by me 10 lidi zapomelo proste pokryt kdyz se na tom s nima domluvis Smile Jo rozpalena jsem byla do ruda, schytala jsem to kvuli tomu kam sem mohla, stehno modry jak ODSka a mohla bych pokracovat. Velet bych urcite nemohla, narozdil od Andy nemam smysl pro taktiku, dokazu lidi vyburcovat kdyz se mi chce, ale potrebuju nad sebou veleni coz Andy umi skvele.


Jo tak o tom nic nevím, zrovna jsem přišel z mrtvoliště. Se divím, že tě nikdo nedoprovodil. Slyšel jsem cca před 10 minutama prosbu Andy o medika, ale v tu chvíli jsem byl ještě mrtvej. Je zajímavý, že v okolí bylo cca 30 lidí a nikdo nic, až když jsem po tvém "rázném vysvětlení" začal řvát, tak nás najednou bylo dobrých 20.

Ale nic si z toho nedělej, mě taky neposlouchali a to jsem si mohl vyřvat hlasivky. Každej jen koukal a dělal, že se ho to netýká. Tak jsem musel přejít na dirigování jednotlivců a to po několikerym upozornění už jakž takž fungovalo. Asi nejhorší bylo, když mě neposlechlo hned několik týmů naráz, to jsem si řikal, že se oběsim na nejbližším stromě.


Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 8:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing
Není třeba bič, stačí jeden Mastodont a jeho řev Very Happy Ještě ted se mi v noci klepou kolena Very Happy
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj Fešáci.

Tak by mě zajímalo, kdy se dočkáme i nějakého toho videa ke shlédnutí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing


Coz o to ja bych je kopala, ale vybehni jako medik pod palbu Smile Sice bych se pri svoji vysce trefovala tak leda pod kolena, ale lepsi neco nez nebezet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 704

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
GEorGE napsal:
ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing
Není třeba bič, stačí jeden Mastodont a jeho řev Very Happy Ještě ted se mi v noci klepou kolena Very Happy
no tak nějak jsem i přemýšlel proč MASTODONT a ne MASTOŘVOUN Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cacenka



Založen: 02. 01. 2010
Příspěvky: 29
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paja napsal:
Fery napsal:
GEorGE napsal:
ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing
Není třeba bič, stačí jeden Mastodont a jeho řev Very Happy Ještě ted se mi v noci klepou kolena Very Happy
no tak nějak jsem i přemýšlel proč MASTODONT a ne MASTOŘVOUN Very Happy Very Happy


Mozna rve, ale je to hodny clovek Smile Navic alespon ten utok apod. alespon fakt stoji za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Valkyrja



Založen: 27. 09. 2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 6:07 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Hoj Fešáci.

Tak by mě zajímalo, kdy se dočkáme i nějakého toho videa ke shlédnutí.


Do konce tohoto týdne bude film hotový.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Valkyria: Jseš hodnej. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

paja napsal:
Fery napsal:
GEorGE napsal:
ra.rasch.ek napsal:

Což mi připomnělo slova velitele žlutých Very Happy "A kopal jsem je prostě před sebou ..." Very Happy


Když já jsem lidumil, příště beru bič Laughing
Není třeba bič, stačí jeden Mastodont a jeho řev Very Happy Ještě ted se mi v noci klepou kolena Very Happy
no tak nějak jsem i přemýšlel proč MASTODONT a ne MASTOŘVOUN Very Happy Very Happy

Hoši já mám široký záda takže něco vydržim a pamět slona takže si pamatuju Cool Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jojo, když si vzpomenu, jak je mastodont hnal na naše generátory, ještě pěkně nabuzený v první hře .... Brr, jímá mě hrůza ještě dneska Very Happy
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Hoj Fešáci.

Tak by mě zajímalo, kdy se dočkáme i nějakého toho videa ke shlédnutí.

Na videu se pracuje.. mel jsem moznost videt alespon malou cast a myslim ze se mame na co tesit
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 11:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mikes napsal:
GreenPop napsal:
Hoj Fešáci.

Tak by mě zajímalo, kdy se dočkáme i nějakého toho videa ke shlédnutí.

Na videu se pracuje.. mel jsem moznost videt alespon malou cast a myslim ze se mame na co tesit


Pšššt nesměl jsem Ti to poslat Very Happy ale bude luxusní... jedná se fakt o kvalitu a zkušenosti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 9:36 am    Předmět: Re: ... Odpovědět s citátem

Valkyrja napsal:
Do konce tohoto týdne bude film hotový.


Tak jak to s tím trhákem vypadá?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Menší zdržení, včera jsem si psal s kameramanem....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate