Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann nebo Spider?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klihe



Založen: 04. 07. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 1:17 pm    Předmět: Tippmann nebo Spider? Odpovědět s citátem

Dobrý den,
po tom, co jsem si zkusil zahrát paintball s půjčenou zbraní bych potřeboval poradit: Rozhoduji se mezi Tippmanem Tango One a SpideremXtra. Je jasné, že v této cenové relaci asi nejde o nic "vážného", ale radši se zeptám...jde mi spíš o spolehlivost, abych nemusel za chvíli do servisu.
Ten Tippmann mi připadá takovej víc skladnej, lepší pro různý prolejzání křovím atd...ale možná je to jen můj špatnej názor.
Zbraň bude sloužit spíše pro příležitostné hraní, jsem začátečník amatér.
Díky všem za rady!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: ne červenec 04, 2010 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tango je kompaktenější, to je pravda. Obě jsou to jednoduché zbraně. Xtra je léty osvědčená Spyderovká a jednoduchá konstrukce, snadná na údržbu. Timpán je o něco složitější, ale rozhodně bych se toho nebál. Konstrukčně vychází z T98, která je taky osvědčená a spolehlivá. Osobně bych šel do Timpána kvůli kompaktnosti a více military vzhledu - což má výhody např. lišty na kolimátor a příslušenství a taky má kolínko na zásobník na boku oproti Xtře, která působí spíše sportovně...
spolehlivostí se rovnají, do servisu se s nima prakticky nemusí... je to spíš otázka osobních preferencí.
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
klihe



Založen: 04. 07. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za radu,
tak ho zkusim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po červenec 05, 2010 8:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ještě pro ni také svědči možnost montáže opěrky a dalších dílů (90% je kompatibilních - ne cyclone feed) s T98/Bravo one/Sierra one...
detailněji je to popsaný v tématu k Tangu/Carveru one (EU a US označení stejný zbraně)viz funkce Hledat
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate