Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlasování o sjednocených vzorech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jaký vzor pro sjedonocené uniformy pro akce preferujete ?
Vzor AČR 95
30%
 30%  [ 20 ]
Oliva
0%
 0%  [ 0 ]
woodland
6%
 6%  [ 4 ]
BW
18%
 18%  [ 12 ]
Acu Digital ( světlý digitál - převážně bílá - šedá )
1%
 1%  [ 1 ]
BDU Digital ( tmavá varianta a podobné )
3%
 3%  [ 2 ]
Tiger stripe
4%
 4%  [ 3 ]
Multicamo
9%
 9%  [ 6 ]
Britský vzor DPM
9%
 9%  [ 6 ]
Kostým Supermana
18%
 18%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 66

Autor Zpráva
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
nehlede na to, kdo by vydrzel v obranem perimetru kdyz se na nej vyriti 20 supermanu s pravackou nahore

Laughing Laughing
no např. akce srovnatelná s dnem D - tam se stejně nikdo nemaskuje a je úplně jedno jakej je vzor - tam by měl své opodstatnění.. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 6:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jako superman na dni D, bych vyuzil toho ze umim roztocit zemekouli a poslat cas zpatky a vykalel bych se tem nahore za zakopu Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jděte se supermanem do háje borovýho a hoňte si příspěvky jinde, degradujete tu touhle směšnou debatou zajímavý počin některých lidí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

On si za to tracker může sám. Neměl dávat do hlasování chujoviny, byl by aspoň drobet klid a hlasování k něčemu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ano priznam se, degraduji to, protoze to ma vypovidaci hodnotu na stupnici od 0-10 -1. stejne je to na poradatel urci sam, cose hlasovani tyce tak co pes, jina ves...

nehlede na to ze co se nekomu libi, si treba nemuze dovolit. ono BW za 300 komplet a jiny komplet za dvojku to uz je rozdil
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt červen 17, 2010 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
On si za to tracker může sám. Neměl dávat do hlasování chujoviny, byl by aspoň drobet klid a hlasování k něčemu Wink

Původní myšlenka byla ta že kdo nechce žádnej z daných vzorů, má právo stále hlasovat jakýkoliv jiný vzor - jen jsem to takto nazval ať to není zas tak škrobený Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Jaký vzor pro sjedonocené uniformy pro akce preferujete ?
Realne zodpovedajuci hranemu konfliktu.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: út březen 22, 2011 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.armytimes.com/news/2010/12/army-new-camo-replacing-acu-121910w/

len na tema zjednotenzch kamuflaznych vzorov = hlavne je zaujimave si precitat o testoch
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslím, že velký akce (+100), by měli dát povinost v jakých maskáčích se bude hrát a účastníci se tomu přizpůsobí. Každej pořadatel si dá práci s přípravou a měl by taky něco dostat. A stejná ustrojenost je snad to nejmíň co kdo může dát.
Velký akce začnou a ostatní se pak rádi přidají. Alespoň tak odpadnou nějaký úlety jako např.Švédský,Švýcarský nebo jiný málo používaný maskáče.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne to pride ako zbytocna investice - mam kvalitnu vystroj(bohuzial nie 2x lacnu Sad ) v urcitej kamuflazi a nechce sa mi zbytocne vyhadzovat prachy ak sa niekomu urobi nazor ze si musim obliect kamuflaz XXX alebo YYY len aby som bol pekny manekyn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavně je to kvůli rozlišení bojujících stran. A navíc spousta kamufláží se podobá. Chtělo by to rozdělit a nakonec zjistíš, že nemusíš nic dokupovat.
Třeba nejoblíbenější jsou Vz.95, Bw,DPM a na tom už se dá stavět.
Maskáče s obsaženou hnědou barvou vs. vz.95
Navíc učetří se náklady poředateli.Rozliš. pásky taky něco stojí a navíc to nevypadá nejlíp. A jak už jsem říkal když někdo dělá něco pro nás, proč mu to nevrátit. Jen si to představ, dva manšafty proti sobě a žádný červený, modrý nebo žlutý pásky na rukávech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konky napsal:

Třeba nejoblíbenější jsou Vz.95, Bw,DPM a na tom už se dá stavět.
Maskáče s obsaženou hnědou barvou vs. vz.95

to uz sa tu preberalo - za prve je to zvlastny typ rozdelenia Smile v poli neucinne (nebudem studovat ci ma niekto hnedu alebo len padol v vz.95 do houna Smile ) a na fotkach zbytocne.

plus to bude limitovat moznost doplnat strany - co ak na akciu bude 30 hnedych a 150 vz.95? ako to vyvazis?
konky napsal:


Navíc učetří se náklady poředateli.Rozliš. pásky taky něco stojí a navíc to nevypadá nejlíp.

ak to nevypada nejlip (takovy manekynsky dovod Razz ) tak sa daju zrusit
alebo sa da povedat ze ludia si zozenu vlastne rozlisovacie pasky - je lahsie kupit 2 druhy pasok kazdemu na sukromne naklady a da sa to standardizovat a bude.
a paska je zbytocna, rozlisovanie stran je sice fajn, ale mensia zabava.
konky napsal:

A jak už jsem říkal když někdo dělá něco pro nás, proč mu to nevrátit. Jen si to představ, dva manšafty proti sobě a žádný červený, modrý nebo žlutý pásky na rukávech.

ja si s kludom a po skusenostiach z AS viem predstavit bezproblemu hrat bez pasok. naco. aj tak nepozeram ci ma niekto pasku alebo nie...na tu vzdialenost a podmienky to nerozlisim...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Letos je akce WZ 2011, kde bude rozlišení stran pouze a jedině uniformou.
Jedna strana zvolila Woodland a druhá BW. A určitě to nebude akce o celkovém počtu hráčů 50.
AS do toho netahej a o modelkování nemluvě, páč většinou se neradi převlíkají do jiné uniformy hlavně ty modelky.

Ještě doporučím tohle vlákno, kde se to řešilo a padaly tam i podobné argumenty: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=3432&postdays=0&postorder=asc&start=120

Vše záleží od vkusu každého pořadatele a především lidí, kteří to chtějí, či nechtějí akceptovat.

Tož tak.
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne pá březen 25, 2011 11:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 11:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

AP 2009 probehla na jednotnych vzorech (jedna strana skoro 100% kazen druha mene) a dalo to hre proste dalsi zajimavy rozmer
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[
to uz sa tu preberalo - za prve je to zvlastny typ rozdelenia Smile v poli neucinne (nebudem studovat ci ma niekto hnedu alebo len padol v vz.95 do houna Smile ) a na fotkach zbytocne.

Ideální stav jsou dva vzory proti sobě, ale problém je je vybrat.Nikdo se nebude chtít vzdát své kamufláže. Navíc na dálku rozpoznáš 95 od Flecktartu.S DPm to už bude oříšek.

plus to bude limitovat moznost doplnat strany - co ak na akciu bude 30 hnedych a 150 vz.95? ako to vyvazis?

Tak třeba Já jezdím na akce se dvouma druhy maskáčů. Protože když se zaseru tak mě nikdo nevezme do auta a už se mi stalo že mi praskly kalhoty(nevím jek je to možný, tolik jsem nepřibral). Navíc předem příhlášený můžeš oslovit v čem mají přijet.

Navíc učetří se náklady poředateli.Rozliš. pásky taky něco stojí a navíc to nevypadá nejlíp.
[/quote]
ak to nevypada nejlip (takovy manekynsky dovod Razz ) tak sa daju zrusit
alebo sa da povedat ze ludia si zozenu vlastne rozlisovacie pasky - je lahsie kupit 2 druhy pasok kazdemu na sukromne naklady a da sa to standardizovat a bude.
a paska je zbytocna, rozlisovanie stran je sice fajn, ale mensia zabava.

Mě šlo o ty blbý pasky. v lese vypadáme jak blbci.

A jak už jsem říkal když někdo dělá něco pro nás, proč mu to nevrátit. Jen si to představ, dva manšafty proti sobě a žádný červený, modrý nebo žlutý pásky na rukávech.[/quote]
ja si s kludom a po skusenostiach z AS viem predstavit bezproblemu hrat bez pasok. naco. aj tak nepozeram ci ma niekto pasku alebo nie...na tu vzdialenost a podmienky to nerozlisim...[/quote]

To jde taky, ale můsíš zvát super bezproblémový lidi, kteří nebudou remcat když to dostanou od svýho. Už jsem zažil dva co se pohádali skoro do krve a to byly opáskovaní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konky: Tady de oto že se spousta lidí nechce vzdát svej víbavi. Ono diš si pořídíš třeba goratex hadry za xtisíc tak budeš prskat žena nějakou akci musíš kupovat jiný navíc je taky kolikrát těšký sehnat požadovaný doplňky v daný kamufláži. Třeba ja diš si pořídim na akci maskáče jedno jaky třeba wodland nebo BW tak diš oblíknu vestu a doplňky tak sem zase v MC a je zemně vidět tak celkem 30x30 cm tej puvodní unyformy zezadu možna o něco vic. Takže bych musel koupit všechno znova a to třeba neseženu a hlavně to nemám kde skladovat a co kdyš to další hru zas někdo zmněni to to zase pořídim všechno znova. Holt je nás hodně a každýmu se nezavděčíš. Jinak přeju hodně uspěchu těm co se oto snažej a ja si s dalšim schaněnim vibavení počkám na vísledek. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 2:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
konky: Tady de oto že se spousta lidí nechce vzdát svej víbavi. Ono diš si pořídíš třeba goratex hadry za xtisíc tak budeš prskat žena nějakou akci musíš kupovat jiný navíc je taky kolikrát těšký sehnat požadovaný doplňky v daný kamufláži. Třeba ja diš si pořídim na akci maskáče jedno jaky třeba wodland nebo BW tak diš oblíknu vestu a doplňky tak sem zase v MC a je zemně vidět tak celkem 30x30 cm tej puvodní unyformy zezadu možna o něco vic. Takže bych musel koupit všechno znova a to třeba neseženu a hlavně to nemám kde skladovat a co kdyš to další hru zas někdo zmněni to to zase pořídim všechno znova. Holt je nás hodně a každýmu se nezavděčíš. Jinak přeju hodně uspěchu těm co se oto snažej a ja si s dalšim schaněnim vibavení počkám na vísledek. Very Happy




Já to všechno chápu.Taky netisknu peníze.Ale ty pásky mě hrozně serou Laughing .
Vím, že taková věc nepujde ze dne na den, ale chtěl bych se hlavně vyvarovat víše zmíněnejch úletů viz Švédský nebo Švýcarský maskáče.Nechápu proč to vůbec někdo kupuje, když se k tomu nedají sehnat doplňky. Asi chce bejt výjmečnej. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

konky napsal:
.Nechápu proč to vůbec někdo kupuje, když se k tomu nedají sehnat doplňky. Asi chce bejt výjmečnej. Embarassed

Je to hoodně levné a dost kvalitní materiál, bohužel o barevné provedení je tak šílené že to nikdo normální nechce a proto je to vlastně tak levné Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se líbí... Very Happy Něco podobnýho je ve flashpointu.. Shocked A jak jim to sluší.. Laughing Laughing

Na AP 09 bylo rozdělení podle uniformy naprosto senzační. Surprised)
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 5:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:

AS do toho netahej a o modelkování nemluvě, páč většinou se neradi převlíkají do jiné uniformy hlavně ty modelky.

tam slo len o to ze netreba nutne hrat s paskami. si spojit dva rozne kontexty - modeling a AS Smile ktore ja som povodne nespajal. to ze AS modelkuju to je fajn.

konky napsal:
Tak třeba Já jezdím na akce se dvouma druhy maskáčů. Protože když se zaseru tak mě nikdo nevezme do auta a už se mi stalo že mi praskly kalhoty(nevím jek je to možný, tolik jsem nepřibral). Navíc předem příhlášený můžeš oslovit v čem mají přijet.
...
To jde taky, ale můsíš zvát super bezproblémový lidi, kteří nebudou remcat když to dostanou od svýho. Už jsem zažil dva co se pohádali skoro do krve a to byly opáskovaní.
[/quote]
nj ja mam tiez jedny zalozne, ale bohuzial drzim BW vzor Smile
a pasky vadia ja mne. ale bohuzial - vzdy je to o tom ze poradatel si to tak zvolil.
no ale to je furt a stale zalezitost tych bezproblemovych ludi - akakolvek dohoda vyzaduje ludi ochotnych k tej dohode.

konky napsal:

Vím, že taková věc nepujde ze dne na den, ale chtěl bych se hlavně vyvarovat víše zmíněnejch úletů viz Švédský nebo Švýcarský maskáče.Nechápu proč to vůbec někdo kupuje, když se k tomu nedají sehnat doplňky. Asi chce bejt výjmečnej. Embarassed

ale zas nebudme takto uzkoprsi - ako sa niekomu pacia svedske maskace tak at. je to jeho rozhodnutie. to mozes rovno povedat ze vsetci maju hrat len s tipmanmi a modrymi kulickami Smile
a ja myslim ze to az tak silene neni, dokonca si dovoilm tvrdit ze SWISS je lepsi na jesen ako vz95

http://www2.ttcn.ne.jp/camouflage/image/swedish_m90_camouflage_lightweight_shirt.jpg
http://www.squadronhq.com/ekmps/shops/squadronhqlim/images/red_camo_jacket%5Bekm%5D216x300%5Bekm%5D.jpg

a btw, napriklad takove ruske "zaby" ci "flory" su fajny ale dost uchylny maskovaci vzor. ale skusali sme ho v praxi a divil som sa ako dobre funguje v trave...

nj a to rozdelenie - ale ja fakt nemusim vz95 - je to osklive a dle mne ne uplne funkcni
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Maskovací vzor "Flora" je velmi dobrý do našich podmínek.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Maskovací vzor "Flora" je velmi dobrý do našich podmínek.


Maskovací vzor "Flora"vypadá to jak od vietnamců Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: so březen 26, 2011 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nahodou my v teame sme fanaticky MC manekyni, ale kvoli kvalitnej hre nemame problem sa zhovadit hocijakym inym maskovacim vzorom Wink

Strasne milujem ludi co si chcu stale nieco vyberat a nedokazu brat veci tak ako su dane. Ved zakladna vec military, resp. vojaka je vediet sa prisposobit. Poniektori "vojaci" co sa tomuto druhu PB venuju si nevazia ani to ze aspon v ramci tymu si mozu schvalit urcitu kamuflaz resp. vybrat si takticku vystroj. Skutocny vojak ked nastupi nafasuje to ci ono ci sa mu to paci alebo nepaci (povacsine vcetne rovnakych zbrani) a o nejakej polemizacii a diskusii na foru s ministrom obrany si moze nechat len zdat.

Ked uz ludia robia takyto druh PB, tak by mali byt rovnako ako paintballovo aj military pozitivny.
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kexo, to je pravda, vy jste dokonalé manekýnky v multicamech, ale na BP2010 jste vypadali jak banda srbských vyvrhelů Laughing

Ale jinak máš pravdu v tom, že v armádě se nafasuje a nikdo neremcá. Jenže stačí se podívat na jednotky v Afganistanu a mají někdy neskutečně splácanou výstroj, mimochodem z vlastních zdrojů dokoupenou.

Osobně si myslím, že na tom, co má člověk na sobě, vůbec nesejde - myslím samozřejmě armádní oděv. Ale pokud pořadatel udělá scénář, kde jasně požaduje od jedné a druhé strany konkrétní maskování, respektuji to nebo nejedu. Já bych se např. nikdy nechtěl obléct do BW nebo vz.95, oboje se mi neskutečně příčí. Proto by i pořadatelé měli dělat jisté kompromisy typu vz.95, woodland, DPM, flora nebo olivy na jedné straně a na druhé BW, Dánsko, multicam, ACU. To dává lidem už jistou možnost volby.
Ale jako nesmysl vidím jednoznačné sjednocení maskovacího vzoru v rámci celé MPB komunity s omezením třeba na 2 vzory.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kexo - to co tvrdis zalezi na armade, jednotke, zaradeni, ulohe. napriklad je bezne ze boty ktore fasujes mozes vymenit za tie ktore si poriesis z vlastneho. ale zas - zalezi to od toho ku komu patris a co tam robis.

a vojaci remcaju - aspon teda v zapadnych armadach maju moznost sa vyjadrit k pouzivanej vystroji.

a preco sa takto netlaci napriklad do "spravnych zbrani" - nevidim ze by sa chcelo ujednocovat typ zbrane (armada X ma AKlike, armada Y ma M16like).

rovnako by sa mali ujednocovat helmy, balisticke vesty, ruksaky a snurky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse O. jen takový poznatek, od začátku , co hraju MP, tak jsem měl na sobě jehličky, BW ,a ted jsem zkončil na MC. Co se týče pohodlí a kombinace nosných systému a pod. je MC na 1 místě. Ale co se týče maskování, tak mě více vyhovovalo BW.
I když je to taky o zvyku..Člověk se v tom musí pohybovat trochu jinak, ale už si začínám zvykat.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

škopek, já osobně jsem zastáncem multicamu, vyhovuje mi, to nebylo vůči Kexovi a spol. myšleno špatně.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
škopek, já osobně jsem zastáncem multicamu, vyhovuje mi, to nebylo vůči Kexovi a spol. myšleno špatně.


Ne ne v poho, takhle jsem to taky nemyslel Very Happy Smile to jsem myslel jen sám za sebe. A když už jsme u toho, tak máš taky zřejmě zkušenosti s BW, tak jak vidíš rozdíl s maskováním oproti Mc
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikdy jsem na sobě BW neměl, vždy jsem je měl jen na mušce Laughing
MC je ideální do suché jarní a podzimní trávy, do starých domů, v lese není úplně optimální, ale netvrdím, že je nepoužitelný. BW podle mého názoru je dost tmavé, což v lese není na překážku, ale na světlém podkladu hrozně vyčnívá, troufám si říct, že více jak MC na tmavém podkladu.
Jen je to má averze k tomu vzoru jako takovému, to stejné je s českým maskovacím vzorem, nemohu ho prostě vystát. Takže do lesa jsem šel cestou DPM, připadá mi vhodnější jak starý woodland, nemluvě o ceně za novou výstroj ze skladů armády Jejího veličenstva.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate