Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
Nám se totiž zprvu nechtělo vůbec věřit, že vážně nad útokem uvažujete - proto jsem napsal, že se jednalo o "gentelmanské gesto".

Tak doufáme, že se sebevražedný útok za vycházejícího slunce líbil. Jinak příkaz k odjezdu jsem vydal já z důvodů které popsal výše Dvořka známky všech padlích v BVP asi 6ks byly předány Jendovi na Kateřinkách a BVP odjelo definitivně pryč.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu se optat,kde seženu foto od fotografa,co fotil celou akci.Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K BVP, ten kdo to "neunesl" jsem byl já. Představ si když za tebou bude celý den někdo chodit a vyprávět ti, jak protivníkovi mrtvoli odcházejí směr mrtvoliště a neodevzdávají známky (i když vím, že podobné hlášky šli i od vás na naší hlavu a asi ne vždy neoprávněně) pak ti dorazí BVP před lauf a naservíruje ti sebe i pěchotu kolem jak na talíři, ty ho s adrenalinem v krvi vyřídíš (kdo by ho neměl, když se na něj sune takováhle příšera) a vyrazíš si pro známky, jak na mrtvoly sedící na BVP tak i na ty co sedí v hloučku za ním, najednou z dýmu přiletí hejno kulý a ty se zase schváš za opevnění. Ale v tu chvíli BVP i s mrtvolama na palubě kopne do vrtule a začne mizet pryč. Ano řval jsem jako dobytek, ale vůbec ne na ty nebohé mrtvoly co se krčili uprostřed pastviny (a to bych nerad kecal, ale vypadalo to, že hlavně z jejich směru stále lítali kule, takže to vypadalo, že je někdo používá jako kryt), ale na ty co si vezli zadek někam pryč a že jich nebylo málo (Jenda mi pak donesl deset známek)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten útok s BVP jde celý na moji hlavu, vzal jsem celkem 20 mých lidí a směle vyrazil na vaši základnu s tím aby si vaši lidé kteří takovou obří stavbu vybudovali taky zabojovali. Po estrádě a následném rychlém vybití mé jednotky jsem v hustém dýmu při oblékání vesty dostával jednu sprchu kulí za druhou a tak jsem stáhl mrtvoly, které jsem okolo sebe viděl do bezpečnější vzdálenosti od vašeho valu, aby i BVP mohlo manévrovat a nikoho v tom nepřehledném terénu nepřejelo, protože ten statický kulomet co jste měli na 9h sypal kule prostě pořád (bylo vidět, že si to prostě užil) To co tam, ale někteří vaši předvedli se opravdu nevidí Rolling Eyes. Na mou větu "jsme jen komparz aby jste si zahráli a využili tu monstrozní věc co jste vybudovali" jsem si vyslechl opravdu hnusný věci vč. toho, že já a celá BW můžeme za nepovedený start. Když jsem se snažil celou věc vysvětlit i s tím, že BVP odjelo na panelku a skončilo vč. celé posádky, tak vylítl váš velitel a řval ať si to BVP strčíme do p..i. (dá se to asi z jeho pohledu pochopit) Tak jsme odevzdali známky a odebrali se na mrtvoliště. Tímto se celé straně Wood omlouvám za vzniklou situaci a za nedodržení pravidel, ale bezpečnost mých lidi my byla přednější. Děkuji za pochopení.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so říjen 01, 2011 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja chapu - dnes, ze manerovani s BVP vam prislo logicke a vubec nemam duvod k nejake zlobe, jen bych rad, aby jste byli stejne shovivavi k moji momentalni reakci a byl pochopen i muj momentalni vybuch emoci, protoze ten tlak pod kterym jsem byl mi k tomu velmi napomohl. Nic mene si uvedomuji (dnes) ze takovehle vylevy si velitel nesmi dovolit - nikdy.
Apokud někdo z těch co vás obíral o známky se choval nepřístojně tak mě to mrzí a příště si pro ně dojdu sám (mě v tu chvíli byly ty známky také úplně ukradené, protože díky odjezdu BVP mi jich stejně polovina ujela někam pryč Wink Very Happy


Naposledy upravil Rajko dne ne říjen 02, 2011 3:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 1:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
Je prosím možné zjistit kdo a kdy ten nápis objevil (jestli po hře nebo po vašem obsazení bodu) kvůli zúžení soupisu podezřelých?
Objeven byl Tonym za rozbrezku bezprostredne po obsazeni bodu 3 - nedal se prehlednout


Jen to upresnim - objeven byl Dominikem, ja byl povolan jako dokumentarista s fotakem v mobilu. Jinak dotceny strom se nachazi pobliz nejzapadnejsiho cipu vnitrniho perimetru kolem bodu 3 (terenni val), cca 15m (jiho-)vychodne zpet po valu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 3:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tony_MPG napsal:
Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
Je prosím možné zjistit kdo a kdy ten nápis objevil (jestli po hře nebo po vašem obsazení bodu) kvůli zúžení soupisu podezřelých?
Objeven byl Tonym za rozbrezku bezprostredne po obsazeni bodu 3 - nedal se prehlednout


Jen to upresnim - objeven byl Dominikem, ja byl povolan jako dokumentarista s fotakem v mobilu. Jinak dotceny strom se nachazi pobliz nejzapadnejsiho cipu vnitrniho perimetru kolem bodu 3 (terenni val), cca 15m (jiho-)vychodne zpet po valu.

Díky za upřesnění s těmito informacemi už se dá pracovat a tak se pokusím zjistit kdo byl ten "nadaný umělec" Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 3:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvořka+Habakuk: OK, to dává smysl a nikdo se za to na vás nezlobí Smile Vyřešili jste to nakonec férově. Předpokládám, že taky dokážete pochopit naši reakci na ujíždějící BVP s mrtvolama, já jsem za váma běžel a řval jako psychopat, čím dýl ste jeli, tím víc Smile Jen by mě zajímalo, jestli jste mě na tom BVP slyšeli, nebo ne, jestli dokážu přeřvat motory Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Dvořka+Habakuk: OK, to dává smysl a nikdo se za to na vás nezlobí Smile Vyřešili jste to nakonec férově. Předpokládám, že taky dokážete pochopit naši reakci na ujíždějící BVP s mrtvolama, já jsem za váma běžel a řval jako psychopat, čím dýl ste jeli, tím víc Smile Jen by mě zajímalo, jestli jste mě na tom BVP slyšeli, nebo ne, jestli dokážu přeřvat motory Smile

Na BVP není nic slyšet kdybych slyšel tak bych zastavil a vysvětlil vše na místě. Kvuli hluku je problém komunikovat už jenom s řidičem a ten je metr před tebou natož slyšet někoho kdo je dál.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 4:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kanče fotky! Šup šup!
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlovám se tady to máte http://militarygame.cz/index.php/fotogalerie/fotogalerie2011/288-warzone-2011.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvori_czech



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Dvořka+Habakuk: OK, to dává smysl a nikdo se za to na vás nezlobí Smile Vyřešili jste to nakonec férově. Předpokládám, že taky dokážete pochopit naši reakci na ujíždějící BVP s mrtvolama, já jsem za váma běžel a řval jako psychopat, čím dýl ste jeli, tím víc Smile Jen by mě zajímalo, jestli jste mě na tom BVP slyšeli, nebo ne, jestli dokážu přeřvat motory Smile


Tyvoe já se občas neslyšel ani s Habakukem a to byl v kukani hned vedle Very Happy a řidiče jsi musel mlátit po hlavě, aby si všiml kam ho navádíš Very Happy
_________________
******************
...vše začíná od nuly...
******************

Double Zeros
Dvořka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

proč vlastně bevko odjíždělo? podlemě, když dostalo zásah mělo zůstat stát jelikož bylo out. předpokládám že by bylo vysláno komando co by dodělalo lidi schovaný za ním a po jejich odchodu mohlo odjet bezestrachu že někoho přejede.
podle toho co tady čtu mi to nějak nesedí. na přepad bylo použito bevko a 20 lidí, bevko out, odjelo s lidma (údajně všichni dead) a rajko dostal 10 známek?
mám v tom nějakej zmatek Smile
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 9:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zbylé mrtvoli obral někdo z obrany tábora (asi Hellboy), ty totiž zůstali na místě za BVP.

Jinak tady je odkaz na to jak jsem to prožil a viděl já.
http://twotowers-team.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=139:warzone-2011-od-rajka&catid=38:akce&Itemid=64
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 10:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Omlovám se tady to máte http://militarygame.cz/index.php/fotogalerie/fotogalerie2011/288-warzone-2011.html

Fotky jsou nádherné, bude se na tu pohodovou atmosféru jaká u nás panovala dobře vzpomínat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: ne říjen 02, 2011 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://militarygame.cz/index.php/fotogalerie/fotogalerie2011/288-warzone-2011.html

-> tedy foto bezkonkurenční.

Jestli můžu poprosit, tak fotka DSC_3991 (č. 52 v galerii) zachycuje velmi zajímavý výjev, o kterém bych se rád dozvěděl něco více - stačí jen strohý popis, klidně PM.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jinak tady je odkaz na to jak jsem to prožil a viděl já.
http://twotowers-team.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=139:warzone-2011-od-rajka&catid=38:akce&Itemid=64

no jak se zda tak jste zvitezili, nezbyva nez vam pogratulovat Laughing ty bys moh delat pravnika clovece Wink tak a ted dost sarkasmu, asi neni nezbytne nutne abychom vam gratulovali k vitezstvi ani vy nam, ja vyzyvam vsechny, aby se pokusili zapracovat na zlepseni atmosfery, jsme asi vsichni celkem prekvapeni z nevrazivosti kterou jedna hra mohla na jinak celkem poklidne hladine komunity vytvorit, ale neni to nic co by se nedalo prekonat... prosim povznesme se nad vlastnimi bolistkami a spolupracujme dal, vzduch je presycen spoustou fam, dezinformaci a polopravd, ze kterych my vsichni jsme si vytvorili ten svuj obraz situace, opravdu se pokusme to prekonat, jinak to muze mit dalekosahle nasledky, diky za pochopeni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 8:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vy jste si tam navzájem srali do zákopů? Very Happy
Hej, to je přísný Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
http://militarygame.cz/index.php/fotogalerie/fotogalerie2011/288-warzone-2011.html

-> tedy foto bezkonkurenční.

Jestli můžu poprosit, tak fotka DSC_3991 (č. 52 v galerii) zachycuje velmi zajímavý výjev, o kterém bych se rád dozvěděl něco více - stačí jen strohý popis, klidně PM.


To je tajná odpalovací základna Balistických raket Země - Gabčíkovo. Laughing
Bohužel bylo málo paliva, tak nedošlo k odpalu Twisted Evil
fotografie právě zachycuje moment, kdy obsluha volá satelitním telefonem na štáb (100m daleko) a informuje, že palivo do raket vychlastali na ukrajinských hranicích celníci Laughing
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Trubkyn



Založen: 16. 05. 2005
Příspěvky: 456
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 10:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
Jinak tady je odkaz na to jak jsem to prožil a viděl já.
http://twotowers-team.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=139:warzone-2011-od-rajka&catid=38:akce&Itemid=64

no jak se zda tak jste zvitezili, nezbyva nez vam pogratulovat Laughing ty bys moh delat pravnika clovece Wink tak a ted dost sarkasmu, asi neni nezbytne nutne abychom vam gratulovali k vitezstvi ani vy nam, ja vyzyvam vsechny, aby se pokusili zapracovat na zlepseni atmosfery, jsme asi vsichni celkem prekvapeni z nevrazivosti kterou jedna hra mohla na jinak celkem poklidne hladine komunity vytvorit, ale neni to nic co by se nedalo prekonat... prosim povznesme se nad vlastnimi bolistkami a spolupracujme dal, vzduch je presycen spoustou fam, dezinformaci a polopravd, ze kterych my vsichni jsme si vytvorili ten svuj obraz situace, opravdu se pokusme to prekonat, jinak to muze mit dalekosahle nasledky, diky za pochopeni

nezbyva nez souhlasit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 3:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už nám jen chybí statistika od kluků z MG Wink
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přátelé, kamarádi, výtvarní umělci.. suma sumárum na body:

Podle záznamů super přehledných notýsků které se ukazali jako super bordelozní jsou výsledky takové:

1 bod (bunkr u silnice v držení BW)

Sobota držen BW od 8:45 do 24:00 Neděle držen BW od 00:00 do 9:05 dále pak pod kontorlou WD

Výtěžnost bodů 291 bodů pro BW 36 bodů pro WD

2 bod (křižovatka bez držení)

Sobota držen WD od 8:46 do 9:16, od 9:16 do 24:00 držen BW, neděle držem od 00:00 do 9:46 BW, od 9:46 do 12:00 držen WD

Výtěžnost bodů BW 293 bodů, WD 30 bodů


3 bod (v držení od začtku WD)

Sobota držení 8:45 - 24:00 WD, neděle 00:00 - 6:33 WD, 6:33 - 10:00 BW od 10:00 - 12:00 WD

výtěžnost bodů BW 41 WD 285


Celkový souhrn bodů (kompletních 5 minutovek) - BW 623 bodů WD 351 bodů


toliko tajemství co vydali růžové sešítky v dřevěných truhlách....

zítra stav nemocnic....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po říjen 03, 2011 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
...tak a ted dost sarkasmu, asi neni nezbytne nutne abychom vam gratulovali k vitezstvi ani vy nam, ja vyzyvam vsechny, aby se pokusili zapracovat na zlepseni atmosfery, jsme asi vsichni celkem prekvapeni z nevrazivosti kterou jedna hra mohla na jinak celkem poklidne hladine komunity vytvorit, ale neni to nic co by se nedalo prekonat... prosim povznesme se nad vlastnimi bolistkami a spolupracujme dal, vzduch je presycen spoustou fam, dezinformaci a polopravd, ze kterych my vsichni jsme si vytvorili ten svuj obraz situace, opravdu se pokusme to prekonat, jinak to muze mit dalekosahle nasledky, diky za pochopeni


No ja kvuli tomu měl celý minulý týden depku jako krava i když jsem na akci skoro nic nazaznamenal... až po Martyho reportu a reakcích v pátek jsem se mohl konečně nadechnout... a už jsem tušil, že to nebude tak hrozný... ufff
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže další statistika tentokrát umrtí a ranění:

WD

KIA - 58 mrtvol
Těžká zranění - 21
Lehká zranění - 34

BW

KIA - 103 mrtvol (plus cca 16 lidí co se nenahlásilo na katařinkách v ne)
Těžká zranění - 18
Lehká zranění - 30

Podrobnější statistiky pak uvedem na web plus ještě jestli autoři reportu svolí s odakazama na reporty z každé strany:o))
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út říjen 04, 2011 7:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemám s tím problém, klidně si ho můžete i zkopírovat a uložit na svůj web.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st říjen 05, 2011 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
....Podrobnější statistiky pak uvedem na web plus ještě jestli autoři reportu svolí s odakazama na reporty z každé strany:o))


Klíďo píďo Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: čt říjen 06, 2011 7:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku, mohl by jsi mám ještě napsat, kolik bylo lidí na obou stranách. Díky
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: ne říjen 09, 2011 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aby byl náš repost co nejůplnější, tak jsem tam doplnil ještě, že náš stav 111 duší byl včetně tří žen, které nebyly určeny pro týlové funkce, ale naopak se účastnili všech bojových operací.
Tímto bych chtěl těm našim vojandám vzdávát hold Salute

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 10:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dotaz:
co říkáte na systém LZ, TZ a známek?
Mě osobně se to u tohoto typu hry zamlouvá.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: st říjen 26, 2011 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se to taky zamlouvá. Jen bych asi změnil, že zásah do hlavy = smrt. To je ale otázka debaty. Docela by mě zajímala podrobnější statistika podle zranění. Rozlišovali doktoři ve svých záznamech, zásah do hlavy a do těla? Popř. šlápnutí na minu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Další
Strana 16 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate