Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

LV 2010 - Operace Klára 27-29.8.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Poděkování patří MG za skvělý nápad. Všem vyvedencům jen maximální úcta a respekt a je mi líto že jsem nemohl dohrát s Vámi a zažívat to co vy. Pak mé obrovské díky patří těm co mě nesli z malé bukové na nosítkách, táhnout 100kg pánové jste frajeři a Já se pokusím do příští takové akce nějaké kylíčko shodit . Akce ve mně zanechala maximum zážitků, spoustu poučení co dělat lépe a neopakovat blbosti které pak oslabí tým a za to se moc omlouvám a doufám že mi to prominete a do dalších bojů s Vámi půjdu na max. K oponentům také patří obdiv pánové klobouk dolu. A další můj obdiv je Bohoušovi který je prostě bojovník srdcem i duší a díky němu jsem se mezi oponenty cítil mnohem líp. Ještě se mi nestalo, abych unavenej a višťavenej nemohl jít spát protože jsem byl po noční patrole tak narvanej adrenalinem že únava byla pryč a spát se mi nechtělo. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijel jsem, zažil náročný víkend a všechna ta dřina opravdu stála za to. Člověk kterej poprvé navštíví takouvou akci změní některé priority. ( u mě třeba že v letních časech se tahat 2,5kg težkým spacákem je zhovadilost - buď jsem spal na lehátku jen tak a nebo přikritej celtou - spacák byl netknutej na dně báglu + mnoho dalších skutečností ). Čekal jsem náročnou akci, teď vím že jsem čekal něco jiného - lehčího - má představivost byla prostě malá na realitu, která mě čekala.

Snad za mě mohu říci že nejlehčí pro mě byly hlídky a největší záděr byl ten fakt že mám jen jeden život a pokud ho stratím, do neděle ( kolem 17:00 ) budu čekat než to vše skončí někde v autě v okolí Ralska na ostatní.
Když jsem přijel domů po MPCC řekl jsem si v duchu, že kdybych měl velení udělal bych to tak a zase tohle jinak. To co předvedl Rajko byla absolutní bezchybovost, člověk měl opravdový pocit že má velitele s velkým V. A oddanost tomuto velení byla jen výsledkem jeho dobré práce. Bohouši - někdo musel být první, příště to budu zase třebas já, nebo nikdo jiný prostě se stalo.
Všichni vyvedenci mají u mě velký obdiv nikdo nepolevil i přes zjevné nespokojení se situací a tak jsme opravdu táhli za jeden provaz jako jeden velký celek - tým. Poznal jsem hráče kteří mi prostě " sedli ". Kteří prostě dřeli za mě - za ostatní pro jediný cíl - přežít a vydržet do konce. Kdo s námi nebyl nepochopí dost věcí, které jsme řešili, zažili a proč jsme je tak řešili. Navzdory faktu že nám hned nazačátku bylo řečeno že si se svým životem můžem dělat co chcem - třeba se na 3dny někam schovat a tím se na všechny vykašlat, nebo nemusíme vzít navrhovaný úkol od pořadatelů, stím že to prostě dělat nechcem - ten kopec jsme vlastně ani nemuseli vyjít - bránit a ranění nám mohli být absolutně ukradení. Vcelku jsme měli volnou ruku k řešení celé " hry " až nám přišlo že je nemožné hrát když nejsou stanoveny mantinely ( někteří si jistě vzpomenou na Rajkovi otázky v pátek kolem 8 - 10 hodiny.. Wink a následný údiv všech na místě co "vlastně nemůžeme dělat ??" ). Nakonec se našli tací frajeři jako Bobr, kteří tahali kamaráda s výstrojí a Gunem na zádech dokud se mu únavou nekroutili nohy, Mlaďas, který nás donutil svým neúnavným přesvědčením udělat úkol za každou cenu, mě dokázal že mé možnosti jsou stále dál než jsem si myslel Wink a vůbec všem za podporu, protože věřím že jsem to zvládl hlavně díky těm lidem co stáli na mé straně - Vyvedenců.
Děkuji MG že jsme měli tu čest se jako " zobáci " zůčastnit, za to že nás dali právě do role vyvedenců a vůbec že jsme mohli celé vyvedení zažít. Vytvořili jste něco co se nedá někam zahrabat nebo schovat - je to prostě nepopsatelnej zážitek a pro mě jste jako Tým absolutní špica. Opomentůře díky za hru a také obdiv těm co nás v noci otravovali na brodech místo toho aby se vyhajali. Jinak těm co nakonec šli přes " mokrej " brod velká čest.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne po srpen 30, 2010 12:36 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

díky pánové a dámy! vyjmenovávat všechny nemá smysl, ale paušálně velení, MG i prostí vojclové makali a fungovalo to. Něco by šlo udělat jinak nebo vynechat.. to ale nemá smysl řešit - akce se podařila a i když se evakuovali pouze 3 vyvedenci, ta námaha stála za to. čert vem dvojitý puchejře, nošení nosítek a neustálou pohotovost...
Pravda je že sem nevěděl co čekat, ale příjemně mě to překvapilo a sem nadšenej.
Cesta zpět stála za to.. dopoval sem se kafem abych neusnul, protože se mi tělo při každý chvilce klidu, přepínalo do režimu spánku - ono na stráži to tam moc neva, ale když řídíte... Laughing

Díky MG a všem zůčastněným za spolupráci a protivníkům za likvidaci a ukázku jejich umění!
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krátký report pro FB najdete tady
http://www.facebook.com/group.php?gid=180847217901

Jinak MG a všem - vyvedencům i spolubojovníkům v opozici děkuji za hru, která se pro mě, hned za ŽT, stala dokonalým zážitkem mého paintbalového roku.
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky MG za pořádání každým rokem kvalitnější ake.

Díky Mártymu,Kexovi, Habánovi, Mastodontovi za velení. Díky všem spoluhráčům a protihráčům. Letos nám počasí přálo a vyšlo to.
Akce byla super. Díky

nějaké fotky z mobilu:http://metudu.rajce.idnes.cz/LV-Oprace_Klara/
_________________
Lidé přemýšlejí spíše pod tlakem nutnosti, než z čisté potřeby.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Také děkuji za prověření fyzických a psychických sil, kde jsem rychle zjistil jak na tom jsem. Jinak vše už zde bylo napsáno, jen dodám, že prostor byl super. A pokud bych něco měl "pohanit", tak to byla špatná obrana kopce, kde měli být vyvedenci oponentůrou smeteni.
Prostě hra na jeden život může ukončit hru dřív než se dohraje scénář Wink Každopádně MG dosáhli toho čeho chtěli a já jsem spokojen. Tímto děkuji ještě jednou všem co se zúčastnili a podíleli se na velmi zajímavé hře. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

super hra, dik vsem a ted uz jenom vychutnavat tu nekolika denni svalovou horecku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 11:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já, já rozhodně děkovat nebudu Twisted Evil
Za co taky? Za 60ti hodinovej maraton bez spánku? Za třetí vrstvu puchejřů na nohou? Za ten neskutečnej stres, kdy se snažím všechny udržet na živu (ve hře) a koncept akce je postaven na kompletní likvidaci všech vyvedenců? Za to, že nejschopnější velitel se nechá po pár hodinách odpráskout jak zelenáč?
Ne za tohle by asi nikdo se zdravím rozumem neděkoval, ale je tu to obrovské "ALE".

1. já už to dávno nemám v hlavě všechno v pořádku Laughing
2. už jsem se vyspal a celej svět kolem, zdá se být růžový Laughing
3. jsem měl zase možnost nasbírat zkušenosti, které nikde jinde, než při takových to sebevražedných akcích a s takovými lidmi jako se zde sešli, získat nedají
4. navzdory všem protivenstvím úkol vyvedenci splnili, sice jen 3 ale díky za ně

Jen pro vysvětlení mého toku myšlenek ve chvíli kdy jsme obsadili Malou Bukovou a začal útok. Sice jsem po akci Jendovi říkal, že ten masakr byl způsoben mojí chybou v komunikaci, kdy jsem mu do vysílačky řekl, že máme ztráty 5 vyvedenců a že je ústupová cesta odříznuta a on zákonitě pochopil, že je odříznuta i pro ty přeživší. Což je naprosto správně, jenže rozhodně to nebyla chyba komunikace, ale moje jako velitele,
Na svojí obhajobu musím uvést, že jsem se rozhodoval a komunikoval na základě neúplných informací.
1. jsem byl jako všichni vyvedenci přesvědčen, že všechny mrtvoly obrané o psí známku kompletně končí (to navodilo atmosféru ne nepodobnou situaci, kdy bych měl svého kamaráda vědomě nechat umřít a na to jsem zatím nebyl připraven)
2. o jednoho velícího už jsem ten den přišel a mezi raněnými byl další (Basandy)
3. byl jsem přesvědčen, že nemocnice je mobilní a pokud bude někde aspoň trochu bezpečno není problém jí tam přesunout (nosit raněné až do tábora bylo nemožné)
Proto se moje rozhodování smrsklo na dvě možnosti buď je tam nechám a nesplním zadaný (sebevražedný) úkol a tím i zruším účast na akci dalším lidem nebo tam padnem všichni a aspoň pojedeme domů společně a tahle varianta mi přišla rozhodně férovější než první, takže proto k tomu masakru došlo.

Takže nakonec stejně přeci jen děkuji všem co měli s touto akcí co dočinění, protože tohle je rozhodně zážitek za který poděkovat musím. Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši co ta čtyřkola tam??? Exclamation Exclamation Exclamation Evil or Very Mad
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing to byl houbař Laughing borec s ještě dalšíma dvěma co vyjel na Malou Bukovou "sklidil" houby a zase odfrčel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alli



Založen: 07. 03. 2007
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, díky, díky! Opravdu velké díky všem spoluhráčům - vyvedencům, ale také všem oponentům za skvělou hru, super zážitky, ale hlavně týmu MG bez kterého by tato akce nebyla a o to vše bychom přišli. Obdiv patří hochům ze Slovenska, kteří i přes chladné počasí dobrovolně (nebo možná nedobrovolně Twisted Evil ) vlezli do půl pasu hlubokých rybníků u "Mokrého" brodu Rolling Eyes ...snad to přežijou Wink

Takže ještě jednou díky a pro Jendu z MG : to cos mi řekl po akci si beru k srdci a opravdu si toho vážím i za celý náš tým. DÍKY
_________________
Johohó, natáhněte kvéry a jedem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsme dobývali Malou Bukovou podruhé tak jsme tam výletníky na čtyřkolkách měli tři
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 5:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chcel by som poďakovať za nás všetkych 10-tich čo sme sa mohli zúčastniť tejto skvelej akcie. Snažíme sa vytvoriť si takú vlastnú skupinu tímov(Slovenskí Vlci) a toto sme potrebovali zažiť. Pozval nás Kexo (velké ďakujem) a sme mu za to zaviazaný. Dúfam, že sme nesklamali aj keď som sa ja ako veliteľ našej tlupy nechtiac nechal postreliť pri prvom útoku na Malú Bukovú a pri nosítkach sa vystriedali asi všetci, mali ste to ťažké a to viem, o čom hovorím, veď s tým žijem. Počasie bolo aspoň pre mňa ideálne. V nedeľu sme už len čakali kedy budeme môcť vliezť do tej vody Twisted Evil , pripadal som si ako vodný bivol. Ešte raz ďakujeme a dúfam, že sa budeme môcť zúčastniť aj ďalších podobných akcií organizovaných u vás v ČR.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
bobi-ka



Založen: 24. 03. 2010
Příspěvky: 31
Bydliště: Plav.Podhradie-Slovensko

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja by som chcel podakovat vsedkym usporiadatelom,vsedci ktory sa na tom podielali....vsedkym dakujem!!!!velke diky TT-legion(kexo)ktroy nam umoznil sa zucastnit takej to hry...skvelej hry!!!!ktoru som si uzival,hlavne na koniec vo vode v ktorej som stal 20min a utocil na vodnu stranu barier letiska!!!!dakujem vivedencom,ze boli taky tvrdy a neustupny,prave preto sme si tak dobre zahrali...... Twisted Evil
Colonial Marines-Slovensky vlci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
M4JK



Založen: 08. 10. 2009
Příspěvky: 79
Bydliště: Bernolákovo

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 6:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alli napsal:
...snad to přežijou Wink

Prezili sme to bez vaznejsej ujmy na zdravy Smile
Vdaka vsetkym, hlavne Kexovy za pozvanku. Dufam ze nas, Slovenskych Vlkov, budete stretavat na takychto perfektnych akciach castejsie...
_________________
Gladiators
Automag Classic
BT TM7
Empire Trracer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda vy jste ně dali - Díky Vám mě Alli vyděl poprvé rozčílenýho Wink
To bylo poprvé kdy jsem opravdu nevěděl co dál . Nečekal jsem že mi před hlaveň půjdou tak odhodlaní plavčíci - hlavně ten za tím stromem v rybníce - to byl jedinej na koho jsem mohl střílet - neskutečně se mu kulky vyhýbaly.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chlapci se toho nebáli a já sem magor,tam jich pobíhalo padesát a jeden vymaštěnější než druhej Very Happy zbláznili se všichni tim správnym směrem Razz
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011


Naposledy upravil mastodont dne út srpen 31, 2010 5:23 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zúčastnění pánové a hlavě dámy. Co dodat? Snad jen že DĚKUJI s velkým D! Atmosféra nezapomenutelná. Cool

Jediná škoda byla ta, že jsme kvůli záchranné operaci zraněných z Malé Bukové přišli o 2 etapy... Avšak jejich evakuace z Malé bukové byla něco tak šílenýho, že to snad ani nevadí! Cool
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky byla to super akce, velký obdiv patří vyvedencům a děkuji i svým spolubojovníkům, už se těším až se zas podívám na malou bukovou Smile (to jméno se mi bude motat v hlavě asi do příští návštěvi oněho místa Very Happy ) a velký Dík patří samozřejmě i pořadatelům DÍKY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 2:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jelikož zde všichni tak vehementně gratulujete tak i já přidám své do zbírky.

Všem hráčům děkuji Protože hru si dělají hrači sami a o LV-2010 to platí dvojnásob že hra proběhla s takovými ohlasi mužete hlavně vy hráči. My orgové jsme pouze poskytli mantinely mezi které mužete. Zbytek jsou už jen vaše zásluhy. Proto ještě jednou děkuji.

Zvlášní poděkování pak patří :
Martymu- za skvělé odvelení druhé skupiny poté co Zeman poznal odvracenou stránku čech.

Mastodontovy- Za to že jako oponent naším vyvedencům udělal sakra kvalitního nepřítele na kterého jsme prostě nestačily a za to že je to takový dobrák že basandy a mě nechal známky na krku přesto že jsme ůkol nedokončily.


Poslední věc Omluva ode mě patří Basandy, Rajkovy,Vovsovy,Mlaďasovy a všem ostatním jenž si nepamatuji jmenem. Za to že bez keců (teda bez velkých keců že jo voves) snášeli ůtrapi mé medicíny a mého lečení hlavně pak basandy jenž musela strávit tři hodiny poslepu.

Tak na dalším LV nazdar
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 3:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale vždyť mě znáte, pane Mengele, to já jen aby řeč nestála Smile Hlavně díky, že jste ten polní lazaret přesunuli k nám Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tojo - to bylo nejlepší řešení za celou hru Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jste parta magorů a úchyláků!!!
A proto díky za víkend.
Speciální poděkování Ziďasovi, Michalovi a Aničce - oni vědí za co. Idea
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 31, 2010 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

někdo z vyvedenců fotil ve vejtře budou někde k mání fotky ? Díky
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st září 01, 2010 5:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No přes mobil to na net nedostanu Smile Snad dneska k večeru Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Letní vyvedení je pro mne srdcovou záležitostí a díky MG za to že ji pořádají.
Každý ročník byl originální a jiný a ten letošní byl vážně našlápnutý.
Letos to nebylo totiž o tom co lidi dokáží snést, ale o tom co ze sebe dokáží vydat a to jak u nás oponentury, tak hlavně u vyvedenců a ti u mne mají hluboký respekt.

Naši ze sebe vydali hodně a bylo to znát, bo moráka byla vysoká a oponentura jela jako mašinka. Fakt jste dobří hoši a hlavně smekám a mám velký respekt před jedinou ženou v naší skupině.

Sad Ovšem hoši, hoši v jeden moment nám moc nechybělo k tomu dostat pořádně za uši a to po obsazení nepřátelského tábora, kdy se všichni začali starat místo o bezpečí celé skupiny především o sebe, o to kde si odloží bágl, či kam si složí hlavu, bez toho aby byla zajištěna obrana. Škoda, že posádka tohoto tábora to vzdala bez boje. Myslím, že nás mohli pořádně překvapit a vyučit.
Je jen štěstí pro oponenturu, že mě Jeník z MG nebral telefon, bo jsem chtěl aby na nás okamžitě někoho poslal. Ale pak se toho ujal Habakuk a Bohouš a během pár minut bylo vše jak má být. Takže tady je hodně co zlepšovat. Wink

Dobrou práci opět a zase předvedli členové „Zarji“ Kexo, SendwiCZ a Shoq a tím nemyslím jejich první skalp (i když ten měl pro nás nepopiratelně velké plus), ale jejich nasazení po celou dobu LV a myslím, že je jen dobře, že nenarazili na evakuaci zraněných z Malé Bukové a vyvedenci si tak mohli řádně vychutnat tu jejich agónii se zraněnými.

Smekám před výkonem vyvedenců se zraněnými. Jste frajeři Wink

Skvělou práci odvedl Habakuk v roli poddůstojníka a Bobr z ŽC s Hallem z TTL jako průzkum Malé Bukové I.
Stejně tak makali na jedničku brácha Matelko a jeho kolega oba v roli mediků.
Trochu jsem se obával jak bude fungovat spolupráce s pro mne „neznámou“ skupinou slovenských posil ze Slovenských vlků, ale ti do toho šli s takovým nasazením pod velením Hickse, že se mé obavy během soboty rozplynuly. Rád s nima budu zase v budoucnu spolupracovat – dobrá parta.
Myslím, že k posile v podobě zkušeného bojovníka a nezmara k nezastavení Bohouše se nemá ani cenu vyjadřovat Wink . Spolupráce s takovým člověkem je radost a jsem rád, že jsme po celou hru byly na stejné vlně a on dokázal překonat svůj odpor k nám. Laughing
Byl pro mne skvělým parťákem po celý víkend, protože když Zeman nemohl nakonec jako náš velitel přijet, tak mě jeho pomoc v podobě stoprocentního nasazení pro mužstvo hodně pomohlo.
Ostatní „zajatci“ byly také perfektní. Dokázali se přepnout do role na opačné straně barikády a bez slitování šli do „svých“ na plné pecky.
Velký díky patří Honzovi z Vlčí smečky, který si i přes zdravotní problémy dal dobrovolně a sám nedělní procházku přes 3 km pro auto, aby pomohl rozchodit "transportní letoun" Lucii (V3S) a kvůli tomu se finále nemohl zúčastnit . Jen díky jeho dobrovolné procházce se mohla realizovat poslední fáze LV - evakuace.
Byly jste výborné mužstvo a bylo radost vám velet.,


Velké díky všem zúčastněným za super zážitek a organizátorům zvlášť.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne čt září 02, 2010 1:51 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No musím souhlasit s mártym, a trochu se rozčílit nad tou trojící která nevydržela na místě plnit ukol. Být tento stav o 10minut dříve tak by oponetura měla co dělat, neb tam měli bý shovaní tři kamikadze fešáci, kteří to bohužel 10 minut před doražením skupiny vzdali. Hold cele vyvedení je o náhodách, a přál bych to všem vidět z té "ptačí" perspektivity, kdy vidítě jak se některé události jen tak tak míjí....čekal sme od těch tří větší nasazení a mohli vyloženě klukům z DG pěkně zatopit.... hold ty tři mě pěkně nakrkli svojí nevydrží Evil or Very Mad
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jeníku jakou svojí kamikadze trojici myslíš??
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě taková technická informace.
Oponentura za sobotu urazila dle údajů z GPS 17,6 km Zarja to měla o cca 6 až 7 km delší díky ranní misi.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 2:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mylsim tim Chica a spol, jenž jako mrtvoli zustali v základním táboře vyvedencům a pak asi hold vzdali čekání na nepřítele... Evil or Very Mad
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate