Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

LV 2010 - Operace Klára 27-29.8.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Mylsim tim Chica a spol, jenž jako mrtvoli zustali v základním táboře vyvedencům a pak asi hold vzdali čekání na nepřítele... Evil or Very Mad

No mě asi jebne Twisted Evil
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 4:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
No55 napsal:
Mylsim tim Chica a spol, jenž jako mrtvoli zustali v základním táboře vyvedencům a pak asi hold vzdali čekání na nepřítele... Evil or Very Mad

No mě asi jebne Twisted Evil


Nemusí ten druhej jsem byl já třetí chlapec od nás.
Bohužel se stalo to, že se jaksi oponentůra zpozdila o cca 2,5 hod.
A já měl zmeškanej hovor. Začali jsme situaci řešit tím, že jsme volali všem vyvedencům jestli je nějaká změna (bohužel marně). Ona se ta hra měnila za pochodu což nás prostě dokonale zmátlo a jedinej komu jsme se dovolali byl Zíďas kterej nám předal Mártyho k telefonu. Márty samozřejmě zjistil oč jde a bylo po překvápku.
Tím nás ovšem neomlouvám jen chci aby se vědělo proč.
Samozřejmě se za všechny tři omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno myslim že že bych měl vysvětlit mladým chlapcům z TT Legion,že patrola hned po hlídce byla za odměnu za jejich hlasitý hovor na hlídce,hoši tohle mi nedělejte,celou dobu makáte jak divý a pak tohle .Bejt tam jedinej vyvedenec tak víme houby co se děje a moh nadělat pěknou paseku tak pro příště.Vždycky hrajem až do konce. Evil or Very Mad
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Mylsim tim Chica a spol, jenž jako mrtvoli zustali v základním táboře vyvedencům a pak asi hold vzdali čekání na nepřítele... Evil or Very Mad


Tak pisu ze sve druhe svatebni cesty z recka ( prvni byla s vami na LV ), omluvte tedy prosim hacky a carky, psat na recke klavesnici je docela HC Smile .

Ano Jendo a Marty, to jsme posrali, bezdebat, tecka.
Taky jsme si potom rvali vlasy na hlave a jine casti tela.....

Rozhodli jsme se spatne, ted uz to vime, ale proste situace, v niz jme byli, nebyla zcela jasna. Vratili jsme se jako mrtvoly ponechane a neopravitelne kdesi v prostoru, s vedomim, ze pro nas uz je to konec. Od Jendy jsme dostali jakousi druhou sanci, ale nas status byl hodne nejisty. Meli jsme byt jaka si vypln pro oponenturu, ktera jaksi nedorazila tak jak mela, ale o hooodne dyl. Hlavou se nam honili myslenky - jak dlouhou a jak moc muzem ovlivnovat hru, v ktere jsme uz davno skoncili. Byli jsme uz davno v nebicku. Kdyby jsem tento rozkaz dostal jako regulerni zivy vyvedenec, drepim tam jeste ted.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ musím se Chica a spol. zastat, během LV jsme si užili spoustu nejistoty hned od začátku, proto by se měl Jenda pro příště zamyslet nad tím co má cenu ještě utajovat a co už je na škodu. Mě a předpokládám, že ani ostatním vyvedencům, to nijak na zážitku z akce neubralo, ale jemu by to mohlo hodně usnadnit kočírování takto rozsáhlé a různorodé akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 3:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tohle "co by kdyby..." nemá smysl řešit.. osobně sem taky remcal, ale když se nad tím zamyslím, dělá to z obyč. hry reálnou situaci, náhodně ovlivňovanou rozhodnutíma (chybnejma, dobrejma), selháníma a dalšíma faktorama...
zkrátka chybama se člověk učí a nikdy není žádná akce dokonalá, stejně jako v reálu, kdy dochází z pochybením způsobeným lidským faktorem..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: so září 04, 2010 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Se zpožděním , omlouvám se, bych chtěl poděkovat klukům z MG za uspořádání LV, které jsme se podruhé mohli zúčastnit a strávit víkend se supr lidmi na straně vyvedenců. Ani mi nevadí ztráta známky, všichni z SAS jsme padli poslední den na suché hrázi, protože oponentůra fungovala jako namazaný stroj.
Jediný, co mě trochu mrzelo, byla pravidla pro zásah. Možná pro příště bych zásah do ruky ošetřil na místě zdravotníkem, ale přesun do nemocnice by zraněný mohl provést po svých ( museli jsme nést na nosítkách kluka, který byl střelen do prstu ). Přesun po zásahu do nohy by zraněný mohl odskákat po zdravé noze za pomoci a opory zdravotníka, nebo vojáka a na nosítkách bych nosil jen zásahy do těla, hlavy a opakované zásahy. Stejné pravidla zásahu bych udělal na obou stranách. Známky byl vynikající nápad. Exclamation Razz
Ale pravidla určuje pořadatel, a my z SAS je budem respektovat.
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty nosítka bylo prostě peklo - kdyžse přinám v dané situaci jsem si říkal kam jsem se to já kretén dostal ? - po akci jsem vděčnej i za ty nosítka...prostě HC na ruce a ramena. - Jinak se ještě dodatečně omlouvám za to moje poraněné rameno - musel jsem bejt otravnej ( taky jsem vše ten den odtahal jen levou rtukou ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko rajko ty si nepochopil celé LV snad do ted... Laughing jak mužu něco tajit když sám nevim jak se si s tím poradíte? celá akce vybočila uplně jiným směrem a ubírala se na základě vašich chyb, správných rozhodnutí.. tohle neni hra kdy máš dojít někam někoho vymydlit přinest to a to... tohle je prostor kde se dává jedincům možnost reagovat po svém, nechat je přemýšlet...zkrátka snažili sme se to nechat tak jak by to vypadalo v reálu...to že se na to díváte z ptačí perspektivity je pak něco jiného...škoda jen toho breefíbgu který byl nedostatčují v pátek díky pozdnímu příjezdu a díky nulové práce na letišti venci, mladase, koudáka sme si to ještě zpozdili o další 2h.... Evil or Very Mad tam vidím největší nedostatek.. bo mělo být vše řádně vysvětleno a situace byla vyvedecům pak jasná až za pochodu... Confused
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico a spol. Wink vůbec vám nic nevytýkám a ani nemůžu (ste mě to všechno pověděli na místě), ale naopak zvedám pomyslný prst "hrozič" na naši oponenturu.
Ten sobotní večer to bylo fakt o hubu, páč kdyby k něčemu došlo tak nést potom zraněné na náš resp. (Víšek) v té tmě a čekat na oživění nějakých 6 hodin, by bylo docela ostré a jsem ve finále rád, že se nic nestalo, kdoví jak by proběhl zbytek vyvedení pro oponenturu. Asi by jsme na tom byli ráno stejně jako vy po Malé Bukové večer.
Na kdyby se ale "naštěstí" nehraje a jen jde o to se z toho poučit a osobně budu příště důslednější, aby se něco podobnéhu pode mnou už nestalo.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne po září 06, 2010 12:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sry za double post... Rolling Eyes

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

I toto mohl být rozhodující okamžik celého víkendu.... Smile .. no snad tenhel týden dám krátký report o vyvedencích z ptačí perspektivity
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Ne Jendo já to pochopil naprosto dokonale, tím utajováním jsem měl na mysli ty momenty kdy třeba jsme při rozhodování o dalším osudu vyvedenců bral v potaz, že po odebrání známek končí na této akci definitivně, pak to bylo jinak a stejně jsme se to během akce dozvěděli (nebylo možné to dále utajit) nebo právě ti zmiňovaní mrtví nemrtví co čekali na oponenturu v našem starém táboře, také nevěděli co vše si můžou na této akci dovolit a proto reagovali tak jak reagovali (věřím že kdybych je tam nechal jako živoli tak tam budou sedět celý víkend bez hnutí) Takže spíš než aby jsi prozrazoval svoje úmysli a směr jakým by se měla akce ubírat jsem měl na mysli vyjasnit si právě ty základní mantinely přes které pak nepojede vlak po celou dobu akce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

živoli v táboře dostali druhou šanci po jasné rozpravě a seznámení s pravdily.. zasena druhou stranu hra na jeden život měla jiný spád než když si ho "nebudeš" vážit, Rajko prostě ty se nedokážeš vymanit z her typu "přines diamanty". A to že si vyvedneci mysleli že hrají na jeden život dávalo vytvářelo hru uplně jinak... Ostatně v reálu taky nevíš kdy mužopu tovji přátelé skončit, a je to na tobě vyhodnotit situaci kdy riskuješ a má to ještě smysl. Jinak ohledně těch 3 vejlupku, dostali za ukol překvapit je v táboře... nic víc nic mín.. v reálu taky se po dvou hodinách nezbalíte a řekente já už nehraju...a představ si někteří čekají na napadení třeabs i několik dní Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak nejdriv musim znova upozornit ze v tuhle chvily jsem naprosto spokojen s tim jak akce probehla a rozhodne si nehodlam stezovat na jakekoliv pravidla ktera byla po tuto akci v platnosti. Jedinej duvod proc to tu zminuji je ten ze by do budoucna stalo za uvahu, jestli je nutne utajovat skutecnost ze mrtvola na akci uplne nekonci, ale prejde na stranu oponentury i kdyz je jasne ze se to behem akce provali. A co se zivol tyka tak tam to vypada ze jim ty instrukce moc jasne nebyli soude aspon podle toho co psal Chico.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak já myslim, že to můžeme uzavřít. Akce se vydařila a pokud došlo někde k pochybení tak věřím, že si každý do příště vezme a vzal ponaučení. Dále bych to nerozváděl neb je to bezpředmětné Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po září 06, 2010 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salvič tohle pochybení ani tak nebylo... zkrtaka všechno se vším souviselo... z malé páteční chybky se mohli vyklubat v neděli katastrofální následky a tak... prostě klasikej reál.. Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út září 07, 2010 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máme nějákíé ztraty a nálezy... nepostrádá někdo něco?... je toho plná igelitka.. pokud se nidko nepřihlásí.. tak nám to asi propadne ta vojenská fetiš: Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Krátký pozdní report http://www.militarygame.cz/index.php/novinky/205-report-operace-klara-lv-2010.html
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alli



Založen: 07. 03. 2007
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se týká ztrát - někde jsem tam vytrousil pončo ve woodlandu, takže pokud je v té igelitce...
_________________
Johohó, natáhněte kvéry a jedem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel pončo ve woodlendu sme tam nenašli... Confused
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate