Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Real dobíjení tj funkční zasobník vespod....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 11:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar bojovníci, čekal jsem tu příspěvky k zásobníku a ejhle maglajz Sad . Nebudu tady opakovat argumenty kohokoli, ale diskuze o reálnosti military-painballu si myslím nemá význam, je to hra. Omezení munice tu hru dělá zajímavější. Když jedu na akci s omezením dobře, když bez omezení taky dobře. A když mi pravidla vadí tak tam nejedu.

Marfi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:05 pm    Předmět: a sakra... Odpovědět s citátem

No koukám, že se to tu docela rozjelo :)))))) jde o to že podle mě je realnější REALISTICKÝ zásobník a real dobíjení i když jen na 18 kulí než klasický na 200 nad kverem, v lepším případě na 50 kuli... v praxi to je mnohem rychlejší než otevřít zásobník, pak našmátrat tubu, otevřít, trefit se do zásobníku a dosypat a nepřesypat :))), zavřít a schovat tubu a zavřít zásobník.... a to všechno většinou někde v krytu v kleče...

V tomto novém systemu zkrátka máš napáskovaný zasobníky a jen cvak, vytáhneš, vyměníš zásobník, nasadiš a hotovo... a to v jakekoliv poloze klidně i v leže pod palbou...

Je to podobné jako při používání tubiček na 10 kuli, jak mužeme vidět u PP a jiných týmů,... jen s tím že je kapacita je větší a je to "jako opravdu"... :)))... nic vic nic míň...

To Jaroslav:
Jinak system podávání a nabijení kulí je PODLE MĚ (nikdy jsem ten system neviděl, takže jen hádám :) takovýto:
V zásobníku je nějaký vodící kanálek kde je pružina která tlačí kule do kveru. Ta se natahuje kolečkem na zásobníku s jakýmsi cvrkem který drží pružinu nataženou. Když natáhneš pružnu a napáskuješ kuličky, západka drží cvrka aby kule zas nevylítaly ven. Po zasunutí zásobníku do zbraně nejaký doraz odjistí cvrka a tím je uvolněná západka a pružina pak tlačí kule do kveru. Funguje to pak stejne jako Hogiho Military zasobak nad hlavní....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marfi napsal:
Zdar bojovníci, čekal jsem tu příspěvky k zásobníku a ejhle maglajz :( . Nebudu tady opakovat argumenty kohokoli, ale diskuze o reálnosti military-painballu si myslím nemá význam, je to hra. Omezení munice tu hru dělá zajímavější. Když jedu na akci s omezením dobře, když bez omezení taky dobře. A když mi pravidla vadí tak tam nejedu.

Marfi


jasně s tím ne nedá nic než jen souhlasit... přestřelky viz výše mě nechávají chladným :)))... bavme se o tomhle systemu co a jak a pod... líbí se? je na prd?.... o tom je tahle diskuze... ;)
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
marfi



Založen: 14. 08. 2006
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar KoyoTe, je možné najít link na ten systém, který plánuješ, odkaz na tovární výrobek jsem našel, ale nejsou detaily. Jinak Hogi sice slíbil, ale nějak dlouho se neozívá. Já se s Hogim domlouval už na Warzoně a zatím nic Sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marfi napsal:
Zdar KoyoTe, je možné najít link na ten systém, který plánuješ, odkaz na tovární výrobek jsem našel, ale nejsou detaily. Jinak Hogi sice slíbil, ale nějak dlouho se neozívá. Já se s Hogim domlouval už na Warzoně a zatím nic :( .


No zatím to jen mám v hlavě, jak vylepšený systém od Hogiho tak tehle s podáváním odspodu a jen nějaký náčrtky ručně na papíře... pokud máte zájem, hodím to k nám na web a pak sem dám link, jen nevim jestli se v tom ještě někdo jiný kromě mne vyzná..... ;)... je těžký najít někoho kdo by to za rozumnou cenu spáchal... :))))... a hlavně to domyslet do detailu aby to fungovalo jak má :))))))...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další zajímavou zbraní s realistickým nabíjením je pistole Tiberius.
Zásobník na 8 kuliček rážě 68, který se i s bombičkou 12g. zasouvá do pažby pistole. Robusní pistole velmi realistický vzhled. Velmi dobré střelecké vlastnosti.
http://paintballbrezova.cz/data/file/241.jpg
Založil jsem nové téma k této pistoli v "Ostatní zbraně"
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem totálně ztroskotal na výrobě podavače... zas tak jednoduchý to není.... porád se mi zasekává pružina.... jinak je na to nachystaný C98, jen tam namontovat ten system... během 14 dnů by snad mohl být tuning kveru hotový, tak si pak s tím budu hrát, ted má prioritu dodělat kver aby byl funkční... nemůžu ted hrát !!! :)))

Jinak Tiberius znám, ale za 10 000 jsou to pro mě vyhozený prachy, nehledě na drahý další zásobníky... ale jinak zbran pěkná....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út leden 02, 2007 1:37 pm    Předmět: Tak a mám pravého výrobce Odpovědět s citátem

Výrobce T68

http://www.hgppaintball.com/kseries/main.htm


Toto by měl být distributor pro evropu:

http://www.actionjeupaintball.com/ajp/index.php?cPath=46_40

U nás to bude prodávat Trója...
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, ja to taky pochopil, ze rikas, ze kdo hraje se zasobnikem na 50 je blazen a nema sanci a ze ty hrajes se zasobnikem na 200 a plnym, protoze jinak nemas sanci. Tak se tu moc neurazej.

Ja hraju se zasobnikem na 50 a tubou na 140 a obvykle me to staci na den. Vystrilet se to da pri obzvlaste vypecene prestrelce kde je potreba nekoho kryt a to pak ma clovek smulu, kdyz strili jako kokot a dojdou mu naboje. Naopak se s tim da pocitat a podobneho tezkyho sapra nechat vystrilet a az mu dojdou naboje, strelit ho do prdele az bude utikat k mamce Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co tohle? Akorat je potreba zbrojak Smile

http://www.simunition.com/conversion_kits/rifles_carbines_en.php
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:55 pm    Předmět: Re: Tak a mám pravého výrobce Odpovědět s citátem

Prouza napsal:
Výrobce T68

http://www.hgppaintball.com/kseries/main.htm


Toto by měl být distributor pro evropu:

http://www.actionjeupaintball.com/ajp/index.php?cPath=46_40

U nás to bude prodávat Trója...


no jsem na to zvědavej, ted je to brutálně poruchový...., co s tím udělaj...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem trochu otrávený už z toho vzhledu. Ta předchozí verze T68 vypadá i lépe = reálněji.
Asi počkám až s tím vyjdou a T68 půjde cenou dolů. Je to jak zpětná evoluce. A-5 – Ben Tippmann a jeho kreace bez cyklonu – T68 gen5.

(už jenom vnitřním mechanizmem a místem připojení CO2)

Kdybych si měl vybrat mezi těmito tak A5 zase vítězí i když vyjde s doplňky mnohem dráž.
Asi by se dalo říct že srovnávám jablka a hrušky, ale nemohu si pomoct.
Ve státech by vyšla vyšperkovaná A-5 na to co T68 gen 5.

Myslím, že ten real zásobník za to stojí, ale to aby byl tak z titanu! Smile

Představa, že bych musel nakoupit alespoň čtyři zásobníky, abych nemusel dosejpat do hrdla zásobníku o velikosti jednoho náboje,
za boje, tomu taky moc nepřidá. Zvlášť když jeden stojí 41 euro a při odlomení toho měděného hrdla ho můžeš vyhodit.
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no právě, ta cena je dost velká.... a pokud to bude poruchový, tak nic moc....
Jen by mě opravdu zajimal mechanismus uvnitř, jestli jsou moje dohady správný, že to funguje jak myslim Smile....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 3:04 pm    Předmět: GUNS & UPGRADES :-) Odpovědět s citátem

zdravim vsechny borce v novem roce !
jestli budete mit chut a odvahu mrknout na poradny upgrady tak zde se nabazite dost a dost Smile
http://englerpaintballguns.com/epg_tippmann.htm
ja osobne jsem se musel zakousnout do ruky, jen abych si ten SVD Dragunov hned neobjednal Twisted Evil (klidne bych se zruinoval)

..... je to proste nadhera, fakt sikovnej typek co todle dela ........

jinak kdyby ste ho fakt nekdo chtel, tak se da koupit zde
http://www.kotte-zeller.de/ za "pouhych" 998,- EUR Shocked
(sekce Paintball Sportwaffen / Woodland Paintball / Engler Custom .6Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 3:59 pm    Předmět: T68 gen 5 (K5) Odpovědět s citátem

par z vas mozna vi ze jsme se (paintballshop.cz) spolupodileli na zaverecne fazi vyvoje teto zbrane.
i pres to ze mame nekolik prototypu jiz radu mesicu, nezaradili jsme tuto zbran do prodeje protoze ma/mela radu chyb. to ze ji prodavaji ostatni neznamena ze chyby byly odstraneny. mezi choulostiva mista patrilo pouziti nevhodnych materialu coz jiz temer odstranili a dale pak krehkost krcku zasobniku. pokud zasobnik upadne na tvrdy podklad (beton a pod.) tak se velmi casto ulomi cely krcek. pokud upadne do mekeho (treba v lese tak je to to v poho)
vystrileli jsme toho opravdu hodne a cely mechanismus, ktery je na principu A5 funguje dobre (tippmann je ovsem lepe zpracovan), zasobniky podavaji bez zavad. system je opravdu multifunkcni. premena na zbran s klasickym gravitacnim zasobnikem je jednoducha.
verime ze na jaro by to melo byt uz v odpovidajicim stavu. je to opravdu pozitek. ty linky co uvadel prouza jsou trochu nepresne oznaceny.
paintballshop.cz je primy distributor. cena by tudiz mela byt rozhodne prijatelnejsi nez na shopech uvedenych nahore.
V USA jakakoli reklamace pada primo na vyrobce, tudiz se to neboji prodavat, protoze stezovat si pak pujdete jinam, tak vam to prodaji v jakemkoli stavu.

rozhodne vas budeme prubezne informovat a pokud by to nekdo nevydrzel a chtel si to osahat. ma moznost v paintballshopu.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já bych určitě chtěl ošahávat Laughing Laughing stačí tam kdykoliv zajít, nebo se mám domluvit s Vladanem
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je bomba, zasobnik me opravdu sere. I kdyz jenom 20 kuli taky neni uplne super. Je pravda ze ty zasobniky praskaji? A cenu tipujete jak?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jsem se dneska na ni koukal a je to docela paráda, ale ty krčky zásobníků praskaj a nemá ješte moc vychytaný mouchy. Cena neni tak hrozná, prej kolem 7-9tisic.....čekal jsem přes desetK. náhradní zásobník asi 600kč.
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to je moc hezký......
To Migus:... jsou to Tipáče vestavěný do original kverů.... si myslim....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Tomáš



Založen: 10. 08. 2006
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt leden 04, 2007 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.tiberiusarms.com/
ceny za pušku od 300 dolarů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to pěkná věcicka, pokud ti nebude vadit zásobník na 8 kulí a trochu zvíšené náklady na střelbu.Bombička ti vydrží na 2-3 zásobníky. Navíc občas bývá trochu problém s přebíjením. Zásobník je pod tlakem (bombička je přímo v zásobníku, ne ve zbrani) a tak ne vždy jde dobře vytáhnout. Občas je zapotřebí trochu síly.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
twin



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 5:39 pm    Předmět: K5 Odpovědět s citátem

par fotek
http://www.paintballgame.cz/coppermine/thumbnails.php?album=57
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 6:21 pm    Předmět: Re: K5 Odpovědět s citátem

twin napsal:
par fotek
http://www.paintballgame.cz/coppermine/thumbnails.php?album=57


Moc hezký.... Smile... kolik stojí takováhle sestava? (taška, 6*zasobník,montáž, kolimátor.... bral bych ji jen bez tlumiče(zřejmě ne moc funkční a onoho "granátometu", páč bych ji dal stejně na vzduch přes hadici )...
Zásobníky jsou identické s original zásobníky?... jde mi o to jestli budou pasovat do klasických US sumek.... Jak je to s hlavněmi, dodávané mají nějakou specialitku, nebo jaká je to značka?... dají se případně vyměnit např za AA..?... Dík za info...
Vážně o ni uvažuju a nejen já...Wink...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne pá leden 05, 2007 7:39 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Je to pěkná věcicka, pokud ti nebude vadit zásobník na 8 kulí a trochu zvíšené náklady na střelbu.Bombička ti vydrží na 2-3 zásobníky. Navíc občas bývá trochu problém s přebíjením. Zásobník je pod tlakem (bombička je přímo v zásobníku, ne ve zbrani) a tak ne vždy jde dobře vytáhnout. Občas je zapotřebí trochu síly.

Věřím, taky se mi líbí....Ale dát za kver 10-12000,-(dva zásobníky) je pro mě dost, když bych ho měl jen jako záložní (boj ve stisněných prostorech, není čas dobít a pod...)....
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z pistole Tiberius (bez kapotáže), velice efektivní střelba. Z pistolí co jsem vlastnil zatím asi nejlepší. Problém cena a vyšší provozní náklady, což bude bránit většímu rozšíření. Pokud přijedu na akci v dubnu do Milovic, tak ji tam mít určitě budu.
Jinak co se týká T68 s bombou umístněnou pod hlavní jako granátomet, dejte si velký pozor na zahřátí bomby (bomba na zbrani v létě v autě) aby vám to nevysklilo okno v autě. (Zvlastní zkušenosti). Naštěstí ač nejsem zastáncem pinu na láhvi, tak jsem ji naštěstí v tomto případě měl. Tak potom co mi to ten nástavec do kterého se bomba zašroubovává vytrhlo ze závitu (na to že je pod tlakem je opravdu velmi drobný) se sičící bomba stačila sama uzavřít. Pokud bych tam měl on/off, tak už jsem scháněl zadní okno do Tranzita. Ale jestli mě panět neklame, tak stejně on/off do toho nástavce nedostanete.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá leden 05, 2007 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Z pistole Tiberius (bez kapotáže), velice efektivní střelba. Z pistolí co jsem vlastnil zatím asi nejlepší. Problém cena a vyšší provozní náklady, což bude bránit většímu rozšíření. Pokud přijedu na akci v dubnu do Milovic, tak ji tam mít určitě budu.
Jinak co se týká T68 s bombou umístněnou pod hlavní jako granátomet, dejte si velký pozor na zahřátí bomby (bomba na zbrani v létě v autě) aby vám to nevysklilo okno v autě. (Zvlastní zkušenosti). Naštěstí ač nejsem zastáncem pinu na láhvi, tak jsem ji naštěstí v tomto případě měl. Tak potom co mi to ten nástavec do kterého se bomba zašroubovává vytrhlo ze závitu (na to že je pod tlakem je opravdu velmi drobný) se sičící bomba stačila sama uzavřít. Pokud bych tam měl on/off, tak už jsem scháněl zadní okno do Tranzita. Ale jestli mě panět neklame, tak stejně on/off do toho nástavce nedostanete.

.. bych se rád na Tiberia mrknul... k CO2...zážitek s přetlakovanou bombou... v 90km/h mi na místě spolujezdce vysyčela 16oz ... no měl jsem co dělat, abych zastavil,páč jsem během 5 sec neviděl ven, jaká byla v autě mrazivá mlha.... Mr. Green¨a to bylo venku kolem 35°C.... tomu říkam klimatizace...Very Happy
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
migus



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 107
Bydliště: Rychnov n/K

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Z pistole Tiberius (bez kapotáže), velice efektivní střelba. Z pistolí co jsem vlastnil zatím asi nejlepší. Problém cena a vyšší provozní náklady, což bude bránit většímu rozšíření. Pokud přijedu na akci v dubnu do Milovic, tak ji tam mít určitě budu.
Jinak co se týká T68 s bombou umístněnou pod hlavní jako granátomet, dejte si velký pozor na zahřátí bomby (bomba na zbrani v létě v autě) aby vám to nevysklilo okno v autě. (Zvlastní zkušenosti). Naštěstí ač nejsem zastáncem pinu na láhvi, tak jsem ji naštěstí v tomto případě měl. Tak potom co mi to ten nástavec do kterého se bomba zašroubovává vytrhlo ze závitu (na to že je pod tlakem je opravdu velmi drobný) se sičící bomba stačila sama uzavřít. Pokud bych tam měl on/off, tak už jsem scháněl zadní okno do Tranzita. Ale jestli mě panět neklame, tak stejně on/off do toho nástavce nedostanete.


a co pojistka ? ta to vydrzela ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: ne leden 07, 2007 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Byla to láhev, která měla pojistku zepředu, v pin ventilu a ne z boku. Tak, když ji máš na zbrani, tak vlastně nefunguje. Tak jsem zrušil bombu ve předu pod hlavní a umístnil ji místo pažby.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

migus napsal:


a co pojistka ? ta to vydrzela ?


no právě to vysyčelo pojistkou.... ale fofrem... Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
migus napsal:


a co pojistka ? ta to vydrzela ?


no právě to vysyčelo pojistkou.... ale fofrem... Laughing


No prave proto tam jsou ty pojistky, teoreticky by ti jako nejslabsi clanek mela rupnout prave ona. Holt by jsi mel v aute mensi CO2 komurku no Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate