Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Real dobíjení tj funkční zasobník vespod....
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 8:27 pm    Předmět: Real dobíjení tj funkční zasobník vespod.... Odpovědět s citátem

Tak jsem narazil na http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-gen5-c-21_143_340.html zajimavý kousek. Je to valstně ram jen v kalibru 0,68,nic realističtějšího neznám... a jde s trochou šikovnosti tenhle system rozjet i na A5ce z který si vzal přiklad a vypadá že ji kompletně okopírovali... jestli máte nekdo kámoše v USA, docela bych si koupil jen zásobníky a upravil si onu A5ku... :)...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 8:00 pm    Předmět: BT Elite Odpovědět s citátem

Myslim, že by to šlo v pohodě udělat i z tohohle kvéru http://www.paintballclub.cz/obr/bt1.jpg jen nevím jak je spolehlivý, páč jsem ho nikde moc neviděl... Prosím o nejaký kontakt na jakéhokoliv majitele této značky... udajně je to stejný jak Tippmann... ale jak je to s kvalitou a materiálama nevim...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: ne listopad 19, 2006 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím je celý systém v testování. Počkej si do jara, to půjde do prodeje v ČR. Konkrétně v www.paintballshop.cz.

Akorát nevím, jak si chceš vystačit při 18 kuličkách na jeden zásobník!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No probíral jsem to už s někým s PBshopu pres mail, ale udajně je to zatím docela nespolehlivý.... jinak normálně se hraje při omezené munici na 50 kuli což je vlastně při 3 zásobnících... x18=54 kuli což by odpovidalo... a podle me je to lepší jak malý tubičky :) ... a zmizí zásobák zvrchu.... :) ...kdybych věděl jak sem dat fotku, tak mam zobrazeni prototypu...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
No probíral jsem to už s někým s PBshopu pres mail, ale udajně je to zatím docela nespolehlivý.... jinak normálně se hraje při omezené munici na 50 kuli což je vlastně při 3 zásobnících... x18=54 kuli což by odpovidalo... a podle me je to lepší jak malý tubičky Smile ... a zmizí zásobák zvrchu.... Smile ...kdybych věděl jak sem dat fotku, tak mam zobrazeni prototypu...



Já to s nimi taky řešil, takže vím o čem je řeč. 50 nábojů je fajn, ale zkus tím při 195 lidech v Milovicích obsadit, nebo udržet barák! Smile Docela utopie. Já normálně hraju s více lidma, takže těch 50 je pro mě opravdu o ničem, zvlášť když bych musel ještě za hry 2x měnit! Je dobrý, že tam můžeš dát z boku norm., ale nevýhody podávání kul. pod úhlem všichni dobře známe. Ať už radši prodávají X-7. Crying or Very sad
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: po listopad 20, 2006 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem možnost zkusit si střelbu z tohoto značkovače v Paintballshopu a moje zkušenost s tímto typem zásobníku je dost rozpačitá. Bohužel hned při prvním zasunutí zásobníku do značkovače došlo k prasknutí toho mosazného výčnělku, což mělo za následek likvidaci zásobníku. Je to závada, která je velmi častá a vzhledem k ceně zásobníku jistě není vítána. Jinak je to velmi zajímavý způsob nabíjení a pro military hráče jistě velmi atraktivní a určitě bude mít budoucnost, ale určitě tomu chce nechat ještě nějaký čas a vychytání všech nedostatků.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ík
Pohanský Pes


Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
...kdybych věděl jak sem dat fotku, tak mam zobrazeni prototypu...


Nahraj foto sem:
http://img219.echo.cx/

Pak postni odkaz "URL" nebo použij "Img". Rád se na to podívám.

Arrow http://forum.military-paintball.cz/faq.php#24

citace:
Mohu přidávat obrázky ?
Obrázky se mohou zobrazovat ve vašich příspěvcích. Ačkoliv v současné době neexistuje žádná funkce k nahrání obrázků přímo na board. Z tohoto důvodu musíte uvést na takový obrázek odkaz, např. http://www.nekde-na-internetu.cz/muj-obrazek.gif. Nemůžete udělat odkazy na obrázky na vlastním PC (pokud to není veřejně přístupná stanice) nebo obrázky za prověřujícími mechanismy, např. schránky hotmail nebo yahoo, zaheslované odkazy, atd. K zobrazení obrázku použijte buď BBCode [img] tag nebo příslušné HTML (je-li povoleno).

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Paintball Březová napsal:
Měl jsem možnost zkusit si střelbu z tohoto značkovače v Paintballshopu a moje zkušenost s tímto typem zásobníku je dost rozpačitá. Bohužel hned při prvním zasunutí zásobníku do značkovače došlo k prasknutí toho mosazného výčnělku, což mělo za následek likvidaci zásobníku. Je to závada, která je velmi častá a vzhledem k ceně zásobníku jistě není vítána. Jinak je to velmi zajímavý způsob nabíjení a pro military hráče jistě velmi atraktivní a určitě bude mít budoucnost, ale určitě tomu chce nechat ještě nějaký čas a vychytání všech nedostatků.


tak to mě zajímá, jaký způsob podávání kuliček je tam zvolen ???? Na jakym principu to celé prostě funguje ???? a jaká je cena zásobníku ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út listopad 21, 2006 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve finále to bude vypadat takto:

http://rap4.com/paintball/os/tseries-markers-gen5-c-21_143_340.html
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Azrael



Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prouza napsal:
Já to s nimi taky řešil, takže vím o čem je řeč. 50 nábojů je fajn, ale zkus tím při 195 lidech v Milovicích obsadit, nebo udržet barák! Smile Docela utopie. Já normálně hraju s více lidma, takže těch 50 je pro mě opravdu o ničem, zvlášť když bych musel ještě za hry 2x měnit! Je dobrý, že tam můžeš dát z boku norm., ale nevýhody podávání kul. pod úhlem všichni dobře známe. Ať už radši prodávají X-7. Crying or Very sad


hrajeme "military paintball". Podle mého názoru běháme po lese a hrajeme si na vojaky. Pokud vezmu například sa-58 tak mám k dispozici 30 nábojů na jeden zásobník to je realita. Dvoustovkovej zásobník oproti tomu realita není. Takže argument "zkus s padesáti koulema udržet barák a ještě k tomu během hry dvakrát měnit" pokládám za nesmysl.
Pokud budeme všichni preferovat tento styl hry "mám 200koulí v zásobáku a 600 v tubáh na zádech zkuste přijít a já vás obarvim" můžeme si obléknout barevné dresy a vyrazit na speed ball turnaj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak, tohle se tu uz 100x vysvetlovalo, dokonce mnoho military paintballistu pouziva podvojenske limity z duvodu delky dostrelu zbrani a tudiz kratsiho bojoveho prostoru
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Azrael napsal:
Prouza napsal:
Já to s nimi taky řešil, takže vím o čem je řeč. 50 nábojů je fajn, ale zkus tím při 195 lidech v Milovicích obsadit, nebo udržet barák! Smile Docela utopie. Já normálně hraju s více lidma, takže těch 50 je pro mě opravdu o ničem, zvlášť když bych musel ještě za hry 2x měnit! Je dobrý, že tam můžeš dát z boku norm., ale nevýhody podávání kul. pod úhlem všichni dobře známe. Ať už radši prodávají X-7. Crying or Very sad


hrajeme "military paintball". Podle mého názoru běháme po lese a hrajeme si na vojaky. Pokud vezmu například sa-58 tak mám k dispozici 30 nábojů na jeden zásobník to je realita. Dvoustovkovej zásobník oproti tomu realita není. Takže argument "zkus s padesáti koulema udržet barák a ještě k tomu během hry dvakrát měnit" pokládám za nesmysl.
Pokud budeme všichni preferovat tento styl hry "mám 200koulí v zásobáku a 600 v tubáh na zádech zkuste přijít a já vás obarvim" můžeme si obléknout barevné dresy a vyrazit na speed ball turnaj


Chceš spojovat paintball s realitou? Tak jeď třeba do Milovic a až tě jednou trefí, tak se seber a padej spátky domů! To je taky realita, né?

To co jsi psal je vesměs pravda, ale nevím kdo tu mluvil o dohromady 800 nábojích? Já souhlasím s max 200 náboji na hru, nic se nemá přehánět. Sám jsem je ani kolikrát nevystřílel. Navíc v zásobníku po 50 kuličkách. Po 18 je to tak pro snipera, což nejsem!

Mimochodem, jistě těch 200 kulí není daleko od reálného počtu nábojů, když jdou jednotky nějaké armády osvobodit rukojmí např. do jiného státu. Nehledě na to, že i ve válce jsou zásobeni municí. Taky nedostanou 200 nábojů a jděte obsadit město! Nebo si můžou vzít náboje od padlích spolubojovníků. To je realita!!!

Snad jen Rusáci tenkrát běhali s jedním zásobníkem a kolikrát i bez pušky. Jestli tě vzrušuje tohle, tak si tak klidně hraj a běhej si po lese do haleluja...

Já beru Paintball pouze jako sport i přes to, že mám kevlarovou vestu, taktickou vestu, kalhoty, převlekový goretexový komplet, boty a to vše v jednom maskování. Kdybych si chtěl nechat zezelenat mozek a bral to až extrémě do detailu, tak se přihlásím do armády a pak do Iráku!

...a to opravdu nehodlám! Laughing
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hraju s 30 kulema v zásobníku a nestalo se mi, že by mi chyběla munice. A když tak ji musím doplnit jak v reálu máš taky zásobník na 30 ran!!!! A v Milovicích jsem vystřílel 130 ran za celý den a noc! Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Já hraju s 30 kulema v zásobníku a nestalo se mi, že by mi chyběla munice. A když tak ji musím doplnit jak v reálu máš taky zásobník na 30 ran!!!! A v Milovicích jsem vystřílel 130 ran za celý den a noc! Wink


Jde i o to co chceš hrát. Nikdo v "běžném reálu" neběhá JEN s 30 nábojema!

Když seš sniper tak si jich vem např. 10, když jsi hraješ na těžkej kulomet, tak si jich vem 1000 a každýmu to může bejt jedno! Ve státech už používají k hraní i granátomet a bazuky protože i ty do army patří stejně jako sniper, nebo těžkej kulas! ...a ten 200 nábojů na jeden zásobník má! (nehledě na to že má jistě i náhradní)
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale musíš nabíjet!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mihal napsal:
Ale musíš nabíjet!


Vyčetl jsi snad někde z mého textu, že řikám něco o nedobíjení? Nejdříve si to pečlivě pročti ať se nemusím zdržovat takovýma kravinama! U těžkého po 200, u snipera po 8 a u kalacha např. po 30 nábojích. Tak prostě někdo hraje ťěžkej a někdo si do Tap CAP pro A-5 nasipe jen 8 kulí a je to! Ještě nějakej problém?
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prouza napsal:
Vyčetl jsi snad někde z mého textu, že řikám něco o nedobíjení? Nejdříve si to pečlivě pročti ať se nemusím zdržovat takovýma kravinama! U těžkého po 200, u snipera po 8 a u kalacha např. po 30 nábojích. Tak prostě někdo hraje ťěžkej a někdo si do Tap CAP pro A-5 nasipe jen 8 kulí a je to! Ještě nějakej problém?


Myslím, že tu nikdo nevidí žádný problém a určitě na tebe nikdo nekydá hnuj nebo cokoliv jiného. To jak si hraješ je tvoje věc, i to jak celou tu záležitost (paintball) chápeš. Stejně tak si možná ty odpusť svoje poněkud zbytečné výroky o zelenání mozků. Chceš to hrát po svém a takhle tě to baví, jiné to baví jinak, tohle je forum diskusní, takže zde každý ty své představy prezentuje, nikomu nic nevnucuje. Když si hraješ velké hry, kde máš 200 kulí na hru a baví tě to, tak to dělej, nerozčiluj se ale na lidi, kteří na tu hru budou mít jen třeba 50 a nebo budou organizovat velkou hru na jeden život a několik dní.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Prouza napsal:
Vyčetl jsi snad někde z mého textu, že řikám něco o nedobíjení? Nejdříve si to pečlivě pročti ať se nemusím zdržovat takovýma kravinama! U těžkého po 200, u snipera po 8 a u kalacha např. po 30 nábojích. Tak prostě někdo hraje ťěžkej a někdo si do Tap CAP pro A-5 nasipe jen 8 kulí a je to! Ještě nějakej problém?


Myslím, že tu nikdo nevidí žádný problém a určitě na tebe nikdo nekydá hnuj nebo cokoliv jiného. To jak si hraješ je tvoje věc, i to jak celou tu záležitost (paintball) chápeš. Stejně tak si možná ty odpusť svoje poněkud zbytečné výroky o zelenání mozků. Chceš to hrát po svém a takhle tě to baví, jiné to baví jinak, tohle je forum diskusní, takže zde každý ty své představy prezentuje, nikomu nic nevnucuje. Když si hraješ velké hry, kde máš 200 kulí na hru a baví tě to, tak to dělej, nerozčiluj se ale na lidi, kteří na tu hru budou mít jen třeba 50 a nebo budou organizovat velkou hru na jeden život a několik dní.


Milý Jaroslave,

nevím zda jsi četl celou diskuzi, ale zřejmně ne, protože by jsi mi tohle nepsal.
Jediné co tu obhajuji, je to, že jak každý hraje je jeho věc.
To celé je jen reakce na Azraela a jeho výrok o tom, že 200 zásobník není v army realita a že to "pokládám za nesmysl"
Tento názor jsi ty naopak podpořil. Takže se mi teď nesnaž kázat.

Toť vše...
_________________
KERBEROS


Naposledy upravil Prouza dne st listopad 22, 2006 3:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz to prosim nerezte, nekonecna debata. Kdo chce hrat s 200 kuli at hraje, kdo che hrat s 50 at si taky hraje, sme ve svobodne zemi. Ja preferuju hrani s 50 kulema na hru. Ten kdo hraje s 200. mi nevadi. At si kazdy hraje jak chce.
Návrat nahoru
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marf napsal:
Uz to prosim nerezte, nekonecna debata. Kdo chce hrat s 200 kuli at hraje, kdo che hrat s 50 at si taky hraje, sme ve svobodne zemi. Ja preferuju hrani s 50 kulema na hru. Ten kdo hraje s 200. mi nevadi. At si kazdy hraje jak chce.


Amen...
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj četl jsem to, a ten človíček zcela konkrétně napsal toto:
"Takže argument "zkus s padesáti koulema udržet barák a ještě k tomu během hry dvakrát měnit" pokládám za nesmysl. "
tak mu prosím neměň smysl výroku, on nazval nesmyslem tvůj argument Laughing Laughing
Moje "kázání" směřovalo jen proti tónu tvých příspěvků (jak jen příspěvky mohou mít tón Laughing Laughing ), který si třeba ani nezamýšlel, ale na mně začali dělat dojem zbytečně vyhrocené konfrontace.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě stále příjde více reálné mít méně nábojů a přebijet než sypat celou 200 z bandasky. Musíš si stále hlídat stav zásobníku a pak je vše mnohem těžší. Jsou tady kluci co hrajou s 10 ranama v zásobníku tzn. 10 ran, přebít a nestřílíš a pokud se takhle vyšťavíš při protiútoku tak jsi lidově řečeno v p..... protože než si nabiješ tak ji máš a v tom je ta realita. Wink Jinak pokud si myslíš, že se tady zábýváš kravinama, tak vez, že právě o v tom (probírat kraviny) tkví podstata diskuze Wink A nevím jestli jem to pochopil správně, ale měl jsem pocit arogance z tvého příspěvku. Confused
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Než jsem se dostal k odeslání příspěvku, tak se to tady celkem vyřešilo, takže jak se říká s křížkem po funuse. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Neboj četl jsem to, a ten človíček zcela konkrétně napsal toto:
"Takže argument "zkus s padesáti koulema udržet barák a ještě k tomu během hry dvakrát měnit" pokládám za nesmysl. "
tak mu prosím neměň smysl výroku, on nazval nesmyslem tvůj argument Laughing Laughing
Moje "kázání" směřovalo jen proti tónu tvých příspěvků (jak jen příspěvky mohou mít tón Laughing Laughing ), který si třeba ani nezamýšlel, ale na mně začali dělat dojem zbytečně vyhrocené konfrontace.


Vezmeme to celé znova:


Azrael říká: hrajeme "military paintball". Podle mého názoru běháme po lese a hrajeme si na vojaky.

Prouza říká: Souhlas

Azrael říká: Pokud vezmu například sa-58 tak mám k dispozici 30 nábojů na jeden zásobník to je realita.

Prouza říká: Souhlas

Azrael říká: Dvoustovkovej zásobník oproti tomu realita není.

Prouza říká: bullshit...
(těžkej sapr není realita?)

Takže argument "zkus s padesáti koulema udržet barák a ještě k tomu během hry dvakrát měnit" pokládám za nesmysl.

Prouza říká: double bullshit...
(Opravdu to není lehké. To je realita, nebo, že by tento argument byl nesmysl? Laughing)

Azrael říká: Pokud budeme všichni preferovat tento styl hry "mám 200koulí v zásobáku a 600 v tubáh na zádech zkuste přijít a já vás obarvim" můžeme si obléknout barevné dresy a vyrazit na speed ball turnaj

Prouza říká: bullshit...
(ani jsme se o tolika nábojích nebavily)

To ani nemluvím o tom, že já 200 kulí nepoužívám!!! Na single akce si jich beru 50!!! Jen na Milovice to na obranu budovy při tolika lidech nějak nestačilo...

Jasně někde někomu mohlo, ale fakt že modří nakonec z nedostatku munice dobyly zpátky budovu č. 3 (nevím jistě číslo) svědčí o všem.

Teď je to snad dostatečně srozumitelné.


Máš prvdu s tím, že jsem se nemusel nechat unést.
Omlouvám se.
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

každej máte prostě svoje argumenty, já osobně si myslím, že je vhodné (a nebudu se tu bavit teď o realitě) mít na malé akce 20 proti 20 na jeden život kolem 60 naboju a na velke akce treba na cely den tak kolem 150 - 200 s tím, že můžeš obírat své spolubojovníky.
Teď k reálu, o tom se tu donekonečna přem už hodně dlouho... ČA má tuším 4 zásobníky, tedy 4x 30 coz je 120 pro bezneho pesaka, kolik nese pomocnik kulometcika nemam tuchy. S tim si musi vystacit treba 2 az 3 dny, nez se k nemu dostanou zasoby, nebo taky jen par minut, kdyz bude blizko zasobovacich tras. Ze zahranicnich zdroju vim o tom, ze vojaci SAS berou na diverzni akce v tylu nepritele (bez moznosti zasobovani ze vzduchu) kolem 200 naboju (maji jich tedy 600, ale zbytek jsou naboje pro kulometcika pac pouzivaj lehke kulomety s jednoclenou osadkou, ne jako u nas s vyceclenyma), ale jsou to zpravy nezarucene.
Ja jsem k tomu vzdy navic argumentoval, ze paint je vzdy spise nacvik, tedy lepsi je mit ztuzene podminky nez v realu. Taky je dobre vedet, ze realny konflikt zacina jiz nekde od vzdalenosti 200m (spis 150), na rozdil od paintballovyho ktery zacina na 50m, tedy potrebujes primerene mene munice, protoze ji nevyplytvas pri tom priblizeni Laughing
ale zas a znova je to jen pohled jednoho človeka....
jinak je dobře, že jsi zvolil normální a věcný tón....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem proti žádné variantě co píšeš. I stebou souhlasím, jen šlo o to uvést Azraela do obrazu.

Je fakt, že kdybych to takle dopodrobna rozepsal rovnou, tak to tu nemuselo brzdit 16 odpovědí. Jen mě děsí, že to budu muset rozepisovat pokaždé!

A to se nazačátku řešily jen zásobníky. Nedá se ty komentáře smazat?
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super, že jste se konečně domluvili. Docela zábava tady číst jak se hádáte. Laughing Laughing .
To jsem ale škodolibej Embarassed Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Smazat se to samozřejmě dá Smile. Ale necháme to zde vystavené, protože i to patří k diskuzi zásobníků s omezenou municí a to je a bude věčné téma PB.

Jen se vyvarujte zbytečných osočování a případných úrážení .. všichni jsme jen lidi a všichni jsme vyznavači PB .. military PB samozřejmě .. i když každý preferuje něco jiného a nemusí se zaručeně slučovat s názory jiného.

Ale jsme tu v diskuzním fóru, tak diskutujme ......
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Azrael



Založen: 30. 05. 2006
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prouza napsal:
Nejsem proti žádné variantě co píšeš. I stebou souhlasím, jen šlo o to uvést Azraela do obrazu.

Je fakt, že kdybych to takle dopodrobna rozepsal rovnou, tak to tu nemuselo brzdit 16 odpovědí. Jen mě děsí, že to budu muset rozepisovat pokaždé!

A to se nazačátku řešily jen zásobníky. Nedá se ty komentáře smazat?



Co se týče toho, že jsi mě jen chtěl uvést do "obrazu".. tak se neubráním reakci... co je to prosím Tě "těžký sapr"? Ve vojenství se pohybuji už dost dlouho a proto vím, že existují následující zbraně: pistole, puška, somopal, útočná puška, lehký kulomet, těžký kulomet. Nepřu se s Tebou o tom, kolik u sebe mít, nebo nemít nábojů.. jak vyplynulo z diskuse - je to věc jednotlivce. Ale jediná zbraň, která má zázobník na 200 nábojů je kulomet a to v pásu (předpokládám, že tím si myslel ten sapr). Máš-li v ruce kulomet a náboje v pásu, nemůžeš běhat jako srnka, ani střílet z ruky a v pohybu už vůbec ne!! (kdo tvrdí opak příliš často sleduje ramba) . Navíc kulomeťák je jeden v četě. To znamená, že nemůžeme říct, že jsme všichni kulomečíci.
Čili běžný bojovník zásobník na 200 nábojů nikdy nemá, z čehož vyplívá, že zásobník na 200 nábojů prostě není realita (pokud ho tedy nemá jeden člověk ze skupiny, který střílí prakticky pouze z lehu).

Dále... napsal jsi, že jestli chci porovnávat paintball s realitou tak ať jedu na milovice a po jednom zásahu jedu domů.... promiň ale to je hovadina. Samozřejmě chci paintball porovnávat s realitou a buď si jist, že to chce 90% lidí, kteří na tyto akce jezdí. Kdybych ho nechtěl porovnávat s realitou, hrál bych speed. Omezená munice a přebíjení je jen způsob jak se realitě přiblížit.

Nechci se s Tebou vůbec hádat, jen jsem reagoval na to, že jsi napsal, že mít několik zásobníků po 18-ti nábojích je na hovno...... napsal jsem že si to nemyslím. Popravdě řečeno jsem nečekal takhle bouřlivé odpovědi.

čus Vláďa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st listopad 22, 2006 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Azrael napsal:
Prouza napsal:
Nejsem proti žádné variantě co píšeš. I stebou souhlasím, jen šlo o to uvést Azraela do obrazu.

Je fakt, že kdybych to takle dopodrobna rozepsal rovnou, tak to tu nemuselo brzdit 16 odpovědí. Jen mě děsí, že to budu muset rozepisovat pokaždé!

A to se nazačátku řešily jen zásobníky. Nedá se ty komentáře smazat?



Co se týče toho, že jsi mě jen chtěl uvést do "obrazu".. tak se neubráním reakci... co je to prosím Tě "těžký sapr"? Ve vojenství se pohybuji už dost dlouho a proto vím, že existují následující zbraně: pistole, puška, somopal, útočná puška, lehký kulomet, těžký kulomet. Nepřu se s Tebou o tom, kolik u sebe mít, nebo nemít nábojů.. jak vyplynulo z diskuse - je to věc jednotlivce. Ale jediná zbraň, která má zázobník na 200 nábojů je kulomet a to v pásu (předpokládám, že tím si myslel ten sapr). Máš-li v ruce kulomet a náboje v pásu, nemůžeš běhat jako srnka, ani střílet z ruky a v pohybu už vůbec ne!! (kdo tvrdí opak příliš často sleduje ramba) . Navíc kulomeťák je jeden v četě. To znamená, že nemůžeme říct, že jsme všichni kulomečíci.
Čili běžný bojovník zásobník na 200 nábojů nikdy nemá, z čehož vyplívá, že zásobník na 200 nábojů prostě není realita (pokud ho tedy nemá jeden člověk ze skupiny, který střílí prakticky pouze z lehu).

Dále... napsal jsi, že jestli chci porovnávat paintball s realitou tak ať jedu na milovice a po jednom zásahu jedu domů.... promiň ale to je hovadina. Samozřejmě chci paintball porovnávat s realitou a buď si jist, že to chce 90% lidí, kteří na tyto akce jezdí. Kdybych ho nechtěl porovnávat s realitou, hrál bych speed. Omezená munice a přebíjení je jen způsob jak se realitě přiblížit.

Nechci se s Tebou vůbec hádat, jen jsem reagoval na to, že jsi napsal, že mít několik zásobníků po 18-ti nábojích je na hovno...... napsal jsem že si to nemyslím. Popravdě řečeno jsem nečekal takhle bouřlivé odpovědi.

čus Vláďa



První odstavec mě opravdu pobavil a potvrdil, že o vojenství se určitě zajímáš. Smile
Jsem nesmírně rád, že mi někdo tak fundovaný objasnil správné názvosloví v tomto oboru.
Bohužel mám jiné životní priority než je vojenství, ale i přesto patřím do těch 90% co píšeš!
Jo a filmy typu „Rambo“ má trochu jinou cílovou skupinu než jsem já. (takže určitě opak netvrdím)

Odstavec druhý už skoro přes slzy v očích nedočítám.
O tom co, jak, kdo myslel se už radši ani vyjadřovat nebudu, protože nechci zahltit tuto diskusi o dalších 16 odpovědí,
které nebudou nic říkat o této zbrani a novému typu zásobníků.

Je vidět, že někdy ani dopodrobna rozepsaná věc, nedokáže popsat podstatu věci.
Takže zbytek už vážně "No comment"!

Tak pááá a pokud jsem snad mými slovy někoho urazil, tak se velice omlouvám.

Paintballu a vojenství zdar
Pepa
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate