Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tippmann X-7
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Lepší Než A-5?
ano
52%
 52%  [ 23 ]
ne
47%
 47%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 44

Autor Zpráva
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 2:06 pm    Předmět: Tippmann X-7 Odpovědět s citátem

Tato zbraň si jistě zaslouží vlastní fórum i když není prozatím v prodeji.

http://www.tippmann.com/product_guide/markerDetails.aspx?categoryid=12



Vytvořte si vlastní X-7


http://www.tippmann.com/product_guide/x7.aspx



Nebo koukněte na hotové:

http://www.tippmann.com/pdfs/products/X7/x7_manual.pdf



Jedna z mnoha Diskuzí, ale asi nej:

http://forum.specialopspaintball.com/index.php?showtopic=85060


Naposledy upravil Prouza dne út listopad 14, 2006 10:58 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 4:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Těžko hlasovat o něčem, co ještě nikdo neměl možnost vyzkoušet. Maximálně tak hodnotit design a možnost dokupovat příslušenství přímo od Tippmanna. Uvidíme jaká bude praxe ..
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Charlie:

Já vím že je to předčasné, ale budu vyzvídat tady:

http://www.tippmann.com/forum/wwf77a/default.asp

Prý je možné nějaké doplňky/díly použít z A-5. No musím ještě vyzvídat!

A už teď vím že do ní půjdu.

Hlasování je samozřejmě jen pro ty co mají se zbraní zkušenost. Dal jsem to tu rovnou a nečekal jsem, že hned někdo bude hlasovat!


Naposledy upravil Prouza dne po listopad 13, 2006 11:39 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

S tou pazbou vypada fakt dobre, hend bych ho bral!!!!!!!! Misto moji A5
Návrat nahoru
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 6:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě je to A-5 s jinou tuningovou kapotáží Very Happy . A jen dobře ať už to začnou prodávat, alespoň bude A-5 levnější. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatím jsem ve fóru na specialops vyčetl, že hlavně na A-5 bude možno použít, ale opěrky nepůjdou. Jestli má stejný vnitřek se dozvíme zřejmě až při fizické rozborce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem na ní take zvědavej, co se týče výroby, ale pokud je to stejný mechanizmus, tak mi to přijde jen jako převlečená A5. Nic moc navíc, jen prostě něco nového, designově jinýho a jen vzhedové upgrady. Proto hlasuju pro starou dobrou A5 Very Happy ale nepotěšilo by mě, kdyby teď zrovna ceny klesli, mám svou zbraň teprve měsíc Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 3:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Jsem na ní take zvědavej, co se týče výroby, ale pokud je to stejný mechanizmus, tak mi to přijde jen jako převlečená A5. Nic moc navíc, jen prostě něco nového, designově jinýho a jen vzhedové upgrady. Proto hlasuju pro starou dobrou A5 Very Happy ale nepotěšilo by mě, kdyby teď zrovna ceny klesli, mám svou zbraň teprve měsíc Very Happy Very Happy

No tak to tě nepotěším. Už teď se prodává základ A-5 za $219 (necelých 5000 kč) + Tippmann dává prodejcům slevu $20 na kus a to do 15.1.2007. Pak A-5 půjde určitě ještě dolů a to právě díky X-7. U nás půjde dolů určitě někdy na jaře, protože na trh pustí minimálně tři výrobci upgardy military zbraní. (včetně X-7)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Alespoň pak mohu říci že jsem ze staré školy a koupil jsem si a5, ještě když stála 8tis Very Happy. Tak jestli přijdou nové upgrady s novou x7, tak pak klesnou i upgrady na A5 ne? To by taky nebyla zas tak špatná zpráva Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
I must agree with 1-i. Its's nothing great. Whoa they are now using a new metal, but the same methods of making the body. Its an A5 with a few new things, and a somewhat new look.
Not impressed.


No a podle toho nazoru byla A5 porad dobra investice Smile . Samozrejme pokud nestrilis jen kvuli vzhledu. Az nekde sezenete manual s rozlozenim vnitrku X7 budem vedet vic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá prosinec 29, 2006 11:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
No a podle toho nazoru byla A5 porad dobra investice Smile . Samozrejme pokud nestrilis jen kvuli vzhledu. Az nekde sezenete manual s rozlozenim vnitrku X7 budem vedet vic.



Na Tippmann.com uz to je (teda pokud myslis tohle): http://www.tippmann.com/product_guide/markerDetails.aspx?categoryid=12

a klikni na Product Manual v PDF
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tady jsou první foto a postřehy.

http://www.tippmann.com/forum/wwf77a/forum_posts.asp?TID=162785&PN=1&TPN=1

... a první evropská cena zhruba 9452 Kč v zákldu:

http://www.actionjeupaintball.com/ajp/product_info.php?cPath=46_50&products_id=403
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
saurik



Založen: 22. 08. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po leden 08, 2007 11:36 pm    Předmět: Tippmann X7 Basic Odpovědět s citátem

Zdravim vsechny, vidim, ze tady tuhle zbran zatim nemate nikdo ozkousenou a jen spekulujete. Do naseho obchodu se blizi kazdym dnem prvni objednavka techto zbrani:
http://www.paintball-shop.cz/zbrane/semiautomat/x7-basic/

Nechci nic slibovat, jelikoz prace v obchode je hodne casove narocna, ale pokusim to hned jak nam dorazi to testnout a napsat Vam sem trochu vice o porovnani predevsim s Tippmann A5. Doufam, ze se k nejake vubec dostanu, jelikoz predobjednavky se nam hromadi jiz, nyni a to nam tyto zbrane pridou na sklad az za nekolik dni.

Paintballu zdar! Mejte se tu zatim pekne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Charlie
ADMIN


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 324
Bydliště: Chrudim

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím. Tak už se nám tahle "krasavice" objevuje v našich shopech .. viz. předchozí a tento příspěvek.

http://www.paintballshop.cz/zbozi/6771-x7-basic
_________________
C H A R L I E
Military-Paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak sem si prohlížel oba manualy a ty zbaraně mě připadají totožné.
http://www.tippmann.com/pdfs/products/X7/x7_manual.pdf
http://www.tippmann.com/pdfs/products/A5/a5manual.pdf
Posuďte sami. Na X7 jsem čekal ,ale když vidím ty ceny tak si pořídím A5 a budu spokojený.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

X7 je víceméně vzhledově upravená A5 a za ty prachy to není zase tak špatný. Pokud předpokládám, že bych na A5 kupoval předpažbí a zásobník. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
fremen



Založen: 17. 08. 2006
Příspěvky: 243
Bydliště: Reichenau an der Knieschna

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rozdíl mezi A5 a X7 jsou tuším tak 2 litry a je to jen tuning vzhledu,za ty prachy celkem slušně překopeš střeva a to si myslím je jediný co má význam....jestli chci mít kvér jak Rambo tak se dám k armádě a budu mít kvér jak Rambo a taky nebudu řešit jestli někdo přizná zásah nebo nee....samozřejmě je to můj názor,tak nic ve zlím.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jarda



Založen: 29. 07. 2006
Příspěvky: 66
Bydliště: Holubov/Č.Krumlov

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se z toho udělat fakt dokonalá kopie MP-5 SD.Fakt dobrý.Jenomže ta už by vyšla tak na 15ku....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 9:31 pm    Předmět: Mam ji :) Odpovědět s citátem

Cau vsichni, dneska jsem si ji prines z PaintballShopu jako prvni, ma cislo 918 Smile
Byl jsem si ji vyzkouset jen tak z legrace do lomu a vystrilel jsem cca 300 kuli Inkd' s originalni 8.5" hlavni a pohonem CO2. Zatim jsem nemel k dispozici radar takze nevim jaka byla ustovka. Prvni dojem: na cca 10-15m jsem dostal po serizeni miridel (originalnich) 10 kuli za sebou do rozptylu cca 20cm prumer (jsem strelec zacatecnik). Zhruba po tech 300 ranach mi prestal podavat cyclone (plyn neunikal, znackovac daval rany ale cyclone se netocil, jen kdyz jsem manualne poslal kouli do hlavne pistkem). Bylo kolem 17 vecer a venku bylo cca 5-7 C`. Cyclone se uz ani po pauze nerozjel. Jel jsem domu a mrknul na net a vypada to ze jsem zjistil pricinu. Zkusenejsi budou uz zrejme vedet z A5, mel jsem ohyb na hadicce zasobujici cyclone plynem. Presmeroval jsem srouby tak aby byla hadicka rovne, ale uz je vecer a nevyzkousim to jestli pojede. Zitra jedu nekam strilet s klukama z Two Towers takze uvidime. Udelam nejake fotky a napisu jak to dopadlo. Tak dobrou Smile Pvt. Pyle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BR4DeK



Založen: 07. 08. 2006
Příspěvky: 431

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar, nebylo to náhodou jenom tim, že ti docházel vzduch? To cyclone dělá, tak na posledních 10 kulí musíš nabít manuálně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: so leden 13, 2007 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BR4DeK napsal:
Zdar, nebylo to náhodou jenom tim, že ti docházel vzduch? To cyclone dělá, tak na posledních 10 kulí musíš nabít manuálně..


Nevim, mozna bylo, ale kdyz jsem prosel fora na Tippmann.com, nasel jsem muj problem popsany naprosto presne a fungovalo presne to co psali - hadicka mezi zbrani a pistkem musi byt rovna. A kdyz jsem ji srovnal, slo to. Dneska jsem za Plzni s klukama strilel a pohoda. akorat si musim zvyknout na 50 kuli v TAC CAP misto 200 ve strevu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
noxico



Založen: 03. 10. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 12:28 am    Předmět: X7 vs A5 Odpovědět s citátem

Tak jsem X7 viděl na poslední akci co jsme byli a vypadá opravdu dobře.Asi bych tam updatnul hlaveň,ale jinak je to pěkná potvora.Řekl bych 1x tak vysoká jako A5, pěknej design atd. Hlasoval jsem samozžejmě pro A5, protože to by mi můj Tipík nikdy neodpustil Cool
Carlos
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: čt leden 18, 2007 11:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muj syn po ni hodne touzi (ma neco nasetrino Very Happy ) a ja mam nejakou slabost tak rozbijem asi prasatko neco pridame, ukecame mamku a snad jestli bude dobry vizo tak by se mohlo postestit Laughing Uvidime???
MARTY a PÍTR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak podle zpráv jednoho obchodu v USA budou mít k prodeji RT a různé upgrady jako M16 atd. už koncem ledna, ale E-grip až někdy v polovině března!
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty napsal:
Muj syn po ni hodne touzi (ma neco nasetrino Very Happy ) a ja mam nejakou slabost tak rozbijem asi prasatko neco pridame, ukecame mamku a snad jestli bude dobry vizo tak by se mohlo postestit Laughing Uvidime???
MARTY a PÍTR


Jj, takovyhle hracky bejvaj silna motivace Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marty



Založen: 13. 01. 2007
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 10:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Se snad na ni tesim vic nez on Very Happy !!! Doufam ze nic nezvora a budou dobry znamky Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Prouza



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 62

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapy, kdo už máte X7, zjistěte jestli jde použít pružina z A5. Jde mi jen o to jestli pak do ní půjdou použít tuning pružiny. Dík
_________________
KERBEROS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paintball Březová



Založen: 20. 11. 2006
Příspěvky: 48
Bydliště: Březová u Sokolova

PříspěvekZaslal: pá leden 19, 2007 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

velikost pružin je stejná, tak bez problémů.
Po lehkém ohledání, jsem zjistil, že by neměl být ani problém s pažbami na A5. Chce to jem místo zajišťovacího kolíčku, který zajišťujě jak spoušť tak zadní kryt použít slabší šrob, nebo něco podobného. Horní rozteč je stejná, jen dole to trochu ujíždí. Ale to by neměl být zásadní problém. Chce to jen vyzkoušet. Přeci jen na A5 je lepší výběr pažeb.
_________________
www.paintballbrezova.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
henie



Založen: 12. 03. 2007
Příspěvky: 51
Bydliště: Vsude mozne

PříspěvekZaslal: st březen 14, 2007 12:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ops, sorry za zalozeni stejnyho tematu ... sem si nevsimnul
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pugi



Založen: 29. 08. 2006
Příspěvky: 67
Bydliště: Humpolec - Hřbitov

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Uááá,že sem nepočkal,už je o 500 levnější než před měsícem.Mi serou.Díly ne a ne vydat, ale cenu dávaj furt dolů.Ale je to dobře,pač se s tím moc hezky střílí. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate