Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 8:23 pm    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Prvně rovnou říkám, že vím, že následující příspěvěk do tohoto chlívku obsahově vůbec nepatří. Nicméně beru tohle téma jako "ring volný" pro nás chudáky airsofťáky, co jsme ještě nenašli "víru pravou" Smile

Chtěl bych poprosit o reference na nějaké hřiště (ne hala) poblíž Prahy, kde by bylo možné za rozumný peníz půjčit zbraně, masky, koupit kulivo atd. pro cca 6-8 lidí. Pokud možno bez nafukovacích překážek atd, něco víceméně "přírodního"...

Díky moc
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: ne červen 27, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mrkni na twotowersTECKAcz
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hostivice - www.hrabarev.cz
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já co jsem měl možnost si s klukama zahrát tak ani jedna arena by nebyla úplně to pravé o co mají zájem, spíš už by jim vyhovovala Area52 v Milovicích nebo Vladanův Benešev.
Doufám, že mě za to Bubák nezabije Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Seš studenej jako včerejší večeře kámo Very Happy
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych taky doporučil Benešov, myslím, že je to přesně to, co hledá, ale jinak TT arena je taky moooc pěkná, tiše závidím Very Happy
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a chcete si zahrat len medzi sebou alebo sa zucastnit napriklad nejakeho biggame? (na hrabarev.cz je pravidelne robeny biggame cca kazdy weekend, kde je neobmedzena ucast a daju sa pozicat kvery mimo ineho)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sarvan



Založen: 30. 12. 2006
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky moc, odkazy jsem si prošel a uvidíme kam bude parta chtít - mimochodem já budu patrně jediný kluk v šestičlenný skupině Smile
_________________
Jsem hráč AS, ale otevřený všem myšlenkám Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: po červen 28, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

v takom pripade by som rad vedel kam pojdete hrat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan napsal:
Díky moc, odkazy jsem si prošel a uvidíme kam bude parta chtít - mimochodem já budu patrně jediný kluk v šestičlenný skupině Smile


Tak to musíte jet k nám do Area52, jak jsem ti posílal odkaz do PM... Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út červen 29, 2010 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sarvan napsal:
Díky moc, odkazy jsem si prošel a uvidíme kam bude parta chtít - mimochodem já budu patrně jediný kluk v šestičlenný skupině Smile

Jejejej to bude bolet Laughing to jsem zase něco prošvihl Laughing za to mě asi kamarádi ukamenujou že jsem se pokusil odehnat takhle žádané hráče z toho našeho plácku Laughing
Koukejte přijet k nám nebo jsem chodící mrtvola a máte mě na svědomí Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antik



Založen: 29. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 1:12 am    Předmět: nestranný pohled Odpovědět s citátem

Nejsem ani antiperličkář ani pastelkář a pročetl jsem zde na toto téma celou diskusi a zrovna tak u konkurence.
Proč ? Hledám co by pro mne mohlo být zajímavé.
Prolezl jem shopy se zbraněmi a doplňky.
Prolezl jsem videa na tyto témata i odkazy zde z diskuse.
Jako parta co se vstřícnosti a diskuse týká jste vyhráli.
Nejste takový detailisti na výstroj a že někdo nemá předepsaný sumky k dané výstroji nevadí což by mi i vyhovovalo.
Ovšem kladení důrazu na ty zbraně to je hrozný.
Mě by zrovna víc vyhovovalo kdyby se hrálo na ty antiperle.
Ne proto že bych se bál chytit ránu barvičkou a že jsem viděl videa co to dělá za modřiny ale i fotky těch zasekaných aniperlí od něakých neuvažujících airsofťáků kterým je jedno že zbraň co z toho tuningem udělaj je už ne jen proti zákonům ale proti kamarádům co občas tu ránu prostě dostanou v akcích a zranit kamaráda jen proto abych měl pocit že mám zbraň a ne plivátko je trapný a psát o něakých kuličkových ocelových ložiskách co se daj užít jako munice už vůbec.
To si fakt můžou koupit flobertku která je taky jen na občanku a střílet po sobě flobertkama když už si nosej i ty lékárničky.
Přesto se zbraní typu antiperle nemusíte vypadnout z role a hrát military s kolegy v práci nonstop a hřiště je tam kde zrovna jste.
Těch pár kuliček i v kanceláři uklízečka bezproblémů vyluxuje Smile
Mužete po sobě střílet v paneláku kde bydlíte pokud vám to nepřijde trapný stejně jako na cvičáku což si s pastelkama asi kromě puberty nikdo nedovolí.
PS: Jinak sám bych nespíš šel asi do party která to bere ještě trošku jinak a to hrát si na agenty nebo mafii.
Kde je jedno jestli máš na sobě maskáče, kvádro nebo ty tak často zmiňovaný tepláky.
Klidně po sobě pražit od pondělí do pátku airsoftem a od pátku do neděle v maskáčích paintbyllem když se to domluví.
Ale fakt ty starosti s co2 nebo vzduchem to je zbytečný pokud fakt může fungovat u airsoftu čestný jednání a přiznání zásahu.
A konečně ... jako kluk školou povinný jsme po sobě házeli šiškama a byli to taky války co nás bavili a bylo nám fuk že jsme zasažený desetkrát a válčí se dál Smile
On něaký zásah vojáka do ešusu na plný polní nebo batohu co vyčuhuje nad horizont taky vojáka nezneschopní a prostřelená ruka taky neni nic smrtelnýho co by mělo hned vyřadit z boje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to je proboha za blábol? Střílet tam, kde zrovna jsme? V kanclu? V obydlené zástavbě? Nejen že tím porušíš zákon, ale co je horší, můžeš někoho zranit. Mohu ti narovinu říci, že pokud bych takového psychopata viděl, tak se nerozpakuji a nahlásím to, ať už vedení firmy nebo pčr. Nehodlám aby mě, rodině, kolegům, sousedům nebo kolemjdoucím, kteří ani netuší, co se děje, někdo vystřelil oko. Možná jsi to psal jen obrazně, že je AS zbraň kompaktnější, ale pro to jsi si mohl najít jiné argumenty.

S CO2 nebo vzduchem starosti nepociťuji, hasiči a potápěči jsou dnes na každém rohu. Prokazatelnost zásahů je na daleko lepší úrovni, ale magoři kazící hru se najdou všude a věř, že vykropit někoho pb kulema není zrovna nějaký med.

PS: Asi nejsem jeden z těch vstřícnějších Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antik



Založen: 29. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No náhodou jsem to myslel smrtelně vážně.
Zákony čr ignoruju a řídim se svým rozumem.
Ty airsofty střílející umělohmotné kuličky rychlostí 110 m/s nepovažuju za zbraně s něakou nebezpečností pokud tam necpeš extra pružiny a neděláš z toho ůčinností malorážku.
Ale to už si fakt rovnou můžeš vyřídit zbroják a ozbrojovat se skutečnou zbraní.
Tyhle se vyrábějí na blbnutí s mizivou šancí ublížit někomu vážně na zdraví a tak se taky na ně dívám.
Jinak samozřejmně ublížit a zranit se dá snad i flusačkou na rejži když někoho trfíš do oka.
Ale o tom můj předchozí příspěvek ani nebyl.
Spíš mi šlo o to určit názorama vstřícnější skupinu .
Zatim co pastelkáři jsou víc kamarádští a nehrajou si na něaký hodnosti či ustrojovací kázně tak protilehlá parta US army profi jsou fakt převážně namyšlený fanatici kteří by ti neřekli ani ahoj když k nim přijdeš a rovnou vybafnou heslo dne nebo vypadni.
Jasně že přehánim ale to oni taky.
Sám jsem povahou spíš partizán než voják.
A už vůbec ne US zbabělci co na chudáky se vzduchovkama dělaj nálety s helikoptárama a bombardérama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
antik



Založen: 29. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

PS: Mimo to předpokládám že když už bys byl v roli nonstop tak bys střílel jen po těch co hrajou s tebou a ne po všech co jsou kolem Smile
Jinak airsoft je zbraní kategorie D až od chvíle kdy se rychlost vystřeleného projetilu pohybuje tušim něco ke 300 m/s a do té doby se o zbraň vůbec nejedná a pohlíží se na to asi jako na stříkací pistolku na vodu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 29, 2010 10:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to se trochu pleteš. V Airsoftu i když to zrovna dvakrát nebolí, tak ti to může uštípat zuby a především jde o oči. Pokud bys střílel někde v kanceláři a za předpokladu, že by se tamm nevyskytoval nikdo další, tak by tvoje představa zřejmě i mohla fungovat, ale jinak je to fakt o držku a JE TO PROTIZÁKONNÉ, ne že ne. Zbraň kategorie D je oboje a ani jedno se nesmí na veřejnosti ani viditelně nosit. Nehledě na to, že airsoftová kulička i z podělané natahovací mrdky za 500 se ti v místnosti několikrát odrazí a dokáže nadělat docela paseku. Vím to, zkoušel jsem doma. A o ty oči jde dost zásadně. Většinou to co vystrkuješ zpoza rohu na nepřítele je hlava a kdybys někomu na veřejnosti vystřelil oko, pravděpodobně by sis šel sednout.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antik



Založen: 29. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to se nepřu Smile
Když někomu v hospodě rozbiju hlavu skleněným popelníkem sebraným ze stolu tak si jdu nejspíš sednout taky a za zbraň se to nepovažuje Smile
Však jsem psal že jsem si prohlížel nejrůznější odkazy a viděl jsem ty fotky co dokážou ty antiperle jen si říkám že to fakt už nejspíš bylo z natuněných zbraní jak kde kdo má pocit že z toho má dělat fakt zbraň aby si nepřipadal jak malej jarda s hračkou i když to má reálnej vzhled military.
Každej by měl vědět co zrovna ta jeho zbraň dokáže a pak podle toho s tim zacházet a fakt nemluvim o zákonech ale o tom že jistě nechcem kamarádům či kolegům ublížit a pokud jo tak ho stejně dřív poleješ benzinem a zapálíš než po něm střílet airsoftem a plastovýma kuličkama. Smile
Nejsem už dávno puberťák a mám svých 48 roků.
Za komunisty jsem dělal vojenskou střední a pár zbraní mi rukama taky už prošlo Smile
Pravda ty současný airsofty neznám ale jak jsem se dočetl tak na tři metry to občas přes oblečení trošku štípne tak bych to fakt za nebezpečnou zbraň nepovažoval a mířit na hlavu to snad už vůbec nepřichází v ůvahu i kdyby měl ty brýle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No moc hezké povídání, ale uvědom si že jsi na military paintball stránkách
a paintball se tímto směrem ubírá čím dál víc jak co se týká ústroje tak i stylu her. na hlavu nikomu schválně nestřílíme ale dnes jsou "válečníci" tak dobří že jim než hlava aby se koukli kde je nepřítel nekouká.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a není prostě jednoduší ctít zákony ( i přes rozum ) ?
Někdy mi příjde že je " in " být rebel a někteří tomu i nasvěčují.
ASmani to mají vychytané do puntíku. Záleží jaké si potkal/poznal - všichni nejsou kreténi - všude je škodná u paintballu taktéž jen u toho AS je více viditelná.

Antiku vykašli se na nějaké diskuse kup si kvér a ochranu a prostě hraj.
Pokud chceš běhat v teplákách tak si najdi hry kde jim to vadit nebude a je to. Můžeš být rebel - partizán. Ono pokud si nezkusíš aktivně hrát AS nebo PB rok, máš prostě málo informací a pak mužeš jen čeřit vody.
A je jedno kolik praxe máš s palnými zbraněmi - PB a AS je o pochopení v dlouhodobém časovém měřítku než v diskusi nebo pár dnech/hrách.

Podívej se po okolí jaké máš šance na provozování této hry a rozhodni se hrát buď AS nebo PB dle koncentrace týmů v okolí.
To co kritizuješ u ASmanů je docela nakažlivé a za rok se může stát že sám budeš chtít mít všechno " značkové " ustrojené apod. A paintball to v poslední době také nemijí - koncentrace modlek je i mezi námi stále vyšší ( sám jsem jedna znich ). A není to špatné, prostě je to jen hra na vojáky.

Jak jsem psal, nejdříve to zkoušej hrát a pak hořečně diskutuj o nesmrtelnosti chrousta - muže se stát že tvá nevědomost uvede ostatní hráče v doměnku že jsi hloupý ( jako se to již u někoho stalo a ten má hodně práce k napravení ) a později ti tato " pověst " může být velkou překážkou...
Jinak čest a hlavně ti přeju štěstí na vydařené hry.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
antik



Založen: 29. 07. 2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá červenec 30, 2010 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Smile Víš jak to je když je Ti už 48 věčně sedíš u počítače a máš rád klídek a pohodičku ?
120 kg samý sádlo a zadejchanej už jen když jdeš vysypat koš smetí Smile
Víš že bys měl se sebou začít něco dělat a zase se začít hejbat.
Pak přijde dcera se zeťákem a chtějí něco podnikat a hledaj akci.
Když jsem viděl ty modřiny u paintballu tak je mi jasný že by toho holka nechala po dvou modřinách.
Jestli čeřim vody tak proto že hledám co vybrat tak aby u toho dcera chvilku vydržela a aby se po první akci zbraně jen neválely pod gaučem Smile
A protože jako správnej táta mám o holku strach tak taky nejsem unešenej z toho že kdyby se šlo na akci tak tam něakej Kuba na místo 100 péra hodí 150 a víc a prostřelí tim málem tlustostěnnou plechovku od guláše.
To nic Smile
Neberte mně vážně.
Jen si tu dělám jasno co se svým životem dál Smile
jinak maskáče jasně mám i s polní a ocelovým blembákem tak do tepláků to nevidim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mad Shocked

Naposledy upravil GreenPop dne st srpen 11, 2010 10:08 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Celý tohleto vlákno je o h...ně.
Je to jedno. Kažký to své a když někdo mluví o tom druhém, že je to lempl, co se jenom hraje na vojáky, tak ať se zeptá někoho z toho "jiného sportu", jestli udělá match a uvidí se.
Určitě by z toho mohl být hezky camp.
A každý si vyzkouší to jiné.
Zmar a síru.
GP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Green pope vždyť se takové akce konaly a konat budou... a většinou tu přispívají lidi, kteří to nehrají 14 dní a dost z nás paintballistů dřív hrála AS nebo se k němu občas vrátí...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
Green pope vždyť se takové akce konaly a konat budou... a většinou tu přispívají lidi, kteří to nehrají 14 dní a dost z nás paintballistů dřív hrála AS nebo se k němu občas vrátí...


To máš absolutně pravdu. Jenom se stále propírají ty samé věci. Zarytí AS a MPB maníci si nemůžou přijít na jméno.
A vyjádřil jsem svůj názor, že to bylo zbytečné.
Když bude něco splolečného, rád bych přispěl koulema. PB!!!
Zatím,ať se daří. Oboum skupinám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenHorn... pardon, GreenPop má nějaký názor Smile.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
GreenHorn... pardon, GreenPop má nějaký názor Smile.


Tak s tebou budeme dva. Rolling Eyes Valihrachu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
TomLame



Založen: 19. 12. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pán antik očividně nemá tušení o čem mluví ...
Mluvíte o tom, že érsoft jako takový nebolí ani na těch 3 metrů, takže je nepovažujete za nebezpečnou zbraň, pak zas obáváte lidí, kteří má ve kvéru 150ka. Tak co chcete ?
A nevím kde jste brali něco o tom že érsoft je o tom mít správnou sumku ... prostě když je free érsoft, tak si každý kupuje co mu vyhovuje, kolik má peněz atd ... a nikdo to nebude řešit. Výstroj se řeší na military, případně re-enacting úrovně, tak už se na to záleží, jelikož jestli chcete hrdě tvrdit, že napodobuje člena pěchoty Armády Spojeneckých Států Amerických nebo člena speciálního síly KSK, tak musíte něco splnit (mít ty správné věci).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TomLame napsal:
Takže pán antik očividně nemá tušení o čem mluví ...
Mluvíte o tom, že érsoft jako takový nebolí ani na těch 3 metrů, takže je nepovažujete za nebezpečnou zbraň, pak zas obáváte lidí, kteří má ve kvéru 150ka. Tak co chcete ?
A nevím kde jste brali něco o tom že érsoft je o tom mít správnou sumku ... prostě když je free érsoft, tak si každý kupuje co mu vyhovuje, kolik má peněz atd ... a nikdo to nebude řešit. Výstroj se řeší na military, případně re-enacting úrovně, tak už se na to záleží, jelikož jestli chcete hrdě tvrdit, že napodobuje člena pěchoty Armády Spojeneckých Států Amerických nebo člena speciálního síly KSK, tak musíte něco splnit (mít ty správné věci).


Naprostý souhlas.
A jako příklad spojení užitečného s příjemným uvádím tým kluků S.V.A.P.
Spojení PB s AS. Doufám, že se nebudou zlobit, že jsem si dovolil ... Embarassed
http://www.svap.wz.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 10:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

docela zajímavej tým, ale pořád více Airsoft - dle povahy stránek. ( např. ve zbraních májí uvedeny jen Airsoft guny ).
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 03, 2010 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
docela zajímavej tým, ale pořád více Airsoft - dle povahy stránek. ( např. ve zbraních májí uvedeny jen Airsoft guny ).


no mam na ne trosku jiny nazor, davaji si medaile za statecnost za PCAC 09 a my jsme tam s nima bojovali a statecni se tam tedy ani trochu nezdali, nevylezli vic jak 5 m od sveho mrtvoliste .... myslim ,ze je ten airsoft naopak degeneruje, dobri paintballisti z nich tezko budou, jaci jsou airsoftaci nevim, proste paint a airsoft jsou ruzne systemy, kazdy chce svoje a vzajemne se doplnuji spise mene nez vice, videl sem to i na postupech kluku z airsoftu proti kterym sme na brdech pred 2 lety strileli, pohybuji se po bojisti uplne jinak nez my, coz je logicky dusledek jineho dostrelu, presnosti a hlavne kadence ! tedy presneji mnozstvi munice
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34  Další
Strana 32 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate