Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Airsoft vs Paintball
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 1:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No, nekde jsem cetl, ze pri 400fps uz vcelku snadno prostrelis sklo masky.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No, nekde jsem cetl, ze pri 400fps uz vcelku snadno prostrelis sklo masky.


soused hrál taky air koupil si zbran ale měl jen sluneční brýle dostal to asi z 25 metru a prasklo mu sklíčko měl docela štěstí
_________________
Mentos: The Freshmaker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt listopad 23, 2006 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sice myslel paintball, ale tohle je taky zakimavy. Ja zkousel z PB zbrane rozstrelit normalni slunecni bryle (pomerne silne) a z cca 3-5ti metru na první ranu, cistej prustrel. Pak jsme si z kamosem na mrtvoliste ratsi koupili "neprustrelne" vojenske bryle za 350Kc, ktere by mely vydrzet zasah kovovym projektilem 45m/s a po te co jsem do nich ze stejne vzadalenosti nekolikrat strelil vydrzely. Tak doufam ze vydrzej i nadale.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Marf
Anonymní





PříspěvekZaslal: so listopad 25, 2006 1:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brejle jsem jeste prostreleny nikdy nevidel, ale zasobniku jsem videl treba prostrelenych spostu. Ale nemyslim si ze by to mel onen clovek prehuleny, nybrz byl zasobnik vyroben spatne, muzu.
Návrat nahoru
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt listopad 30, 2006 6:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.x-gamerz.blackbomb.cz/P1010027.rar na takovou vzdalenost airsoftkou ani neucítíš zěs jí dostal

http://www.x-gamerz.blackbomb.cz/P1010040.rar
a chci videt jak tohle airsoftka uděla na dvě rany (na miliontý pokus to uděla i voda kdiž na to bude kapat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proktorcz



Založen: 15. 11. 2006
Příspěvky: 9
Bydliště: Humpolec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 6:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

až dneska jsem měl možnost pořádně porovnat zbraně AS a PB Cool

a PB mě opravdu překvapila až jsem to nečekal super zvuk výstřelu a prasknutí kuličky, dostřel, také mě překvapilo že BP zbraň je taková pevnější než AS za stejnou cenu, více mi sedí v ruce než třeba krátká AS nebo M4ka a mnoho dalších věcí o kterých jistě víte.

_________________
Mentos: The Freshmaker
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 14, 2006 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a pockej na ten super zvuk kdyz to lita kolem tebe a do tebe Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
a pockej na ten super zvuk kdyz to lita kolem tebe a do tebe Laughing


no a což teprve ten super zvuk,kterej ze sebe vyloudíš,když ji chytneš na vnitřní stranu stehna.....jj to sou zvuky!!! Very Happy
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: pá prosinec 15, 2006 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fila napsal:
Jaroslav napsal:
a pockej na ten super zvuk kdyz to lita kolem tebe a do tebe Laughing


no a což teprve ten super zvuk,kterej ze sebe vyloudíš,když ji chytneš na vnitřní stranu stehna.....jj to sou zvuky!!! Very Happy


většinou to bývá "uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaa (bolestí skřivené zařvání OUT) jak to že jste si zase nehlídali svoje sektory!!" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po prosinec 18, 2006 5:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Fila napsal:
Jaroslav napsal:
a pockej na ten super zvuk kdyz to lita kolem tebe a do tebe Laughing


no a což teprve ten super zvuk,kterej ze sebe vyloudíš,když ji chytneš na vnitřní stranu stehna.....jj to sou zvuky!!! Very Happy


většinou to bývá "uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaa (bolestí skřivené zařvání OUT) jak to že jste si zase nehlídali svoje sektory!!" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
no spíš aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu (bolestně )kua to bolí zdravotííííík aaaaaaaaaaaauuuuuuuuu (hodně bolestně) tak už neee uaaaaaa (sposledních sil ) Zasha zasah
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lub.i.n



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 7:09 pm    Předmět: Airsoft Odpovědět s citátem

ouu já sem hráč airsoft kdysi sem hrál painball a přešel z mnoha důvodů!!!
a co vy tady plácáte za nesmysli to chcípám smíchy prej airsoft rány nebolej ale bolej sice míň ale tam se střílý na větší vzdálenosti v pb dostrel max 60m a airsoft 90m kapánek rozdíl... to je nejhlavnější důvod proč sem přešel!!! potom přesnost také lepší !!! další blbost kdo tu někdo něco mlel že airsoft zbraně nekopou:D ha je celá řada ce napodobuje kopátí jako v pb tak klídek!!! v dešti se dá střílet a i v zimě což si jen tak pb nezahrajete ten váš plynt!!!!! + pro paint ball je to že to de vidět ten zásach!!! bolest o něco více u airsoftu se dosahuje až 600fps což u pb je jen sen:)
a mi se o výstroj nebojíme:) v tom to fakt není tam de o hodně faktorů !!!!!! fakt takových blábolů co ste sem psaly !!! omlouvám se za spoustu chyb a za nesouvyslost tohle mě urkutně vytočilo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 25, 2006 10:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

poradim ti jednu vánoční radu... neber ty drogy Laughing Laughing Laughing
vystřízliv nebo detoxikuj a pak si znovu přečti pořádně tu diskusi, třeba tenhle můj příspěvek na úvod diskuse, myslím, že tam je řečeno vše podstatné, tedy pokud to tam chceš najít a jestli si myslíš, že airsoft bolí stejně nebo jen o malinko méně než pb, opravdu nevidím jinou možnost, než to vyzkoušet, takže krásné zážitky při tom zkoušení Laughing Laughing

Jaroslav napsal:
jo, jo.... věčný spor mezi paintballisty a airsofťáky není dosud vyřešen a ani nebude, protože důvody pro které my nehrajeme airsoft a oni paintball jsou více než nepřeklenutelné.
1) nám vadí, že nelze dostatečně jasně identifikovat airsoft zásah, jim vadí, že by si barvou ničili své oblečení
2) nám nevadí, jak vypadá naše zbraň, ani většina z nás nemá žádnou uniformu, oni naopak na těchto prvcích dost lpějí a jde jim o vizuální realističnost

Tohle jsou podle mě dva nejčastější rozpory. Argument s dostřelem či přesností je totiž už s příchodem nových airsoftových zbraní mimo mísu, neboť ty nejlepší z jejich zbraní, pokud mají také tu jádrovou munici, dosahují prý dostřelu našich zbraní.

Nicméně pro mne má paintball ještě jedno kouzlo, kromě faktu, že je lépe identifikovatelný zásah a to fakt, že paintballový zásah je bolestivý, tudíž paintball není hrou pro zbabělce a když již ho hrajou, tak to je na nich hodně moc poznat (drží se vzadu, bojí se nebezpečných akcí). Vlastě to z military paintballu dělá nějaký takový mezistupeň mezi reálem a nevinou hrou. Sice nezemřete, ale řádně vás to zabolí, chováte se proto v boji podobně, jako by jste se chovali v reálu, což u airsoftu prostě nedocílíte ani kdyby ste se zbláznili, protože se tam nemáte čeho bát.

_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 1:09 am    Předmět: Re: Airsoft Odpovědět s citátem

Lub.i.n napsal:
ouu já sem hráč airsoft kdysi sem hrál painball a přešel z mnoha důvodů!!!
a co vy tady plácáte za nesmysli to chcípám smíchy prej airsoft rány nebolej ale bolej sice míň ale tam se střílý na větší vzdálenosti v pb dostrel max 60m a airsoft 90m kapánek rozdíl... to je nejhlavnější důvod proč sem přešel!!! potom přesnost také lepší !!! další blbost kdo tu někdo něco mlel že airsoft zbraně nekopou:D ha je celá řada ce napodobuje kopátí jako v pb tak klídek!!! v dešti se dá střílet a i v zimě což si jen tak pb nezahrajete ten váš plynt!!!!! + pro paint ball je to že to de vidět ten zásach!!! bolest o něco více u airsoftu se dosahuje až 600fps což u pb je jen sen:)
a mi se o výstroj nebojíme:) v tom to fakt není tam de o hodně faktorů !!!!!! fakt takových blábolů co ste sem psaly !!! omlouvám se za spoustu chyb a za nesouvyslost tohle mě urkutně vytočilo

Klídek sporťáku, jen tady o tom tak debatujeme. Viděl jsem daleko větší bláboly o paintballu od airsofťáků. Docela by mě zajímalo těch 90m, to je skutečně dost. Jinak si myslím, že se paintball reálně hraje do 40m. V zimě se hrát dá, pokud se zimě přizpůsobíš. Mohl by sis i trochu srovnat v hlavě fyziku. Pokud rána z něčeho bolí více, znamená to jen více energie ve střele. Hlášky na sny o FPS jsou zcela zcestné. Garantuji ti, že zásah půlkilovým kamenem o rychlosti 100 FPS bys těžko rozdejchával. A nenech se vytočit, raději si to podruhé místo omluv po sobě přečti Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 2:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Klidek Smile Ja myslim, ze v tehle hadkach PB vs AS si kazdej jen dokazuje ze si vybral to pravy. Ja osobne bych AS docela vyzkousel a kdybych zjistlil, ze je to vetsi real nez PB, klidne bych do toho sel, ale moc nechapu par veci. To ze maj ty nejlepsi (a drahe) zbrane dostrel 100m bych i veril, jenze moc nechapu k cemu to je, kdyz ta kulicka je tak mala ze po 10ti metrech neni videt kam strilim. To by jeste takovej problem nebyl, ale kdyz nevim kam strilim a nahodou nekoho na takovou dallku trefim, jak poznam, ze jsem trefil pokud neprizna? Protoze i kdyz by to byla megaferovka, tak ta kulicka musi mit po takove dalce razanci jako kdyz bych po nekom cvrnknul holuba a ten clovek si toho ve krovi, za behu apod. ani nemusi vsimnout, nebo minimalne nepozna, jestli to neni odnekud odrazeny a jen to na nej nespadlo od nejaky vetve. Ani u PB v lese uz neni na 30m vetsinou videt jestli clovek trefil nebo ne. Jednou jsem strilel z AS kalacha s drahou optikou na terc a na 15m jsem netusil kam to lita. Moc se mi taky nelibi, ze ta zbran pojme 200 a vic naboju a ty jsou tak levny ze to kazdej muze kropit jak hasic. Jednak to moc real neni, ale hlavne pak uz vubec nechapu jak clovek pozna, kdyz do nej nekdo pusti davku na 100m a kolem nej zacnou prset kulicky, jestli to je zasah, nebo to jen pada od stropu. Jestli ma ta zbran ucinnej dostrel 100m (leti rovne a boli), tak to znamena, ze maximalni je tak 200. Ja s PB zbrani taky dostrelim 70m, ale to uz ani u te velke kulicky na louce nevidim kam az doletela, je to oblouk jak prase a clovek na druhy strane ji muze chytit do ruky a znova ji naladovat, protoze jeji ucinek a rychlost bude 0. Kdyz mi tohle nejakej airsoftak vysvetli, budu jen rad. Jinak te bolesti na mensi vzdalenosti verim, jak uz jsem psal, na 15m to udela docela slusnou diru do kartonu. Ale pres silnejsi maskace to podle me jen tak stipne a treba za behu si toho clovek ani nevsimne. PB zasah je proste v 90% pripadu jasna vec. Clovek to proste neprehlidne i kdz to neboli a Flatline, nebo Apex maji taky solidni dostrel.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Lub.i.n



Založen: 25. 12. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 8:30 pm    Předmět: as/pb Odpovědět s citátem

no dostřel efektyvní s as odstřelovačkama(s nejsilnější pružinou380%) je těch 90m(eště má sílu) s rosptylem 60cm cca a pak asi do 110 letí a pak spadne to už asi fakt neucítíte!!! to je ten max dostřel!!! u samopalů aeg elektriky tam se dá taky narvat 300%což je m170 ale třeba do heklera těško tam se vejde tak max m130 a tam je dopad kuličky tak 80m a efektivní s dostatečnou razancí kolem 70m!!!

a zbraně bez upg to sou m90-100 dostřel efekt 50-a dolet 60
všechno todle letí přímočaře a pak vidíte jak prostě spadne:D díky hop up pod točení kuličky!!!! to je na delší vyprávěníSmile

pak sou manuály čongy elektriky atd. a tam je tak max dostřel 20-40m
no a když už to chce někdo hrát tak musí něco zainvestovat ty zbraně v základu sou proto tak slabé protožev některých zemích je zakázáno mít větší sílu v as gunech tak si při platíte cca 5000 a máte cool gun

as se víc přibližuje reálu!!!! než paintball hold je to tak proto sem přešel ----- jen co můžu vytknout as je ten zásah že ti ho fakt nemusí uznat pač to nejde vidět ale to
se nestáváSmile jako když se tostane tak to stakovýdlema dopadá špatně a pak si to každje dvakrát rozmyslíSmile např kámoštrefil skopčáka on to neuznal a jeho spoluhráči to viděli jak byl trefenej tak ho normálně vyhodily z teamu kdybyste viděli jak na něj řvaly:D takže asi tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sturmgewer



Založen: 26. 12. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út prosinec 26, 2006 10:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hrál jsem airsoft 1 rok a stačilo mi to uhánět každýho druhýho kvůli zásahu ( trefil sem tě - netrefil - trefil -di do prdele) mě fakt štvalo.Přešel jsem k paintballu a můžu říct fakt rozdíl k lepšímu . Pro mě je lepší paintball a to o dost!!!!!!!!!!!!!!!!!! . Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosim vas uz to TOLIK nereste, kazdy vesměs napsal ze paintball je lepsi (a pro me taky je Laughing ) . Ja vim ze je to verejna diskuze, ale kazdy uz pise skoro to same Laughing Laughing Laughing (nic proti)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já hraju golf.... to je asi nejblíž k reálu.... dobrá ráno golfákem bolí víc než airsoft a pb dohromady a ten dostřel? Very Happy Very Happy Very Happy navíc zásah nikdo nepopře Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doox



Založen: 04. 09. 2006
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tys to dobre zabil Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st prosinec 27, 2006 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja si ted cet recenze na nejaky AS zbrane a vetsina z nich uvadi dostrel 40-50m kdy jsou schopni zasahnout postavu. To je v PB vicemene stejne. Flatline a APex dostreli jeste dal, protoze to je obdoba Hopupu u AS se stejnym efektem. A uvadena presnost je taky podobna (15-20m rozptyl velikosti maleho terce). Rozdil je v tom, ze PB zbrane sice nevypadaji jako real zbrane, ale jsou to kovove bytelne zbrane a ne plastove napodobeniny. Kdo touzi po napodobenine muze ji take mit, kdyz si koupi ruzne blbosti navic, nebo ariakon. Ale rozhodne me to netrapi, mam lepsi pocit z neceho kovoveho co na 20m rozbije okno, nez z rozvrzaneho plastu se zasobnikem na 200 antiperli co vypada jako M16 Smile Taky jsem zaslech ze se v AS hraje treba jen na headshoty, na tom je pravdy co?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi ten airsoft nedal spat a zacal jsem se po tom pidit jak to teda vlastne je. Stahnul jsem si nejaky videa, procet nejaky clanky a rozhod jsem se, ze seknu s Paintballem...

Delam si prdel Smile

Uplne me dostalo jak berou vazne vyzbroj a vystroj. V casopise co si vydavaji maji nekolikastrankove clanky o tom, co vsechno maji na sobe a jak to je uplne stejne jako v jednotce co napodobuji. Dokonce vyhazuji z teamu lidi co si to nechteji koupit! Cely to je prakticky o tom, jak se spravne obliknout. Na druhou stranu, casopis o PB tady nikdo nedela Smile

Koukal jsem i na nejaky videa z Cihelny u Dobrusky kde jsme taky hravali a zarazilo me, ze tam tak divne behali, tezko posoudit, ale jelikoz ty mista znam, prislo mi, ze ty zasahy to je proste podezrely. V jedne takove chodbe co na tom videu byla, se pri PB neda vystrcit nos, protoze to je jista smrt a oni se tam vyklaneli asi tri a proti nim dalsi tri a vsichni to do sebe sypali davkama. Pak tam typek strelil do okna, druhej nic, ten na nej "dostals ji!", druhej "nedostal!", ten ho znova posypal davkou "¨tak ted jsi ji dostal!". To se v PB deje taky, az na to, ze to okno vedlo do mistnosti o delce asi 10m a typek byl snad celej videt. Dostat z 10m davku na PB tak si klekne a par minut to bude rozdejchavat. Na jinym videu byl ale zase chlapik, co mel ve tvari zaseklou kulicku pod kuzi a vyrezavali mu ji nozem.

Na druhou stranu, jejich disciplina a ochota tomu lecos obetovat je docela obdivuhodna. Taktez nacvik vselijakych slanovani a prezivani v prirode, to je myslim v PB spis vyjimka u nich zrejme standard. A podobne excesy jako kdyz na Warzone prijedou nejaci rambove a zacnou delat bordel se tam asi taky netoleruji. Berou tu hru na vojaky docela ostre i s tou disciplinou. Nevim kolik teamu PB si vede dochazku a tresta se za neomluvene hodiny Smile

Docela by me zajimal vysledek prestrelky dobreho AS vs PB teamu. Vcetne bouchacek AS vs PB. Jedine by si museli pucit masky a mohlo by se to vyzkouset. Nevyzveme nekoho na souboj? Nejake Warzone PB vs AS?

No sem se tady vyblil, kdyby nahodou to nekoho zajimalo, kdyz uz nam sem o AS pise jenom jeden disgrafik Smile V zasade musim rict, ze me to zajima, zkusil bych to, ale ta buzerace a to jejich manekynstvi, to je fakt běs... Mel jsem pocit, ze zalezi hlavne na tom kdo vyhraje a jak a ne co ma pri tom na sobe a jestli si namatlal ksicht pastelkama a omotal gun salou za dva litry. Ale za tohle bych od nich asi dostal po hube Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fila



Založen: 23. 10. 2006
Příspěvky: 465
Bydliště: RFM

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kráááásnej článek!!! Very Happy Cool .....ale proti družstvu ASkářů bych šel taky....už jenom kvůli tomu že to sou machýrci a nenosej masky a pak se divěj že maj zasekaný antiprdle zasekaný v uchu,tváři a i jinde.....to video z dobrušky sem viděl taky a divil jsem se že se tam ukazujou jak na střelnici! Laughing
_________________
si kliďánko umřu........

Sudéta Óre! (Les Kanců)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 9:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak řekl Láďa "jsou to airsofťácký metrosexuálové" bohužel airsoft je více rozšířená hra, pro svoji cenu se dostane do ruky menší spratkům takže už od dětství k tomu čichaj... tudíž ten skauting je tam poměrně na dobrý urovni... hošové ale nenechte se plect obdobný rambové a bordel jsou i v airsoftu jen tam ty lepší týmy sou vidět víc, kdežte PB na svoje zrození elitních týmů celebrit teprve čeká......

No řeknu vám byli sme na jedný akci pro veřejnost kde byli i dva airosoftáci v am maskáčích černý brejle (ikdyž jako bylo celej den pod mrakem a občas sprchlo) a hrozný namachrovanci no a když tam vyprávěli jak leželi v lese a postupně všechny stříleli tak sem myslel že snad střílel jelita páč na takovou vzdýálenost vás u PB každej odhalí ikdyž máte na sobě hromadu dřeva!

zase na druhou stranu abychom všem nedisciplinovyným nekřivdili když se hrálo s RPC v Ralsku tak mě překvapili jedinci co dokázali brodit, sice necíleně utočili ale obětovat první hru brod a bejt v tom celej den tak to klobouk dolů....ale u airsoftu je to vidět víc tam to umocnuje efekt stejných maskáčů a vybavení.... nebo si snad myslíte že se stejnym respektem by jste vzhlíželi k bandě která je v montérkách ale hru má na stejný urovni? Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jidas
Team Marklars


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dá se na to podívat i z finanční stránky... Ano, vzhled mají opravdu dotažený k dokonalosti, to všechna čest. Ten vzhled ale není zadarmo... to co on dá za ohoz (ještě jsem neviděl AS v barvách ACR), já dám za novou A5ku s drobným tuningem a to nepočítám cenu AS zbraně (pokud nekoupím manuál z číny), což nekoupím, protože chci aby to mělo ten efektivní dostřel 70m;) to mám pomalu na další dvě A5ky do zásoby, nebo zaplacené provozní náklady na hru na pět let dopředu...
PS: Za dobu co jezdíme hrát do Milovic, tak jsem tam nažehlené AS viděl pouze hlídkovat u silnice, ale nikdy jsem je tam neviděl opravdu hrát. Ale je možné že hrají jen v noci, protože speciální jednotky jsou nasazovány převážně v noci;)
_________________
الحرية لسوريا
حيث كان الله في عون
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja jsem az takovej picus, ze jsem se zaregistroval na jejich nejvetsim diskusnim serveru abych si moh cist co si myslej o PB Smile

No a to je mazec. Hlasky typu: S barvou bych nehral, zaspinil bych si mundur! Strilim do nohou, tam neni zadna vybava! (aby se to jako nerozbilo!) Kazdej normalni clovek prej nemiri primarne na hlavu! Nehraju to kvuli strileni, ale kvuli tomu ostatnimu... To je mazec, jeste lepsi je forum o PB maskach, kde vsichni resi, ze v baraku z metru jim to muze vyrazit zub, ale kdo si vezme masku, tak vypada blbe a je buzerant, takze radsi v barakach strileji na nohy. Ty zasekly antiperle jsou tim padem asi jen z blizka od hovad co maji moc silny pruziny a strelej nekoho z metru do xichtu. No proste masakr. Podle techhle lidi jsme roboti a Dart Widerovve (takhle napsano Smile co to hraji aby si zastrileli a meli adrenalin.

No a proc jinak bysme to hrali ne? Lesni manekyni.

A kdo se chce vazne pobavit, precte si forum o priznavani zasahu. Muj dotaz je tim padem zodpovezen. Ono o ty zasahy totiz fakt tak uplne nejde:) Pres maskace to neni cejtit, do hlavy se nestrili a podvodnika nemuzou zprudit davkou zblizka, protoze to neboli a muselli by se poprat. To nam tady kuci tvrdej neco jinyho.

Klidne je mozne ze by nas nektery team v PB zmasil, ale tohle saskovani me fakt dojima.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 2:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vždyť určitě není problém, když maj ty zbraně větší dostřel a přesnost a není to o barvě jak tu psal ten mladý muž (nebo starý, to nepoznám) aby si s náma přišel zastřílet, není nic snažšího a nic jednoduššího.... ale on se asi už neozve Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Quartus



Založen: 16. 08. 2006
Příspěvky: 35

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No ja jsem az takovej picus, ze jsem se zaregistroval na jejich nejvetsim diskusnim serveru abych si moh cist co si myslej o PB Smile

No a to je mazec. Hlasky typu: S barvou bych nehral, zaspinil bych si mundur! Strilim do nohou, tam neni zadna vybava! (aby se to jako nerozbilo!) Kazdej normalni clovek prej nemiri primarne na hlavu! Nehraju to kvuli strileni, ale kvuli tomu ostatnimu... To je mazec, jeste lepsi je forum o PB maskach, kde vsichni resi, ze v baraku z metru jim to muze vyrazit zub, ale kdo si vezme masku, tak vypada blbe a je buzerant, takze radsi v barakach strileji na nohy. Ty zasekly antiperle jsou tim padem asi jen z blizka od hovad co maji moc silny pruziny a strelej nekoho z metru do xichtu. No proste masakr. Podle techhle lidi jsme roboti a Dart Widerovve (takhle napsano Smile co to hraji aby si zastrileli a meli adrenalin.

No a proc jinak bysme to hrali ne? Lesni manekyni.

A kdo se chce vazne pobavit, precte si forum o priznavani zasahu. Muj dotaz je tim padem zodpovezen. Ono o ty zasahy totiz fakt tak uplne nejde:) Pres maskace to neni cejtit, do hlavy se nestrili a podvodnika nemuzou zprudit davkou zblizka, protoze to neboli a muselli by se poprat. To nam tady kuci tvrdej neco jinyho.

Klidne je mozne ze by nas nektery team v PB zmasil, ale tohle saskovani me fakt dojima.

Nemohl bys prosím poslat link, rád bych se pobavil dík. Very Happy

Jednou mi vypravěl kámoš co hral Airsoft že jedna hra trvala 2 hodiny. A to hrálo asi jen 20 lidí. Trvalo to tak dlouho, protože se nějakej sniper schoval, dvě hodiny nevylezl ven a nikdo ho nemohl najít. Takovejhle styl hry mi prijde dost debilni. Hraju paintball protože mě baví ta akce a rozhodně bych nevydržel ležet dvě hodiny, jen aby mě nahodou někdo neviděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No řekl bych že airsoft není o hře ale o tom všem okolo, kdežto u PB se víc klade důraz na hru... Mylsim že kdyby jaroslav navlíknul pohany do stejnejch mundurů a před každou hrou je zpracal jak největší generál a šikanysta tak v očích nezasvěcenců budou vypadat jak nějáký profi drsnáci Laughing prostě je to image tu většinou vidíte a ne styl hry ten bývá schován hluboko v bitevním poli Laughing a k jeho poznání je třeba změřit síli se soupeřem
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 4:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja myslim, ze oni tu taktiku taky muzou mit najetou. My jsme treba porad docela amateri a nas styl je obcas docela chaos, ale kdyz jsem videl jak hraji v te cihelne u opocna, je jich tam asi 40 v prostorach, kde nase akce v deseti lidech trvala asi 10 minut a bylo po vsem, zatimco oni tam kropeji davkama, tak me to prislo takovy nejaky divny. Jeden clovek by je musel vsechny dostat jak tam byli naaranzovany. Ja nemam moc rad kdyz se nekdo vysmiva nekomu druhymu, kazdej ma svoje a co je mi po tom. Ale tady je forum AS vs PB a nektere lidi to aspon zajima. Tam je forum PB masky ano/ne a 80% borcu tam hlasi, ze to je nejvetsi ubozarna, stejne jako celej PB. Par lidi s mozkem se tam naslo a dik jim za to, ale proste jsem nabyl dojmu, ze hodne moc AS lidi jsou spis lesni manekyni, nez cokoli jineho. Se divim, ze jeste nemaji nejakou vonavku SWAT FOR MEN, nebo STRELNY PRACH EAU DU TOILETE. Nas team sice vypada jako banda houbaru, ale kazdej ma to co potrebuje a ne to v cem dobre vypada. Stahnul jsem i nejakej dokument z CT a tam se o PB taky nejak lehce otreli. Skoda, kdyz mame hodne podobne hobby. To je stejne trapny jako PC versus Playstation.

A server je airsoft-portal.cz a je potreba se zaregistrovat abys mohl i jen cist. Ale asi tam zalozim forum PB vs AS a muzeme tam podiskutovat. Treba se nekdo normalni najde.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt prosinec 28, 2006 5:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pozor na termín Houbař..... to je dost hanlivá nadávka Laughing Laughing Laughing nezáleží na oblečení ale i na držení zbraně a pohybu podle toho se pozná ten "správný" houbař Very Happy Very Happy
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Další
Strana 3 z 34

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate