Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SIERRA ONE - míření

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 5:14 pm    Předmět: SIERRA ONE - míření Odpovědět s citátem

Zásadní dotaz....podařilo se někomu upravit, nebo vyměnit mířidla tak, aby se přes ně dalo koukat? Myslím to tak, že já když si nasadim masku a mám ramenní opěrku, tak nemam šanci se přes mířidla kouknout. Celkem mi to sere.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sorry že tě prudím, ale tohle se tu už řešilo... já osobně mám sklopný mířidla Milsig, viz můj profil a moje úprava zbraně... přes ty se jakž takž dá... samosebou jen brejle bez chrániče uší a předku tmaly sou nejlepší - vejdeš se tam nejlíp..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo si skus vyříznout masku a dát tam slabou karimatku
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 5:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
sorry že tě prudím, ale tohle se tu už řešilo... já osobně mám sklopný mířidla Milsig, viz můj profil a moje úprava zbraně... přes ty se jakž takž dá... samosebou jen brejle bez chrániče uší a předku tlamy sou nejlepší - vejdeš se tam nejlíp..

opravil sem si tam chybky..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a nedal by se tam dát nějakej kolimátor nebo něco? Připadá mi, že ty kolimátory jsou po upevnění na kolejnici docela vysoko, tak by to mohlo pomoct ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

samosebou..... Pleskni tam nějakej rail a koliš. Hlavně né nějakou plastovou jebku... Taky jsem myslel že to stačí ale kov je kov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

udabluda napsal:
samosebou..... Pleskni tam nějakej rail a koliš. Hlavně né nějakou plastovou jebku... Taky jsem myslel že to stačí ale kov je kov.


čeho? o čem to sakra mluvíš? dík za snahu, ale tady si u zbraně sierra one a píšeš tady bludy o nějakejch kolejnicích, který jen tak mimochodem ta zbraň má.....spi dál a nevyjadřuj se k věcem o kterejch očividně nic nevíš. Jinak nevim nevim ale tahat železný raily na týhle zbrani, která je jima tak trochu celá olezlá, tak se asi z tý váhy poseru...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fallout.boy napsal:
udabluda napsal:
samosebou..... Pleskni tam nějakej rail a koliš. Hlavně né nějakou plastovou jebku... Taky jsem myslel že to stačí ale kov je kov.


čeho? o čem to sakra mluvíš? dík za snahu, ale tady si u zbraně sierra one a píšeš tady bludy o nějakejch kolejnicích, který jen tak mimochodem ta zbraň má.....spi dál a nevyjadřuj se k věcem o kterejch očividně nic nevíš. Jinak nevim nevim ale tahat železný raily na týhle zbrani, která je jima tak trochu celá olezlá, tak se asi z tý váhy poseru...


Tak ho hned sejmi, ale má pravdu, existují totiž i vyvíšení a vyosení na kolejnice, protože když tam dáš kolimátor napřímo, tak ti to je k prdu a stejně přes opěrku v masce nazamíříš ...
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak si pořid vyvýšené mechanické mířidlo třeba jako je toto http://www.paintballshop.cz/zbozi/7111-adjustable-sight-rail-fits-3-8
A pokud pak požiješ další nástavný rail který jde na toto mířidlo http://www.paintballshop.cz/zbozi/4599-carrying-handle-rail a to si přiděláš nějaký kolimátor tak myslím že budeš mít po problému... Wink

a nemušíš se hned rozčilovat... no stres... Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
fallout.boy



Založen: 14. 07. 2008
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 1:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No né, já se vůbec nerozčiluju, ale když tady píše stylem hoď tam "koliš" Shocked (asi nějakej novej výraz pro kolimátor) jak největší znalec a přidá, že by to chtělo rail, tak to mi rozum nebere. To tu zbraň snad ani nemoh nikdy vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 2:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

se nečil... prohlídnul sis galerii zbraní??? u sierr je tu snad každá na který je kolimátor, ale dotaz byl na mířidla... pokud chceš mechanická mířidla, jediný jsou asi ty sklopný milsig a pokud chceš kolimátor, tak jedině na zvýšenou montáž a na ní dáš kolimo.. prohlídky si galerii resp. tuning zbraní a inspiruj se...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tim jsem chtel rict ze kdyz se rozhodnes pro kolimátor (no vidis ze jsi to uhodl) Tak se nesnaz usetrit na nejakym plastovim ale kup si kovovej.... A pod nej VYVYSOVACI RAIL bez ktereho je to porad dost dole.....
A JEDNU RADU TI DAM, PORAD SI SAM!!!! Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate