Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tiberius 9.1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, nejvíc mě překvapilo že tam nebyla snad ani kapka oleje. Totál na sucho. Confused
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: st červenec 21, 2010 6:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mna najviac prekvapilo ze som k nej dostal celkovo 12 imbusov a ani jeden nepasoval do srobikov ktore su pouzite na zbrani takze som nebol schopny urobit rozborku kym som si nevyrobil taky blby am. rozmer imbusu Shocked
a tie nozicky su rovnake ako som raz kupil v jednom airsoftovom obchode kde boli propagovane ako cinska imitacia a je pravda ze boli z menej kvalitneho materialu ale aspon na tej cinskej replike sedel rozmer 20mm montaze kdezto tu to malo po max. zatiahnuti skoro 22mm Rolling Eyes
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt červenec 22, 2010 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde mi to, prostě to nestřílí tak jak má. Navíc flaška do pažby uchází.
Co k tomu dodat????? 3 hodiny štelování, kulí jak sraček a nic z toho. Sad Sad Sad Sad Sad Mad Mad Mad Mad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže se podělím opět o nějaké zážitky. Už je to ověřené, víc jak 20 FS nedám bez toho, aniž by se trhla v hlavni. Nevím čím to je. Myslel jsem si že je to přechodem z krátké hlavně do toho delšího kusu. Pak jsem myslel že je to tlumičem. V obou případech jsem se spletl. Navíc mi to ukazuje ÚR po jednom výstřelu 212 a podruhé 324 - 327. ¨Počkám a při dalším výstřelu opět něco kolem 200 +. Takže s těškým srdcem oznamuji, že to posílám podruhé na reklamaci. A silně uvažuji o tom, že jim to tam odevzdám a myšlenky snipera v paintballu se vzdám, neb za takovouto cenu mi to opravdu nestojí. Confused Confused Confused
POKUD JE NĚKDO DALŠÍ, KROM NÁS DVOU, KDO MÁ t9.1 TAK AŤ SE PROSÍM PODĚLÍ O SVÉ ZKUŠENOSTI. PŘÍJDE MI TOTIŽ, ŽE SE TO SERE JEN MĚ. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdravím, nevím zda vám to pomuže nejspíš moc ne, ale jeden kluk co sem se s nim často potkával na hřišti měl taky tiberia ne teda 9.1 ale něco staršího nic méně řešil stejnej problém, a dopadlo to tak že se na tiberia vybod. nicméně údajně to bylo způsobený nějakejma odešlejma těsněníma a nefunkčností nějakýho regulátoru či co, prostě mu nějk haproval tlak a za následek to mělo to že to bud jen fluslo nebo trhlo kuli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so říjen 23, 2010 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže po dlouhé době se zase podělím o dojmy z tohoto kusu. 14 dní po akci hlad to bylo v servise. Potom mi poslali vyjádření, že se mnou uvedená závada neprojevuje a tak že doporučují snížit ÚR na 280 ale nidko z úr nic nedělal takže mi to nedalo a zavolal jsem tam. Prej s tím kuci pražský stříleli FSka a ani jedna se jim netrhla. Takže mi to pošlou co nejdřív zpět. Tib přišel v pátek a dnes celej natěšenej, že si půjdem s Lállosem vystřlit ho složím dokupy, nabyju zásobáky. První výstřel a nečekaně, trhnutí. Tak co k tomu dodat ? ? ? ? Shocked Evil or Very Mad Mad Mad Mad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: po říjen 25, 2010 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

keby im to natocite na video ?a uploadnete niekam nech si to kuknu pripadne osobne zajst do servisu nie?
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: út říjen 26, 2010 7:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dneska jsme to po 4 poslal na reklamaci se všema zásobníkama co mám tak počkám co mi řeknou. Když jsem min tejden objednával FS tak mi bylo řečeno že nemají a včera mi borec řek, že to určitě zkusí s FS střelami, tak uvidíme Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měsíc utek jako voda a Tib je konečně zpět. Tak mě zajmá jestli to bude fungovat bo ne e. Jen se chci zeptat pánové, kolikrát to budu muset reklamovat než můžu požadovat peníze zpět??? Shocked Shocked
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camell.k



Založen: 27. 06. 2010
Příspěvky: 100
Bydliště: Rychvald

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

3x musí být stejná závada. Pak by ti měli vrátit prachy.
_________________
Shadow Company Orlová


Naposledy upravil camell.k dne so listopad 27, 2010 7:27 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so listopad 27, 2010 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Po třetí by ti měli vrátit prachy.
BTW. Kee action sports začalo znovu vyrábět pumpu Trracer a v katalogu mají napsáno, že to má díru kompatabilní s first strike. Nevím co to znamená, ale rozhodně kdyby na to šla bouchnout nějaká tuba, nebo něco, tak je to asi lepší, než celej slavnej Tiberius Smile

A pokud chceš vidět jak střílí first strike starej full auto tippmann SMG 68 na páskový zásobníky, tak tady http://www.youtube.com/watch?v=9lnW4VGqVQY je to mazec, škoda že nejde sehnat Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: st prosinec 14, 2011 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak vážení přátelé, kamarádi
Před 3 tejdnama jsem odeslal Tibouše po čtvrté na reklamaci. Dneska přišel mejl, že se závada neprojevila. Co teď ? ? ? Shocked Shocked Shocked
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zavolat tam, zeptat se jich jak zkouseli aby se projevila, osobne jim vysvetlit jak a kdy se projevuje a pak postupovat podle toho co se dozvis. Eventuelne se odvolat na Vladana se kterym ses o tom bavil.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 4:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle všechno jsem udělal. Chtějí po mě ještě zbytek věcí co používám aby to mohli "dotestovat" tak jim to tam pošlu. Rolling Eyes
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím co si mám myslet. Následující mejly mezi mnou a servisem PB shopu :

Servis:

Dobrý den,



píši ohledně vašeho Tiberiuse 9.1 Elite. Po testování zbraně se žádná závada neprojevila, ale rádi bychom to dotáhli do důsledku a potřebuji vědět několik informací.

Zda hrajete na CO2 nebo vzduch, jestli přímo na zbrani nebo přes hadici a jaké používáte kuličky. Nejlépe všechny ty to věci, lahev i některé kuličky, dodat k nám na obchod, abychom je mohli přezkoušet, ne vždy musí být závada v trhání kuliček jen na zbrani.



Děkuji

Já :

Dobrý den. Hraji výhradně vzduchem, malou lahvičkou na 120 či 150 výstřelů kterou mám našroubovanou přímo na zbrani. Funguje jako pažba a trhali se mi v tom jak FS tak i Torrobal. Jediné co jsem neskoušel jsou prachovky. Nechápu jak je to možné, ale dokonce jsem to i půjčoval kolegům při hře a taky se jim stávalo to samé co mě. Několik výstřelů v pořádku a pak už se jen čistilo do úmoru.


Servis :

Dobrý de.

Pravděpodobně závada byla v neoriginálním dílu, který jste měl přidaný v předpažbí, u kterého jsem se nedopátral k sešroubování hlavně a odstranil ho, tak jak je na originální sestavě (viz. příloha). Zbraň jsem vyzkoušel na PBS Tournament, které jsou velmi křehké a jsou určeny pouze do sportovních zbraní a žádný problém nenastal. Za sebou jsem vystřílel 20 zásobníku, abych měl jistotu. Ani jednou se kulička neroztrhla.





[/img]
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt prosinec 15, 2011 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bud sem blbec a neumim si to pořádně přečíst, ale vlsatně sem z toho vubec nepochopil co chtěl servisák říct Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 12:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl tím říci že je dotyčný osel a neumí s tim zacházet co inýho nějak to ojebat musej
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak v tom případě je osel asik každej co to měl v rukách a taky mu to trhalo. Neoriginální díl nechápu jak se mohl dostat, když to bylo prakticky buď v servise bo ve škřini. Evil or Very Mad
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele a už ti to funguje? Jestli jo a chceš ho tak není co řešit. A jestli ne tak také ne, jen tam budeš muset zajít osobně se všema papírama o záručních opravách a dotáhnout to do konce Vladan neVladan. Oni jsou přes monitor počítače hrozně drsní, ale v osobním kontaktu to občas i povolej Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
Tak v tom případě je osel asik každej co to měl v rukách a taky mu to trhalo. Neoriginální díl nechápu jak se mohl dostat, když to bylo prakticky buď v servise bo ve škřini. Evil or Very Mad

Asi sem to napsal špatně narážka byla na techniky né na tebe
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No uvidím až to příjde. Pokud to bude zase trhat, budu tam asi muset zajet. Přiznám se, docela rád bych ty prachy za ten nefunkční krám dostal zpět a vzal za ně pár věcí na A5. Ale uvidíme, třeba to už bude na počtvrtý dobrý. Wink
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LordKiller napsal:
No uvidím až to příjde. Pokud to bude zase trhat, budu tam asi muset zajet. Přiznám se, docela rád bych ty prachy za ten nefunkční krám dostal zpět a vzal za ně pár věcí na A5. Ale uvidíme, třeba to už bude na počtvrtý dobrý. Wink

Možná bych už napsal i přímo do milsigu... Tohle by bylo něco na moje nervy. Ale uvidíš, Vladan teď komplet vyměnil servisáky, tak to třeba začne fungovat.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá prosinec 16, 2011 7:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pred nejakou dobou som mal tiez T9,1 Elite a mal som rovnaky problem, trhalo mi to jak FS tak aj rozne tvrde/zimne gulicky Rolling Eyes FS asi kazdy 5ty trhol a gulicky natom boli o malicko lepsie ale stejne toho bolo az moc...skusal som zrezat ball detent ci ako sa to pise, tu gumenu nozicku som na kazdej strane zrezal na polovicnu hrubku a bolo to podstatne lepsie respektive som zbran vlastnil uz asi len dva tyzdne a za tu dobu mi to uz netrhalo.
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: ne prosinec 18, 2011 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže mi to nedalo a juknul jsem na zahraniční fora a ejhle, spousty hráčů řeší stejný problém jako já. viz. http://forums.tiberiusarms.com/showthread.php?p=42338
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LordKiller



Založen: 10. 08. 2008
Příspěvky: 203
Bydliště: Josefov

PříspěvekZaslal: so duben 28, 2012 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím kamarádi. Chci se zeptat, najde-li se zde majitel tohodle nepoužitelnýho krámu, může se mi ozvat buď sem nebo do PM prosím??? Moc by mi to pomohlo ohledně 6té reklamace. Děkuji
_________________
Alea icta est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: ne leden 19, 2014 11:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
jak to celé nakonec dopadlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út únor 11, 2014 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lord je neaktivní, ale nevíte někdo jiný jak ta anabáze nakonec dopadla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út únor 18, 2014 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Malá otázka pro koumáky z TT, konkrétně asi Rajka.
Mám lahev 9oz Co2. Mám tam i antisifon a při tak šestém výstřelu mi to začne dělat dvojí výstřel. Při použití 12g bombiček v zásobníku nic, takže bych to přisuzoval vnikaní tekutého co2 do značkovače. Je to tak?
Dále se potýkám s vyšší praskavostí kuliček, proto musím stahovat úsťovku na 280 a tudíš jsem na štíru s dostřelem. Lze provést nějaká opatření, aby se i tento problém eliminoval.
Dík všem za postřehy a rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st únor 19, 2014 10:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle toho co píšeš, bude problém někde jinde než COčku, spíš to vypadá na chybu v mechanismu (povolené šroubky, bordel v regulátoru, vadnej okroužek hlavního ventilu) je toho dost co je potřeba zkontrolovat a takhle přes monitor se to blbě vysvětluje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
crews



Založen: 10. 10. 2010
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2014 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj. V sobotu se sejdeme na Syberce. Jak bude trochu volno tak tě vyhledám. Doufám, že tě na chvilku budu moci zdržet. Dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate