Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Láhev na zbraň + pažba

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mumu



Založen: 19. 10. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st květen 05, 2010 10:40 pm    Předmět: Láhev na zbraň + pažba Odpovědět s citátem

Zdravím,
právě jsem si pořídil novou pažbu na moji A5ku a chci kupovat ještě Co2 flašky a řeším problém, jestli koupit 12oz a dát to na zbraň, nebo 20oz a hodit to na záda... Já bych radši volil tu 12ku, ale mám strach, že to bude zavazet. Tak mně prosím poraďte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem z A5tkou začal hrát - měl jsem 12oz. bavila mě hra kde si opravdu zařádím/zastřílím - 12oz mi tedy nestačila - koupil jsem si 20oz - hodil na záda a hrál.....po určité době jsem si občas z lenosti apod. přestal dávat flašku na záda ( která zatím přicestovala ze zad přes bok na pravou stranu taktické vesty ze předu ) a nechával jí na zbrani - sám jsem zjistil že je to najednou neskutečná volnost v pohybu nes**eš se s nějakou hadicí ale máš těší zbraň kde mám namontovanou 20oz.
Momentálně přemýšlím nad opět nad montáží 12oz. páč zásobník se snížil a rambo styl také zmizel.

ber to tak 20oz = 500 výstřelů
12 oz = 200 - 250 výstřelů

Záleží co chceš hrát a záleží jestli ti nevadí Design flašky na značkovači.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

já za ideální považuju vzduch nebo co2 přímo v opěrce.. to už nikde nevadí.. ale to asi nebude k věci..

osobně sem nejdřív měl flašku na zbrani (12oz)..pak sem pořídil hadici a nemůžu si stěžovat... jako primární mám teď velkej vzduch na zádech nebo v náprdeláku (72ci) a pokud dojde mám malou kyvetu, kterou hodím přímo na kvér a nepřekáží - z tý dám tak 150 ran.

asi nejlepší je si vyzkoušet manipulaci s kvérem v různejch situacích jak s hadicí tak jen s flaškou na kvéru..
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No já jsem začínal s 12oz na zbraní, když jsem si udělal pažbu tak jsem ji dal na hadici ale potom jsem si opět vrátil na zbraň, protože mi hadice vadila. Do lesa byla v celku v pododě ale do budov který hrajem hodně často byla strašně omezující. Obvzláť mi vadila při lezení do oken a přehazování zbraně z levý do pravý ruky. Dnes už mám u všech svejch zbraní ať uz továrně nebo po domácku lahev v pažbě.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak já osobně hrál docela dlouho s 20oz na zbrani. je to celkem makačka Sad teď jsem si pořídil hadici a bombu hodil na záda a maximální spokojenost! hraje se mi s tím perfektně. jediný v čem to vadí je přehození do levý ruky. ale protože levačkou mám problém trefit na pět metrů vrata tak to je celkem fuk Very Happy
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt květen 06, 2010 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle je jedno z témat u kterého je nejlepší, když si ho vyzkoušíš sám na vlastní kůži.
Jde taky o to, aby jsi si ujasnil jakým stylem budeš hrát.

U mě to bylo následovně - nejdříve jsem nosil 9oz na zbrani, ale když jsem si pořídil 68ci vzduchovou, tak jsem přešel na hadici. Pravda je, že 68ci je opravdu velká a na zádech/boku ji můžeš cítit. Další problém představovalo lezení do oken, odkládání zbraně, neustále motání hadice (do větví, sama do sebe), krátkost hadice (přehazování levá pravá ruka...) a další které mě už nenapadají.
Spoustě těhle hadicových chyb se lze vyvarovat (obal na hadici, slide check atd...), ale pořád je to další věc navíc, co se může rozbít.

Nakonec jsem hadici dal pryč - mobilita pro mě hrála prim i na úkor hmotnosti a mohutnosti.
Dnes už jsem ještě dál a ve většine případů používám malé vzduchové 13ci v pažbě.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate