Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Vzduch na Milsiga K-series

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
karlos365



Založen: 13. 08. 2009
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 7:19 pm    Předmět: Vzduch na Milsiga K-series Odpovědět s citátem

Zdravím.Prosíém O rřadu,.. nevím si rady,koupil jsem si na milsiga vzduchový systém3000PSi malé láhve.Avšak na měříkuá jsem z toho vytáhl maximálně 242FPS, copž je sakra málo.Když jsem skusil dát ¨CO2 láhev, tak jsem to vytáhl až na 320FPS. i když jsem zkoušel jinou vzduchovou láhev, tak stále střílela max 250FPS.(mám hlaven marksman). nemáte s tím někdo zkušenosti?Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: po duben 26, 2010 7:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože vzduchová láhev má regulovaný výstup, tzn. že budeš muset použít jiný způsob pro zvýšení FPS než jenom tlak média.
A to už je jiné kouzlení - zvětšit průtok média, snížit tření pohybujících se dílů, použít lepší munici...
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše Nox. Problém je, že se nikdo moc neuvádí jaký je výstup z regulátoru. A když tak už je to jen LP či HP (nízký či vysoký).
A jak říká Nox budeš muset ten tlak zvýšit jinde. Když jsem na tenhle problém narazil u starého ICONZ tak jsem tam dal silnější pružiny a přetěstnil bolt. Tím jsem se dostal na úroveň CO2. A o zase naopak u A5 jsem měl opačný problém. Kdy jsem měl moc vysoký tlak a nešlo to doladit. Tak jsem si musel pořídit regulátor.
Naštěstí u Phenoma už nic neřeším a jede to na všechno.

Ještě by mohlo být řešení pořídit si jiný regulátor na flašku. Ten co má High Pressure třeba tohle: http://www.paintballshop.cz/zbozi/11613-pbs-ela-3000psi-preset-regulator
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: út duben 27, 2010 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší jsou regulátory od PURE ENERGY http://paintball.actionshop.cz/?produkt=1582
Ale bohužel už nevim kde je prodávali zvlášť.
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tofoff



Založen: 04. 09. 2011
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj řešil sem stejný problém postupně jsem měnil věci až nakonec jsem použil 110% Pružinu na kladívko a vše bylo OK.

teda nevím v jakém máš stavu zbran jestli je vyčištěná atd

ještě před výměnou bych vyzkoušel PBS lahev+regulak mají vysoký výstupní tlak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate