Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Porušování pravidel a tresty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sup napsal:
Jinak jaroslave : v jakym koli tymu se najde někdo kdo s vedením nesouhlasí ať uš viditelne nebo skrytě vlastní skušenost. Ty lidi se klidně podřiděj ale třeba z duvodu žebynemněli skym hrat. A at to skoušíš demokratycky čí jako despota tak se vždy nezvděčíš každýmu.

Nepsat neznamena nesledovat. Neni potreba psat za kazdou cenu. Nehlede na to ze tve texty cloveka uplne odrazujou a likvidujou duveru ve vzdelavaci system...
sup napsal:
Aby tohle snažení neskončillo na tom že se pak budou schazet jen třeba dvatýmy.

Lepsi mit dva tymy lidi co hraji a fungujou. Nez zastupy na ktere se neda spolehout. At v tom ci onom. Kvalitu kvantitou nenahradis.
Uzavrene akce maji svuj smysl a s postupujicim casem se to jen a jen potvrzuje. To co nektere "tymy" predvadeji mluvi samo za sebe.

ps: skoda sirek Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Supe,já se omlouvám,ale já opravdu mám problém vůbec porozumět tomu,co píšeš.Musím číst pomalu,neustále si v hlavě přehrávat různý varianty toho,co jsi asi chtěl napsat a pak to skládat dohromady...to je jak šifrovací kod ty tvoje příspěvky.Neřešim gramatiku,já si taky pletu měkký a tvrdý y/i s/z apod. ale ty skládáš slova z úplně jinejch písmenek a věty z nelogický kombinace slov....jako kdyby nějakej program překládal z angliny do češtiny...chaos.Ty jsi čech?Nebo nějaká jiná národnost?Nebo patříš mezi ty mladý, co aby byli cooll, tak to dělaj schválně?Změň si nick na "Enigmu".Jde o to,aby jsme vůbec pochopili,co nám chceš říct,kdyžtak piš klidně pomalu,tohle není Le Mans,nezávodíme. Wink
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
f3: jak ty vis co kdo z nas povazuje za HC?

hehehe - zdá se že máš na mě pifku - říkám/píšu že nemám informace.
(Jestli se považuješ za srdcaře, tak já taky. Kde je problém??? Exclamation )

... Ale můžu napsat co sám považuji za HC:
1) jakákoliv činnost, u které je přímo ohroženo zdraví (psychické i fyzické)
2) činnost kde je předem jasné že ji člověk nezvládne. Jde pouze o to jak daleko se dostane.

Pokud bych to hodil do prostředí PB tak je tu trochu problém - tohle totiž už neberu jako PB ale "činnost" kde se mimo jiné používají PB značkovače. Proto se mi ani moc nezdá samotné označení M-P a nějak bych tam vecpal to slovo simulátor.

Příklady: běh s plnou výbavou na X kilometrů (+ se k tomu přidala ještě plynová maska - to bylo na blití), vystavení extrémnímu počasí s neadekvátní výbavou, nedostatek spánku + činnost, manipulace s ostrou municí, diletantský pohyb s voj. technikou, součinnost s debilama v četě a na stráži.
Tohle myslím úplně stačí na tisíc variací jak se někde (nechat) zhuntovat.
Shoduje se to s tvým pohledem na HC?

HC není když jsem v - 20 a mám na to výbavu. HC není když se skáče přes něco co přeskočíš. HC začíná tehdy kdy to přímo atakuje vnitřní rezervy, když víš že to nepřeskočíš ale otázka je jak moc si rozbiješ hubu..
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele a nebude lepší se držet tématu "Porušování pravidel a tresty"?

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 11:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Raději se budu držet tématu jak píše márty, protože vidím s tebou to nemá cenu. Příjde ti výcvik např SAS něco jako maličkost? Mě to příjde hodně HC, v tom tvém vysvětlení to ale nezapadá protože to NĚKTEŘÍ LIDÉ ZVLÁDNOU. Sice jen 10 ze 100 ale zvládnou. Ale F3 má jiný názor tak ho v tom necháme. Nazvi si to třeba i simulátorem dalekonosného dělostřelectva. Já tě beru a budu pořád brát jako někoho kdo jen blábolí. howk
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když jsem s přečet přízpěvek od Jaroslava ve Filmagu ( konkrétně ty zasněžená těla ) tak mohu i já věřit že to má již společného s HC. - Tedy pro mne neznalého. HC neznamená přehánět - prostě je to jen Tvrdé ba dokonce se to dá přeložit jako " tvrdé jádro ".
Neznamená to jen tedy jíst tvrdý chleba, tvrdý rohlíky, spát na tvrdé zemi, pořád něco tvrdit, strouhat tvrdý sýr ( např. parmezán - to je opravdu někdy oříšek ), tvrdým kartáčkem si devastovat dásně a nebo pít tvrdou vodu Wink


Když se na hře objeví kempení nemůžu se stotožnít stím že to není vina pořadatele. Přece on má právě tu moc vytvářet hru takouvou jaká je/bude. Na jednom hřišti 2 roky zpátky se vytvořil scénář takový že se kempit nedalo. Další rok na úplně samém hřišti a i stejné velikosti se již kempilo z důvodu hlídání stanovišť. Jediná změna byla právě ta že se oproti minulému roku stanoviště změnila. ( tím si na hru nestěžuji nebo jinak - jen přirovnávám ) Takže vše házet na hráče je dle výmluvné.
Hráči přece jen přijedou, něco poplatěj, poslechnou si pravidla, popř. projdou hřiště a jdou pifat. Nic víc. Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kuwa Trackere co do toho zase taháte kempení?
když už si to ale načal, tak mi to nedá - jasně že některé scénáře "podporujou" kempení. Ale já jako hráč, když se rozhoduju kam pojedu, tak si přečtu kam jedu. Když se bojim kempení, tak si zajedu na D-Day a nepojedu na WZ.
Když jedeš na akci, kde jsi ve skupině, která má za úkol dobýt 12 bodů a jeden ubránit, tak se dá očekávat, že budeš imrvére útočit, ale zrovna tak musíš počítat s tím, že budeš celou hru ůkempit" na tom jendom bráněnym bodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
travoltik



Založen: 18. 10. 2007
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a u tebe se Trackere dá to kempení i pochopit vzhledem k váze tvé zbraně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já s kempením nemám problém ( když jde např. o hlídání bodu nebo jinak ). Jen jsem chtěl říct že Všechno se hází na hráče a přitom z počátku má celou zodpovědnost dění ve hře pořadatel a na to se dle přízpěvků jaksi zapomělo.
Prostě když si hráči stěžují na kemepení, ano když je to nutné ve scénáři ( třeba těch hlídání bodů dál od sebe ), tak stím že jde o MPB akci musí počítat.
Pokud ale pořadatel vezme neprověřený tým pro doplnění a jsou to oni ti hráči kteří si stěžují - není to vina hlavně jejich. Vzhledem k tomu že jsou neznalí této akce, mají mít právo nevědět.!
Nikdo nemá skleněnou kouli aby dokázal předvídat hru a nebo slepě důvěřovat od paní co povídala a to je potřeba si uvědomit. Tak ať si pořadatel sám sáhne do svědomí jestli se mu vyplatí tahat neprověřený a HLAVNĚ nikým nezaručený tým, který mu odjede nebo jinak znepříjemňuje hru.

Já třeba právo si stěžovat na kempení nemám - protože už vím co očekávat a nějakou tu zkušenost mám, ale je dle mě přehnané to házet na neznalé situace.
Ono je to jednoduché si kopnout do hovna když se nehejbe.
A to celé se může zvrtnout v nějakej Black - list a nebo jiná věc.

Myslíte že nám nikdo ze hry nikdy neodjel dřív ? a nebo si nestěžoval ?
První rok bylo špatné pivo, druhéj rok bylo zase moc drahé ( gambáč je prostě dražší než březňák ). Ano i tyhle hovadiny se dějou. Ale rozhodně nepláčeme jako jiní. Můžem si sami za to že jsme pořádali otevřenou hru kde je menší pravděpodobnost účasti kvalitních týmů. A za to jsme byly souzeni. My jsme to přijali a vzali si ponaučení a tento rok co pořádáme věříme že se to vše opět zlepší - třeba jen zvýšeným počtem pořádatelů apod.
Se koukněte sami co tu řešíte - TRESTY - no to je ale krásná Image PB vůbec. Hon na čarodějnice je asi příjemnější než příprava na hru.
Jsem dost v kontaktu s AS komunitou nejen ze soukromých důvodů kde byl počátek této komunity porozumět a zvrátilo se to i do pracovní části.
Oni tyhle blbosti neřešej ( nemyslím klasický AS - kinder klany ).

Nechápu dále proč je nutný seznam - každý kdo tu cokoliv napíše a i naloguje novou zbraň má za sebou tým o kterým mám jasný přehled co asi tak dělá, a na jaké hry jezdí. Ať z jejich webu, videí, či proběhlých akcí. Když to zvládnu sám tak snad 10 pořadatelů by mělo taky.
Ale je pravda že to jde více křečovitě, tak proč to tak nedělat. Po nás potopa.
Prostě a jasně pořadatel má jasně většinovou vinu na výsledku akce. A když není shopný manažer, tak ať to nedělá. Tak to prosím neházejte na ty hloupější. Děkuji.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 1:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

travoltik napsal:
a u tebe se Trackere dá to kempení i pochopit vzhledem k váze tvé zbraně.

Tunění mě přešlo Wink
Mám již obyčejnýho tipáče s pažbou Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 2:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackere to co pises je sice krasne ale je na case prestat omlouvat nevedomost. Nevedomost NEOMLOUVA, pokud neco nevim je to moje chyba, mam se zeptat. Totiz nejake kempeni nebo co tu furt resite je proste uplne normlani soucast boje. Proste nekdo ceka a nekdo utoci tak to bylo je a bude vzdycky a ne jen v PB nevim prco se o tom vubec bavite a zminujete to. Nechapu proc bych mel omlouvat nekoho kdo pokazu hru ostatnim tim jakoze neco nevedel. Bylo to dost jasne recene. A jeste obvinovat tak poradatele ne? ty ses asi zblaznil. Ti lidi to delaji pro nas pro vsechny, maji s tim starosti a hraci nemaji za povinost nic? jen DOJET na akci? To je teda pekny nesmysl. Nebo mas jako pcit ze pri tom vsem co je potreba u techto her zajistit ma organizator jeste vymyslet nejake FAQ nebo co aby dopredu odpovedel na neco co by se popripade mohl nekdo zeptat? Nebo do popisu hry rovnou napsat "POZOR BORCI, JE MOZNE ZE SI NEKDE NEKDO Z VAS SEDNE A NEBUDE JEN STRILET A BUDE SE CHVILKU KOUKAT A HLIDAT POINT" ja ti nevim teda, zamysli se nad tim. A jeste organizatorovi nakonec vynadame za to ze chtel prokazat dobrou vuli a vzal tam neprovereny team (o par prispevku nahoru si stezujete ze je tezke se na hru dostat a ty pak napises toto) Vsechny organizaroty postrilime a povesime jsou to jen DAREBACI s porad si stezuji. Tak je to spravne?
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 2:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Já s kempením nemám problém ( když jde např. o hlídání bodu nebo jinak ). Jen jsem chtěl říct že Všechno se hází na hráče a přitom z počátku má celou zodpovědnost dění ve hře pořadatel a na to se dle přízpěvků jaksi zapomělo.


Trackere, tady se setsakra pleteš. Nevím jaké hry, kde se ne/musí kempit hraješ, ale realita militarey her typu WZ aj... je naprosto jiná.
Za kempení na daném bodě nemůže organizátor akce, ani velitel dané strany, ale vždy za to nese jen a jedině "odpovědnost" protivník.
Že v daném sektoru neútočí je jen a jen jeho vůle.
Co pak? Zbalím se a odjedu domů? Nebo půjdu za organizátorem akce s žádostí: "Hele měl bys do toho vstoupit a nařídit velícímu protistrany ať útočí tady v tom sektoru, protože kempíme už půl dne a nudíme se jak sviňa!"? On to neudělá a proto je to špatně zorganizované?
Military painball není jen o střelbě, ale jak už tu snad tisíckrát probůh zaznělo: O PLNĚNÍ ÚKOLU prospěšný pro své spoluhráče = TÝMOVÁ HRA.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne st březen 17, 2010 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vrátím se k tématu s návrhem prevence: Wink
setler napsal:
F3 tu vznesl velice zajimavou poznamku, ktera by podle me nemela zapadnout... bylo by vhodne do pravidel vyslovne dopsat, ze z her (a to nejen military Smile ) se neodjizdi predcasne a bez vedomi poradatelu a velitele dane strany.
U hardcore lze nahradit slovo "vedomi" slovem "souhlas", pripadne udelat tecku za neodjizdi predcasne Smile.


Jsem pro tohle doplnit (jakoukoliv formou) do pravidel na hlavní straně!
Dále by bylo prima vytvořit pro nováčky obdobné vlákno, jak vytvořil NOX o zbraních, takový průvodce (či jak to nazvat) o fungování komunity MILITARY - zároveň jako prevence,jak předcházet nedorozumněním do budoucna a nekonečnému plkání napříč forem (kempení, odjezdy, elitářství...):
.
Pár bodů typu např. otázek a odpovědí:
Co je to?
Uzavřená akce.....
Ručení za tým....
Kempení...
Postihy za nedodržení těchto zákaz...Stopka na 1 rok
Atd., atd...

Myslím, že nějaký dobrý psavec by to zvládl.
Co vy na to?
Tož tak
marty+
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:

............
Pár bodů typu např. otázek a odpovědí:
Co je to?
Uzavřená akce.....
Ručení za tým....
Kempení...
Postihy za nedodržení těchto zákaz...Stopka na 1 rok
Atd., atd...

Myslím, že nějaký dobrý psavec by to zvládl.
Co vy na to?
Tož tak
marty+

Marty, tím se rozhodně nic nezkazí. Ale proč zase scháníš nějakýho psavce? Sedni si k tomu a nebo to prostě na někoho konkrétního přeho´d a šoupni sem konkrétní podobu.
Takhle z toho zase vznikne jen diskuze typu" f3 má malýho pinďoura a Jaroslav mi loni šlápl na palec a neomluvil se"

Když chcete někdo něco změnit, tak s tím nějak pohněte a neházejte to jenom do placu jako chytrej výrok.

A znova se rovnou ptám. Dokážete někdo napsat webovou aplikaci, kde se budou moci zaregistrovat pořadatelé a vyvěšovat svoje hry. na hry by bylo potřeba vybírat týmy, které budou do systému zaneseny adminem a pořadatel je po hře bude moct ohodnotit +/- a tato hodnocení se budou u jednotlivých týmů sčítat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kua a kde na to všechno má člověk brát čas?! Wink
Dobrá, něco ztvoříme... Rolling Eyes

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 4:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu kempení : asi jsem se špatně vyjádřil a tímto se omlouvám za nedorozumění.
Ano když je potřeba kempit - z jakýkoliv důvodů k co nejvyší realizaci hry tak je to naprosto v pořádku. Hráči co to znají - ( říkejme jim tedy MPB ) stím počítají. Zachovají se tak jak by se mělo. Mám dojem ale že tito hráči nedělají problémy a ti si nestěžují. Stěžují si ti neznalí, odjíždějí naštvaně oni apod. Ale já neřeším kempení jako takové, byl to jen příklad.

marty+ : Trackere, tady se setsakra pleteš. Nevím jaké hry, kde se ne/musí kempit hraješ, ale realita militarey her typu WZ aj... je naprosto jiná.
Za kempení na daném bodě nemůže organizátor akce, ani velitel dané strany, ale vždy za to nese jen a jedině "odpovědnost" protivník.


Organizátor vytváří scénář + prostředí a hráči samotní reagují na tyto aspekty svou hrou- to je prvopočátek hry. To jak si hráči dále hru tvoři je zase druhá věc. Hráči jen pořád reagují na danou akci reakcí nic víc nic míň. Dokonce jedině on má tu možnost příjímání zájemců o účast a tím i ovlivnit jaké typy se na dané hře ukážou.

Nevědomost neomlouvá to se sice říká, ale nemělo by být toho tolik zneužíváno. ::::
Tým nevěděl že je to Akce kde se méně střílí a to mu vadilo - neomlouvá ho to tedy.
Pořadatel nevěděl že tým kterému povolil přístup ke hře má spíše sklony k většímu kropení než je třeba a přijeli hráči " kropiči " a zkazili hru. Poředatel nevěděl - neomlouvá ho to.

Koho máme tedy omluvit když obě strany udělali chybu, stím že kdo měl možnost ovlivnit situaci ( jednoduchým nepovolením vztupu do hry ) když né pořadatel ?
Výsledek zatím jak je znám je, že se vytvoří seznam " nepohodlných " a ještě snad jen chybí černé puntíky jako tomu bylo ve škole za špatně nalinkovaný sešit. A je to hezky pohromadě.

Neřešme kempování nebo útočení a nebo způsoby her/ munice. To vše jen dávám za příklad k osvětlení situací. Je dobré že se najdou lidé/týmy, kteří dokáží vytvořit kvalitní herní den. Já je neodsuzuji za to že pozvali nepřizpůsobivé hráče a nebo jinak. Je to jejich strategie a já jsem ten poslední co jim do toho může remcat - jen by se měli naučit počítat stím že nový = velká možnost negativní odezvy a tím znehodnocení herního zážitku ostatních což se zjevně povedlo.

Nechápu že se objeví hráči co si začínají dělat nárok na tresty, seznamy a nebo jiné pro tým nebo jednotlivce skoro až likvidačního charakteru. A to jen proto že se strana - Pořadatel vs tým nedokázal pořádně domluvit.
Většina i já snad pochopila že WZ není o 400 kulí na zbrani a 1000 kulí v podpaždí. A že se tam nehraje na ramba - nemusím se zůčastnit abych to po pochopil o co de. Jenže ta většina již nějakej ten pátek nabyla zkušeností a pořadatelé ( i můj tým který pořádá akce ) to samé.

Když pořadatel pozve hráče, který dokáže hru zkonit tak ,že se zničí hra tak za to nemůže že pozval do počtu nebo z jiných důvodů tyto hráče ?.
Copak když od kamaráda - řezníka dostanete prošlé maso, tak mu nic neřeknete a budete stím souhlasit, protože Vám dal 3kg zdarma ?

Co jste čekali když se hry rozjíždí takovým tempem - když to porovnáte před 4mi lety ? Na každý výkend připadají několik zapsaných her jekékoliv stylu. Dnes si hry navzájem konkurují ( což je dobře ) a pomyslné síto takové jaké jsme ho znali se někdy stratilo do neznáma, už jenom z důvodu doplnění počtu hráčů ( a tady je právě ten kámen úrazu ).

Ruku na srce tím co si prošel AS prostě PB projít musí ať se to líbí nebo ne A místo toho aby jsme se poučili jak to vlastně vyřešili ( a vyřešené to mají dobře ), tak vymýšlíme absolutní zbytečnosti.
Argument že chcete dát novým zájemcům možnost, je také k ničemu, když dnes je věší možnost se ukázat na více her než tomu bylo dříve a tak se prezentovat.
Prostě když někdo přijme joudu ke hře musí přece i sám ponést následky co mu ten Jouda proved. To že je Jouda idiot je jiná věc, ale trestáním a nebo sepsáním zněho super granáče neuděláte.
A zapamatovat si tým který je o ničem zase není tak těžké.

Když se vytvoří nějaká PB organizace také se tam snad nepříjme každý Joudoslav - ale bude muset být prodroben testy/zkoušky nebo jinak. Pokud tomu tak nebude z organizace se stane Klub Sexi bonbónků v uniformách. Řešení bych tedy ponechal na již předložené nabídce organizace která bude z velké části hotová,naproti tomu aby se vypisovali černí hráči. Špatné hráče by si měl sám tým trestat a hlídat. Od toho je snad velení.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
Pořadatel nevěděl že tým kterému povolil přístup ke hře má spíše sklony k většímu kropení než je třeba a přijeli hráči " kropiči " a zkazili hru. Poředatel nevěděl - neomlouvá ho to.


Pokud ten neznámý tým pořadatel vezme sám na sebe a ten tým hru pokazí, je to skutečně chyba organizátora. Ovšem tak to nefunguje! Nové tým jsou přibrány od prověřených týmů. Tím pádem za to může tým, který se za ně zaručil.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Mlaďas"]
tracker napsal:

Pokud ten neznámý tým pořadatel vezme sám na sebe a ten tým hru pokazí, je to skutečně chyba organizátora. Ovšem tak to nefunguje! Nové tým jsou přibrány od prověřených týmů. Tím pádem za to může tým, který se za ně zaručil.

Přesně tak - tím pádem vina pořadatela jasně padá a vina je na těch co se zaručí = prověřený tým.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Navíc se Trackere v jednom hrozně pleteš, na akce na které jezdí a pořádá miltary"elita" nikdo nenahání tými a jednotlivce z důvodu doplnění počtů, ba naopak tihle neprověření se sami snaží na akci dostat, protože si většinou myslí, že je to ta nejlepší hra pro ně a nezjistí si pořádně o co se jedná. Proto jsou pak tyhle maléry s předčasnýma odjezdama a podobně. Takže určitě ne proto, že by organizátor lovil kohokoliv, aby zaplácl díru v počtech přihlášených hráčů, to nemá nikdo z nás už hodně dlouho zapotřebí.
Navíc z vlasní zkušenosti vým že není v silách organizátora zjišťovat jak funguje každý tým který se na jeho akci hlásí, proto se taky tahle nevděčnost přehrála na prověřené týmy, ale jak vidno tak ne vždy to vědí i oni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No právě a já si myslel že to takto funguje.
WZ a podobné hry ve ně vzbuzovali dojem málo dosažitelné účasti ( hraji přece jen něco jiného ) jak pro mne tak i pro mé podobné, nebo začínajicí. Nakonec se dostalo to že se ti neprověření dostali tam kde něměli ( dle výsledku ) co dělat. Což ve mě vzbudilo dojem že zas tak " uzavřené to není " jak se zdálo. Je to škoda, protože tento systém který fungoval byl dobrý pokud by jej všichni dodržovali. dokonce tyto " nedostupné " hry byli jakousi exotickou věci v lesním PB, které měli svou vážnost.
Já sám i když patřím mezi ty neprověřené a jím podobné souhlasím stím že prostě tento systém " uzavřenosti " dodržet pořadatelé by se měli zasloužit o uchování a vyší apeklace od týmů které se zaručují, namísto černých listů, nebo jiných kontrolních návrhů zde, které jsou spíše tou poslední možností, když už někdo nebude vědět kudy kam.
Si vemte to když se nějaký tým bude snažit dostat do této skupiny týmů - rozhodně si toho budou více vážit než možností nástupu ihned, protože nemají černý puntík.
čest
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Navíc se Trackere v jednom hrozně pleteš, na akce na které jezdí a pořádá miltary"elita" nikdo nenahání tými a jednotlivce z důvodu doplnění počtů, ba naopak
no zjevne tedy nepatrime mezi elitu, protoze my mame problem naplnovat nami urcene pocty na nase akce takovymi lidmi, kteri by meli opravdu o podobny typ her zajem... alespon ted vime jak se elita pozna, az mi lide utrhnou ruce ze chteji na nasi akci, pak tam konecne budeme Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
Navíc se Trackere v jednom hrozně pleteš, na akce na které jezdí a pořádá miltary"elita" nikdo nenahání tými a jednotlivce z důvodu doplnění počtů, ba naopak
no zjevne tedy nepatrime mezi elitu, protoze my mame problem naplnovat nami urcene pocty na nase akce takovymi lidmi, kteri by meli opravdu o podobny typ her zajem... alespon ted vime jak se elita pozna, az mi lide utrhnou ruce ze chteji na nasi akci, pak tam konecne budeme Laughing

Já bych Jaroslave neřekl, že by byl problém naplnit stavy na vaše hry lidmi, kteří se na ně snaží dostat, jen ty už moc dobře víš, že ne každej je schopen naplnit tvoje očekávání a proto radši volíš ty týmy, které dobře znáš. Bohužel pro vás a pro případné zájemce působíte navenek jako velmi uzavřeným tým a to má za následek, že se s novými zájemci těžko poznáváte navzájem.
U našeho týmu máme opačnou taktiku, kde se nebráníme hraní s nikým kdo nás vysloveně nezklame a proto mívám občas divoké spaní, když se mi na akci původně plánovanou pro 50-60 lidí přihlásí lidí 110-120 a ani jeden z těch týmů si nezaslouží být odmítnut. Very Happy
P.S. ten termín "elitní" není samozřejmě z mé hlavy jen jsem v danou chvíli nevěděl jak jednodušeji pojmenovat organizátory velkých military her o které je čím dál tím větší zájem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PS. ale pro pochopení věci je to v pořádku
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 12:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pro rajka :ale nemáš dělá ti to dobře protože seš známý masochista a prudič nás normálních hráčů
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
abnormalis



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 17
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 7:48 pm    Předmět: Blbost Odpovědět s citátem

Co to tady řešíte, já začal hrát paintball už před mnoha a mnoha lety a vždy jsem ho hrál pro zábavu a proto, že jsem se sešel s partou lidí s kterýma jsem se vždy zasmál a odjížděl odpočatej, poslední dobou mi to připadá jako buzerace na buzeráku, jestli si chcete řešit nějaký tresty a disciplínu tak se dejte k armádě Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 8:09 pm    Předmět: Re: Blbost Odpovědět s citátem

abnormalis napsal:
Co to tady řešíte, já začal hrát paintball už před mnoha a mnoha lety a vždy jsem ho hrál pro zábavu a proto, že jsem se sešel s partou lidí s kterýma jsem se vždy zasmál a odjížděl odpočatej, poslední dobou mi to připadá jako buzerace na buzeráku, jestli si chcete řešit nějaký tresty a disciplínu tak se dejte k armádě Very Happy Very Happy Very Happy


Já to mám taky o lidech, kamarádech a zábavě, ale paintall (military nebo milsim) je hraní si na vojáky (neplést s Airsoftovým pojetím) a jako spokojenej sem když sem zničenej, unavenej ale vím že sem si zahrál, něco se přiučil a splnil úkol... pak mě hřeje svědomí a proto mě to baví... když si chci odpočinout jdu do hospody nebo čajovny Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 9:45 pm    Předmět: Re: Blbost Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
abnormalis napsal:
Co to tady řešíte, já začal hrát paintball už před mnoha a mnoha lety a vždy jsem ho hrál pro zábavu a proto, že jsem se sešel s partou lidí s kterýma jsem se vždy zasmál a odjížděl odpočatej, poslední dobou mi to připadá jako buzerace na buzeráku, jestli si chcete řešit nějaký tresty a disciplínu tak se dejte k armádě Very Happy Very Happy Very Happy


Já to mám taky o lidech, kamarádech a zábavě, ale paintall (military nebo milsim) je hraní si na vojáky (neplést s Airsoftovým pojetím) a jako spokojenej sem když sem zničenej, unavenej ale vím že sem si zahrál, něco se přiučil a splnil úkol... pak mě hřeje svědomí a proto mě to baví... když si chci odpočinout jdu do hospody nebo čajovny Wink


tos trefil přesně!!! Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 6:16 am    Předmět: Re: Blbost Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:

když si chci odpočinout jdu do hospody nebo čajovny Wink


Pěkně to napsal chlapec . No a pokud stále někdo nechápe , co třeba mě ( nebudu psát názor za někoho jinýho ) vadilo . To , že někdo odjede , že " musí " , tak to se dá přejít , dá se přejít , že to nebilo oznámený až tak těm co to měly vědět , no to se dá taky vysvětlit . Ale hoši přečtite si komentář MARIO(SNAKE) jaký napsal na akci Sybéria . Co tam vůbec dělal ? To si asi ani nečetl scénář !!! Toto může napsat jen naprostej ignorant co si myslí , že ty akce jsou dělaný pro něj . Rozdíl mezi ním a jemu podobným versus lidi z komunity je v tom , že komunita se na tyto akce připravuje dlouho dopředu a řeší strategii jak splnit úkol a né jak se nechat vystřílet .

Uživatel MARIO(SNAKE), tým Scorpions Paintball Squad Přidáno 17. Března 2010, 17:59
První hra o ničem půl hodiny nás tam nechali vymrznout pak hodinu a pul chození v kruhovej obraně Smile)) a žadná akce velitel nás táhl k padákům ale nepřítel už byl dávno jinde když už jsme na někoho narazily a začalo se střilet tak najednou byl konec takže moje hodnocení -zlatá třebová asi jsem víc na tu akci Sad a sprintování s Lusienem Boltem

Mít ho teď po ruce , tak ho snad i zašlapu do země . Jak byl konec ??? Snad byla ještě jedna mise né . A pro informaci jemu a spol. pokud jsme od místa výsadku pilota 600m a protivník nějakých 200m při startu mise , tak se nediv když byl fuč , asi jsi taky nečetl zhrnutí mise co ? . A to , že jeho tým nebil ani na diskuzi a neměli ani představu o našich úkolech , přijely pozdě , prakticky vylezly z aut a šly hrát tak ani nebil čas jim něco vysvětlovat , není můj problém . Hoši nejezděte na tyto akce pok se nebudete cítit ošizeni o akční prožitek . Akci jako takovou jsem si krásně užil , leč svýma stupidníma komentářama mě serete . A klidně ať mě admini zabanujou . Neuvěřitelná drzost .

F3 : pořádal může nakrásně napsat polopatě co se na akci bude dělat a stejně se najde lenoch , kterej si nic nepřečte , nepřipraví se na akci jede si zastřílet a pak má ještě tu drzost napsat komentář jakej napsal .
Tak se nediv , že stebou nechce nikdo diskutovat a tvých tématech . Může být i zde na webu napsaný nevím co a stejně to lidi nečtou a ani nemají snahu se informovat .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:57 am    Předmět: Re: Blbost Odpovědět s citátem

Rosi napsal:
A klidně ať mě admini zabanujou . Neuvěřitelná drzost.
no ja te banovat nebudu protoze s tebou souhlasim, naprosto.... a bohuzel musim konstatovat, ze pres veskerou osvetu se nam stale a stale objevuje stejny problem na skoro kazde akci, muzeme si tu tleskat jak mame hezke akce 100 na 100 lidi, muzeme tady cist ty odusevnele komentare o tom, ze paintball je predevsim zabava a my muzeme tahnout do armady, nicmene ja mam mozna jine reseni, co kdyby vy ste prestali obtezovat nas ??? poradejte si svoje hry na akci, zabavu, odpocinek a neplette se k nam, my si budem organizovat ty nase "vygumovany" hry kterymi tak pohrdate a bude klid.... a opakuji uz po 100 MY TADY NEJSME PRO VAS? NEJSME VAS SERVIS, NEJSME TU ABYCHOM VAS POBAVILI !!!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 8:00 am    Předmět: Re: Blbost Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
poradejte si svoje hry na akci, zabavu, odpocinek a neplette se k nam, my si budem organizovat ty nase "vygumovany" hry kterymi tak pohrdate a bude klid.... a opakuji uz po 100 MY TADY NEJSME PRO VAS? NEJSME VAS SERVIS, NEJSME TU ABYCHOM VAS POBAVILI !!!


amen, co více dodat !
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate