Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Porušování pravidel a tresty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ajk: zodpovednost za sve lidi nese cely team. Kdyz clen teamu udela nekde prusvih, mel by si jasne uvedomit ze tim poskozuje v prvni rade svuj team, tedy ty co s nima normalne chodi strilet. A je na nich, jestli mu toto budou trpet (a tim padem se objevovat na black listech), nebo mu daji jasne najevo kudy vede cesta.

Organizatori akci jsou tez samozvani, takze si klidne mohou vest i sve blacklisty... asociace toho moc nevyresi...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná se ted vrátím trochu zpět(asi tak na druhou stranu této debaty). Foxycone tam nastínil něco jako ID.. popravdě mě se líbí docela představa jakési občanky. Ted nemluvím o tom že tohle udělat vytvořit by bylo složité a někdo by se toho musel ujmout. Docela by to mohlo pár věcí v praxi ulehčit. Přijedeš na akci při registraci odevzdáš tento ID,občanku.. zaplatíš startovné+zálohu odevzdáš ID a po konci akce si přijdeš pro zálohu a dostaneš zpět ID.. záloha může být klidně 300-500...to je jedno ale dost vysoká aby to hráče motivovalo zůstat a vydržet. Vona chybějící 5-ti bába ve šratofli před výplatou docela může chybět. Chceš odjet musíš pro ID. Nemáš ID? nedostaneš se na akci.Ztratíš ID bude to drahý. Podotýkám je to VELICE HRUBÝ nástřel ale od foxyconeho to byl docela zajimavý nápad.. zkuste zapřemejšlet třeba se to chytne..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nejlepsi by bylo kdyby na akce jezdili slusni lidi co to nemaji v pii....a chteji hrat, na pivo muzou jit do hospody. ale toho se v CR tezko muzeme dockat.
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 8:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kaktus podle mě je to zbytečná věc. Tohle by bylo pokud by se akce otevřeli částečné, ale ne úplně šťastné řešení. V tuhle chvíli jednoduše zjistíme koho už nechceme, protože to a to porušil. Odchod na párek, hotovo 20. Již ho nepozveme.

Celý problém současnosti je ale v tom, že se každej zaručuje za lidi, i když je pomalu nezná a dostává se sem mnoho blbů, o který nestojíme a oni vlastně nestojí ani o nás! Tím nám to všem kazí a "kredit" MP to naprosto ničí! Nezodpovědným pozváním se MP otevírá čím dál tím víc a to je velká chyba. Vždyť je vidět, že si toho ty lidi neváží. Taky za tu dobu, co nemohou jet (nejsou pozvaní) na kooperační MP manévry a pifaj si jim dojde, že to chce další rozměr a v tu dobu už by mohli mít i šanci se mezi nás dostat. Jen chtít.
Stejně jako člověk mění časem názor na věc, mění se i jeho požadavky od paintballu. Tímto se získává to zlaté jádro MP. Všechny tyto problémy by přece mohli zmizet. Rolling Eyes

Tímto apeluji na ty týmy, které chtějí zvát další!!! Zamyslete se před zaručením... Má to cenu! Děláme to pro sebe.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 9:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas pod to se podepisuju máme stejný názor.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: ne březen 21, 2010 11:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:

Když to takto překroutíš tak ano. ( dokonce se dá překroutit i to že ženská je vlastně teplouš ).
Následek přece nemusí znamenat trest ! Když neseš za sebe zodpovědnost - tak je to trest ? dle tebe asi ano. Proč prostě nepochopíš tak banální věc že když někdo něco podělá - bude za debila a ostatní snad nejsou tak malomocní že to nepochopí a sami ho odsoudí tím že sním prach prostě nebudou chtít hrát Idea .
Nebo se toho snad někdo tolik bojí to někomu říct do očí " seš " škodná " kazíš hru ty tu nemáš co dělat - prostě padej " - ona si to ta škodná příště rozmyslí jak se bude příště chovat.

Veškerý veřejný seznam, black-list a pod je prostě pro mě srabáctví, pokud za tím nebude stát HOTOVÁ zákonná organizace.
Schovávat se za skupinu umí každý. Řekněte jim to samé do očí co si o nich myslíte a netahejte do SVÝCH problémů celou komunitu ( a to nemyslím jen ty co tu jsou jen registrováni a sotva něco přečtou ).
Pokud si pořadatelé budou sami psát PRO SVÉ POTŘEBY je to naprosto v pořádku a klidně si to mohou i předávat - když jimn to pomůže.


Trackere co jsem překroutil?
Nikdo tady trestem nemyslí to že někdo dostane 25 na holou. Celou dobu se tady bavíme o tom, že je potřeba udělat systém,a by ti kdo poruší pravidla nemohli kazit další hry. Takže jediný trest je STOP na další hry v nějakém časovém intervalu.

Seznam je prostředek pro to, aby se to dozvěděli všichni.

kdo do thodle problému tahá celou komunitu?? Celou dobu se tu mluví o MP hrách, které jsou uzavřené.......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 6:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

asi tak uzavřené nejsou když se tam dostanou ti co si to nezasloužej nebo jinak. Mlaďas to vystihl dobře. Každý se zaručuje za každého a tím to kouzlo zmizí. Místo seznamů a jiných hovadin by si měl každý tým řídit těmi nepsanými pravidli které byly dávno nastoleny. Je to o lidech né o seznamech. Mimochodem tresty se tu navrhovali ( a jiné podivné věci ) i vypsání na veřejný Black - list je docela trest - ten se tu také navrhoval.
Vůbec neřešte seznami, ale řešte ten případ jak se tam ti hráči co odjeli dříve dostali ? - pokud se za ně někdo zaručil tak se pusťtě i do něj. Prostě tohle se nedělá.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
asi tak uzavřené nejsou když se tam dostanou ti co si to nezasloužej nebo jinak. Mlaďas to vystihl dobře. Každý se zaručuje za každého a tím to kouzlo zmizí. Místo seznamů a jiných hovadin by si měl každý tým řídit těmi nepsanými pravidli které byly dávno nastoleny. Je to o lidech né o seznamech. Mimochodem tresty se tu navrhovali ( a jiné podivné věci ) i vypsání na veřejný Black - list je docela trest - ten se tu také navrhoval.
Vůbec neřešte seznami, ale řešte ten případ jak se tam ti hráči co odjeli dříve dostali ? - pokud se za ně někdo zaručil tak se pusťtě i do něj. Prostě tohle se nedělá.

Trackere, celou dobu jsem chápal co píšeš a v lecčems jsem ti musel dát zapravdu. Tvůj poslední příspěvek už ale nechápu. Vypsání na black list bereš jako trest a tudiž jako špatnost a místo toho navrhuješ tajné seznamy, které budou v šuplíku a nikdo je neuvidí?
veřejný seznam, co tu byl navrhován, neměl mít za úlohu pranýřování "potrestaných" ale "evidenci" týmů, které mají prohřešek. Ten seznam měl sloužit k tomu aby všichni pořadatelé věděli, že někdo udělal průšvih. Mimo jiné tady někdo navrhoval možnost "odpracování" prohřešku. O jiném trestu jsme tu nečetl. Cokoliv z toho mi přijde lepší než to co se strhlo na vláknu "Syberia 2010". Schválně si tam vlez a přečti si celé to vlákno ( vyjma prvních 4 stránek) a pak mi řekni, jestli by skutečně nebylo jendodušší občas někomu dát černej puntík jako ve škole a tím celou věc uzavřít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tywe, člověk tu týden není a hned megatéma.

Jsem pro to, situaci řešit. Z jakého důvodu by měl být blacklist zneužitelný? Jednoduše do něj bude mít zápis jen administrátor či jiní pověření a organizátor akce mu nahlásí "Ten a ten odjel" ... stejným systémem by se to dalo řešil třeba u hodnocení týmů na hlavních stránkách.

Když bude mít zápis každý jouda, tak pak se z toho stane pěkný guláš a o tom byla řeč na první straně tohoto vlákna.

Jestli to tu již zaznělo, tak se omlouvám, ale nemám sílu těch 6 stran číst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
No tywe, člověk tu týden není a hned megatéma.

Jsem pro to, situaci řešit. Z jakého důvodu by měl být blacklist zneužitelný? Jednoduše do něj bude mít zápis jen administrátor či jiní pověření a organizátor akce mu nahlásí "Ten a ten odjel" ... stejným systémem by se to dalo řešil třeba u hodnocení týmů na hlavních stránkách.

Když bude mít zápis každý jouda, tak pak se z toho stane pěkný guláš a o tom byla řeč na první straně tohoto vlákna.

Jestli to tu již zaznělo, tak se omlouvám, ale nemám sílu těch 6 stran číst.

GEorGE, naprostej souhlas. navrhoval jsme tu zřídit samostatnou WEBovku jen pro tyto účely. jak už jsme psal. Zaplatím provoz. Ale potřebuju někoho, kdo postaví stránky.
Máš na někoho tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím, zda zrovna vytvoření jiného webu bude to pravé ořechové, když už i sem leze jen malá část registrovaných.

Jestli si to ale opravdu přeješ, tak ti stránky vytvořím a s hostingem si hlavu nelam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jde o to aby tam chodili organizatori
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když bude odkaz na web přiložen do uzamčeného tématu zde, tak by v tom problém být neměl. Nemusí to být ani složité phpko, bohatě postačí jediná statická stránka v html s výpisem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

přesto , že nejsem zastáncem někoho od někud vyhazovat , by bylo dobrý pročistit tento web a opravdu označit hráče tak jak co preferují nebo hrají . kdejakej pistolník či tým má napsáno jakej je militarysta , ale skutek utek . Military jak je zde chápáno prostě není zábavný a musí se mu přinášet oběti a to jakýkoli .
A spíše bych volil tu možnost , že pokud si chci dát do profilu military , tak musím taky něco splňovat .

Ano jsou týmy , který mají široký záběr hráčů od sportovního přes military a nebojím se říct i na " real " paintball , ale pokud jsem vyznavač jednoho stylu a tým je pozván na jiný typ než se mi líbí , tak tam buď nejedu nebo jedu , ale držím ústa a pokud se mi to nelíbí , tak na tento styl již nejedu . A zaručování je dost ožehavá věc , kdy pŕed dvěma roky , když se někdo zaručil za tým , bylo zaručeno , že jsou alespoň na stejné vlně , když už nemají dostatek zkušeností . Dnes je k zaručování přistupováno hodně benevolentně a pokud se někdo zaručuje za tým , musí si uvědomit , že ten tým může taky nabírat lidi do týmu a svou zárukou vlastně může ručit i za lidi co vůbec nezná .

Nevyřešil by to " nějakej " metrix v připravovaným novým webu ?
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj souhlas, zakomponování do nového webu by určitě vše řešilo, ale jak jsem slyšel, tak je zatím v nedohlednu Sad otázkou je, jestli tvořit dočasnou verzi či ne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 12:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych byl taky pro, aby to bylo na těchto stránkách, ale jak právě víme, tak tenhle web se už upravovat nebude a nový je sice v plánu a snad i v rozpracovanosti,ale každopádně v nedohlednu.

Proto bych chtěl, aby byla nějaká stránka kam by určená jen pro organizátory akcí. Žádná povinnost, nic závazného. Ale každý kdo organizuje hru se může podívat, jak si který tým u ostatních stojí. jestli si pka někdo pozve na hru tým s 3mi černými puntíky nebo odmítne tým bez puntíku už je jen na něm.
Nehodlám s nikým diskutovat jestli to má nebo nemá smysl. To ukáže provoz tohodle linku.
takže Džorži díkes dořešíme to už spolu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak tohle téma si budu muset přečíst. Bohužel vyskytuje se tady sposuta lidí bez sebemenší reflexe, viz poslední diskuze na syberii. Na tohle téma sem už rezignoval poněvadž pokud člověk po něčem toužil bylo mu naznačeno že jaksi t nevede nikam a že se vlastně zas tak moc nestalo. Ale děje se, z pohledu organizace takový lidé prostě táhnou uroven her dolů, a omezují tim nejen herní prožitek lidí kteří přijedou na akci poněvadž to "tak" chtějí a cítí ale i kazí radost z organizace. Pak dochází k uzavírání her což je pochopitelné a na druhou stranu to působí jako nějáké elitářství. Pro všechny co se zajímají o MPB rád bych zdůraznil že pokud chcete mít nějáké právo na něco máte i následně povinnosti. Pokud si lidé neudvědomí že za právo na něco jsou něčím povinnováni tak je to bohužel pořád dokola ta samá píseň.....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si to zde drobet prolistoval.

Mám jednoduchou variantu, klidně se o to i budu starat a doménu si zařídím. Jednalo by se o dočasnou variantu než vznikne nový mpb web.

Tedy postupně:
1. organizátor nahlásí adminovi předčasný odjezd týmu Blabla
2. admin tento tým jednoduše zapíše na web k dané akci s popisem prohřešku

Příklad:
Syberia 2058
Tým: Blabla
Prohřešek: předčasný odjezd



Klidně to může být exportovaný word do pdf. Vždyť je to buřt, hlavní informace tam budou... Hodnocení provede ten nejpovolanější - organizátor a zápis pouze a jen admin webu. Všechny akce na jednom papíře za daný rok na jednom webu. Nějaké složité filtrování, osobní hodnocení a hromadné registrace jinam, mi přijdou zbytečné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 22, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

George, sice by se mi líbila víc nějaká ta rozvynutější verze,a le na druhou stranu čím jednodušší to bude tím asi lépe. A hlavně tohle nebude tak náročné a bud to hotové hned.
tak se do toho prosím rovnou pus´t. Nic horšího, než že to nikdy nikdo nepoužije se stát nemůže. Co mám pro to tedy udělat já? Mám sehnat doménu, nebo jí blokneš ty a já ti převedu prachy? Řekni si
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nereste domenu, neni problem, aby tu na foru admini vytvorili a zamkly jedno vlakno, kam budou postovat na zaklade PM ( ne kvuli soukromy, ale aby v tom nebyl bordel v threadu ) . pak muze bejt vlakno treba soudni dvur, kde se muze dana skupina obhajit, omluvit, ci co ja vim co. netreba resit hned novy web.
_________________
uspechy: prvni smrt ze vsech na Warzone 2008, prvni smrt ze vsech na Aleji prokleti 2008, prvni smrt na 90% akcich klubu, prvni jedinec co vybouch na naslapne paintballove mine klubu.

Jarousek keca, prvni chcipla na mine moje mlada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: út březen 23, 2010 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vojtech napsal:
nereste domenu, neni problem, aby tu na foru admini vytvorili a zamkly jedno vlakno, kam budou postovat na zaklade PM ( ne kvuli soukromy, ale aby v tom nebyl bordel v threadu ) . pak muze bejt vlakno treba soudni dvur, kde se muze dana skupina obhajit, omluvit, ci co ja vim co. netreba resit hned novy web.

A už jsi to s někým domluvil?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vojtech
Pohanský Pes


Založen: 30. 01. 2006
Příspěvky: 197
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 25, 2010 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ne,
_________________
uspechy: prvni smrt ze vsech na Warzone 2008, prvni smrt ze vsech na Aleji prokleti 2008, prvni smrt na 90% akcich klubu, prvni jedinec co vybouch na naslapne paintballove mine klubu.

Jarousek keca, prvni chcipla na mine moje mlada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 26, 2010 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To by samozřejmě bylo nejjednoduší, ale byl bych zase nařčen, že nejmenovaného admina nominuji ... že Jaroslave Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: út březen 30, 2010 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
Pokud si lidé neudvědomí že za právo na něco jsou něčím povinnováni tak je to bohužel pořád dokola ta samá píseň.....


Jeníku, klobúk dolu. Toto je veta, ktorú treba vytesat do kamennej dosky.
Krásne si to napísal. Niet čo dodat.
_________________
Jen málo mužů se narodí odvážných, ale mnoho se jimi stane díky výcviku
a síle disciplíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlcek



Založen: 12. 08. 2007
Příspěvky: 135

PříspěvekZaslal: čt říjen 04, 2012 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My to řešíme naším blac listem, pokud tam budete chtít někoho dát není problém.

http://www.paintball-vysocina.cz/blacklist.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate