Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Porušování pravidel a tresty
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) MARIO (snake) tak u mě jsi pohřbil celý váš team. Někdo do Vás se tu ješte snažil o nejakou nápravu byť jen omluvou ale toto je pro mě čistá urážka celého MP a Feryho, Koyota a všech pořadatelů jak Syberie tak jiných her. Pánové doufám, že se na žádnou hru dlouho nepodíváte. Je mě jedno jeslti je to jeden hráč, který mluví za sebe nebo za celý team. Poukazuje to min na to jaké máte v teamu smyšlení a jak vidím patříte na speed. Jo a ješte Rusty se oháněl nějakýma umrzlýma prstama a nestřílejícíma zbraněma. Myslím že toto bude pravý důvod. Přesně jak to Mario napsal. Nezastříleli si a tak jeli domu. Jeslti jich je 30 nebo 60 je uplně jedno, pokud odjedou protoze je to nebavilo tak je to ztracená debata a měli bysme je potrestat!

2)Jaroslav : Amen. Musím jen tiše souhlasit. Tak to je
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ale otázka, zda to je právě jen o informacích. Jestli by příště Foresti místo vyrábění špičkových rekvizit neměli všude psát: pozor, je možné, že si nezastřílíte. Plus samozřejmě vytváření knihy dodatků ke scénáři se všemi možnými skutečnostmi, které mohou nastat, jež bude mít minimálně sto hustě popsaných stran. A NEBO, je tento problém skutečně v lidech, kteří se v určitém mizivém procentu vyskytují, ale mají ten vzácný dar kazit tomu většímu procentu den ...

Přízpěvek onoho nešťastníka od škorpionů nechávám bez komentáře, částečně proto, že jsem po obědě a tudíž mě nic teď nenaštve Smile ale hlavně proto, že mi přijde, že si patrně vůbec neuvědomil co kam píše. Jedna věc je ale jistá. Teď to kluci budou mít asi opravdu hodně těžký. Ale v tý Třebový budou asi nejšťastnější ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 11:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4 Jaroslav - máš naprostou pravdu.
Ti co chtějí hrát polospeed, WB, MPB, HC, nebo jinou pifandu - ať jeszdí tam kde je očekáváno že se bude dít.
Od toho se snad dělali pravidla a je jasně popsané co se dá od daných her očekávat.
Já se nehlásím na hry kde je větší možnost kempení - chození - menší střed s nepřátely a nebo pod. Tím si nestěžuji, protože chodím tam kde očekávám to co mě baví. A když se hlásím tam kde nevím, nebudu si stěžovat - je to má blbost že jsem pro 30 vystřelenejch kuliček obešel hrací pole a nachodil 5km a nebralo mě to. Poučím se ZAPAMATUJI SI TO a další rok budu vědět víc jaké hře dám přednost.

- Pořadatel pokud nebude stát o splašené stádo hráčů, si bude hráče vybíra i za cenu menší účasti = přizpůsobění scénáře a prostředí. Pokud tak neučiní, nemůže chtít po různorodých hráčích většinově spokojenou reakci na hru.

- Tým který se bude zaručovat, to nebude dělat pro každého, ale bude mít jasný přehled jestli si dotyční hráči zaslouží aby se za ně zaručil. Bude si jist že stávajicí tým nebude dělat problémi ( které se tu již diskutovali ).
Bere veškerou zodpovědnost za zaručený tým jako by to byly jeho vlastní členi.

- Tým který bude zaručován si bude vážit toho že měl tu ČEST se přidat a bude zticha, páč nemá co do toho remcat a ani právo se vyjádřit na hru ( on měl tu snahu se tam dostat ) sám bude informován od týmu který se za něj zaručuje o těchto zkutečnostech !! ( popř. od pořadatele ale to spíše pokud se za tým nikdo nezaručí ).

Pokud se budeme řídit těmito pravidli nemůže se stát to co se stalo... Wink
Není to návrh jekéhosi zákonu, je to jen seskupení řízení aby se předcházelo nepříjemným situacím.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:


- Pořadatel pokud nebude stát o splašené stádo hráčů, si bude hráče vybíra i za cenu menší účasti = přizpůsobění scénáře a prostředí. Pokud tak neučiní, nemůže chtít po různorodých hráčích většinově spokojenou reakci na hru.

- Tým který se bude zaručovat, to nebude dělat pro každého, ale bude mít jasný přehled jestli si dotyční hráči zaslouží aby se za ně zaručil. Bude si jist že stávajicí tým nebude dělat problémi ( které se tu již diskutovali ).
Bere veškerou zodpovědnost za zaručený tým jako by to byly jeho vlastní členi.

- Tým který bude zaručován si bude vážit toho že měl tu ČEST se přidat a bude zticha, páč nemá co do toho remcat a ani právo se vyjádřit na hru ( on měl tu snahu se tam dostat ) sám bude informován od týmu který se za něj zaručuje o těchto zkutečnostech !! ( popř. od pořadatele ale to spíše pokud se za tým nikdo nezaručí ).

Pokud se budeme řídit těmito pravidli nemůže se stát to co se stalo... Wink
Není to návrh jekéhosi zákonu, je to jen seskupení řízení aby se předcházelo nepříjemným situacím.


Trackere, takhle to ale přece "nastavený" je, ale i přez to se dějou tyhle věci. Jinak mám dojem, že Foresti rozhodně nescháněli kdekoho, aby naplnily počty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádný military scénář nejde napsat, aby po celou dobu hrála celá skupina. Bavíme se o 200 - 300 lidech a prostoru km na km. Vždycky někdo někde hlídkuje a čeká jako záloha. Co vůbec dělá hráč speedu na military portálu? kuwa, založte si svoje stránky, když jsme tak vygumovaní.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker a další co jsou registrovaní v r.2007 a dříve:

- překvapuje mě že jakoby znovu se řeší to co je již dávno prodiskutováno. Hlavně u "starých pardálů".
- nevím kde je to vlákno přesně ale je to staré (někdy 2007) a už tehdy rozpor hra vs. simulátor řešil papež a hellboy (sorry že Vás beru do huby). Tehdy to ale nemělo ty "správné grády".
- osolilo se tomu asi až po MPCC a WZ kdy spoustě lidí na fóru bouchl kotel. Z toho si nedělám srandu ale beru že to má/mělo svůj význam.
Mě to nebaví moc číst protože to nepřináší žádný nový poznatek ale pořád to stojí na začátku. Jako bys to nečetl...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 3:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gurthang napsal:
tracker napsal:



Není to návrh jekéhosi zákonu, je to jen seskupení řízení aby se předcházelo nepříjemným situacím.


Trackere, takhle to ale přece "nastavený" je, ale i přez to se dějou tyhle věci. Jinak mám dojem, že Foresti rozhodně nescháněli kdekoho, aby naplnily počty.


Asi to tak není nastavené, když se něco pokazilo - prostě ten lidskej faktor chce zlepšit. A nepolevovat.
A nepište že se nepolevilo, protože jak je možné že se dostal tým kterej neměl šajn co se bude dít na akci, kterou pak buď kompletně nebo částěčně zkazil a když nezkazil tak si stěžuje.
Kdyby se všichni na silnici chovali dle zákona - taky by se nebouralo. Jenže je to pořád o lidech a když to lidé nezvládají, musí se nastavit tvrdší pravidla výběru a rozdělit hrušky a jabka zvlášť.
Vždyť to není tak nereálné Idea
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trakere ale Já tvrdší pravidla nastavuji a rozděluji hrušky od jablek. Trochu si protiřečíš, když se podíváš na své první příspěvky k mému tématu "Porušování pravidel a tresty"
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ani ne, protože tu padaly návrhy na black listy apod. A od začátku snima nesouhlasím - podle mě je to nejkrajnější řešení.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ono. Tady když někdo něco navrhne, tak jedna půlka mlčí a druhá napíše, že to je krajní řešení nebo to nejde. Co Trackere navrhuješ, aby se rozdělila hruška od jablka? Když je podle tebe trestání za předčasné opuštění hry krajní řešení.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 6:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacina me to propadat jako nejaky folklorni zvyk jet na akci, ke ktere si radsi ani neprectu pravidla a pak placu na foru jak jsem si chudinka nezahral. Poradatele nenaservirovali na tace potrebne mnozstvi cilu a ja jsem nemel moznost si zapifat. Kde to jsme, co se to ku... zacina za modu???? Kdyz jsme v 2008 byli na Aleji prokleti, za cely den jsem si vystrelil tak deset kuli a naslapal snad desitky kilaku (polovina z toho, kdyz jsem se tam ztratil) a beru to jako jeden ze svych nejlepsich zazitku ponevadz to byla moje prvni velka hra. Tentyz rok na WZ, tri hodiny stravene na obrane dela, kde se neobjevil ani zivacek a taky me to neco dalo, minimalne jsem si otestoval trpelivost. Na AP 2009 jsem dostal do reciklacky tri cizi lidi. Po pulce hry, kdy jsem porad poslouchal proc hlidame bod a nejdeme tam kde se strili jsem myslel, ze ho poslu do ...... a divil jsem se co tam ty lidi delaj. Takze jako reseni proste vidim aby si poradatele pro sebe vytvareli hodnoceni tymu a ne ze ne. V pripade pokud by nekdo poradal hru si muzou tyto udaje poradatele mezi sebou vymenit. Nvim jak by to fungovalo verejne, protoze tezko by bylo vytvaret takove forum. Moc lechce zneuzitelne a pokud by tam byl nekdo pranyrovan tak se tezko dotycny obhaji. Bylo by to rozsahle vlakno s mnoha prispevky jak by se ruzne lide dohadovali o opravnenosti stiznosti a stejne by si tam nikdo neudelal jasno, ktery tym jo a ktery ne.

Jinak plny souhlas s Jaroslavem.


Naposledy upravil Ciza dne pá březen 19, 2010 7:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a právě proto by byl dobrej ten web pro pořadatele akcí.
Pořadatel by tam bez nějakejch emocí napsal. Hra Sybérie 2010 - Tým Scorpions opustil předčasně hru, protože se na ní špatně připravil (vybavení). Odjezd oznámil pouze pořadateli.
No a ať si udělá každej svůj názor.


Naposledy upravil Dvorzak dne pá březen 19, 2010 7:15 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvorzak napsal:
No a právě proto by byl dobrej ten web pro pořadatele akcí.
Pořadatel by tam bez nějakejch emocí napsal. Hra Sybérie 2010 - Tým Skorpions opustil předčasně hru, protože se na ní špatně připravil (vybavení). Odjezd oznámil pouze pořadateli.
No a ať si udělá každej svůj názor.

Pokud by to bylo bez jakych koliv komentaru, pak by to mohlo byt urcite prinosne. Ke kazde hre jedna zprava od poradatele a dost. At si kazdej udela obrazek. S tim bych souhlasil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No určo bez komentáře a pokud se onen nařčenej tým bude někam hlásit, tak ať to vysvětlí konkrétnímu pořadateli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 7:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
To je ono. Tady když někdo něco navrhne, tak jedna půlka mlčí a druhá napíše, že to je krajní řešení nebo to nejde. Co Trackere navrhuješ, aby se rozdělila hruška od jablka? Když je podle tebe trestání za předčasné opuštění hry krajní řešení.

tak jak to je nastavené jen to dodržovat. Prostě když někdo bude za někoho ručit tak s jistotou. Pokud pořadatel riskne příjem o kom jenom slyšel a nebo je jen krátce zná - je to jeho risk a měl by za to nést zodpovědnost.
Pořadatel PB akcí je srovnatelnej jako pořadatel jiných akcí. A jinde za to prostě bere zodpovědnost co si tam pozve. Proč by to mělo být v PB jinak ?
Jestli je hra tvořena výhradně pro MPB hráče - nějakej testovací WB by tam neměl co dělat a pokud se tam vyskytne, musí se zaručit že nebude tuto akci hanit nebo jinak kacit brzkým odjezdem. Pokud se tak ale stane, komunita je snad natolik rozumná že ho za " mylné " výmluvy odsoudí a sám se tento stěýžovatel/lé strapní.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 9:51 pm    Předmět: to snad ne Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Je ale otázka, zda to je právě jen o informacích. Jestli by příště Foresti místo vyrábění špičkových rekvizit neměli všude psát: pozor, je možné, že si nezastřílíte. Plus samozřejmě vytváření knihy dodatků ke scénáři se všemi možnými skutečnostmi, které mohou nastat, jež bude mít minimálně sto hustě popsaných stran. A NEBO, je tento problém skutečně v lidech, kteří se v určitém mizivém procentu vyskytují, ale mají ten vzácný dar kazit tomu většímu procentu den ...


No pánové začátek tohoto názoru mě trochu vyvedl z míry! Ono pokud se hraje dle pravidel military tak by s tím měl každý počítat automaticky že si nezastřílíte. Od toho je to simulace boje ve kterém můžeš dělat jen průzkum a nedat ani ránu! Já si dal v 1scénáři jen dvě a to až po té co nás nepřítel napadl a pak ústup dle rozkazu(nezapojovat se do žádného konfliktu)


Naposledy upravil kojot94 dne so březen 20, 2010 10:58 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 10:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tak musí se vytvořit manuál aspoň 1000 stran. Voves má pravdu. Protože co se tady poslení tédny děje nevím no Confused
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: pá březen 19, 2010 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
.......tak jak to je nastavené jen to dodržovat. Prostě když někdo bude za někoho ručit tak s jistotou. Pokud pořadatel riskne příjem o kom jenom slyšel a nebo je jen krátce zná - je to jeho risk a měl by za to nést zodpovědnost........


Aha Trackere, tak teď už tě chápu. Žádný black listy, žádný tresty.... Jen někdo bude za něco nést zodpovědnost , případně ponese následky... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 7:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 kojot94: nevím tedy co tě vyvedlo z té tvé míry, pouze jsem položil otázku, zda-li je problém spíše v informacích, a dostupnosti k nim, či v lidech. Jak vidíš, tak automaticky se počítat nedá vůbec s ničím ... Btw chybí ti tam další body, máš tam jen zaprvé Wink

K tématu: vypadá to tedy, že je to spíše v těch lidech, neb informací ke scénáři je snad dost. To že si to někdo nenastuduje a nezapojuje se do příprav na akci, je už zase na člověku/teamu. Black list by mohl být dosti choulostivou a bez nějakých opatření možná i zneužitelnou věcí. Proto se jako řešení opravdu rýsuje jakási asociace pořadatelů, formou webu nebo aplikace, kde by byly všechny pro pořadatele důležité informace. Možná, využijeme-li metodu cukru a biče, by se tam mohli objevit i informace o mimořádných zásluhách, což by zase třeba mohlo pomoci nějakému pořadateli, který by potřeboval specifickou jednotku na specifický úkol ve svém specifickém scénáři Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Problém je vtom že Skorpions pozvali a zaručili se zaněj sami Foresti předpokladam, případně mi to fery vyvrať.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 10:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no SUPE scorpíci u nás byla zatim na všech sybériích a vždycky to bylo ok že tam byly nějaký lidi co odjeli tak samozřejmě zasloužej trest ale já si myslim že ty seš ze třebovej a ze třebovej knám byly nahlášeni lidi a ty se ani nedokázali omluvit a nepřijeli co ty an to?Nejdříf si udělejte pořádek mezi sebou a pak se tady rozháněj jak chceš!
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Toto téma nemá řešit konkrétní případy. 80% teamu by si mělo zamést před svým prahem. Toto téma nemá řešit co bylo, ale co bude.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rejmimu: To byli lidi od kohoutu ne ze six. Ty ja neorganyzuju takže krytiku směřuj na ně. A ano souhlasím že by se nemnělo odjíždět dřiv proto sem se na siberii nehlasil pač bych musel odjet předčasně. A eště popři že steje pozvali vy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 12:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak si mislim že nejlepším řešením proti odjíždění je vratná záloha. Nepřišlistesi smůla. Jinak rejpu kuli tomu že mne zajímá zaco všechno by byli tresty. Jestly jen za odjezdy nebo i za nepřiznávání porřípadě nevhodné hování při hře i mimo ní (viď Rajmi labombu mezy lidi předehrou ) atd. Nejde mi o učel ale spíše o formu. Nebo't nějaký spusob řešení těchto problemu tu uš vznikl tak proč zase vimíšlíme vimišlené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OMG ano nezvali sme je ani nikoho jinýho letos to bylo snad pro všechny!A že neznáš nějaký military pravidla to je tvoje věc a nějaký ty na to nehraju kldyž si byl jistej že sem to byl já sis měl přijít hned a né po roce na mě něco házet že sem hodil někdee la bombu:D
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ajk



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: random Ceska Trebova/Pha

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 2:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shrnme si to tedy, na zoficializovani blacklistu proste nejsou prostredky (setrime na vsem ohledne paintballu v military podobe).
Zodpovednost za sve lidi nesou velitele (co to je za bullshit, jaci velitele, nejste v armade, kde je to i nejakym zpusobem uzakoneno), evidentne nikdo neni dospely a rucit za sebe nemuze/nechce.
Funkce (radoby) jsou samozvane a tise tolerovane/akceptovane.
Vsechny vyse uvedene body jsou subjekty prave pro zalozeni asociace a vedeni prehledu o tom kazdem hraci, te kazde akci, ucasti a pripadnemu porusovani pravidel.
Pokud ma nekdo zkusenosti s provozovanim podobneho podniku, napiste mi do pm nebo sem body, ktere je treba zaridit...
Paintball v MP podobe je rekreace, zabava, sport i hra. Rad bych ale videl statistiky organizatoru a zucastnenych predtim, nez se prihlasim na dalsi velkou akci proto, ze si ji chci jako vsichni uzit naplno a tato kriteria by mi znacne zjednodusila moje rozhodnuti. Diki cauki!
_________________
Team S.I.X. (Space Invaders eXtreme) we shoot to kill, not wait until the enemy dies of age. CZMP scene is one endless shit big time!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gurthang napsal:
tracker napsal:
.......tak jak to je nastavené jen to dodržovat. Prostě když někdo bude za někoho ručit tak s jistotou. Pokud pořadatel riskne příjem o kom jenom slyšel a nebo je jen krátce zná - je to jeho risk a měl by za to nést zodpovědnost........


Aha Trackere, tak teď už tě chápu. Žádný black listy, žádný tresty.... Jen někdo bude za něco nést zodpovědnost , případně ponese následky... Laughing

Když to takto překroutíš tak ano. ( dokonce se dá překroutit i to že ženská je vlastně teplouš ).
Následek přece nemusí znamenat trest ! Když neseš za sebe zodpovědnost - tak je to trest ? dle tebe asi ano. Proč prostě nepochopíš tak banální věc že když někdo něco podělá - bude za debila a ostatní snad nejsou tak malomocní že to nepochopí a sami ho odsoudí tím že sním prach prostě nebudou chtít hrát Idea .
Nebo se toho snad někdo tolik bojí to někomu říct do očí " seš " škodná " kazíš hru ty tu nemáš co dělat - prostě padej " - ona si to ta škodná příště rozmyslí jak se bude příště chovat.

Veškerý veřejný seznam, black-list a pod je prostě pro mě srabáctví, pokud za tím nebude stát HOTOVÁ zákonná organizace.
Schovávat se za skupinu umí každý. Řekněte jim to samé do očí co si o nich myslíte a netahejte do SVÝCH problémů celou komunitu ( a to nemyslím jen ty co tu jsou jen registrováni a sotva něco přečtou ).
Pokud si pořadatelé budou sami psát PRO SVÉ POTŘEBY je to naprosto v pořádku a klidně si to mohou i předávat - když jimn to pomůže.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ajk napsal:
Zodpovednost za sve lidi nesou velitele (co to je za bullshit, jaci velitele, nejste v armade, kde je to i nejakym zpusobem uzakoneno),

A co třeba vůdce party - to ti nic neříká ? - když ti je proti srsti armádní způsob.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ajk napsal:
Zodpovednost za sve lidi nesou velitele (co to je za bullshit, jaci velitele, nejste v armade, kde je to i nejakym zpusobem uzakoneno),


Ajku jsi na military portálu. To máme psát trenér nebo kapitán teamu?! Toto označení necháváme na speed paintball.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: so březen 20, 2010 7:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Třeba Jaroslavovi říkají jeho svěřenci Taťko Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate