Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Porušování pravidel a tresty
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:27 am    Předmět: Porušování pravidel a tresty Odpovědět s citátem

Tak jsem přemýšlel, jaká panuje na akcích anarchie. Nejsou tady žádné postihy, když někdo odjede dřív nebo je na plech opitej. Ano, jsou tady první náznaky trestu. Takový jedinec nebo team se nedostanou na další ročník, ale dneska je tolik velkých akcí, že to vlastně žádné potrestání není. Prostě pojedu jinam. V žádném sportu taková morálka není. Nejsem si vědom, že by v pulce fotbalového zápasu najednou odjel brankář nebo půlka obrany jenom proto, že prohrávají 3:0 nebo že moc svítí sluníčko.

Co zavést celoplošné potrestání?

(příklad) Team Vajíček odjede v půlce. Team Vajíček má roční zákaz na všechny větší akce.
(příklad) na akce Syberia, ŽT1967, Bojová Patrola, D-Day III, WZ a tak dále ......

Muže se udělat nějaké vlákno viníku

(příklad) 14.3.2010 Team Vajíček. Roční trest: předčasné opuštění akce. Trest vyprší a záznam bude smazán 14. 3. 2011

a pořadatel nové akce takovou skupinu nepozve.

Neřeším tady jednotlivé případy! Potrefené husy se tady nemusí obhajovat. Není to ani žádné kladivo na čarodějnice. Všichni chceme, aby hrálo co nejvíce klubu, a nevěřím v žádné křivé obvinění bez toho, aby se ten daný team nemohl obhájit.

Řádné omluvení organizátorům a se souhlasem velitele skupiny, pod kterým klub hrál. A je to bez problému.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 7:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vcera jsem videl ve zpravach, ze zvirata ve svycarsku budou mit svyho pravnika. prijde mi to jako podobna blbost, bez urazky

kdo by tresty daval, objektivne posuzoval duvod opusteni? kdyz se to o nejakym tymu vi, tak stejne neni pozvanej nebo s nim nikdo nechce hrat atd.

muj nazor je ze je to naprosto zbytecny
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nepletu,tak tohle vlákno sem dáváš pod dojmem Syberie co?Já tam nebyl,nemám právo se k tomu vyjadřovat,ale podle toho,co jsem čet,tak hodně záleží na "posouzení" toho,co se stalo.
Není důvod vytvářet nějaký novodobý "černý seznamy",mimo jiný proto,že není možný zajistit objektivitu posuzování.Hlavně klid lidi,občasnejch problémů ať už s disciplínou nebo organizací se není možný vyvarovat úplně...nedělejme z housenky ještě větší housenku Laughing Laughing
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

když je tým např. nepřiznávačů, tak si to honě rychle ostatní řeknou a tím zvaní onoho týmu bude stále menší a snad povede k jeho převýchově. Nic jiného fungovat prostě nebude.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 9:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně sem pro. Jsou tu jiná "zbytečná témata", tak proč se nepodělit. Nějaké tresty asi stejně nevyjdou, ale možná pro evidenci a přehled. Otázka kdo z pořadatelů bude tohle brát vážně. Já bych netrestal, já bych dělal reklamu. Negativní. Ono je to jako s nepoctivou firmou, dokud se o tom lidi nezačnou bavit a nenapíšou to někam a neudělají jim příslušnou reklamu, najde se nějakej trouba koho podvedou...

Vůbec bych neřešil proč to sem kdo dává... to by vzniklo už po loňský Warzoně.. Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 10:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim ten seznam mi příjde dost lehce zneužitelnej, obvzláště když se dost často ani přesně neví kdo vlastně odjel po případě jinak porušil pravidla a zjištůje se to na základě několika neúplnejch svěděctví.
Ať si každej pořadatel udělá svůj vlastní seznam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To že se přepočítají stavy na konci dne (po obědě, na druhy scénář) je 5 minutová záležitost. Jsi tady, nejsi tady. Co je na tom k zneužití?! Co je na tom, že se ten daný klub řádně omluví?! Dit já tady nechci nějaké nemožné věci. Já chci pouze slušné chování od všech lidí. Co je na tom tak špatného?

Tohle nemá být šibenice pro kluby. To má být prevence!
Když ti nikdo nedá přes prsty, co ti bráni to nedělat?

Nevím proč tady obhajovat takové hráče a kluby. Nehledejme výmluvy, proč to nejde. Hledejme nápady jak tento systém doladit. Každý z vás hraje (hrál) i jiný sport, už jste odjeli v pulce zapasu? Když tady máme nevychované hráče, co serou na svojí rotu a na organizátory, musejí se určit pravidla i ve směru trestu.

Dával jsem příklad ročního zákazu. Muže dostat podmínku, nebo obviněný klub určí viníky ve svých řadách a ty dostanou tresty. To jsou jenom příklady.

Nechci tady fungovat jako vysírák, co vám kazí léty prověřený systém. Já tady nezasahuji do herního sytému jak má byt hra super, já chci od každého slušné chování jako kdekoli jinde. Doufám, že jsem byl alespoň části zde přítomných pochopen.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."


Naposledy upravil foxycone dne po březen 15, 2010 11:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Foxy, chápu tvoje pohnutky a něco an tom co říkáš určitě je. Ale to by musela vzniknout nějaká disciplinární komise nebo něco jako ůstavovský soud". K tomu by pak ještě bylo nutný zavádět nějaké osobní průkazy, kterými by jsis e při každé hře registroval... Což je celý sice reálný, ale asi to není zrovna ta cesta kterou by se měl MP ubírat.
nějaká síň hanby je taky bohužel utopie, protože by to bylo jen místo, kde každej plká o tom kolik lidí mu nepřiznalo...

Nicméně když bude každej řešit nepřiznavače hned v ten moment, kdy mu nepřizná, tak se problém rychle vyřeší sám. Stejně tak neohlášený odjezdy. velící si to musí dořešit hned na místě ( kdo to byl).
Chce to prostě jen důslednost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Foxy, tady nejde o to za co a koho trestat, ale kdo bude rozhodovat že je nutné toho a toho potrestat.
Zrovna teď jsem byl o víkendu na jedné pifandě, kde někdo zase začal řešit, že on a lidi z jeho skupiny měli probléms tím, že každej druhej jim nepřiznával. Takže tenhle hráč by to hned chtěl řešit a žádal by trest. Já ale vím, že hrál zrovna proti skupině, která byla snad z 80% tvořena TTčkama a že tam fakt neni nikdo kdo by měl potřebu nepřiznat.
Nicméně nějak by se to muselo řešit. A kdo by teda měl tu univerzální pravdu?
Stejně to je s těma odjezdama. někod řekne že to hlásil druhej řekne, že jemu to nikdo nehlásil. kdo má právo o tom rozhodnout?
To by fakt nadělalo mezi lidma jen zle.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No proto jsem zastánce sdružení (nebo jak si to chcete nazvat) Já bych sem to přiznávání ani netahal (nikde jsem o něm ani nepsal) to je opravdu tak složitá věc, že se dokazuje opravdu těžko. Ale když někdo odjede dřív, oslabuje zbytek kolektivu. Nikdo neříká, že máš povinně jezdit na akci. Máš nějaké povinnosti? Fajn, zůstaň doma. Je venku -2°C nebo +25°C a nemáš oblečení? Fajn, zůstaň doma.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Počkej, co myslíš tím sdružením? kdo by byl sdruženej? nějaká ta "popravčí" komise nebo všechny týmy? Že by ty větší hry byly jako nějaké GRAND PRIX kam můžeš jen s licencí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Řádné omluvení hlavním organizátorům a se svolením velitele skupiny pod kterým hrál klub (jednotlivec) co je na tom těžkého ?

„Já jsem to támhle říkal Jarmile Šulakovej“ tohle opravdu není dobré nahlášení.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Sdružení - to se probíralo jinde a tímhle tématem bych nerad špinil vlákno
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ajk



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: random Ceska Trebova/Pha

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim, chybel jsem vam, je mi to jasny =)

To, co se zde rozebira funguje v praxi v jinem odvetvi. Progamingu (hrani her) v Ceske Republice. Kazdemu hraci svazu (CMSP - CeskoMoravsky Svaz Progamingu) je vystavena prukazka za nejaky poplatek a on se muze ucastnit akci poradanych svazem. Je to pomerne komplikovane z technickych parametru jako overeni jedince podle karticky atd. Myslim, ze databaze, co jsou zde by se mohly synchronizovat s takovym systemem. Prukazka by pak mela status active/banned pri registraci na danou akci (ID hrace) pak by jen nekdo projel seznam a vedel by, zda hrac byl trestan a za co. Problem vznika pri overeni na dane akci, aby tam nekdo s bookem a netem overoval status kazde ID co mu pri platbe projde rukou, je problem (v mem pripade hracka). Rozhodne to neni nerealne a neresitelne. Je to krok k budoucnosti m-p a vseobecnemu vylepseni stavu akci.
Flame doplnte nize, diki cauki! =)
_________________
Team S.I.X. (Space Invaders eXtreme) we shoot to kill, not wait until the enemy dies of age. CZMP scene is one endless shit big time!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jakákoliv síň hanby a nebo vlákno o podobném tématu je lehce zneužitelná věc, jak pro možný neuvážený nadhled pořadatele ( začátečník prostě nemůže vědět to samé jako několikaletmi zkušený hráč ) - nebo pořadatele, který ví naprosté kulový. Dokonce tým který nehraje extra militárně - může být nasr. na pořadatele a nějaký hře za to že musel někde hodinu dřepět - již se stalo...a mnoho a mnoho dalšího. Uzavřením her se celá záležitost snad jasně vyřešila.
Pokud je zájemce do uzavřené hry, může se mu tým který má možný přístup zaručit a tím ponese jeho následky. Opět je to vyřešené, páč to funguje. Nebuďte jak politici a nevymešlejte vymyšlené Wink
Nehrajeme Fotbal aby jsme dělali ramena nad úžasným masivním počtem členů / hráčů a jeho následná nutnost řídit. Wink

Např. náš tým má zájem se dostat do uzavř. hry a díky zaručením se můžeme zůčastnit - za což jsme vděčni. Ba dokonce si Vážíme této účasti hry více naž u " volné " pifané
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak na to mám jediné slovo „WARZONE“ vlákno warzone09 ti nabourává celí tvůj příspěvek. Není uzavřenější akce a jak to tam dopadlo. Pak mají někteří ještě tu drzost, že akcí kritizují jaká to byla kemparna (hru si děláte VY, ne organizátor)

Koukám, že se to tady jen tak nezmění. Pár (podle mého) velkých hráčů to tady přečetlo a ani nereaguji.

Můžete to tady smazat. Já opravdu nebudu v roce 2010 obhajovat slušné chování ve sportu. Ještě bych pochopil kdybych měl přesvědčit 12 lety pubertáky. To bych se snažil déle.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."


Naposledy upravil foxycone dne po březen 15, 2010 12:31 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pravdou je, ze vice nez blacklist dopomuze ke zmene vetsi odpovednost kazdeho z nas, dneska se kazdy za kohokoliv zaruci a nenese zadnou odpovednost... kdo se zarucil za scorpions ??? jak se mohli dostat na takovou akci ??? stejne tak s Warzonou... kdo se zarucil za ty kluky co odjeli... po hre se chvilku bouri a pak se stejne nic neudela, dokud budou chtit byt organizatori za dobre s kazdym a sami nebudou tvrde postupovat proti tem co porusuji JEJICH pravidla, tak se nic nezmeni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tady se bojím zneužitelnosti jakéhokoli systému černých listin.
Ovšem narazil jsem při registrovaní týmu na jednu věc, které by mi hodně pomohla a možná by zcela stačila. A to prosté zjištění na jaké akce, daný tým jel v minulosti. Tedy na jaké akce se přihlásil zde na MP alespoň jeden z týmu.
Tím pádem je jasné na jaké akce už byl, zda mu byla povolena účast. Jakási historie týmu, mohl bych jako pořadatel napsat pořadatelům těch jiných akcí, a zeptat se jestli byla spokojenost a podobně. Tohle bych fakt hodně ocenil.
A k tématu: Nejsem si jistý jestli se to už neřešilo, ale nestačilo by spíš hodnocení týmu podobné jako komentáře na aukru? Aby bylo vidět kdo to zadal a k tomu +/- hodnocení. Také je to zneužitelné, ale když tam bude jasně vidět kdo to zadal, tak snad ne tolik. Hlavně by tam musel být důvod proč je tohle hodnocení.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Promiň Fery ale tvůj systém je asi 5x složitější než se kouknou do černé listiny.

Musíš na stránky klubu, kouknout na jejich akce, (klub musí sám vést takoví seznam) budeš otravovat pořadatele dalších akci jestli je ten daný klub dobrej … no, při cca 40 pozvaných teamu máš co dělat Smile

I když ten seznam má něco do sebe a Já ho třeba na našich stránkách vytvořím.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je mi taky jasné, že nikdo nechce být tím vykonavatelem trestu, je to nepříjemná věc a každý chce mít paintball kamarády.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a jak si představuješ možnost nápravy ? nebo jiného vyjmutí z černé listiny ?
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Foxy pořád píšeš o blacklistu.A já se tě znovu ptám, kdo by do něj měl ty lidi zařazovat?
Nemyslím to nijak ironicky. Chci jen vědět jakým systémem to chceš dělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tenhle už dnes velký nešvar dělá starosti každému organizátoru akce.
Díky těmto, v poslední době častým případům, vzniká zbytečná nedůvěra k "neprověřeným" týmům i když hrají třebas spousty let. Proto je vhodný vytvořit nějaký mechanizmus jak tomuhle předcházet. Takže ze stolu bych to nesmetl. Otázka je jaký? To hodnocení týmů by mohlo být cestou - forma komentů (jako k akci). Jednoduchý jak facka.
Ono totiž to samotné ručení za tým je dost chabé, bo mnohdy se to toho ručícího týmu ani nedotkne a někteří nováčci na to hřeší viz právě ta WZ09.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: Já jsem tady už dával příklady. Je tady 4200 registrovaných hráčů. Tresty musí vymyslet celek (skupina velitelů) ne jednotlivec.

Dokud nebudou nějaké oficiální registrace (ID, členská karta a fotka) jednotlivce nikdy nepotrestáš, když bude napsán na černé listině, pojede za jiného hráče, občanky nikdo kontrolovat nebude.
Taky se mi to nelíbí, že v klubu 20 lidí odjedou dva a je potrestán celek. Na druhou stránku velitel teamu má vychovávat a pohlídat aby to nedělali.

Hlavě to musí chtít kluby co organizují akce. Bez nich to nepůjde.

Já nevím proč se bojíte zodpovědnosti. Jsou tady právníci, doktoři, inženýři ale i chytré selské hlavy kteřé vidí věci jiným ale logickým pohledem. Proč ten paintball nesměřovat trochu jinam od kluku co pobíhají v lese s klackama ? Oni taky můžou kdykoli domu.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."


Naposledy upravil foxycone dne po březen 15, 2010 2:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě taky přijde nejrozumnější návrh to co napsal Ferry - hodnocení po vzoru aukra, kde viíš kdo hodnotil a jaké má zároveň hodnocení ten hodnotící.

Jinak je taky pravdou že vždy když se chce zavést něco nového, tak všichni remcají a chtějí aby vše zůstalo tak jak je.

Pokoušel jsem se tady někde najít něco o myšlence založení sdružení nebo nějakého sportovního svazu, ale nikde jsme nenašel, tak nevím jakou formu má Fox namysli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
a jak si představuješ možnost nápravy ? nebo jiného vyjmutí z černé listiny ?


A co něco jako veřejně prospěšné práce? Wink

Jako pomoc organizátorovy akce, úklid prostoru....prostě nějaké nepopulární úkoly.
To by jim mohlo pomoci.
(viz náš trest po LV - úklid po WZ)

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gurthang



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 109

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="foxycone"]Tracker: Já jsem tady už dával příklady. Je tady 4200 registrovaných hráčů..........[quote]

Je tady 4200 registrovaných členů, ale v momentě kdy po každém budeš chtít 100,-Kč ročně, tak jich zůstane 400,-.
A kdo zadá do výroby 400 ID kare?Kdo bude provozovat datbázi?
Jasně jde to, ale to už se dostáváme doopravdy do jiných sfér a tohle prostě někdo jen z nadšení dělat nemůže. To je práce na plný úvazek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ano, to je taky dobry marty. Klub který má 50 členu a krásný stranky nemusí být stejně kvalitní jako klub o 8 členech.

Na druhou stránku je to více napadnutelné.

Jedeš dřív domu, není co řešit, máš distanc.

Ale kdo bude kluby hodnotit ? organizátor ? Ten je na mrtvolišti a stará se o tisíc jiných organizačních věcí než zkoumat jak která jednotka( team) padají za vlast. Hlavní velitel? Udělá se jedna velká linie a hlavní velitel mimo 10 lidí před sebou a své vysílačky nevidí nic. To už musí být tuplovaná bota aby si velitel zapamatoval špatný klub.

Je to ale správná cesta. davejte návrhy jak vylepšit paintball.

Pořád mějte na paměti, že toto téma chce lepší hru pro vás poctivé hráče.
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gurthang napsal:
Pokoušel jsem se tady někde najít něco o myšlence založení sdružení nebo nějakého sportovního svazu, ale nikde jsme nenašel, tak nevím jakou formu má Fox namysli.


Řešilo se to tady cca od strany 18: http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=2449&postdays=0&postorder=asc&start=540

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po březen 15, 2010 1:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

foxycone napsal:
Promiň Fery ale tvůj systém je asi 5x složitější než se kouknou do černé listiny.
Musíš na stránky klubu, kouknout na jejich akce, (klub musí sám vést takoví seznam) budeš otravovat pořadatele dalších akci jestli je ten daný klub dobrej … no, při cca 40 pozvaných teamu máš co dělat Smile
I když ten seznam má něco do sebe a Já ho třeba na našich stránkách vytvořím.

Tak napsat organizátorovi můžeš jen v případě dotazů.
Tým to vést nemusí, tady na stránkách se o tom vedou záznamy určitě. Stačí to jen doplnit k týmu, takovou malou vizitku.

Mě se moc libí myšlenka ten zodpovědnosti. Členové týmu by si měli rozmyslet, jestli nějak poruší pravidla akce. Protože tím poškodí celý tým.

Ale je samozřejmě otázka KDO by zadával to hodnocení. Jestli samotní hráči okolních týmu. Nebo organizátor/zakladatel samotné akce (což by pro něj bylo náročné).

Jaké konkrétní tresty máš na mysli? Kromě zákazu jet na akci?
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate