Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Spyder eraser/chaser
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.rap4uk.com/category-s/1139.htm Tady to je v librách, takže dražší, ale zase bez CLA, DPH a sraní, protože v EU a pošštovný je jen 25 EUR. Už jsem objednal. Za 270 EUR Eraser s vestou, pouzdrem, třema zásobníkama a tisíci kulema... no nekup to, to stojí samotnej Tiberius bez ničeho.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a mas to doma za tri dny, aspon teda ja kdyz u UK objednavam... chodi mi to rychleji nez ceska posta


pak dej vedet jak to strili

edit: aha to je na 0.43, tak to me tuplem zajima, ja mel s timhle kalibrem celkem problemy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to už bych radši šel do tohodle za ty prachy
http://www.paintballshop.cz/zbozi/11401-tiberius-8-1-players-pack-rh
a věř, že těch důvodů je dost Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 10:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me na 0.43 kalibru vadi ze je mene citit, pak se s nekym hadat o zasahu... o barveni kouli .43 ani nemluvim, je tam ty barvy fakt o dost min, spis to vypada jako ostrik Sad
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 11:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, nepleť si to s dojebanejma RAMkama Smile Když si to tady přečteš, tak kdo to měl v ruce říká, že to střílí přesně, je to spolehlivý (mechanismus je zmenšená Xtra, tak aby ne) a stojí do dva litry, tři se třema zásobníkama. To je pořád o polovinu míň jak tiberius. Nehledě na to, že je to menší než TPX/Tib, do zásobníku se vejde 9 kulí a na jednu bombičku to vystřílí minimálně pět zásobníků, údajně až 8.

Vesta co k tomu je stojí v PBS tak 1500, ne li víc, nehledě na to, že se tenhle model vest teď už docela blbě shání.

Jediná nevýhoda teda je, že to je míň cejtit. Z toho mám trochu strach, ale za ty prachy... Stejně tam asi narvu prachovky, tak to tím trochu zvednu a s pistolí člověk jde většinou do baráku na blízko, nebo k vám na turnaj (kvůli čemuž si ji kupuju). Uvidíme, prostě jsem neodolal.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl jsem toho Chasera a dal jsem dál,nebylo to špatný velikostí a váhou, ale fakt to jednak není cítit a kule většinou ani nepraskla,krmil jsem to jedině prachovkama(asi proto na těle nepraskaly, ale na stromech luxusně...) lítalo to s něma přesně a docela daleko i když jsem tomu přidal na max na ústovce - výhoda oproti c.68 že jsou krásně hladký.Další problém byl že mají blbě vyřešeno na boku krytí táhla mezi kladívkem a boltem je to hrozně slabý plíšek asi z hliníku je na konci chytlej na dvou šroubech 10cm od sebe a prostě to nevydrží ten nápor, hlavně když se to ohulí na úsťovce a vyrve se to po čase a táhlo vyletí ven, takže to chce hned od začátku pořešit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak u toho jde ohulit úsťovka? Jiná pružina? Nějaký odkazy kdyžtak by nebyly? Smile

Jinak Hade, máš recht. Poštovný 25EUR za 8kg balík, dnes o půlnoci objednáno, dnes v 11 dopoledne odesláno Fedexem, v pondělí očekávaná zásilka. Česká pošta je o 30% dražší než Fedex a o dodání ani nemluvím, k nám do ulice ty kurvy cíleně nejezděj a jen dají pošťačce lístek, že mě nezastihly. Když jsem se na to ptal, tak mi řekla, že prostě nestíhaj, tak na některý adresy nejezděj. WTF?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

úsťovku zvedneš klasicky šroubkem, máš to v manuálu,pokud se pamatuju tak se strčil imbus pod hlaveň a šroubovalo se - bohatě to stačilo,pružiny a jiné jsem neřešil,jo a ještě mi ruplo to táhlo v zahnutí, tak jsem si musel vyrobit nový z BT a A5 je o kapánek delší takže nešlo použít...

Naposledy upravil rolos2 dne pá březen 09, 2012 1:42 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někde jsem právě čet, že z toho bez úprav nejde dostat víc jak 260. Což teda na ty malý kuličky asi bohatě stačí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím ty jsi psal že za to dáš 270 Euro + 25 Euro za dopravu a ať počítám jak počítám tak při 25korunách za Euro to vychází skoro o litr dráž. Ano máš k tomu o jeden zásobník víc a také vestu, ale zase tady máš na Tiba záruku Wink a dva zásobníky ti k pistoli stačí bohatě. Jenže ty už jsi si to koupil a tak jak tě znám, tak tě nemá cenu přesvědčovat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 3:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

200 stojí zbraň, vesta a pouzdro.

Já si ale koupil ještě dva zásobníky a 1000 kulí což je 270. A ta vesta se fakt nedá srovnávat s pouzdrem na Tiberia Smile

Kromě toho sem si koupil ještě luxusní hadici k TM a další sumky, takže mě to dohromady stálo ještě víc.

Kdybych nekupoval vestu, tak samotnej Chaser a dva zásobníky stojí 130 euro, což je 3500. S pouzdrem 4000, což je furt o dva a půl litru víc a jeden zásobník míň Smile

Ale samozřejmě uvidíme jak to bude fungovat. Já jen vím, že někdo u vás měl ramku a byl to křumpl, takže to asi posuzuješ podle toho.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 5:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jedna vec je, ze to neni citit a druha ze to ani nebarvi, objem barvy v .68 je +- 2,5cm3 oproti .43 je +- 0,69cm3, coz je fakt markantni rozdil. fungujou a vypadaj tyhle kvery pekne, neco na rozmezi AS a PB ale bohuzel, taky jsem svou P99 poslal do sveta asi po 14ti dnech co jsem ji mel doma.


ale kazdopadne at slouzi!

ps: jenom jeste k reklamacim, tri dny balik zpatky, tri dny sem. a jestli maji stejnej system jako v nemecku, coz bych rekl ze asi jo, tak zarucni servis netrva urcite 30 dni Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a kdo u reklamací platí poštovné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá březen 09, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm to je fakt Smile nicmene, nedavno jsem slysel od nekoho kdo takhle kupoval z usa, byla tam reklamace a v ramci postovnyho jim dali nejakej dar/revanž.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak už to mám doma. Zpracování perfektní. Kuličky jsou opravdu prťavý, na videích vypadají větší. Střelil jsem se tím hned z půl metru do ruky, abych zjistil jak moc to bolí a bolí Smile I když teda Tiberiem z půl metru bych se do pracky dobrovolně nestřelil ani náhodou. Stačilo když mě bobr střelil z metru do břicha přes mikinu a šel jsem do kolen Smile Jinak vesta RAP4 co byla k tomu zatím předčila očekávání, fakt hezky zpracovaná, řekl bych že lepší než PBS a ty co máme z EB Airsoftu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Budu se těšit na pistolovce. Určitě se na to rád podívám, i když je mi jasné, že Tib zástává stále srdeční záležitostí, které se jen tak nevzdám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 10:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Teď jsem se nechal střelit z asi pěti metrů do zad přes volně splývající blůzu. První ránu jsem krásně cejtil, že to štíplo, druhou, kdy jsem naschvál prohnul záda, aby se to nedotýkalo jsem cejtil jen jak se zaklepala látka a slyšel plesknutí. Myslím, že na víc jak deset metrů už to asi bude problém, ale s tím jsem tak nějak počítal. Mám kuličky RAP4 a kromě těch zásahů do ruky nepraskaj. No uvidíme Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak dnes test venku a docela spokojenost. Na bombicku to da s prehulenou ustovkou minimalne 5 zasobniku. Na 15-20 metru je soustrel cca 30cm a na 15m do zad pres mikinu to bolelo jak cert. Pokud mi bude nekdo tvrdit, ze to necejtil strelim ho zblizka do kebule Smile jedina nevyhoda je, ze jak sou ty kule maly, nejsou skoro vubec videt. Maximalni dostrel nekde okolo 30-40m ale ke konci uz to letelo jak ozrala moucha. Trochu me sere cudlik na vyhazovani zasobniku, protoze je moc citlivej a i natahovani zasobniku by se mohlo po zastrceni do zbrane samo uvolnit.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: so březen 17, 2012 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já do toho rvu tyhle voskovky ¨http://airsoftshop.cz/product_info.php/products_id/4330 , akorát, že mám zelený. Bolí to s nima dost a osobně bych se do ruky nestřelil Very Happy

To vyhazování zásobníku je fakt špatný, občas se to zmáčkne při zasouvání do pouzdra, nebo tasení. A taky mi občas při zasunutí zásobníku první kulička uteče hlavní.
Zpracování je moc dobrý a celkově jsem s tim jako se záložní zbraní spokojenej. Hrajeme na přiznání, takže i když to někoho nebude zrovna bolet, zásah nepřehlédne.

Můj hlavní problém ale je, že sem na loňské patrole stratil při noční hře tu trubku co se do ní rve bombička, no a bez ní je to nepoužitelné. A kde to sehnat jsem se za rok nedopátral.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem to pokřtil v boji. Zde zkušenosti:

FPS - Úsťovka by měla být z výroby 220. šroub na její regulaci byl vytočený na nejmíň, otočil jsem ho asi dvě otáčky pod maximum a přestože výrobce uvádí, že nastavit jde max 250FPS, pistole má 300 (změřeno radarem) a střílí naprosto v pohodě. Šlo by to ještě o chlup víc, ale asi bych už vevnitř ohnul tu vodící tyč.

Přesnost - srovnatelná s Tiberiem. Na 15-20m není problém trefit 20cm tlustý kmen 4 kulema z 5ti. Občas některá uletí, ale to je dost často olšovejma rukama Smile

Dostřel - doletí to 30-40m. Což je slušný, ale na tu dálku to jednak není vidět a samozřejmě to už nebude asi ani cítit.

Bolestivost - Lubáno se nechal střelit přes tlustou MC blůzu z 15m a štíplo ho slušně. Rajko se nechal střelit na 20m přes triko a už se ksichtil, že to jen tak pláclo. Nicméně, typický zvuk zásahu je slyšet na těch 15m i u střelce a jelikož to stejně mám jako záložku do baráků, tak mě to moc netrápí. Myslím, že do 15m je docela problém "nevšimnout" si, že jsem to dostal. Buď to bdue cýtit, nebo slyšet.

Míření - to mě nejvíc sere, ale týká se to všech PB pistolí. Tím, že člověk musí mířit přes mířidla, nevidí kam dopadá kulička. U normální pistole, kde kulka letí rovně to zas takovej problém nebude, ale PB kulička klesá a občas některá někam ustřelí, nebo ve větru uhýbá a člověk to přes pistoli nevidí. S velkým zásobníkem a s kolimátorem člověk vidí kam to padá, ale když má v zásobníku jen 9 ran, střílení od boku moc nefunguje a při míření člověk nevidí kam se vlastně trefuje. Což je na hopno, ale nic se s tím nedá dělat.

Spotřeba - Podle Kingmanu při 220fps člověk vystříli 80 ran. Já na jednu bombičku při 300fps vystřílel 5 zásobníků, což je 45 ran. FPS 300 to mělo při čtvrtým zásobníku, takže rozhodně neklesá a doma na prázdno jsem minimálně ještě 10 ran vystřílel. 55 ran na jednu bombičku s 300fps je podle mě LUXUS. Navíc bombičky se vyměňují mnohem snadnějc než u TPX. Je to otázka pár sekund.

Slabiny - zatím nejvíc mě sere citlivost čudlíku na vyhazování zásobníku. Stačí o něj jen poměrně zlehka zavadit a zásobník vypadne, což není v pohodě. Zkusil jsem čudlík utáhnout, roztáhnout pručinu co je v něm, ale moc se to nezlepšilo.

Zásobníky jsou kovový a moc hezky zpracovaný, takže i když spadne na dlaždičky, tak to přežije, ale bohužel moc se mi nelíbí čudl na natahování i zpúsob uvolňování pružiny. Aby se kule začaly tlačit nahoru, musíte nejdřív povolit takovej kolíček. Aby pružina nerozmačkala kule jak na ně celej den bude tlačit a nebo se vám při nechtěném zatlačení na ball stoper v sumce nevystřelily kule do sumky, nechávám pručinu zajištěnou a bohužel se to samo neuvolní při zasunutí do zbraně, což je hloupé.

Kule - mám pytel modrých kulí RAP4. Jsou opravdu prťavé. Tisíc by se jich vešlo do stovkový tuby. Jsou taky docela hodně tvrdý a vzhledem k výše uváděný přesnosti i docela slušně přesný. Pravděpodobnost trhnutí je docela malá. Náplň je překvapivě řídká a na tmavém opblečení prakticky není vidět, protože se vsákne.

Neměl jsem možnost vyzkoušet, ale vzhledem k tomu jak je kule malá a tvrdá, mohla by mít docela slušnou průchodnost skrz křoví a trávu.

Celkově jsem zatím spokojený. Na pistoláku se uvidí jak si bude stát v přímém srovnání s kalibrem .68, zatím to na mě působí poměrně dobře, tohle jsem v zásadě čekal.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 11:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže pistolák, kde jsem Erasera pořádně pokřtil je za náma a jelikož jsme se umístili na třetím místě, tak to byl křest úspěšný a Eraser nezklamal!

Takže pár doplnění k předchozímu:

1. Za celou dobu jsem neměl pocit handicapu oproti "velkým" pistolím.
2. Nestalo se mi, že by někdo byť jen naznačoval, že zásah necítil a nevěděl o něm a zásahy jsem měl všech různých druhů na vzdálenosti 1-20m - do plandající látky, do brýlí, ale i headshoty do lebzny, někomu jsem dokonce ustřelil čepici z hlavy Smile Na turnaji ale byli fér hráči a jinde by problém být mohl Smile
3. Přesnost je obstojná, minimálně srovnatelná s Tiberiem, Mastodont mě posílal na pozice se slovy: Ty běž na střed, tobě to střílí nejpřesnějc Smile To bych sice asi netvrdil, ale docela se dařilo a oproti TPX, nebo Tibneriovi jsem nepozorval žádnou změnu.
4. Je bezvadný, že se do padesátkový tuby vejde 250 kulí Smile
5. Na jednu bombičku jsem vystřílel vždy někde okolo 50-60 ran při 300fps.
6. Krapův radar nedokázal ,43 kule změřit Smile Jiný radar ano.
7. Pojistka pružiny na zásobnících mě sere. Když je zajištěná a člověk to strčí do kvéru, tak to nestřílí, když si to člověk odjistí a drží náhradní zásobník v ruce, musí si dávat pozor, aby nezmáčknul ball stoper, protože mu celej obsah zásobníku vyletí do vesmíru. Stalo se mi to asi třikrát a dvakrát jsem střílel a nic nelítalo, protože jsem neodjistil pružinu.
8. Malý .43 prachovky od Bubáka střílely docela hezky.
9. Dostřel je o něco menší než Tiberius, ale halu v TT to na šířku při troše snahy přestřelilo Smile
10. Je to težší než Tiberius! Když jsme je obtěžkávali, tak Tib, jelikož je částečněz plastu je o trochu lehčí, ale větší a Eraser je o trochu líp vyváženej (protože je kratší a vytaženej dozadu).

Je otázka jak bude spolehlivá. Jinak za ty prachy naprostá spokojenost a neměnil bych. Bohouš a Nox měnili bombičku každou hru, já každou třetí a to jsem vystřílel klidně tři zásobníky Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: čt duben 12, 2012 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

což to předělat na kalibr .50, je na to místo??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate