Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
Bohse Onkelz napsal:
No po bitvě je každý generál.


Myslim že zrovna Jeník takovou potřebu nemá. Jde spíš o chování se PA v boji.



Mlaďas, netvrdím, že to Jeník má za potřebí, to bylo všeobecné povzdechnutí. Taky si přečti má slova - je třeba se poučit z chyb a příště to udělat lépe.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 6:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Bohse Onkelz napsal:
.... Minuta navíc nic neznamená.


Bohse, tady si dovolím oponovat.
Každý dobrý bojový velitel v poli moc dobře ví, že minuta navíc v boji je zatraceně dlouhá doba, která rozhoduje o všem.

Tož tak


Marty, mluvil jsem o pískovně, tam nás čas opravdu netlačil a nemělo smysl bez recyklovaných někam postupovat. Taky proto jsem Noxovi sdělil situaci a nechal všechny poslat na levé křídlo.

Co se muničního skladu týká - své lidi jsem hnal dopředu právě kvůli časovému limitu, ale když pak vidíš, že máš u sebe jen ochranku 2 lidi a na silnici si obléká 30 lidí vestu a na korbách se veze celá jedna živá skupina, tak si na ně počkáš, bez posil to prostě nejde. A věř mi, že jsem trnul hrůzou, zda ten limit stihneme. Jinak bychom po vás asi házeli šutry z řeky Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
No a tohle je dle mé představivosti není Military chování - Já právě myslel že tam slovo nemusím = nedělám neexistuje. Prostě když jsem na tuto hru jel, jel jsem s pocitem že budu mezi "Elitou " bojovníků týmů a já budu absolutní komerčák oproti všem Wink

myslim, ze by jsi nemel tolik koukat na Ramba Laughing neexistuje nic jako military chovani a nemilitary chovani, existuji jen lide, kteri maji prirozenou tendenci lenosit a ulehcovat si, pak sou tu velitele, kteri jim musi vysvetlit ze to delat proste nesmi a je tu vycvik, ktery je ma takove navyky odnaucit.

PS: a na elitu taky zapomen, komercaci a takzvani militaristi jsou prakticky to same
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
[
Marty, mluvil jsem o pískovně, tam nás čas opravdu netlačil a nemělo smysl bez recyklovaných někam postupovat. Taky proto jsem Noxovi sdělil situaci a nechal všechny poslat na levé křídlo.

Co se muničního skladu týká - své lidi jsem hnal dopředu právě kvůli časovému limitu, ale když pak vidíš, že máš u sebe jen ochranku 2 lidi a na silnici si obléká 30 lidí vestu a na korbách se veze celá jedna živá skupina, tak si na ně počkáš, bez posil to prostě nejde. A věř mi, že jsem trnul hrůzou, zda ten limit stihneme. Jinak bychom po vás asi házeli šutry z řeky Laughing


Tak to potom ja, já měl na mysli situaciu kolem muničáku, ale s pískovnou máš pravdu.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat těch co fotili zda můžem jejich fotky zveřejnit na stránkách Bratránků
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
paja



Založen: 27. 05. 2007
Příspěvky: 704

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Chci se zeptat těch co fotili zda můžem jejich fotky zveřejnit na stránkách Bratránků

nemám s tím nejmenší problém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Recluse



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 11:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozřejmě, že můžeš.
_________________
BZE-NEC-ký vetrán 2010
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trackerovi musím dát za pravdu, to co popisuje hellboyi neznamená že tam nemůže být kontakt... zeman a jeho poskoci jsou ruzní filutové schopni se přivazovat na podvozek vejdy zakopávat se v řece a utočit kdy to nepřítel nejmín čeká. Ukolíbání podle mne znnamená 50%. Navíc ohledně toho řvaní neznamená to že budu někomu nadávat. Ale abych nebyl jen hnidopich tak první etapy byly dle mého gusta. Pak už asi ty lidineudrželi vůli 100% nasazení do hry, což je asi jedna z nejtěžších věcí, a i já ji nikdy na sobě pocituju že se dostávám do jákési apatie. Nicméně nejsilnější zážitek pro mě neni střílecí ale obsazení lávky, kdy Petr to s nám i švihal až k lávce kde proběhl bleskový výsadek a obsazení perimetru. To co se povedlo tady tak sme dokurvili u padáku Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Bohse Onkelz napsal:
[
Marty, mluvil jsem o pískovně, tam nás čas opravdu netlačil a nemělo smysl bez recyklovaných někam postupovat. Taky proto jsem Noxovi sdělil situaci a nechal všechny poslat na levé křídlo.

Co se muničního skladu týká - své lidi jsem hnal dopředu právě kvůli časovému limitu, ale když pak vidíš, že máš u sebe jen ochranku 2 lidi a na silnici si obléká 30 lidí vestu a na korbách se veze celá jedna živá skupina, tak si na ně počkáš, bez posil to prostě nejde. A věř mi, že jsem trnul hrůzou, zda ten limit stihneme. Jinak bychom po vás asi házeli šutry z řeky Laughing


Tak to potom ja, já měl na mysli situaciu kolem muničáku, ale s pískovnou máš pravdu.

Tož tak Wink


No takže k té pískovně. Po recyklaci se nás většina vydala právě na levo. Jiné cesty defakto nebylo a tam 40 borců se krčilo za hromadou písku proti 6 borcům zákopu... mezi nimi cca 40m otevřeného prostoru... nezlob se na mě hellboyi ale takovejhle počet lidí v týhle situaci je musí převálcovat jako prd a ne že půlka kouká je první půlka jde nazteč proti zákopu....tam jsou minuty k hovnu Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to No55:

Já netuším, kde jsi ty lidi viděl, kolem mne bylo všeho všudy do 10ti kusů a stále někdo odcházel, protože jsme absolutně netušili, kde mají ta svoje hnízda.
Nox mi jasně řekl, že mi tam ty lidi posílá, ať na ně počkáme.
A velení se musí poslouchat, to dá rozum Laughing

Nicméně si myslím, že není nutné se navzájem dohadovat o tom, kdo "ho má většího", ale poučit se z chyb, v dalších podobných hrách se jich vyvarovat.

A pokud to příští rok vyjde tak, jak jsme si dnes s Bohoušem naplánovali, tak se máte na co těšit. Zejména co se místa týká Rolling Eyes
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To já se nedohaduju kdo ho má většího Laughing já jen řikám co sem viděl.. a byl sem střízliv a snad možná i při smyslech bez dlouhého pobytu na slanci Smile prostě to berte jako povzdechnutí....
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No Jeníku, to máš dost zkreslenou představu a jelikož si tam nebyl od začátku, tak si to představuješ dost jednoduše.

Nalevo byl kulomet, kterej nás sypal ze strany a dostal skoro deset lidí, včetně velitele a prostě nešel z daného místa vyndat. Před náma byly cca 2-3 bunkry, které to sypaly jakmile někdo vystrčil palici. Každej kdo ji vystrčil tak zhebnul a hned z několika stran, takže představa, že tam poběžíš ve 40ti lidech znamenala, že všichni chcípnou. To nemluvím o povstalcích na skále, kterým to k nám doletělo protože byli na kopci a my neměli šanci.

V okamžiku kdy dorazily posily nás tam bylo všeho všudy deset, kteří nenatáhli bačkory a v těch deseti lidech zatímco jste si recyklovali, jsme dokázali následujícící - zničit všechny bungry které po nás stříleli, držet ligra s kulometem u země, aby se k němu dalo dostat (a kdoví jestli jsme ho nevindali mi zeshora, střílel jsem po něm z kopce a hodně rychle zmizel) a jakmile ste dorazili tak vám uvolnit cestu a vyzobat různý jednotlivce potulující se po prostoru pískovny. Těch čtyřicet lidí co tam stálo za kopcem byly posily, který právě dorazily a my na ně řvali ať počkají, že nejdřív vystřílíme ty co by je pozabíjeli. TRento plán takřka na 100% vyšel a pískovnu jsme dobili. Z mého pohledu to byl úspěšný útok. A poadařilo se to deseti lidem, který na rozdíl od ostatních poslouchali a drželi se zpátky místo nějakejch hurá akcí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
to No55:

Já netuším, kde jsi ty lidi viděl, kolem mne bylo všeho všudy do 10ti kusů a stále někdo odcházel, protože jsme absolutně netušili, kde mají ta svoje hnízda.

No hlavně se musíte kluci shodnout o načasování - podle toho jak to čtu tak ty popisuješ situaci před recyklací a Jenda po . Protože já tohle sledoval z korby Unimoga po vaší pravé straně a měl jsem to vše jak na dlani Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko, je dost možné, že se bavíme o jiném časovém úseku, ale v tomto se shodnu doslova s Hellboyem - posila dorazila a jelo se dál.
To že na konkrétním kopci zrovna bylo PA jak mravenců bylo dáno tím, že se za ním dalo jako jediným dobře schovat.

Ale jak jsem řekl, nemá smysl se dohadovat, stejně ho mám Jendo největšího já Laughing Very Happy Laughing Embarassed
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko přesně to mám n a mysli tento časový usek s unimogem po recyklaci Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Arrow
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne st červen 02, 2010 3:24 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 3:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediné co mě trochu (víc) mrzí je, že u toho brodu jste to, podle toho co jsem tady četl, úmyslně prodali. Z toho mám zase já rozporuplné pocity a myslím, že v tom nejsem sám.
Škoda, radši bych prohrál, než ze soucitu (čí kerého citu) vyhrát.
Takhle už prosím ne Wink
To je jediné zjištění, které mě mrzí, ale akce byla Bohouši fakt supr.

Jinak můj report zde: http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=akce_komentar&pid=3795

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty, já si nemyslím, že to bylo ze soucitu. Jestli jsem Noxe dobře pochopil, tak to měl být jakýsi velitelský omyl a měl nás nechtěně nahnat na smrt.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové je my jasné, že coby nováček mám mlčet a neozívat se. Natož odbočovat od nastoleného tématu. Ovšem v tomto případě musím promluvit.

Zdravíčko pánové.

Dnes jsem přišel do zaměstnání a hnedka jsem dostal nahlášeno, že v pondělek tu byl řidič od TNT a ptal se kde máme toho kolegu s „…Orlím…“ nosem…. Co byl na B.P. 2010…..

Kdo z vás to byl?

Já vám dám Orlí nos… Mám naprosto přijatelný a nijak svou velikostí z normy nevybočující čichací orgán…. Sice poněkud vyšších rozlišovacích schopností, ovšem nic víc !!!
Až zjistím kdo to byl. Tak na něj použiji svůj mocný Wůdů tanec a někdy v noci ho v jeho opilecké neschopnosti znásilním !!!
To zase budou po firmě keci a budu to mít na stole další dva měsíce…
Jen počkej Zajíci…

Wan-Chuan
KRLESS

P.S.: Přiznání je polehčující okolnost !!!

Konec odbočení od tématu. Ještě jednou se za to omlouvám.
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
foxycone



Založen: 30. 08. 2007
Příspěvky: 287

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wan-Chuan napsal:
Dnes jsem přišel do zaměstnání a hnedka jsem dostal nahlášeno, že v pondělek tu byl řidič od TNT a ptal se kde máme toho kolegu s „…Orlím…“ nosem…. Co byl na B.P. 2010…..
Až zjistím kdo to byl. Tak na něj použiji svůj mocný Wůdů tanec a někdy v noci ho v jeho opilecké neschopnosti znásilním !!!


Orlí nos a ještě homosexuál, kam ten paintball spěje Rolling Eyes Smile
_________________


"Nebojím se zemřít. Jen nechci být u toho, až se to stane."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wan-Chuan napsal:
Pánové je my jasné, že coby nováček mám mlčet a neozívat se. Natož odbočovat od nastoleného tématu. Ovšem v tomto případě musím promluvit.

Zdravíčko pánové.

Dnes jsem přišel do zaměstnání a hnedka jsem dostal nahlášeno, že v pondělek tu byl řidič od TNT a ptal se kde máme toho kolegu s „…Orlím…“ nosem…. Co byl na B.P. 2010…..

Kdo z vás to byl?

Já vám dám Orlí nos… Mám naprosto přijatelný a nijak svou velikostí z normy nevybočující čichací orgán…. Sice poněkud vyšších rozlišovacích schopností, ovšem nic víc !!!
Až zjistím kdo to byl. Tak na něj použiji svůj mocný Wůdů tanec a někdy v noci ho v jeho opilecké neschopnosti znásilním !!!
To zase budou po firmě keci a budu to mít na stole další dva měsíce…
Jen počkej Zajíci…

Wan-Chuan
KRLESS

P.S.: Přiznání je polehčující okolnost !!!

Konec odbočení od tématu. Ještě jednou se za to omlouvám.


Ahoj,promin to jsem byl ja Laughing Tak nejak jsem te na patrole zahledl a rikal si,ze te odnekud znam:-) Jinak s tim orlim nosem promin,to bylo jedine poznavaci znameni,ktere me v tu chvili napadlo:-) Neber to osobne:-) Tak kdyztak priste dame alespon rec az pojedu zase nakladat k vam:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Nalevo byl kulomet, kterej nás sypal ze strany a dostal skoro deset lidí, včetně velitele a prostě nešel z daného místa vyndat............. jsme dokázali následujícící - zničit všechny bungry které po nás stříleli, držet ligra s kulometem u země, aby se k němu dalo dostat (a kdoví jestli jsme ho nevindali mi zeshora, střílel jsem po něm z kopce a hodně rychle zmizel)......


Sory za zkrácení, Helboy.
Úplně mě hřeje, jak výše popisuješ můj záškodnický zdržovací čin, nicméně byl jsem nakonec vyndán headkou od někoho z houfu, který se pomalu blížil z zákopu nahoru po valu. Tomu houfu velel Robert březovák. Wink
Tak jen na upřesněnou.

Ještě bych k tomu chtěl poděkovat dvoum povstalcum (modrá mykyna na rohu valu, a jeden "sniper" před kulasem v lesíku kteří tam spolu s kadencí TT kulasu trápily armádu dost dlouho a způsobili jsme jim na jejich "levé" straně pěkné ztráty Twisted Evil
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt červen 03, 2010 11:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

borcum od nas to bubaku vyridim, neboj vlka nic.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

alchimo...
Pes co štěká nekouše.
Jen jsem poněkud košilatě reagoval na skutečnost, že mne opět zná a pozná člověk. Kterého bych znát měl.. Ale prostě neznám…
Stává se my to často A dost mne to trápí.
Nejspíš deformace z povolání…. Na obchodě potkávám denně řadu lidí. A když mne pak osloví na ulici nebo někde venku a já netuším odkud mne znají… No pěknej trapas -)))
Takže tak -)
Jinak nejbližší zboží pro AC Boom bude až v Pondělek. Takže pohoda klid.
Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá červen 04, 2010 8:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Marty, já si nemyslím, že to bylo ze soucitu. Jestli jsem Noxe dobře pochopil, tak to měl být jakýsi velitelský omyl a měl nás nechtěně nahnat na smrt.

No moc jsme se nehnaly Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so červen 05, 2010 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak kdo by se hnal dobrovolně na smrt, že ano Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po červen 07, 2010 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj dal sem tam pár fotek srý za zdržení ale měl sem problém s foťákem co neumí plavat:D
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: út červen 08, 2010 1:38 pm    Předmět: TUBA Odpovědět s citátem

ahojky kluci a holky...

je troch pozdě, ale po akci jsem nenašel svojí 50-tkovou tubu a mám pocit, že jsem jí někomu půjčoval.
Pro upřesnění :
hrál jsem za PA - průzkum
tuba černá na 50 kulí s průhledným víčkem, zespod napsáno Jarda SPAS..tak pokud někdo našel, nechť se mi ozve...
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Templaar



Založen: 22. 05. 2009
Příspěvky: 123
Bydliště: Trnava

PříspěvekZaslal: st červen 09, 2010 9:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Vor LIGER:
Tak nějak jsem čekal kdy to sem někdo nadhodí a dobře že jsi tak učinil Laughing
Jsem názoru, že jsme žádný zásah od RPG nedostaly. O člověku s tímto RPG jsme věděli a sec sakra jsme ujížděli pryč a ten borec byl od nás dost daleko a jestli nás trefil tak to bych se fakt hádal Confused a jak říkám a už jsem i psal pokud by jste nestříleli do LANDROVERU jak steklý uplně bez efektu tak bychom možná i na tu dálku nějaké to cvrnknutí kuličky z RPG slyšely.
Věř, že toto vozidlo je jedna velká plechovka a když to do tebe sypou tak máš strach jestli to náhodou neprojde zkrs. Myslím, že řidič jen ve slunečních brýlých si asi užil až až.
No ta bene když jsem z auta vystrkoval vestu, že jsme všichni aut opět se spustila palba Confused Shocked
To jen pro objasnění Laughing Laughing

Pro příště bych na takovou techniku prostě zakázal střílet, když je to bez efektu a pak bude zásah od RPG prokazatelný pro celou posádku Wink
a vyhneme se problémům a nějakým dalším zbytečným omylům.....


K tomu prvému zásahu z RPG. Stál som 2 kroky od človeka s RPGečkom. dostali ste to jak ste prešli po ceste pomedzi kríky z jednej lúky na druhú. Stáli sme asi 15 metrov od cesty za kríkami a ako ste sa objavili tak to do Vás z lavej zadnej strany našil. V kríkoch stálo asi 10 ludí, ktorí sa na tom zabávali a videli to. Podotýkam NIKTO INÝ V TEJ CHVÍLI NA DEFENDERA NESTRIELAL. takže sa to nedalo pomýlit s inou strelbou. Vy ste potom pokračovali hore tým strmým kopcom po lavej strane lúky. Tam potom asi prebehol ten incident s bubákom. to sme už nevideli. Hned ako sme videli že defender pokračuje v jazde tak sme to hlásili Zemanovi do vysielačky. to že ste si to nevšimli sme chápali, preto Samo prebil RPG a dostal Vás pre istotu ešte jak ste išli dole Very Happy
_________________
Jen málo mužů se narodí odvážných, ale mnoho se jimi stane díky výcviku
a síle disciplíny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt červen 10, 2010 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

takže asi tak jako jako střelba do čtverečku čelního skla na žt... Very Happy příště radějí budu chodit pěšky než se rozčilovat nad kdejakou kundárnou Wink Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate