Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ŽELEZNÝ TROJÚHELNÍK 1967
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Marty, kdybs nebyl pořadatel, tak tě navrhnu na ten odznak, za příkladnou službu družstvu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pyle napsal:
T.A.NEO napsal:

Něco k tomu strhání a vyčerpání:
Chtěl bych tady poděkovat Rajkovi. Zaprvé jako veliteli první roty, protože odváděl fakt dobrou práci a rota pod ním šlapala jak měla.
Ale taky hlavně za záchranu mého bídného života tím, že mých 105 kilo živé váhy (plus výbava) dokázal sám potmě vynést z lesa plného padlých větví a stromů až pod patrolbunkr, kde si mě přebrala sanitka a v poslední minutě dovezla do nemocnice.

Jo jo, naprostá tma, nejistota ohledně VC, to byl moc dobrý výkon
PS: já sem nesl ty guny za váma Wink
No co tak se proběh To muselo bejt hustý Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 1:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jó jenže ten zraněný neměl zrovna postavu Peřího Very Happy
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Celá naše jednotka přece byla bezchybně připravena jak po fyzické tak po psychické stránce.Pokud někdo nebyl rád ho uvítám v Pow-Mia na doplnění přípravy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak a teď se holomci pochlubte, kdo všechno z vás doma ze spaní odříkává:

,,Toto je má zbraň. Existuje mnoho zbraní, ale tahle je moje. Má zbraň je má nejlepší kamarádka. Je celý můj život...... "

Osobně jsem byl přistižen, jak si jí odříkávám v autě a skorožena na mě koukala jak na exota Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
skzeman



Založen: 03. 08. 2007
Příspěvky: 183
Bydliště: Zeleneč

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Tak a teď se holomci pochlubte, kdo všechno z vás doma ze spaní odříkává:

,,Toto je má zbraň. Existuje mnoho zbraní, ale tahle je moje. Má zbraň je má nejlepší kamarádka. Je celý můj život...... "

Osobně jsem byl přistižen, jak si jí odříkávám v autě a skorožena na mě koukala jak na exota Laughing



drogy jsou spatneeee, anoooooo
_________________
Lukas "Zeman" Lukacovic
TT legion organization manager
clen Rady =DG=

www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá květen 07, 2010 10:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Tak a teď se holomci pochlubte, kdo všechno z vás doma ze spaní odříkává:

,,Toto je má zbraň. Existuje mnoho zbraní, ale tahle je moje. Má zbraň je má nejlepší kamarádka. Je celý můj život...... "

Osobně jsem byl přistižen, jak si jí odříkávám v autě a skorožena na mě koukala jak na exota Laughing


Jsem jedním z nich Laughing Laughing Laughing alespoň je vidět že výcvik rekrutů probíhal poctivě a Peří s Mastodontem to zvládli na výbornou Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so květen 08, 2010 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Chico napsal:
Tak a teď se holomci pochlubte, kdo všechno z vás doma ze spaní odříkává:

,,Toto je má zbraň. Existuje mnoho zbraní, ale tahle je moje. Má zbraň je má nejlepší kamarádka. Je celý můj život...... "

Osobně jsem byl přistižen, jak si jí odříkávám v autě a skorožena na mě koukala jak na exota Laughing


Jsem jedním z nich Laughing Laughing Laughing alespoň je vidět že výcvik rekrutů probíhal poctivě a Peří s Mastodontem to zvládli na výbornou Wink

Děkuji a Peří taky Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: po květen 10, 2010 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mně se zdává v noci že musím pořád vysílat vysílačkama.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
Chico



Založen: 15. 05. 2007
Příspěvky: 245
Bydliště: grupe: S.P.A.S.

PříspěvekZaslal: út květen 11, 2010 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak konečně jsme doplnili nějaké fotografie z této super akce do galerie. Ještě jednou tímto děkujem Martymu za to, co pro nás všechno přichystal, fakt jsme si to užili na milion percent Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 5:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chico napsal:
Tak konečně jsme doplnili nějaké fotografie z této super akce do galerie. Ještě jednou tímto děkujem Martymu za to, co pro nás všechno přichystal, fakt jsme si to užili na milion percent Cool


to je vidě tSmile SPAS je prostě nekutečná banda Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, sme říkali, do Bzenca daleko, tož zkusíme letadlo. Ale ty turbulence Smile Už se těším, až bude nějaká akce někde u Dvora Králové ... Smile Wink Smile
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Mno, sme říkali, do Bzenca daleko, tož zkusíme letadlo. Ale ty turbulence Smile Už se těším, až bude nějaká akce někde u Dvora Králové ... Smile Wink Smile


..u dvora?? jako kvůli ZOO?? že bysme tam zapadli?? Wink Laughing
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
Voves napsal:
Mno, sme říkali, do Bzenca daleko, tož zkusíme letadlo. Ale ty turbulence Smile Už se těším, až bude nějaká akce někde u Dvora Králové ... Smile Wink Smile


..u dvora?? jako kvůli ZOO?? že bysme tam zapadli?? Wink Laughing

Chytrý chlapec Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 5:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
supersonic.firestorm napsal:
Voves napsal:
Mno, sme říkali, do Bzenca daleko, tož zkusíme letadlo. Ale ty turbulence Smile Už se těším, až bude nějaká akce někde u Dvora Králové ... Smile Wink Smile


..u dvora?? jako kvůli ZOO?? že bysme tam zapadli?? Wink Laughing

Chytrý chlapec Razz

Juuu, to by bylo maso Twisted Evil Nepritel pred nama a tygr za prdeli Razz To by byl sprint Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT real war ŽT2010... aneb malá ochutnávka mého spisu co píšu Smile

**********************
Probralo mě svítání. Uvařil jsem si kafe, vychutnávám posilující doušky a poslouchám zvuky probouzející se džungle. Výbuch v dáli mi otřásl zemí pod nohama. Šok.
Jak ve zpomaleném filmu vnímám padající hrnek, kapky opouštějící jeho okraj, jeho dopad, gejzír kouřícího kafe, které se pak pomalu vpíji do země. Blik.
Z velitelsví se vyřítil nadřízený a řve nalevo napravo. Zaútočili opět na zajatecký tábor US vzdálený cca 5 mil. Dostávám rozkaz nabrat lidí co UH unese a vyrazit na pomoc. Situace je hodně vážná. Stroj je v okamžiku plný, dveřní střelec zběžně očima přebíhá munici a kontroluje M60tku. Startujem. Stroj je těžký a těžko ovladatelný, ale i přes to se po chvíli řítíme plnou rychlostí směr východ. Orientaci nám usnadňuje kouř a výbuchy. Je tam hotové peklo. M60 spouští ještě za letu a připravuje půdu pro výsadek. Je to opravdu špatný. Přistání je tvrdé. Výsadek opouští stroj a v tom kulometčík padá raněn. Zhasly motory. Řvu na druhýho pilota, aby šel za kulomet nebo je po nás. Ten neváhá, doslova skáče mezi sedačky , souká se za mířidla a spouští palbu. Po chvíli je raněn i on. Jsou všude. Pás poutající mě k sedačce ne a ne pustit. Je konec. Snažím se vyprostit a čekám kdy přiletí žhavá smrt. Jako spása z nebes nečekaně znovu spustí M60. S nechápavým vyrazem pomalu stáčím pohled ke kulometu a za ním zosobněný bůh pomsty, nepříčetný ve tváři, zapřený kulometčík a nedbaje krvácejícího zranění ani hvízdajících kulek zasypává okolí až po horizont nemilosrdnou palbou. Každá sekunda trvá hodiny, M60 bez přestání duní a vibruje celým strojem.

Je po všem. V tichu je slyšet jen nářek raněných a tlukot mého srdce. Otáčím se na kulometčíka. Oba se usmíváme. Žijem.

Znovu a znovu se pokouším natočit motory. Mezi tím ostaní sbírají raněné. Povedlo se. Letíme zpáky na základu, přímo do nemocnice.

Nevím jak jsem se dostal do bunkru. Usínám vyčerpáním.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
supersonic.firestorm



Založen: 26. 12. 2008
Příspěvky: 225
Bydliště: Dobříšsko

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koyote mazec... piš, střádej, až budeš mít 10 milionů, přijď, zůčtujem spolu.. Laughing nevím, jestli mu to psaní tolik vynáší, ale proč ne Wink
_________________
____see you in hell____
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

supersonic.firestorm napsal:
Koyote mazec... piš, střádej, až budeš mít 10 milionů, přijď, zůčtujem spolu.. Laughing nevím, jestli mu to psaní tolik vynáší, ale proč ne Wink


Ani kačku kámo Evil or Very Mad ... z čirého nadšení pro MPB... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 12, 2010 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zapoměl si zmínit, hrdinský výkon svého velitele, který ty raněné kulometříky za letu (jízdy po dvou kolech) ošetřoval, aby mohli pokračovat v palbě Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 9:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a zapomnel si zminit, ze do toho auta sem strilel jen ja Laughing protoze sem byl jedinej kdo si ho vsimnul a vubec mu nedoslo, ze to je nejaky vrtulnik, jen sem myslel, ze v nem posadka tabora nocovala a ted z nej na nas strili (protoze ta palba se ozvala tak do 2 minuty po zacatku utoku coz odpovidalo vzbuzenemu chlapkovi co si protrel oci, nahmatal zbran a stacil otevrit dvere) Na let 5 mil to opravdu nevypadalo Laughing Laughing takze si tam zkrat Kojote vzdalenost tak na 300 m Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže to smaš a všechno znova vole! Laughing Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V tom amoku jsem uplně našeho vůdce přehlíd Smile NE SI UŽ VZPOMÍNÁM NA NĚJAKOU postavu která zabírala celou čtvrtinu zadního prostoru a mávala tam nějakým bílým hadrem Smile... a on to byl obvaz Very HappyVery HappyVery Happy...

Pokud střílel jen Jaroslav tak má celkem 4 zářezy, což teda smekám Smile...

Vládíku.... nesnáším tě! Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Vládíka taky nesnášim a nikde to neříkam Very Happy skoro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
........ ta palba se ozvala tak do 2 minuty po zacatku utoku coz odpovidalo vzbuzenemu chlapkovi co si protrel oci, nahmatal zbran a stacil otevrit dvere) Na let 5 mil to opravdu nevypadalo Laughing Laughing takze si tam zkrat Kojote vzdalenost tak na 300 m Laughing


To není možný, že by sme byli tak rychllý Shocked je ale fakt že si zaboha nevzpomenu kudy jsem to tam krouhnul, jesli jsem jel přímo skrz křoví, fakt nevím, prostě total vžití do akce, nic mě nezajímalo, museli jsem tam být co nejdřív... kdybych urval nápravu, tak to v tu chvíli neřeším Evil or Very Mad... jen mě to kafe fakt sr*lo, měl jsem jen tohle a těšil jsem se na něj celou noc, měl jsem z něj sand jen 3 slaďoučké doušky... Evil or Very Mad
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."


Naposledy upravil KoyoT dne čt květen 13, 2010 6:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Jaroslav napsal:
........ ta palba se ozvala tak do 2 minuty po zacatku utoku coz odpovidalo vzbuzenemu chlapkovi co si protrel oci, nahmatal zbran a stacil otevrit dvere) Na let 5 mil to opravdu nevypadalo Laughing Laughing takze si tam zkrat Kojote vzdalenost tak na 300 m Laughing


To není možný, že by sme byli tak rychllý Shocked je ale fakt že si zaboha nevzpomenu kudy jsem to tam krouhnul, jesli jsem jel přímo skrz křoví, fakt nevím, prostě total vžití do akce, nic mě nezajímalo, museli jsem tam být co nejdřív... kdybych urval nápravu, tak to v tu chvíli neřeším Evil or Very Mad... jen mě to kafe fakt sr*lo, měl jsem jen tohle a těšil jsem se na něj celou noc... Evil or Very Mad

Bylo to okolo pěti minut přesně nevim ale určitě né dvě minuty.A docela jsem koukal jak ste se tam střídali za tim kulometem Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:

Bylo to okolo pěti minut přesně nevim ale určitě né dvě minuty.A docela jsem koukal jak ste se tam střídali za tim kulometem Very Happy


Mno Vodouch doslova proplul okýnkem dozadu Smile a Vlasťák to koupil po ošetření znovu, pak tam byl ještě Kúťa...a Hellboy je omotával Smile...
Kuličky uvnitř jen pleskaly... když jsem pak koukal zboku jak jsme to schytali, tak díky za to že na druhý straně neměli taky kulomet Smile... Chybou bylo ž jsem stáli na místě...

Byl to pro mě jeden z nej zážitků v paintu, krom teda těch prchajících klobouků podemnou, když spustila moje černá smrt ze vzduchu Smile...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Bylo to okolo pěti minut přesně nevim ale určitě né dvě minuty.A docela jsem koukal jak ste se tam střídali za tim kulometem Very Happy

tezko odhadovat cas v boji, mne to prislo velmi rychle a jak rikam nikdo ho nevidel prijet protoze sme se vyporadavali s lidmi v tom bunkru a vsimnul sem si ho az kdyz se znej zacalo palit a pomyslel sem si, ze se tam zrejme probudil posledni obrance POW-MIA, ale od prvniho vystrelu na bunkr to nemohlo byt dele nez 3 az 5 minut, protoze dele sme se dobivanim toho bunkru nemohli venovat a vim ze bezprostredne po jeho dobiti kdyz Mihal utikal ke stanu sem si teprve vsimnul toho auta a omlouvam se jestli sem vam to tam vymaloval, pozdejc sem si uvedomil, ze to asi nebylo spaci auto ale vrtulnik a nebyl sem si uplne jistej zda bylo povoleny na nej strilet neco jineho nez RPG, takze pardon, vazne mi to nedocvaklo
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To neřeš, kule šly umejt, ale dělat to každej výjezd by mě asi kleplo Smile...Příště tambude nějaká plenta nebo sít...
jinak si ted vybavuju že tam byla minimálně 3 barvy kulí, takže si asi nepálil sám... tak nejak vrtulník dostal kolem 20-30 zásahů.. škoda, že to není nikde vyfocené... neměl jsem foták... ale slyšet jak to bubnuje na plech a do toho náš kulomet... atmosféra nepopsatelná...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Úplně v poho při tom útoku jste nechali posledního obránce Pow-Mia nahoře v bunkru na hřebeni.Aknot mi pak (jako mrtvola Very Happy )říkal že vo něm vůbec nevěděli a ten vás slušně kosil.Já bohužel chcípnul v bunkru i když jako poslední Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: čt květen 13, 2010 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak to sedí, páč naše palba šla na val a okolí...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Další
Strana 13 z 15

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate