Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ACS derlin bolt EBAY USA

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Carpy



Založen: 14. 04. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 11:10 pm    Předmět: ACS derlin bolt EBAY USA Odpovědět s citátem

Ahoj!
Tak mi to nedalo a jediné co se dalo ještě na mém Rodeu vytunit jsem si objednal z USA.ACS derlin bolt je jedna z možností jak zamezit trhání kulí u Spyderů a trochu omezit vydírání, tak jsem neváhal a objednával - TakžeRazzo 3-ech nekonečných týdnech čekání dorazily rovnou 2 bolty (Za 180,- jeden)Celková částka i s poštou 1100,- .Originál Kingman made in Taiwan - dva totožně objednané bolty ve stejném obalu a každý přece jen jiný.Jeden má krásně vedenou osu s O kroužkem na konci a druhý jen čep na ohnutém pérku (ďes běs hrůza).Dobrá tedy ríkám si "jeden bude na náhradní díly".Po vložení do Rodea na mě ale čekalo další překvapení - bolt je o cca 3mm delší - takže se kule nedostanou do komory.Následuje ruční obroušení přečnívající hrany ve tvaru kuličky "Titanium Premium Plus Winter" .Nakonec se ta délka navíc hodila Smile

A jak to vypadá v praxi?O chlup to celý ztichlo a nemusím se dívat jak trpí origo bolt.Usťová rychlost stejný a trhání kulí je minulostí (Testováno v -10C ) nemusim mazat a pružinka v ACS je sice tvrdá, ale kuli nerozmáčkne.

Fotky:http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=hraci&pid=2844
1:Nekvalitní bolt s "čepem" - Ten konec se kejklá tak +-1cm
2:Ali-G
3:Detail zbroušení
4Very Happyélkový rozdíl
5:Vyfrézovaný tuning bolt a ACS

Buďte dobří

Carpy.T
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Carpy



Založen: 14. 04. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: út leden 26, 2010 5:50 am    Předmět: ACS derlin bolt EBAY USA Odpovědět s citátem

Tak ta první fotka se nechce nahrát - asi nějaký FAKE Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate