Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2010 operace "Hidden Base"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koliduje mi zásah kamkoli a pak zmíněná nechráněná hlava

Fery: opakovaný zásah kamkoli (tělo, končetiny,obličej, krk,nechráněná hlava) ZNAMENÁ okamžitou SMRT


Btw. tybrďo budu se modlit, abyste mě nezkoušeli z pravidel, už mi z toho jde hlava kolem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ještě minule nevyřazoval zásah kulomet a působil mu tuším že také jen "šokovou pauzu". To je letos zrušeno?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Cactusius



Založen: 22. 05. 2006
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A můžu si k helmě vzít i neprůstřelnou origo vestu IV.třídy?? Má jenom 11,5 kg.. Very Happy Ke kulometu by se mi hodila... ale taky vím že se potom moc rychle nepohnu páč se všema serepetičkami půjdu ke 30 kilům výbavy. Confused
_________________
In vino veritas....in pivo taky


Naposledy upravil Cactusius dne čt leden 28, 2010 8:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

1) Zásah do helmy je výjimečný, neranivý, způsobuje pouze šok na 20s. I opakovaně za sebou, helma je nerozbitná.
2) Zranění nastane při jednom (jedna kule) zásahu do končetin nebo trupu. Jakýkoliv další zásah končetiny či trupu v průběhu zranění nebo po vyléčení později ve hře je smrtelný.
3) První zásah do krku obličeje či hlavy je okamžitě smrtelný.


ad 1) Ano, helma je prostě neprustřelná za každé situace
ad 2) Ano, tak to je, člověk vydrží pouze jeden zásah, a i když je vyléčen, a znovu zasažen již je rovnou mrtev (nemá u sebe žádný obvaz)
ad 3) Ano

Ja jen doufám, že to není vše příliš složité, pravidla zásahu byla na jiných akcích i komplexnější, a také to dopadlo dobře k pochopení všech. Začínám být trochu nalomeny, jestli je to vsechno správné Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
koliduje mi zásah kamkoli a pak zmíněná nechráněná hlava
Fery: opakovaný zásah kamkoli (tělo, končetiny,obličej, krk,nechráněná hlava) ZNAMENÁ okamžitou SMRT


Zranění = 1 zásah/střela do končetin či trupu
Smrt=
- opakovaný zásah do koncetin či trupu at hned, nebo po vyleceni
- zasah krk/oblicej/hlava bez helmy
Helma = jen šok pauza 20s, nic víc, mužu do ní střílet pořad a nic
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky, myslel jsem si to Wink

PS: A teď zpětně koukám, že jsem i blbě položil otázku Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
dardanel



Založen: 31. 05. 2009
Příspěvky: 82
Bydliště: Štětí

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Teda,sice mi do toho nic není,ale GEorGE má pravdu,jak pročítám fora "hardcore-military-akcí" (snaha o pochopení,v budoucnu bych se rád někam vtírnul),tak některý pravidla ať už o zásahu,nebo scénáře,jsou tak komplexně prokombinovaný(překombinovaný),že to je na několika hodinový studium. Rolling Eyes Ne,nechci tady nikoho prudit,popichovat apod.,jsem loajální řadový "voják" respektující dohodnutá pravidla a poslouchající "rozkazy"...jen bych rád připomenul,že méně je někdy více a že "neprůstřelná" helma opravdu neexistuje,stejně jako neexistuje "neprůstřelná" vesta,vždy je to jen o zbrani,vzdálenosti a dopadovém úhlu.Jo,a nekamenujte mě,já být přítel,já nestřílet,já spolupracovat... Laughing
_________________
Egon Egonovič Egonovski,politruk jednotky.
PéTéPáci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Njn ono jde hru udělat hodně komplexní a opravdu scénářově nabitou a hlavně pochopitelnou pro všechny. Jenže když do pravidel začneš šoupat způsoby zásahů, různé možnosti jejich léčení a já nevím co ještě, tak logicky pak někde musíš ubrat. To samozřejmě myslím globálně...

Mě se třeba povedly pravidla SZ-WAR III stručně vpěchovat na 15 stran Laughing člověk když to píše tak ani neví o čase, přidává, přidává a přidává a pak když si to přečte, tak místo promazávání, to raději smázne celý a začne od znova s čistou hlavou a předešlou zkušeností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si vezmu tuto hru, tak Foresti ubrali na jednom scénáři a podpořili životnost bojovníků. Podle mě je lepší více scénářů a nemusí se řešit jestli někoho trefím do blembáku nebo 2x palce u nohy. Tohle mi přijde jako takový kompromis mezi původními třemi scénáři a nynějšími dvěma. Dva životy jsou málo ... podpoříme životnost bojovníků. Jenže pak nastane situace jakým způsobem zvýšit onu životnost a celý tento blok pravidel přesáhne složitostí ten možný třetí scénář, který nebude.

Fery neber to jako nějaký remcání či pomluvy, vy jste organizátoři a samosebou do toho nemám co kecat. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jim do toho nekecej a je to Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj, už nebudu, tedy doufám Laughing Jen už se předem děsím, že mě někdo na místě vyzkouší z pravidel Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

presne tak, pripominky se tu uz napsali, organizatori si to posoudili a pravidla budto drobne pozmenili, nebo ponechali, je to jejich pravo a uz jim do toho nekafrejme, myslim, ze sama hra ukaze, jestli to byl dobry nebo spatny napad.... ono je tohle dost nevdecny zavadet novy pravidla, zkouset co udelaji, testovat jejich pouzitelnost, ale je to dost dulezity k tomu, abychom se posouvali nekam dal .... minule se kluci poucili, ze nekdy mene je vice a treti stranu uz tentokrat nezapojili, treba se mi vsichni poucime, ze slozitejsi zasahova pravidla jsou pozitivnim prvkem tam, kde je malo scenaru, ktere vyzaduji vetsi a delsi usili
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s tímto musím výslovně souhlasit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dalším prvkem pro méně scénářů nebylo to, že bychom je nedokázali vymyslet, ale problém s logistikou lidí a časem.
Mrtvolistě/základna je tentokrát zcela mimo prostor. Tedy jen přesun na pozice všech lidí zabere aspoň 20 minut. Pokud bude sníh tak ještě víc.
A s časem je to tak. Že projít neznámý prostor, ve kterém se navíc může pohybovat nepřítel, bude trvat. Proto jsou dvě hodiny na scénář snad tak akorát. Aby se stihl, protože je hloupé nesplnit scénář jen kvůli času, i když je to také řešení. A po scénáři následuje přesun na základnu, nějaká ta příprava, možná jídlo, a přesun zpět. Hodina na to bude velmi krátká.

Ovšem i tak stále zvažujeme možnost dalšího scénáře. Bohužel se nedostaneme v současné době do prostoru, abychom přesněji určili kam vše přijde a jestli to půjde. Proto taky nejsou vyvěšeny zatím nikde scénáře.

Ovšem věřím, že budou jednoduché, snadno pochopitelné. Věřím, jak už jsem říkal, že se hra vytvoří sama.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery v klidu, nic zlého jsem tím nemyslel. Jediné, co jsem udělal, je srovnání složitosti (spíš jsem to vzal jako příklad než nějaké hanění), ale o tom můžu kecat jak chci, když vlastně ani neznám terén a další detaily prostoru.

Tak promiň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Laďa
Pohanský Pes


Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

fery: ad 2. Pokud jsi v šoku, a dostaneš další zásah do helmy znovu, šok prostě pokračuje dál o dalších cca 20s.

Chci se zeptat, takže, když člověk dostane v jedné dávce třeba tři kuličky do helmy, tak má šokovou pauzu 60 sekund ?
_________________
http://www.pohanskypes.cz/

Jediný prostředek, jenž přináší nejsnadnější triumf nad rozumem: teror a násilí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tipoval bych to na 20 sekund od posledniho zasahu Smile
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo to by bylo rozumný, než přepočítávat zásahy z fullauta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laďa napsal:
fery: ad 2. Pokud jsi v šoku, a dostaneš další zásah do helmy znovu, šok prostě pokračuje dál o dalších cca 20s.
Chci se zeptat, takže, když člověk dostane v jedné dávce třeba tři kuličky do helmy, tak má šokovou pauzu 60 sekund ?

Na co ty lidé nepřijdou. Ale jen dobře. Vydrž dám odpověď.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz dostanu 2 kulicky 5s po sobe do nohy tak jsem mrvej ? a kdyz dostanu 1s po sobe ?
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 12:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kdyz dostanu 2 kulicky 5s po sobe do nohy tak jsem mrvej ? a kdyz dostanu 1s po sobe ?


Jo.


viz Fery:
Zranění = 1 zásah/střela do končetin či trupu
Smrt=
- opakovaný zásah do koncetin či trupu at hned, nebo po vyleceni
- zasah krk/oblicej/hlava bez helmy
Helma = jen šok pauza 20s, nic víc, mužu do ní střílet pořad a nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ok strilim po 2 ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 6:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebylo by lepší si nejdřív přečíst pravidla a né se stále ptát na to samé dokola.Tímto stilem bude toto forum pěkně zasekané Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá leden 29, 2010 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pravidla jsem samo cetl ovsem nektere castti je lepsi rict znova a nahlas budou vest k zamysleni.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 1:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery: poprosil bych o prislusne promazani/opravu Vasich "Otazek a odpovedi" pod pravidlama na 1. strane (tedy hlavne tech starsich odpovedi), nebot jsou v rozporu s tim, co se tu dohodlo a i v pravidlech na jinem miste upravilo.

Viz odpoved Rajkovi: "Zraneny proto zustava zraneny i kdyz do nej teoreticky vysypete cely zasobnik"...

EDIT: Dekuji!


Naposledy upravil Tony_MPG dne po únor 01, 2010 11:43 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po únor 01, 2010 8:39 am    Předmět: E Odpovědět s citátem

Laďa napsal:
fery: ad 2. Pokud jsi v šoku, a dostaneš další zásah do helmy znovu, šok prostě pokračuje dál o dalších cca 20s.
Chci se zeptat, takže, když člověk dostane v jedné dávce třeba tři kuličky do helmy, tak má šokovou pauzu 60 sekund ?

Tak jsme se dohodli na 20s od posledního zásahu. Pro jednoduchost, aby se to lépe počítalo.
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt únor 04, 2010 8:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko, dají se brát zbraně od mrtvol a nebo jen od zraněných?Když to někdo v mojí blízkosti smrtelně koupí, mohu použít jeho zbraň když moje bude nefunkční?A pokud ano, musím si vzít opravdu jeho zbraň a nebo stačí k mrtvole(zraněnému)dojít a dotknout se ho, popřípadě chvíli uz něj posečkat a používat dál mojí zbraň.samozřejmě, že pokud by taková situace nastala se zraněným a "vzal"bych si jeho zbraň a zdravotník by ho pak ošetřil, už by nemohl střílet.Díky
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 08, 2010 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
Zdravíčko, dají se brát zbraně od mrtvol a nebo jen od zraněných?Když to někdo v mojí blízkosti smrtelně koupí, mohu použít jeho zbraň když moje bude nefunkční?A pokud ano, musím si vzít opravdu jeho zbraň a nebo stačí k mrtvole(zraněnému)dojít a dotknout se ho, popřípadě chvíli uz něj posečkat a používat dál mojí zbraň.samozřejmě, že pokud by taková situace nastala se zraněným a "vzal"bych si jeho zbraň a zdravotník by ho pak ošetřil, už by nemohl střílet.Díky

Zatím se o tom debatuje.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přidal jsem seznam již registrovaných týmů. Ti co poslali vyplněný formulář.

Teď kdo chce hrát s kým? Pokud někdo by rád opravdu hrál s nějakým týmem, tak se zde může vyjádřit. Pokud ne, tak to rozdělíme spravedlivě my.

Po uzávěrce (14.2) sestavíme strany a také skupiny. Vystavíme zde. Pak osobně obešlu jednotlivé týmy s otázkou kdo bude zodpovídat za registraci. Obvykle to bude ten člověk co mi poslal registraci. A pokud se budou týmy spojovat do skupin, tak budu informovat obě o tom kdo je zodpovědný. Také bude na Vás určit zdravotníka a ženistu. To opět nechám na Vás.

Ještě připomenu co sebou ke scénáři:

Všichni: 1x obvaz/obinadlo/kus bílé látky na obvaz
Medik: Pokud si sám sežene označení červeným křížem bude velmi vítané
Ženista: Batoh pro munici a výbušniny, pozor skutečný batoh dostatečně velký
Kulometčík: bedny na munici (skutečné vojenské bedýnky)
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kami



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 16
Bydliště: Hradec Králové

PříspěvekZaslal: pá únor 12, 2010 9:17 am    Předmět: Fotograf Odpovědět s citátem

Jak to bude s fotografy a kameramany? Mrtvola se muze vratit napr s vestou do herniho pole?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Strana 3 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate