Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2010 operace "Hidden Base"
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: st leden 13, 2010 11:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodont: pravdu díš veliteli
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No je to Fery čistě na vás, jak to nastavíte a já se tomu s lehkým srdcem přizpůsobím. Jen mi přišlo, že jste zkloubili dva způsoby zranění a smrti dohromady a to ne zrovna úplně šťastně, takhle tu vzniká prostor pro používání živejch štítů. Kdy v místě, kde bude problém s krytím za vhodnou překážku, prostě naženu dva tři lidi na porážku a oni mi to krytí poskytnou svým "zraněným" tělem, které nemůže umřít a následně bude možné je vyléčit pokud se k nim včas dostanu.

Přiznávám, že nás tohle napadlo, ale jen okrajově. Prostě mi nepřišlo možné, že by existovali takový blázni, co by dokázali ze svých těl vytvořit kryt pro někoho dalšího, který by se za ně schovával. Ale vidím, že takový jsou, aspoň teoreticky.

Snažili jsme se vytvořit takový systém, který by vyhovoval především herně a zároveň byl i trošičku zajímavý. Tedy použití zdravotníků děla tu zajímavou část, možnost záchrany i když jsem zasažený. A na druhou stranu zase hratelnost ve větším počtu, kdy je nemožné hrát na zóny zásahu.
Navíc počet scénářů bude letos malý, vzhledem k velikosti prostoru, a také nemožnost recyklace, to vše způsobilo, že jsme museli vymyslet pojistku. Tou je zdravotník a "nesmrtelnost" zasaženého.

Myslím, že bude nejlepší zakázat zraněným aby poskytovali kryt, a tím se vše vyřeší. Tedy doufám.

Ovšem stejně mi to přijde dost nemožné. Když si uvědomím, že kryt, který mi poskytuje zasažený vydrží jen 15 minut, pak je mrtvý, a navíc pokud zasaženého člověka jednou vyléčím, již vícekrát to udělat nemohu. Brzo mi dojdou ochotní lidé nechat ze sebe dělat kryt.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

celej ten system ma proste mezeru v tom, ze muze byt zraneny zasahovan opakovane (pritom muze mluvit se svymi spolubojovniky a rikat jim kde je nepritel a co dela !!!!) zkuste se nad tim zamyslet cemu tohle prispeje a k cemu to povede, nejak mne nenapada, k cemu dobremu by to mohlo pomoct.... a zakazat kryt za zranene to je jeste o vetsich hadkach, protoze se tezko nezasazeni budou vyhybat zasazenym jen proto, aby nahodou nebyli v krytu....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
celej ten system ma proste mezeru v tom, ze muze byt zraneny zasahovan opakovane

Přinese to, že mohu mít šanci vydržet delší dobu ve hře. Munice totiž bude dost, a přestřelky tak budou o dávkách. A pokud by bylo pravidlo, samozřejmě mnohem jednoduší, že jeden zásah lze ošetřit, ale jakýkoli další už nelze, tak mnoho lidí to dostane zcela na začátku a nemají žádnou šanci se oživit/recyklovat.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim, nevim, minule nas melo hodne sanci na recyklaci nebot sme dostali jen jeden zasah a chcipali sme spise na nedostatku tech ozivovacich karticek, proste ja nemam rad cokoliv co je naprosto nerealny (vsechny ty nesmrtelne a mimozemstany a podobne) a tohle mi prijde z te dilny... vzdyt si to predstav, sedi tam borec, ma uz v sobe 30 kulek a stale svym hlasi, jsem zranenej zavolejte medika, jeste mam 10 minut a tamhle za stromem je jeden, dole v roklince druhej nepritel a ten co mne ted po 31 trefil zatimco stojis dva metry v ose jeho strelby za mnou ten je v tom smrcku Laughing Laughing Laughing mne to prijde smesny a zbytecny, stejne jako to, ze se pres nej prelije ta linie nepritele a nejakej jeho medik to obehne a mne za prdeli ho osetri a on mne pak sesmahne do zad, jen se mi to zda prekombinovany a mimo realitu, ale jak rikal Rajko, jsem schopen se tomu prizpusobit, je to vase hra, pouze nad tim zkuste zapremyslet
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
nevim, nevim, minule nas melo hodne sanci na recyklaci nebot sme dostali jen jeden zasah a chcipali sme spise na nedostatku tech ozivovacich karticek, proste ja nemam rad cokoliv co je naprosto nerealny (vsechny ty nesmrtelne a mimozemstany a podobne) a tohle mi prijde z te dilny... vzdyt si to predstav, sedi tam borec, ma uz v sobe 30 kulek a stale svym hlasi, jsem zranenej zavolejte medika, jeste mam 10 minut a tamhle za stromem je jeden, dole v roklince druhej nepritel a ten co mne ted po 31 trefil zatimco stojis dva metry v ose jeho strelby za mnou ten je v tom smrcku Laughing Laughing Laughing mne to prijde smesny a zbytecny, stejne jako to, ze se pres nej prelije ta linie nepritele a nejakej jeho medik to obehne a mne za prdeli ho osetri a on mne pak sesmahne do zad, jen se mi to zda prekombinovany a mimo realitu, ale jak rikal Rajko, jsem schopen se tomu prizpusobit, je to vase hra, pouze nad tim zkuste zapremyslet

Dobře, zkusíme samozřejmě, jak vidíš spousta věcí člověka nenapadne. Se zásahem jsou vždy problémy. Proto jsou tu pravidla už teď, sice to znamená, že se budou měnit, ovšem to se nedá nic dělat. Čas na to je.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt leden 14, 2010 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

da se to vyresit jednoduse .. zraneni do koncetin s moznosti osetreni medikem .. hlava a telo = okamzita smrt ...

tzn ze pokud nekdo dostane do nohy, muze rvat medik a tamhle za smrkem je jeden ale taky musi pocitat s tim ze dostane z kulometu do palice a pujde ven Smile ...
teda zas je tady to vesely pravidlo s blembakama Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nemesishard



Založen: 28. 04. 2009
Příspěvky: 70
Bydliště: Puchov

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 12:21 am    Předmět: 2 zivoty Odpovědět s citátem

nazdar
takze na celu hru bude mat hrač iba dva životy a potom game over hej?
_________________
Tekvickovi bratia
military paintball team Puchov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: pá leden 15, 2010 6:41 am    Předmět: Re: 2 zivoty Odpovědět s citátem

nemesishard napsal:
nazdar
takze na celu hru bude mat hrač iba dva životy a potom game over hej?

V tom daném scénáři ano. Ne na celou hru. Po skončení scénáře, se začíná znovu jiný scénář a mrtvý jsou pohřbeni a na jejich místo nastupují nové posily.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 11:34 am    Předmět: GRANÁTY Odpovědět s citátem

Mám dotaz ohledně granátů.Není jednoznačné, jestli jsou zakázány nebo ne.Prosím o upřesnění.Dle mého názoru- určitě to bude dobrá bytva a bylo by škoda, kdyby v ní granáty chyběly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Adka



Založen: 03. 07. 2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne leden 17, 2010 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prosím napište příště raděj - bitva Rolling Eyes
_________________
Moudřejší ustoupí. Smutná pravda, na níž je založena světovláda hlouposti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 7:46 am    Předmět: Re: GRANÁTY Odpovědět s citátem

škopek napsal:
Mám dotaz ohledně granátů.Není jednoznačné, jestli jsou zakázány nebo ne.Prosím o upřesnění.Dle mého názoru- určitě to bude dobrá bitva a bylo by škoda, kdyby v ní granáty chyběly.

Pyro bude povoleno veškeré, není s tím v prostoru žádný problém. Ovšem to jestli se bude "hrát na granáty", tedy zda výbuch granátů zasáhne nepřítele v okruhu 5m, to může být předmětem diskuse. Osobně si myslím, že to sice přináší pěkný prvek do hry, ovšem je také zdrojem dost rozbrojů a hádek. Také vzhledem k tomu, že na prostoru nebudou žádné bunkry či pevnosti, bude většina bojů probíhat na delší vzdálenost. Granáty by pak byly dost neúčinné.
Můj názor je nyní takový, že ANO granáty, ovšem "hra na granáty" nemá smysl.
Jinak upřesním v pravidlech pyrotechniku.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po leden 18, 2010 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Všichni si do vybavení přiberou 5m metr a je vystaráno Twisted Evil

Viz: http://www.youtube.com/watch?v=bq47yOoXtmo Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme nad tim sedli, argumenty zde recene byly správné:
Co rikate této upravě:

Zásah:
- zásah do končetin a těla LZE OŠETŘIT – zasažený řve „medik medik“ nebo „zdravotník“ a zvedá ruku či zbraň, tak aby bylo jasné, že dostal zásah
- zásah do obličeje, krku a nekryté hlavy NELZE OŠETŘIT – voják je mrtev a odchází na mrtvoliště
- možnost používat helmu - 20s šoková pauza, kdy musí ležet, nestřílet a nedělat cokoli jiného (zařve „helma helma“)
- voják MUSÍ po zásahu LEŽET, nesmí se sám pohybovat, ovšem je ho možné odtáhnout a v krytu ošetřit, voják také může mluvit či ukazovat pozici nepřítele
- opakovaný zásah kamkoli (tělo, končetiny,obličej, krk,nechráněná hlava) ZNAMENÁ okamžitou SMRT
- zásah do zbraně vyřazuje POUZE ZBRAŇ - možno použít záložní zbraň nebo si půjčit od spolubojovníka či od ležícího zraněného jinou
Smrt:
- smrt nastává po uplynutí 15 MINUT od zásahu, pokud tedy není do té doby zraněný voják ošetřen zdravotníkem
- zasažený voják MŮŽE VSTÁT A ODEJÍT DŘÍVE než uplyne 15 minut, v tomto případě ho již nelze ošetřit ani si od něj vzít munici, pokládá se za mrtvého a řídí se následujícími pravidly pro mrtvého
- po 15 minutách si voják OBLÉKNE REFLEXNÍ VESTU a vydá se nejkratší cestou na mrtvoliště
- mrtvý voják NEMLUVÍ S NIKÝM, nesděluje POZICE NEPŘÍTELE, ani nijak jinak nebrání hře například cloněním ve střelbě

Logicky jsem vynechal kryti, protoze se za zraneho muzu kryt, ale kdyz to zraneny koupi je mrtvy.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 11:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja sem vsema deseti PRO... ale to sem asi ani nemusel psat pac sem byl ten stoura co do toho vandroval Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út leden 19, 2010 11:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1) když pošleš pět kulí a jednou trefíš soupeře do blembáku a dvě třeba do ruky je okamžitě dead?
2) když chytne do blembáku, padne na zem a během 20 sekund chytne další kdekoliv do těla je dead?

EDIT: opakovaný zásah znamená i v "jedné dávce"?
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne st leden 20, 2010 12:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 12:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Snad je to tam jasně napsaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 6:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
1) když pošleš pět kulí a jednou trefíš soupeře do blembáku a dvě třeba do ruky je okamžitě dead?
2) když chytne do blembáku, padne na zem a během 20 sekund chytne další kdekoliv do těla je dead?

EDIT: opakovaný zásah znamená i v "jedné dávce"?

Ano v jedné dávce. Všechny případy co píšeš bude rovnou smrt. Ono pokud příliš neriskuješ, nebo nejsi překvapen ze strany kde jsi neměl krytí, tak dostaneš obvykle jeden zásah.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 20, 2010 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ono je to logicke, proste mnohonasobne strelne zraneni neni slucitelne s lidskym zivotem, jak vzdycky s oblibou rikaji lekari....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po leden 25, 2010 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen abych to zdůraznil, jak se bude rozdělovat.

Zásadní jsou dvě strany. Budou tedy proti sobě jen dvě strany, žádná další strana nebude, až tedy na jednu věc.
Ta se týká silnice, které vede zhruba přes 1/3 území. Po té silnici a kolem ní bude zakázáno nějak příliš hrát. Zkrátka neměla by se tam vytvořit obraná linie. Po silnici bude projíždět sem tam "vrtulník" a už jeho zvuk by měl být dost aby jste opustili prostor. Z vrtulníku se může ozvat občas palba na ty, kteří se ocitnou příliš blízko silnice. Ale to bude všechno. Nikdo z něj nebude vybíhat, ani nějak masivně útočit. Bude sloužit jako prostředek na rozhánění davů.

Další rozdělení je pak na skupiny. Tyto skupiny složí především na začátku hry. Tedy k snadnějším registraci, kdy je skutečně zodpovědný určitý člověk, který hledá svoje ovečky. A pak za druhé k přesnějšímu rozdělení zdravotníků/ženistů. A v neposlední řadě pak urychlení počítaní.
Tyto skupiny po začátku hry, už nemusí spolu vůbec hrát, mít společného velitele a podobně.

Vy sami se pak můžete rozdělit jak chcete, tedy do týmu, nebo dalších menších celku (pravá a levá).

To tedy do dělení.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 2:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozor uzávěrka registrace 14.02.2010
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim jestli jsem se nekde neprekouknul ,ale kolik je zivotu na jeden scenar? 1?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě pro ujasnění (snad nás řešení těchto nejasností u účastníků, co moc nečtou fórum, co nejvíce na místě mine)

Pokud dostanu jednu ránu do helmy = šok.
Pokud dostanu kamkoliv (i do helmy) druhý zásah v době šoku = smrt.
Pokud přežiju šok, je helma opět 100% funkční a ochrání mě v případě dalšího zásahu.

Je to tak?

Co si myslím:
- Velmi podivné pravidlo je povinnost řvaní medik, či helma, jelikož tím nepříteli říkám, že teď nehybně ležím zraněný. A cílem nepřítele je mě zabít, dorazit. Nebylo by to lepší na zvážení raněného hráče? Pokud si pomoc nezavolá, stejně umře. Takže ať si to uzpůsobí podle situace. Navíc to ve hře působí vcelku komicky, pokud je zpoza každého druhého stromu slyšet tato opakovaná hláška.
- Raněný by neměl jakkoli do hry zasahovat, dokud nebude vyléčen. Loni jsem byl sám účastníkem další komické situace, kdy jsem jako raněný na přibližující se vlastní pokřikoval, co se okolo děje. Jediné, co by mě mělo jako raněného zajímat je říct doktorovi, co mě bolí.
- Lidi pochopí, co je to zranění a podle pravidel se chovají. Ale jsou pak často rozezleni, když dostanou opakovaný zásah. Takže spíše doporučení pro všechny. Když už někdo chce hrát na zranění, je třeba počítat ve větší míře s potvrzujícími zásahy. Dokud chlap, co na něj střílím nezvedne ruce nad hlavu a neodejde, je pro mě stálou hrozbou a nezajímá mě, jestli je raněný, či si užívá šokové pauzy. Až do své smrti musí každý hráč akceptovat jakýkoliv zásah jako součást hry. Mrtvola má ruku nad hlavou!
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wincent



Založen: 05. 01. 2009
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st leden 27, 2010 10:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:

- opakovaný zásah kamkoli (tělo, končetiny,obličej, krk,nechráněná hlava) ZNAMENÁ okamžitou SMRT


z tohohle to vypada, ze do helmy ses nesmrtelnej porad, pze je zde napsana "nechranena hlava", jedine, ze by helma "nefungovala" v dobe soku. Ale treba se pletu Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
nevim jestli jsem se nekde neprekouknul ,ale kolik je zivotu na jeden scenar? 1?

Ano pouze jeden jediný. Pokud ti nepřítel způsobí smrt (opakovaný zásah či obličej/krk/nechráněná hlava) tak odcházíš na mrtvoliště a vrátíš se až při dalším scénáři.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

Pokud dostanu jednu ránu do helmy = šok.
Pokud dostanu kamkoliv (i do helmy) druhý zásah v době šoku = smrt.
Pokud přežiju šok, je helma opět 100% funkční a ochrání mě v případě dalšího zásahu.

ad 1. Ano
ad 2. Pokud jsi šoku, a dostaneš další zásah do helmy znovu, šok prostě pokračuje dál o dalších cca 20s. Pokud dostaneš kamkoli jinam, jsi zraněný, nebo případně rovnou mrtvý pokud to bude opakovaný zásah či do obličeje/krku.
ad 3. Ano chrání dál
Vladik napsal:

Co si myslím:
- Velmi podivné pravidlo je povinnost řvaní medik, či helma, jelikož tím nepříteli říkám, že teď nehybně ležím zraněný. A cílem nepřítele je mě zabít, dorazit. Nebylo by to lepší na zvážení raněného hráče? Pokud si pomoc nezavolá, stejně umře. Takže ať si to uzpůsobí podle situace. Navíc to ve hře působí vcelku komicky, pokud je zpoza každého druhého stromu slyšet tato opakovaná hláška.

Máš pravdu, že je to na prd, zrušíme to.
Vladik napsal:

- Raněný by neměl jakkoli do hry zasahovat, dokud nebude vyléčen. Loni jsem byl sám účastníkem další komické situace, kdy jsem jako raněný na přibližující se vlastní pokřikoval, co se okolo děje. Jediné, co by mě mělo jako raněného zajímat je říct doktorovi, co mě bolí.

A jak by jsi to chtěl aby někdo dohlížel na tohle? Bude nesmírně těžké donutit lidi, aby nepokřikovali mezi sebou. Nicméně můžu také do pravidel napsat že zasažený nehybně leží a mlčí. Ale není síla, které by to uhlídala. Zvlášť když není ani možné uhlídat jestli mlčí skutečně mrtvý.
Vladik napsal:

- Lidi pochopí, co je to zranění a podle pravidel se chovají. Ale jsou pak často rozezleni, když dostanou opakovaný zásah. Takže spíše doporučení pro všechny. Když už někdo chce hrát na zranění, je třeba počítat ve větší míře s potvrzujícími zásahy. Dokud chlap, co na něj střílím nezvedne ruce nad hlavu a neodejde, je pro mě stálou hrozbou a nezajímá mě, jestli je raněný, či si užívá šokové pauzy. Až do své smrti musí každý hráč akceptovat jakýkoliv zásah jako součást hry. Mrtvola má ruku nad hlavou!


Máš pravdu, že dokud nezvedne hráč ruce tak pálím co to jde. Ve většině situací v lese, se stane to, že dostanu jednu náhodnou z dálky, a pak se snažím co nejvíc schovat abych nedostal další.

Snažili jsme se jednu jedinou věc, proto ty různé kombinace a opakované zásahy, zapojení helmy a podobně. Aby hráč měl šanci vydržet co nejdéle v boji (díky Jaroslavovi jsme pochopil čeho se snažíme dosáhnout) Z prostého důvodu, není tu žádná recyklace, pokud do dostaneš blbě, tak dvě hodiny sedíš na zadku a těšíš se na další scénář. A tam se může stát to samé.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rosi



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 476

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
pokud do dostaneš blbě, tak dvě hodiny sedíš na zadku a těšíš se na další scénář. A tam se může stát to samé.


A není to military tak trochu i o tom . Jinak taky pár věcí v pravidlech nemusím , ale jako celek je to velice dobrý a pokud se sejde dobrá parta , tak je to i bez konfliktů .
_________________
Lidí je jak sraček .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

Pokud přežiju šok, je helma opět 100% funkční a ochrání mě v případě dalšího zásahu?

Fery napsal:

Ano chrání dál


Chmmh tohle je teda hodně prapodivné...

No nic už mlčím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
A jak by jsi to chtěl aby někdo dohlížel na tohle? Bude nesmírně těžké donutit lidi, aby nepokřikovali mezi sebou. Nicméně můžu také do pravidel napsat že zasažený nehybně leží a mlčí. Ale není síla, které by to uhlídala. Zvlášť když není ani možné uhlídat jestli mlčí skutečně mrtvý.

To bude fungovat, jako každé jiné pravidlo, např. o zásahu, naprostá většina lidí to přijme a bude dodržovat. Pokud ale bude hráč vědět, že jako raněný se sice nemůže hýbat, ale jinak může mluvit bez omezení, bude toto provádět každý raněný. A to je myslím opravdu dost nepřirozené.

Ale kluci, toto je postřeh a praktická zkušenost z minule a tak to píšu. Není to požadavek na změnu, pravidla si držíte pevně v rukou vy!

Ještě k tomu ujasnění zásahu. 2 předchozí Feryho příspěvky se totiž dají vyložit dvěma způsoby. Je to ale takto (kdyžtak mne oprav):

1) Zásah do helmy je výjimečný, neranivý, způsobuje pouze šok na 20s. I opakovaně za sebou, helma je nerozbitná.
2) Zranění nastane při jednom (jedna kule) zásahu do končetin nebo trupu. Jakýkoliv další zásah končetiny či trupu v průběhu zranění nebo po vyléčení později ve hře je smrtelný.
3) První zásah do krku obličeje či hlavy je okamžitě smrtelný.
_________________


Naposledy upravil Vladik dne čt leden 28, 2010 5:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt leden 28, 2010 4:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne by zajimalo jen pri te Vladikove 2) tedy ma zraneni a vyrazuje ho dalsi zasah ... je tim zasahem i ten do helmy ???? nebo to ten zraneny dostane jen sok ???? tedy jedna ruka a 15x helma je clovek zivy nebo mrtvy ???
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne čt leden 28, 2010 4:49 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Strana 2 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate