Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Amíci, kanaďani a naše forma military
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ajk



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: random Ceska Trebova/Pha

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus, ne!
Vzhledem k tomu, ze mi konci business na uzemi hlavniho mesta, tak realne zvazuji moznost se do USA podivat pracovne a zustat tam alespon pul roku/rok. Jsem napul american (cti mam USA obcanstvi) (nikdy jsem tam nebyl) tak hledam nekoho podobne odvazneho, kdo nepotrebuje viza na pobyt v USA. Samozrejme bych kazdy vikend/volno venoval paintballu v dane lokaci. Nasel by se tu nejakej proamerican nebo prokanadan? =) Vazne vazne, job tam najdem raz dva, anglicky by to chtelo umet aspon beznou mluvu a za rok jsme doma! How about it?
_________________
Team S.I.X. (Space Invaders eXtreme) we shoot to kill, not wait until the enemy dies of age. CZMP scene is one endless shit big time!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2009 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 2:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja nechapu, kam supe chodis na ty moudra. Ja nevim, jestli si nekdy videl skutecnyho vojaka a ne jen airsoftaka. Je zcela bezny, ze nafasujou vybaveni ve trech druhach maskovani a kazdej si to jeste vylepsi nejakym samo domo upgradem. Cesky vojaci si sami v afganu maskovali zbrane a pak je museli po navratu jeste zaplatit za znehodnoceni, amici si vyrabeli stity na kulomety v hummerech, je bezny videt amika v ACU s taktikou woodland a batohem marpat, a dokonce je obcas videt vojaky v trickach, vetrovkach od TAD gearu a dalsich picovinach a to uz vubec nemluvim o zoldacich, kteri na to serou uplne. Jen tezko ale (s vyjimkou Bosny treba) uvidis nekoho ve valce s fialovym kverem, mikine Emerica a teplakach Adiblast a abych pravdu rek, vetsinou v takovem obleceni jezdi lide, se kterymi ani stejne nechci hrat a celou dobu me serou. Speedovy guny nejsou vitany, ale znam radu lidi co je maji a nikdo jim hrani nezakazuje. Vetsinou maji ale tolik "rozumu" ze si je aspon omotaji maskacem. O nejakem zakazovani noktovizoru jsem jeste neslysel a pokud vim, tak se na nocnich hrach bezne pouzivaji a jestli tady nekdo prohlasil, ze by je zakazal, byl to pravdepodobne nejaky popleta jako ty. Pochybuji, ze to rekl nekdo z lidi do kterych se pro me nepochopitelne porad nasiras. A ten bordel, to uz je vubec vec. Este sem nebyl na akci, kde by se odpadky nesbirali do pytlu a neodvazeli pryc. A to dokonce i v milovicich, kde je to uplne jedno.

Kanadani maji super vybaveni, protoze to hraji par let a maji asi vic prachu nez lidi tady. Presto nevypadaji jako modelko airsoftaci a mam z nich takovej oldskool pocit, nevim proc. Mozna to bude tim, ze rada z nich treba v Iraku fakt byla a tak nevypadaji jako dvacetikilový sulini, co si nakoupili hadry na foceni. Jak se tam vzajemne nosej na zadech to uz taky chce trochu fyzicku. A jejich hriste za halou z vlnityho plechu se zametenym dvorkem, je jedina vec, kterou jim nezavidim a vubec me nelaka.

A co se tech zbastlenych "sracko" zbrani tyka. Jasne, nektery vypadaji blbe. Moje treba zrovna jo. A vic co? Je mi to uplne u prdele, protoze ja si brko nad ZBRANEMI&STRELIVEM nehonim a dulezity pro me je jak to strili a jak mi to vyhovuje. Melo by to mit pazbu, kolimator, nejakou listu na baterku a bomba by mela co nejmin prekazet a hlavne by to melo strilet a co nejmin se to srat. Navic mi je mnohem sympatictejsi, kdyz nekdo pul roku obtizne neco sam doma vyrabi, nez kdyz nekdo objedna A5 a prisroubuje si na ni za deset minut nejaky predrazeny blbosti od OPS GEARU a pak to dava na web, jak si strasne "vytunil" kvér.

Ono taky vzhledem k tomu ze hodne lidi tady zacina, jejich tuning jsou prvni pokusy. A hooodne tuningu je tady jeste z doby, kdy jedinej "military" kvér bylo T98 a OPS GEAR snad ani neexistoval. Spyder zacal vyrabet prvni "military" kvery v roce 2006 a kdyz jsi prisel do PB shopu, tak tam meli Iona, Xtru, Cockera T98 a HNA T68, kterej byl nejhustejsi. Presto mi lidi ktery ho meli zavideli MR1 jako super military zalezitost.

Ja si pamatuju, ze muj prvni tuning byl plechovej nastavec na kolimator za 250 korun, samolepka empire a na zeleno nastrikanej zasobnik na 140 kuli. Pak jsem jako asi prvni uriznul pazbu a kdyz se neulomila, urizli si ji i vsichni ostatni. Pak jsem to natrel modelarskejma barvickama, ktery se hned odrou. Pak jsem si vyrobil hlaven pro APex kdyz se jeste zadny nedaly sehnat a ted tam mam Ripclip a totalne premrdany uplne vsechno. A ted uz mi doufam domu leti TM 15, ktera vypada jako HK, bude se zkracovat a strikat profi camo barvama ktery jsem konecne sehnal, hlaven na APEX uz zacal vyrabet jinej bastler, takze jsem si ji tentokrat uz koupil a kdyz bude fungovat jak ma, tak mi to bude stacit. A budu pak stejne super jako borci z kanady kdyz mam taky multicam, batoh vestu a baracudu a ted budu mit khaki HK? Nevim, jestli na tom nejak zalezi. Jinak bych nehral s kebulakem, ktery nosi 60 let starou leteckou kombinezu italskejch kolaborantu Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

4hellboy..když už jsme u tech maskáču,kde si sehnal ty multicami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Šáfa napsal:
4hellboy..když už jsme u tech maskáču,kde si sehnal ty multicami?


Jestli sháníš multicam-originál, tak mohu doporučit http://www.armytrade.cz/ nebo http://www.militaryrange.com/scripts/index.php, případně http://www.bullarmyshop.cz/ - rozhodující asi bude pro Tebe konečná cena. Jinak první dva prodávají i neoriginální multicamo.
Ještě mne napadla tato adresa http://www.tacticalgear.cz/

U všech jsem nakupoval, všude v pohodě jednání.

PS: sám mám multicam od Tru-Spec
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za tipy. Z toho si už vybrat musim. Cool
chtěl jsem ty co má hellboy,ale ta cena..ee Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ver, ze cena je umerna kvalite, kdyz si koupis neco pod litr, je v tom pokazdy nejaky problem Smile
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

helboy: P prave tvoje MR1 se mi docela libyla. Dal nechapu proc chces skracovat BT M15. Dal cerna DM9 je podle mne stejne militry nes nektere zbrane zde teda s 50kou zasobnikem. Jinak ty kanadani vypadaj dobre ale treba ty nemas omoc horsi vybaveni. A stim uklizenim sem to mislel pred akci a byse pak clovek nemusel bat ze lehne na prkno s hrebikem jako na nekterejch hristich. A zas odnyst nekoho na zadech v ramci hriste neni zas nejakej neuveritelnej fyzickej vikon.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A dys us srovnavas ty kanadany s Arsoftakama tak tady jeden odkaz. http://www.pioniere.cz/index.php?page=home
I dys ty to taky us asi prehanej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A dis us sme u tech amiku.
http://www.battlecrywargames.com/index.html
a video
http://www.youtube.com/watch?v=EI6gQoV3bTA
Maj docela zajimavi pravidla Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jeRZys



Založen: 25. 07. 2008
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:29 pm    Předmět: tak to prrr, tech bych se zestal! Odpovědět s citátem

znam od nich jednoho, a ti to vcelku zerou. komplet bundeswehr (ano vsechny blbosti co ma obsahovat vystroj asi nikdy nepouziji ale i tak), jedou si docela ultra hc airsoft a snazi se mit zasobaky max na to co maji zbrane v realu, i na g36 se dela plastovy dvoububnovy zasobak na 100 naboju!!
stejne k tomuti pojeti HC Airsoftu MP miri, samo, ze bude MP jiny a ne az tak vyfinteny. tito airsoftaci se snazi o napodobeni skutecnych jednotek a mezi jejich naplne v posledni dobe (myslim tim činnost na misích) patri i hlidkovani, zvladani nepokoju, zrizovani checpointu a treba i hlidani mrtvych kocek jak nekdo vtipne poznamenal Razz
neprudim jen se airsoftaku zastavam, ze vsichni jsou troubove a modelky.
J
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 3:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja jsem onanista, ale snad ani jednou jsem se nefotil tak, ze jsem si na sebe vzal vypranou uniformu, nalestil si kver a bez masky se fotil v nejakejch pozach, jakoze jsem na patrole. Kdybych takhle potkal nejaky houbare, tak bych se citil opravdu hodne trapne, jako nejvetsi šulín. A nakup vychazkovy uniformy abych se v ni fotil, to uz je podle me hodne pres caru a je to presne to, co me na airsoftu pripada neskutecne trapny. Kdyz na tankovym dnu v Lesanech vidis mezi mamkama s deckama borce v tezke vystroji bundewehru s tezkym kulometem a rambo nozem, jejichz telesna hmotnost je mensi nez hmotnost toho kulometu a pri hospodske rvacce by dostali po tlame i od servirky, prestoze "trenujou" mosado, nevim jestli se mam smat, nebo plakat. Vim o sobe, ze rambo nejsem, mosado netrenuju, koupil jsem si relativne hogo fogo maskace a tak nejak mi prijde, ze bez vesty vypadam v multicamu jako v pyzamu, ale tim moje onanizerstvi tak nejak konci. V airsoftu to tam zacina. A jejich lpeni na standardech armad je taky trochu smesny. Protoze vojak v armade to vybaveni mit musi, i kdyz stoji za hovno a nechce ho, protoze armada je nepruznej moloch. Zoldaci a soukrome armady, ktere maji casto mnohem lepsi vystroj si na sebe berou co se jim chce, protoze vedi co budou potrebovat a berou si to nejlepsi co jim vyhovuje.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ajk



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 12
Bydliště: random Ceska Trebova/Pha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Presne tak, taky mam mutlicam a cerne doplnky, neco ve stylu blackwater, jericho, ravenwood PMC. A vsechno co mam na veste, maskacich je ucelove, vyuzivam kazdou sumku/nosic. Jenze na co jsou mi 4 (160) a 2 (50) tuby v MPB? Stejne jako contractors si nosim co potrebuju do bitvy, munici a chranice, nic vic, nic min. http://paintballtrebova.ic.cz/upload/foto/2009/11_22_battlefield/IMG_0224_800x533.JPG
Jeste chybi TPX na stehne a na druhym stehne molle nosic na 3x50 tubu.
O rap4 genX uvazuju tez, konkretne http://www.rap4.com/paintball/os/splitfire-dual-feed-paintball-p-8250.html pac ma ten kouzelnej splitfire, ale porad je to vysokotlak, spolehlivost porad sporadicka, flasticku v pazbe 2x a zasobnik 10x do sumek ssebou. Az to bude pouzitelnejsi, tak to presne v tehle konfiguraci vezmu a budu pouzivat. Vsude jsou teda uzasny videa, ale protichudne komentare...
_________________
Team S.I.X. (Space Invaders eXtreme) we shoot to kill, not wait until the enemy dies of age. CZMP scene is one endless shit big time!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

my jsme taky krasny fesaci Laughing
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=team_gallery&rid=3&img=19&dir=1

ale nechapu jak to ty ASmani i ty kanadani delaj, ja at delam co delat, ty moji holomci jsou furt spinavy a vubec ne takovy hezky a nablyskani, je videt ze sme proste stat smudlu a na tenhle zapad se proste nechytame Laughing teda chlapy co vy tady resite Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu správnou patinu přeci musí mítí všechny válečné stroje..
A to se mě moc líbí.
Leštěnky ne:-)
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejhezčí na tý fotce je vlajka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave nahodou vipadate dobre a prozradim ti proc vipadaj tak dobre oni totis maji dvoje hrace jedny na foceni druhy na hru.

Helboji: Mas pravdu ze tohle je us prehaneni ja si sice taky bez vesty pripadam jako v pizamu, ale abych to resil jako ty softaci to teda ne.
Ja se treba nemuzu fort dobrat finalniho vzhledu sice mam vsechno tak abych nato dosahl abylo to pohodlny ale nejak to este neni ono.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Příde na to, mezi kym se pohybuješ... Wink Na AP sme byli komplet celá strana, až na výjmku ošklivých S.P.A.S, pro kterých by bylo BW stejně škoda... Ty maskáče by už to beztak stejně nezachránily.... Laughing

http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=857&img=15&dir=1
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
až na výjmku ošklivých S.P.A.S,
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=857&img=15&dir=1


Taky se skrývali úplně vzadu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GEorGE napsal:
Mlaďas napsal:
až na výjmku ošklivých S.P.A.S,
http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=akce&rid=857&img=15&dir=1


Taky se skrývali úplně vzadu Laughing


Velká část z nich se často vydávala na mrtvolišti za procházející civilisty, aby nedělali ostudu... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave, kupte týmovou pračku...nebo najmi nějakou pradlenku Laughing

Osobně je mi jedno, jestli někdo je "vypraný" nebo prostě má tu správnou patinu, je to každého věc. Je mi jedno, jestli má někdo ustrojení ve stylu army nebo vypadá jak žoldák poslední legie. Šaty totiž člověka nedělají. Sebelepší mundúr z nikoho slušnějšího člověka neudělá.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahodou, Foxic ma na kalhotach puky na kazdem strileni Laughing Laughing
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to vypadá, že už asi nejkrásnější nejsem.... Crying or Very sad Crying or Very sad Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Setler, já taky po každé hře dojdu domů, hodím maskáče do pračky a vše rovnou vyperu, boty vyčistím a naleštím....a vždy se těším, jak se někde hned vyválím a zaseru Laughing


Ale k těm Kanaďanům a jejich hřišti - vypadá to, že je to uměle postavené na "zelené louce". Proto tam je takový pořádek, ono se totiž nepořádek uměle dělá hrozně špatně. Ale stačí si tam vzít pár našich opálených spoluobčanů, co emigrovali a budou mít Chánov jak vyšitej. Laughing
My oproti nim hrajeme v tom, co už magneti vyrabovali a co popadalo vinou majitelů objektů. Můj sen (až konečně padne ta sportka Rolling Eyes ) je kombinace obojího - ruiny a takováto tréninková aréna...ale to bych asi měl udělat večer tu banku, to je větší šance než ta sportka Very Happy Tak za 15 let zase ahoj Very Happy
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ajk napsal:
Presne tak, taky mam mutlicam a cerne doplnky, neco ve stylu blackwater, jericho, ravenwood PMC. A vsechno co mam na veste, maskacich je ucelove, vyuzivam kazdou sumku/nosic. Jenze na co jsou mi 4 (160) a 2 (50) tuby v MPB? Stejne jako contractors si nosim co potrebuju do bitvy, munici a chranice, nic vic, nic min.
http://paintballtrebova.ic.cz/upload/foto/2009/11_22_battlefield/IMG_0224_800x533.JPG
...


Koukám fešák, jak z Blackwater módního magazínu. Hlavně ty kecky. Letní model 2010?
A ještě bych se zeptal, proč máš na zbrani tu ručku, když ji nepoužíváš? Nic víc nic míň.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
ajk napsal:
Presne tak, taky mam mutlicam a cerne doplnky, neco ve stylu blackwater, jericho, ravenwood PMC. A vsechno co mam na veste, maskacich je ucelove, vyuzivam kazdou sumku/nosic. Jenze na co jsou mi 4 (160) a 2 (50) tuby v MPB? Stejne jako contractors si nosim co potrebuju do bitvy, munici a chranice, nic vic, nic min.
http://paintballtrebova.ic.cz/upload/foto/2009/11_22_battlefield/IMG_0224_800x533.JPG
...


Koukám fešák, jak z Blackwater módního magazínu. Hlavně ty kecky. Letní model 2010?
A ještě bych se zeptal, proč máš na zbrani tu ručku, když ji nepoužíváš? Nic víc nic míň.



me se zase libi bandaska, spatne dany nakoleniky... a tusim ze BW nemaj zadny stejnokroj, jiny kraj, jiny mrav to je u nich, je to ja ko by si rekl beham v adidaskach ( coz tak i vypada Smile ) a na sobe mam vestu, naboje atd.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Ajk:(komentář k foto) čoveče kdyby jsi to nezkazil těma černejma věcima, tak je tohle přesně to prostředí pro multicam, jen možná trochu íc slunce. A ten borec vedle, kdyby víc popoběhl a lehl si do těch stromků, tak je to nádhernej příklad, jek můžou dva naprosto rozdílný maskáče fungovat hned vedle sebe ...
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a na to nejduležitější jste zapoměli.
Na charisma Laughing Laughing
Tož to jen tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 9:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:

Koukám fešák, jak z Blackwater módního magazínu. Hlavně ty kecky. Letní model 2010?
A ještě bych se zeptal, proč máš na zbrani tu ručku, když ji nepoužíváš? Nic víc nic míň.


Laughing Laughing Laughing Jéje... Laughing Já se směju taky a nepotřebuju na to mít ani masku... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: čt prosinec 03, 2009 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a já se bál rejpnout.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate