Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Srozumitelnost příspěvků

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 12:25 pm    Předmět: Srozumitelnost příspěvků Odpovědět s citátem

Netuším kolik lidí si to tu přečte, ale chtěl bych poukázat na tragičnost vyjadřování se zde na fóru.

Lidi prosím vás. Nemusíte psát nutně spisovnou češtinou, ale vytvořit například takovýhle paskvil:

"Ano zase žadna odpověd na argumenty. Jak uš sem jednou či dvakrat řekl na foru sem nově akční hry ale hraju pomněrně dlouho začinal sem na Airsoftu ve 12 (diš mně starší kluci vzali mezi sebe diky jednomu kamaradovi ) ten sem pustil kuli nepřiznavani zasahu hrači paintbol sem skoušel ještě skumpami kde každa kulička zlvšt pro studenta byla dost draha ahralo se na barvu (kupodivu) stim jsem prestal kuli finančni naročnosti a vte době presvěčeni že je neperspektivni a věnoval se jiným koničkum (turistika , sportovni gimnastika , bojova umnění) přitom jsem se dal učastnil některých akci podobneho razu někdy bezezbrani ale porad vic hard core nes vecina akci v CR poradanych dnes např terytory 48 hodin hry bez prestavky nebo posledniho ročniku comandos podobne raženi možna o trocho btižnějši pozu 4 životy na 48 hry. proto si mislim zž nějake skušenosti s hrani her jakse rika na vojačky mam."

Když čtu něco takového, tak je mi na zvracení.

Zde je pár bodů nad kterýmy by se mohl každý trochu zamyslet:

1.Gramatika - Nikdo není perfektní a občas se nějaká ta chybička v textu najde, ale příklad viz. výše Question Exclamation
2.Stylistika - opravdu je nutné psát jako poloviční retard nebo padesátiletý s mozkem puberťáka?
3.Diakritika - chybějící háčky a čárky je smskový nešvar a asi ten nejmenší problém, ale dá opravdu tolik práce zmáčkout místo jedné klávesy jinou?

Díky
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vidíme to stejně, často ani takto domrvené příspěvky nedočítám a už to beru tak, že toho člověka v jeho vyjádření prostě nepochopím.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 12:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogane mne je to s takovým rébusem stejné, blbě se to čte a degraduje to totálně obsah příspěvku, ale to je asi tak vše co s tím uděláme.

Přesto musím vyzdvihnout Kance, jeho poslední příspěvek, nejen že měl hlavu a patu Wink Laughing Ale jeho češtin je fakt příspěvek od příspěvku lepší, což zase a opět znamená, že když se chce tak to jde. Wink
Kanec jde příkladem. Laughing
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Houby, Kanec má překladetele Laughing a v nejhorším to hodí do wordu Laughing Laughing Laughing Ne, teď vážně, ten kluk se fakt lepší.

Už jsem to psal několikrát, když neumím česky, tak příspěvek napíšu ve wordu a ten aspoň trochu zredukuje tu příšernou hatmatilku. Text bez diakritiky mi nevadí, ale když už se někdo rozhodne psát s ní, tak by si to při psaní nemusel několikrát rozmyslet Exclamation

Ehm teda na wordu mě příšerně sere, že ze mě automatická oprava udělá Georgii. Laughing


Naposledy upravil GEorGE dne út listopad 24, 2009 1:07 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A komu to psaní činí přeci jen problém, mohl by zauvažovat nad použitím wordu, kde si příspěvek sesmolí, korektorem opraví a pak překopíruje na Fórum. Je to sice zdržení, ale člověk pak nemusí vypadat, jak by vypadal, kdyby to byl neudělal Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsme stejně rychlí, GEorGE Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepouzivani diakritiky neni ani tak smskovy nesvar, jako spis historicky dana vec z dob, kdy si o nejakem spravnem zobrazovani cestiny mohl clovek nechat tak akorat zdat, a cesky psane texty se mnohdy a mnohde zobrazovaly jako smes pismenek a $#%&%^*%, eventualne byly ceske znaky nahrazeny =$23 nebo jinym cislem. Mimochodem, jeste v dnesni dobe mi nektere maily chodi nebo jsou zobrazovany takto zprasene. Takze proto bez diakritiky...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Vladik



Založen: 16. 06. 2006
Příspěvky: 466
Bydliště: Čejov, Humpolec

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to už je hodně dávno, nesváděj to na techniku Smile
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vladik napsal:
Ale to už je hodně dávno, nesváděj to na techniku Smile

Nerad pisu s diakritikou a jako ITakovi mi to vyhovuje. Diakritiku budu pouzivat (z nutnosti) pouze u oficialnich praci... Takze mate smulu. Ja pisi bez! Laughing

Ale tady to neni o diakritice, ale o paskvilech co jsou schopni nekteri lide napsat...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy I vy hlemíšti Very Happy. Není každý nadaný na jazyk český jako já.
Nadruhou stranu zaplatit si dneska korektora není takový problém Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas tak davno to neni, par let... ale zvyk je zvyk.
A nektere programy s tim maji problem dodnes...
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako internetový prohlížeč doporučuji Google Chrome... Wink Je perfektně promakanej a podtrhává chyby... Přijde mi lepší, než Firefox.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je pravda, ze s nekterymi prispevky se taky dost peru. A u pana Supa jsem nejen bojoval se smyslem jeho myslenkovych pochodu, ale styl jakym je to napsany vse predcil. Zajimalo by me, jestli si to po sobe cet. Na gramatiku se vubec neohlizim. Jsme na webu paintballu a ne ma webu ceskeho jazyka. Ohledne diakritiky taky ji moc nepouzivam. Pisu si s kamaradama, kteri jsou z Australie, Kanady a z Emiratu a nektere e-maily chodili kvuli diakritice naprosto necitelne a hlavne me to prijde jednodussi a rychlejsi. Jednou jsem dostal krasnej mail, kde byl clanek. Na konec bylo napsano, ze lidsky mozek sklada slovo podle prvnich dvou pismen a posledniho pismene, a ze si mam clanek precist znova a poradne. Pote jsem zjistil, ze uprostred slov jsou zprehazena pismena a pri prvnim cteni jsem si toho vubec nevsiml.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ke cti Kance je, že příspěvek který byl příkladem, není jeho.

S gramatikou nesouhlasím. Tam by se měl člověk opravdu aspoň snažit psát správně. A háčky, čárky mi ani nějak moc nevadí, ale rozhodně to není o jednodužším psaní. Na starých psacích strojích bylo potřeba zmáčknout klávesu navíc, ale u klávesnice je to jen o trochu výš posazeném písmenku.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ciza



Založen: 14. 10. 2007
Příspěvky: 127
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
ale u klávesnice je to jen o trochu výš posazeném písmenku.

asi mas pravdu, ale vis jak to je. Zvyk je zelezna kosile. S tou gramatikou jsem se trosku blbe asi vyjadril, mel jsem na mysli to, ze nekoukam na kazdou pravopisnou chybu kdo kde napise a nehodlam je jako nekteri dotycnemu omlatit o hlavu hned jak to jde. Je jasny, ze se taky snazim abych nepsal nejaky extra kraviny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogan napsal:
Ke cti Kance je, že příspěvek který byl příkladem, není jeho.

S gramatikou nesouhlasím. Tam by se měl člověk opravdu aspoň snažit psát správně. A háčky, čárky mi ani nějak moc nevadí, ale rozhodně to není o jednodužším psaní. Na starých psacích strojích bylo potřeba zmáčknout klávesu navíc, ale u klávesnice je to jen o trochu výš posazeném písmenku.


Je to o zvyku. Kdyz clovek v 95% pripadech psani na PC koduje nebo pise dokumentace v anglickem jazyce, tak si odvykne psat hacky carky hodne rychle.
V mym pripade treba neni problem ze bych zapomnel kde jsou jaky znaky, ale proto, ze kdyz zacnu neco psat cesky, tak si uvedomim az dost pozde, ze pisu bez hacku a carek. A pak to vsude zpetne doplnovat je peknej vopruz Smile

Viz. SUP: cist se to neda o tom zadna. Ale uz to tu zaznelo v nekterem z vlaken, ze je dislektik. Popravde z prispevku se to da odhadnout, aniz byste to vedeli. Takhle muze psat akorat tak prvnak nebo druhak, ale ten by zas nevolil takovou skladbu slov a taky pravdepodobne by jeste nehral PB Wink Takze trocha tolerance je na miste, ale nejaky nastroj pro korekturu by to pouzit chtelo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vendulka



Založen: 22. 10. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 10:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rogane, vetsinou tu nad prispevky placu....ale pochybuju, ze tu nekoho prevychovas......

a nekteri si na svych chybach zakladaj - i kdyz jim to reknes, pisou je zatvrzele dal Smile(modri vedi)


mimochodem, opravdu je to jednodužší??? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jak vy, ale já jsem to o čem psal pochopil... Razz I když tam něco vynechá nebo změní český jazyk ( což se vede dobře i mě ). Sám vím jaké to je - vědět všechno co se týče zjištění jak co napsat, lale bohužel praxe je i jiná a ani opakování těchto věcí ( sám jsem se snažil tento můj nezmar odbourat opakováním ).
Prostě když v dětství poznáš krávu píšeš jako kráva.

Mimochodem - jsem zvědav až se zde ( i jinde ) rozšíří CHAT slovník.
Kdy o slovu na 6 písmen se píše jen na 2. jako HTW,caw,pls,nwm, Jj a mnoho dalšího, Gambleři her. sítí to moc dobře znají Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za toto vlákno. Už jsem si říkal, že jsem magor, když se pozastavuji nad úrovní vzdělání některých pisatelů. Občas je to tragédie a neomluví ji nic. Občasný překlep se samozřejmě stát může, ale u některých lidí je to spíše náhodné narážení do kláves než psaní.
Sám umím psát s i bez diakritiky a myšlenku snad taky většinou udržím než dopíši příspěvek Twisted Evil
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Treglis"]
Rogan napsal:

Viz. SUP: cist se to neda o tom zadna. Ale uz to tu zaznelo v nekterem z vlaken, ze je dislektik. Popravde z prispevku se to da odhadnout, aniz byste to vedeli. Takhle muze psat akorat tak prvnak nebo druhak, ale ten by zas nevolil takovou skladbu slov a taky pravdepodobne by jeste nehral PB Wink Takze trocha tolerance je na miste, ale nejaky nastroj pro korekturu by to pouzit chtelo.


Samozřejmě souhlasím, že trocha tolerance je na místě. Nadruhou stranu to není omluva. Mám kamaráda kterému v páté třídě zjistili disleksii, četl jako traktor, ale štvalo ho to a chodil někam na nějaký cvičení a během půl roku četl jako všichni ostatní.
V dněšní době se to vůbec nějak zvrhlo. Když já chodil do školy tak ten kdo nebyl schopnej rozumě číst a psát byl prostě debil. Dnes je každej druhej nějakej DIS a většina z nich prostě mávne rukou a řekne, víš já jsem dis já to nezvládám a hotovo. To přesně vystihuje "Kdo nechce hledá důvody, kdo chce hledá způsoby".

Navíc nevím co má společnýho to že někdo má poruchu čtení s tím, že píše jako dobytek. Nemyslím mluvnicky ale hlavně stylysticky. Nedokáže vyjádřit myšlenku atp.... to je prostě Disdebil Wink

Podívejte na Kance, myslím že se poslední dobou HODNĚ zlepšil. Neřeším u něj nějaký I nebo Y ale je to dost dobře čitelný a pochopitelný, ne jak u některých jiných že se v tom prase nevyzná co chtěli říct.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 10:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj, přesně tak, mám pár kamarádů dislektiků a disgrafiků, ale někteří zdejší pisatelé by je v jediném příspěvku všechny najednou hravě překonali.

Překlad:
J, tak přesně, ma pár kmaradů dyslektyků a dyskrafiku, nktery je zdesi ale pysatel hraveprekonl najdeenou. Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vendulka



Založen: 22. 10. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 11:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Georgi, tys prisel z hospody! Smile pak bych verila, ze tak i mluvis Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vendulka napsal:



mimochodem, opravdu je to jednodužší??? Very Happy


I mně to občas ujede. To nepopírám.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vendulka napsal:
Georgi, tys prisel z hospody! Smile pak bych verila, ze tak i mluvis Very Happy Razz


No dovol, v 11? Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vendulka



Založen: 22. 10. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Geo: no tak dobre, treba to nebylo uz, ale JESTE Very Happy Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vendulka napsal:
Geo: no tak dobre, treba to nebylo uz, ale JESTE Very Happy Razz


No proto, už jsem se začínal cítit dotčen Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vendulka



Založen: 22. 10. 2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 4:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

neboj, dotknout bych se Te nikdy neodvazila Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
setler
Pohanský Pes


Založen: 28. 02. 2006
Příspěvky: 380
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2009 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

I takhle muze dopadnout mail, ktery byl poslan jako český...

Re: Objednávka motorů a šroubů

az to bude opravdu fungovat na 100%, zacnu psat taky s nabodenicky, slibuji Twisted Evil
_________________


JE TĚŽKÉ BÝT DEBILEM, PROTOŽE KONKURENCE JE VELIKÁ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak ona diakritika nebude asi nikdy stoprocentní, jenže to není problém až tak editorů, mailů a podobně, ale uživatelů samotných. Prostě a jednoduše si musí vybírat font, který má nejlepší českou podporu, ať se mu líbí nebo ne. Jaké pro mě bylo překvapení, když jsem vytvářel prezentační knihu (formou Word, copy + paste do Indd) a po mnoha grafických korekturách zjistil, že vybraný font neumí " ť " (koukám že tenhle taky úplně ne Laughing ) a nahrazuje celé písmeno mezerou. Jsem se z toho mohl ... no vy víte co Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st leden 06, 2010 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

co se tyce diakritiky tak tu ja treba nepouzivam uz od dob kdy jsem programoval sw pro osmibitove pocitace .. na tech proste cestina ani jiny jazyk nebyl Smile ... myslim ze to neni zadnej problem .. kazdej je zvyklej cist sms ...
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate