Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

PCAC 2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze ta moznost uz existuje, prihlasovaci formular uz zverejnili na strankach, oproti minulemu rocniku cely turnaj zpoplatnili, coz je trosku skoda, zvalst kdyz predpokladam za pronajem nic nedaj, ale musi si proste zaplatit organizatory, to je pochopitelne a pritomnost rozhodcich (byt ti na tzv. mrtvolistich ve vetsine pripadu plne nedelali svou praci - tedy kontrolu napriklad munice) tu byla dulezitym momentem
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po srpen 02, 2010 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Máte někdo představu kolik týmů je již přihlášeno?? A nemyslím pouze na militárku,ale ofiko?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V pátek končí registrace na ofiko webu akce. Takže kdo jste nahlášený, muséte se zaragistrovat a poslat prachy.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SDAP



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so srpen 14, 2010 2:31 pm    Předmět: PCAC 2010 - aktualni informace Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
V pátek končí registrace na ofiko webu akce. Takže kdo jste nahlášený, muséte se zaragistrovat a poslat prachy.


Zdravim vsechny,

predem bych Vam chtel podekovat ze se nasi akce chcete zucastnit a podporujete tim aktivni pristup Armady k Paintballu.

Caste dotazy:
1. stav ke 14.8
v soucasne dobe je zaregistrovanych 21 týmu z CR, jeden z Polska a jeden ze Slovenska.

2. Co se tyce pravidel
Protoze jsme hodne lidi minuly rok pobourili ze menime pravidla na posledni chvily, tak jsou pravidla vydana pred 2 mesici definitivni a nebudou se menit. (https://docs.google.com/View?id=dcfrcjn6_52cxcgjkfw)

3. Proc startovne
Startovne jsme museli zavest z duvodu velkych nakladu na organizaci akce. Armada nam tento rok nedala mimo logistickeho zabezpeceni zadne finance a protoze neni zamerem z teto akce udelat komercni show (jak bohuzel vypadaji posledni dobou Bahna) tak musime hledat penize vsude. Nikdo z organizacniho stabu nebere zadne odmeny a vse to delame pouze z nadseni.

Novinky:
1. Specialne pro PCAC bylo vyrobeno cca 100 ks dymovnic (50g). Ty o proti klasickym (25gr) vydrzi dele kourit a jsou mnohem levnejsi. Cena je cca 50 Kc/ks. V patek budou predvedeny.

2. registrace je prodlouzena do konce mesice! Ty kteri chteji mit startovne levnejsi (250 Kc) prosim poslete na ucet 108624720/0300, variabilní symbol: 536120 a do poznámky napište: PCAC2010 + jméno týmu. Náhradníci nad 10 osob neplatí nic. Startovné je třeba uhradit nove nejpozději do stredy 25.8.2010. Pokud ho tym neuhradi, bude na miste pozadovana cela castka.

3. PCAC na Facebooku: http://www.facebook.com/group.php?gid=145478212143988

udalost PCAC 2010 zde: http://www.facebook.com/event.php?eid=147855308573929&ref=mf

4. Po ukonceni souteze bude velka hra v arene. Vsichni hraci se rozdeli na 2 roty ktere proti sobe budou bojovat. Budou stejna pravidla jako pri samotne soutezi, tj dobiti koty a jeji ubraneni do stanoveneho casu. Budou zde pozity pyrotechnicke efekty a stizeni dobiti kot. Je v planu i vyuziti kulometneho hnizda. Presny scenar se dohodne u patecniho ohne.

5. Vlajky/koty budou stozary, kde bude potreba k ziskani koty vztycit vlajka, ktera bude pripevnena na stozaru. Dobitim koty se rozumi jeji vztyceni (vysunuti do vyznacene polohy)

6. V patek u velkeho taboraku bude k dispozici pivo a grilovane selatko + klobasy atd za rozumne penize.

Podle vyplnenych registracich zatim neni ucast na teto akci takova jak jsme si predstavovali a tak prosim ty kteri se nezaregistrovali aby tak ucinili do konce mesice. Jsme presvedceni, ze si vsechny druzstva dobre zahraji a i "Velka hra" na konci souteze bude prijemnym zakoncenim PCAC 2010

V pripade jakeho koliv dotazu, me kontaktujte.
_________________
--
Slavek Picmaus
koordinator akce PCAC
------------------------------------------
Facebook PCAC: http://www.facebook.com/group.php?gid=145478212143988
Mobil: +420 608 706 766, E-mail: info@pcac.cz, Web: www.pcac.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
camell.k



Založen: 27. 06. 2010
Příspěvky: 100
Bydliště: Rychvald

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mrknul jsem do pravidel a je tam asi chyba nebo to nechapu.

5.Limit munice je 100 kuliček/1 hra/1 hráč
6.Druh zbraně ani počet zbraní není omezen. Lze tedy použít i záložní. Celkové množství povolené munice zůstává stejné (200ks/hra/hráč)

Tak 100 nebo 200 na hru a hráče?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SDAP



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camell.k napsal:
Mrknul jsem do pravidel a je tam asi chyba nebo to nechapu.

5.Limit munice je 100 kuliček/1 hra/1 hráč
6.Druh zbraně ani počet zbraní není omezen. Lze tedy použít i záložní. Celkové množství povolené munice zůstává stejné (200ks/hra/hráč)

Tak 100 nebo 200 na hru a hráče?


Opraveno, byl to preklep. Celkove proste 100kouli na hru ale jestli bude 90 v hlavni zbrani a 10 v pistoli, je jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá srpen 20, 2010 6:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je tu nejaka posadka, ktera pojede z hradce ci okoli v patek? tak aby tam do vecera byli? potreboval bych vzit jednoho cloveka aby nemusel busem ci vlakem.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazdar, nepotřebuje někdo doplnit tým o 2 lidi?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslava to zpoplatnění zřejmě muselo být... s Libereckým krajem se moc neda jednat a to co jsme zkoušeli letos ohledně LV tak taxa za 50 000 m2 je 11 000 kč....a vyjímky o odpuštění nájmu prý neudělují Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen doplnim jendu tech 50 000 m2 je minimalni mozna plocha k pronajmu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Espesedm



Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 4:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Už se těším Twisted Evil
Jen se chci ještě zeptat jak to bude s médii (CO2,vzduch) ?
Jestli bude možné tankovat na 4500psi ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po srpen 30, 2010 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžu se zeptat organizátorů kdo bude letos zastupovat ozbrojené složky? Stejně jako loni? Míň, nebo víc? Přijede už třeba i ta URNA?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 02, 2010 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemohl by někdo kdo jede na akci zítra po páté vzít z Prahy Michalu?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no škoda no ale tak do třetice všeho dobrýho né příští rok? Smile
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jak to všechno vlastně dopadlo? Kdo jste tam byl hoďte sem nějaké info díky Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

se podívej do proběhlích akcí Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak koukám, že akce se celekm moc nevydařila a pořadatel se z loňského ročníku asi moc nepoučil a bylo tam opět spousty nedostatků.
Hm tak nevim co si o tom mám myslet Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 1:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

víš co salfo piš radči vo tom co si dělal ty místo týhlé tý akce jo?možná to bude větší zábava Very Happy
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tatanka



Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak musím říct, že organizace byla hrozná... místo 4 byly hřiště jen 2, až ke konci udělali třetí, na kterym se hrálo snad jen finále. Samý čekání.. uff
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
víš co salfo piš radči vo tom co si dělal ty místo týhlé tý akce jo?možná to bude větší zábava Very Happy

Tak když to chceš vědět tak jsem sekal zahradu a uklízel Laughing Laughing Laughing
na baráku je takový práce, že nevim kam dřív Wink
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdo byl teda ten organizator? Slavomir jenom? nebo nekdo dalsi?
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohli by mi hoši z PB Aš potvrdit jméno teamu, který je poškodil a u jehož podvodu jsme byli svědky? Nerad bych někoho křivě nařknul, ale rozhodně nemám v úmyslu nechat to jen tak. Stejně tak bych poprosil všechny ostatní, aby přestali říkat že NĚKDO podváděl a řekli na férovku KDO podváděl.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tatanka



Založen: 20. 07. 2010
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 4:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Mohli by mi hoši z PB Aš potvrdit jméno teamu, který je poškodil a u jehož podvodu jsme byli svědky? Nerad bych někoho křivě nařknul, ale rozhodně nemám v úmyslu nechat to jen tak. Stejně tak bych poprosil všechny ostatní, aby přestali říkat že NĚKDO podváděl a řekli na férovku KDO podváděl.


Nejsem z PB Aš, ale přesto si dovolím reagovat.
Za prvé podle mého názoru hřiště nebyly rovnoměrně vybalancovaný.
Za druhé si tím pádem myslím, že se obecně většinou nejedná o podvod, ale spíše o křivdu ve smyslu, že tým uspokojivě nezvládl taktiku.
Za třetí.. vždycky se tam našel frajer, kterej nepřiznal zásah a pomohlo jen zasypání kulema, pak pod tlakem a v bolesti zvedl ruku a šel směrem k mrtvolišti (jiná otázka je, jestli tam došel)... ten pak nakonci nejvíc nadával.

Jinak jsem byl v teamu www.strileni.cz, takže teď se do mě můžete všichni pustit, jak i my jsme podváděli a někoho poškozovali! Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tatanka napsal:
Jinak jsem byl v teamu www.strileni.cz, takže teď se do mě můžete všichni pustit, jak i my jsme podváděli a někoho poškozovali! Laughing Laughing Laughing


my jsme proti vam hrali, prohrali a nevsim sem si ze by jste jakkoliv podvadeli
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no, vas si tez pamatuji, taky bych vas z terminatorstvi neobzalovaval Smile pravda, byl tam borec, speed ohoz, cerveny kver, zvedl ruku az na treti kouli, ale mohlo se mi to zdat, jinak pohoda
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 5:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jinak, jaroslave, proti vam jsem si fakt zahral, suverene nejlepsi hra dne
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně, hřiště nebyly vyrovnaný. My jsme třeba všechny zápasy odehráli na té horší straně. A kupodivu jsme nepodváděli. Nikoho od nás nebylo potřeba zasypávat hromadou kulí (taky by mě zajímalo kde bych tu hromadu jako měl vzít při limitu) a nikdo nedělal že jde pryč a nevracel se pak zpátky. Nikdo z nás taky nesundával vlajky jako mrtvola a nikdo nehrál s víc jak sto kulema. Já sem hrál s devadesáti, protože mám prostě menší zásobník.

Jestli někdo musí mít za prdelí rozhodčího, aby hrál poctivě, je to prostě a jednoduše zmrd. A zmrdi se na té hře naprosto jednoznačně vyskytovali v množstí větším než malém a to i když odfiltruju klasické začátečnické brekoty, že někdo po někom na 100m vystřelí a je na "100%" přesvědčenej že ho "musel" trefit.

Ty kanonády na full auto to se jako dělalo jak se sto kulema po deseti minutách hry? Já mám totiž elektriku s 15 Bps taky a tak vím, že při dvousekundovém zvuku tatatatatatatatatatatatata vystřelí taková elektrika 30 ran. Když takováhle palba trvá minutu tak je mi to poněkud podezřelé. A když si pak ještě elektrikáři sami stěžují, že nikdo nekontroloval limit munice, je to až trochu úsměvné.

Neobviňuju všechny, proti speedu nic nemám, proti strileni.cz jsem výhrady neslyšel a já s vámi nehrál, ale reakce velitele přistiženého teamu, že má v partě podvodníka byla naprosto nehorázná. - neviděl to rozhodčí, je mi to buřt, vyřešte si tro sami. Aha, měli jsme mu jako zlámat ruce, nebo jak by si to jako představoval? A o to asi šlo. Nestane se nic, vyližte mi prdel a mi můžeme podvádět dál.

V military paintu se to podařilo prakticky vymítit. Nikdo si tohle nedovolí. Ve speedu je to zřejmě standard - co mi nikdo nemůže prokázat, to se nestalo a prokázat mi to může jen rozhodčí. I na turnajích se běžně podvádí a rozhodčích je i na prostoru 50x70 jako sraček. Pro speedaře je nepřiznání prostě chyba rozhodčího, běžná věc. Pro nás je to nejhorší podvod, který naprosto kurví hru, protože mi hrajeme bez rozhodčích.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a to si nemůže vzít na starosti nějakej " místní " MPB tým - je škoda takto znehodnotit spolupráci se složkama v takovou frašku kterou se dozvídám...A dále nechápu když šlo o MPB co tam dělali Speed. Když tak si měli vzít ohoz k tomu určený a gun také. Mimochoodem zakázal bych takové " vyjímky " na všech MPB hrách. Bravo stojí kolem 3000 kč. tak si můžou pořídit gun s 50 zásobníkem. Na Speedovém turnaji bych byl také za exota pokud bych se tam ukázal 95 a vruce bych tahal gun s pažbou.
Jsem moc rád že jsem nakonec nejel a potvrdilo mi to že open akce jsou o ničem. A hrát s nelesníma lesní hru je utopie.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 6:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Report a fotky http://www.danielvavra.com/blog/paintball-czech-army-cup2010-8842
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: ne září 05, 2010 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

By mě ještě zajímalo, jestli budou někde uvedeny i výsledky ve skupinách.
Nebo si s tím rozhodčí podpalovali pod buřtama??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2010 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate