Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Mikuláš a křest na Doupově - POZOR ZMĚNA
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zásobák je hotov a funkční, chybí mu ještě kapotáž baterií a zakamuflování, samozřejmě hodím fotky a i potřebný materiál včetně nářadí. V neděli bude mít ještě provizorní zavírací víčko, ale i na tom už pracujeme.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Předpověď počasí

Na neděli hlásí celkem slušné počasí, mělo by být polojasno. Ale počasí na Doupově je nevyzpytatelné, tak počítejte se vším Wink
Hraje se v cca 700 m.n.m.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cap



Založen: 16. 07. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vemu sněžnice a kulicha Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2009 10:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cap napsal:
vemu sněžnice a kulicha Very Happy


Myslím, že to je rozumný nápad Exclamation Cool
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

papez napsal:
GEorGE napsal:
A já ti Jaroslave jako vždy budu oponovat Laughing Smysl to samozřejmě má, nejprve byl limit zaveden kvůli přebýjení, jenže to funguje i pro snažší kontrolu dodržování pravidel. Na WZ byl zakázán i kulomet, proč asi? Těžko zkontroluješ 300 lidí jestli mají všichni 50, takto probíhá vizuální kontrola přímo ve hře. Máš bandasku, evidentně porušuješ pravidla, dojdu si pro tebe a vyhodím tě. Jenže když bude vypolstrovaná?

Organizátor akce udělil výjimku a já to samozřejmě respektuji, jen bych byl nerad, aby se z toho stala masovější záležitost.

Btw tu úpravu jsem neviděl, protože nenávidím facebook Evil or Very Mad a v práci mi samozřejmě nefunguje ....


Ale problem je v tom, ze me a me zelene vlasy vsichni poznaji a tak vsichni vi, ze mam bandasku na 50, na pozadani to komukoliv predvedu....
Prestan byt tak podeziravy, ja si myslim ze pokud nekdo bude chtit podvadet, tak si stejne cestu najde!!!!


Georgy ty nenávidiš fujsbuk??? Laughing tak to myslm že seš pro 21 století vyřízenej Laughing Laughing

K temu zásobníku, v pravidlech je jak řekl jaroslav uveden 50 zásobník, a nikde není uveden jaký má být jeho tvar a rozměr. Samozřejmě za dobu existence tohohle pravdila se z toho udělal jakýsi zvyk že vizuálně je vidět že je malý, tím pádem se stává jaksi důkazem toho že ten člověk má opravdu pade. Papežův počin bych nekritizival páč neporušuje žádné psané pravidlo a je vidět že ten kluk si s tim vyhrál Smile . Trošku se obávám že tohle zvedne počet těchto upravených zásobníků a rozhodně bych nespoléhal že do budoucna to bude jen Papež tam si myslim bude problém v tom že spousta lidí si bude mylně myslet že se jedná o podovodníky. Proto bych asi doporučoval organizátorům vizuálně rozlišovat tyhle upravené zásobníky nějákou páskou. Prostě se řekne "hele ten borec má velkej zásobní ale je na pade a tady má na tom od pořadetele červenou tenkoupásku jakože fakt sme to viděli a je to tak" myslim že ikdyž se řekne několikrát tady "jo papež to má předělaný" stejně se pak najdou játra který to nečtou a budou pak prskat, zkrátka jde o to aby tyto zásobníky byly vizuelně označené jako že to jsou předělávky. Rozhodně bych 200 zásobník nepovoloval ani u jednotlivce jenž si řekne. To pak je otázka kdy se to rozroste do větší míry a pravidlo vezme jaksi za své a organizátor si na sebe ušije jaksi bič. Rolling Eyes
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak s se dá jen souhlasit
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 12:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55, tu výjimku má jen Papež a to jen proto, že Svatému otci se nedá odporovat Twisted Evil
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
No55, tu výjimku má jen Papež a to jen proto, že Svatému otci se nedá odporovat Twisted Evil


odporovat ne ale střílet ano....chlapci chlapci to mi něják neštimuje Laughing
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak zde jsou fotky zásobníku Jurocity 50.

Potřebný materiál:
plasty Vlcity, mechanismus Vlcity, víčko od sklenářského tmelu, kousek PET z plastové lahve, kousek papírového kartonu, 2 9V baterie, duck tape, maskovací páska.

Potřebné nástroje:
pilka na ořezání plastů, nůž na začištění hran, nůžky na pásku

Postup:
z plastů Vlcity odřízněte vršek přímo nad hranou násypky zásobníku - šneka. Kapacita takto oříznutého plastu je plusmínus 40 kuliček. Pro navýšení kapacity jsem zvrchu přilepil víčko o stejném průměru, jako má šnek. Do víčka jsem vyřízl provizorní otevírání. Baterky jsem přilepil napříč k původnímu místu beterií a přitáhle je natvarovaným kusem PET z normální lahve od minerálky. Celý zásobník jsem "zakapotoval" duck tapou a přelepil maskovačkou digital camo.

Dočasná řešení:
Víčko je třeba dodat z normálního zásobáku, popřípadě připevnit Quick feed(je tu ale problém s výškou zásobníku a jednotlivé výseče by se nemusely otevírat), je potřeba vyřešit vyndávání baterek, teď se musí proříznout páska z boku, aby šly vysunout.

Fotky:
http://military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=2302&img=3&dir=1

http://military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=2302&img=4&dir=1

http://military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=pers_gallery&rid=2302&img=5&dir=1

Ještě dodám fotky z mezistádií. zapomněl jsem je v práci
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to je opravdu dobrá práce.... Wink Řešení pro ty, co nemaj Cyclone, nebo Rip Clip. Ještě by to chtělo dotunit víčko, aby se dovnitř nedostala v případě horšího počasí vlhkost a voda... Wink
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to vypadá velehustě. Je to fakt na 50? Vzhledově mě přijde, že se to tam i s baterkama a mechanizmem nemůže vejít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mě to samotnýho překvapilo čekal jsem, že to bude o hodně větší.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2009 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aspoň je vidět, že to jde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LIGER



Založen: 16. 05. 2006
Příspěvky: 726
Bydliště: praha city

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 2:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar organizátor,
Ptal jsi se na případné připomínky, nebo vylepšení na příště. Jedno bych měl.
Pokud se během hry podaří dostat se k nepřátelské hlavní vlajce aniž by byly všechny vlajky z jeho stanovišt již strhnuté. (což se nám červeným podařilo) odměnil bych tento čin tím, že by tým, co již nemá vlaku na svém "štábu" přestal recyklovat.
Byl by to zlom ve hře a pomohl by danou hru ukončit rychleji....pro tým co si nehlídá hlavní bunkr... Twisted Evil

jinak terén jak z pohádky o šípovérůžence, hodinu jsem si dezinfikoval nohy a ruce po vyndavání asi 30 trnů, mám natrhlej nos i pusu (na něco jsou jen brýle na hovno).......jo jo velení v útoku.....

dík za hru
_________________
www.twotowers-team.cz
www.twotowers.cz
- CQB arena Vrané -
- paintball Džbán -
- BaTTle City Kladno -
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Lubor ty prostě nemužeš překousnout to žes tam byl naprosto zbytečně... Laughing myslim že to bylo jaksi učelem tohle omezní jinak by celá hra dostala spád číhané u hlavního stanoviště, a rovnouutoku na vlajku štábní.... Wink takže asi tak.... Cool
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Náhodou to bylo vtipný, jak tam jásal u vlajky a pak řval mediiiiiik Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

me to bylo relativne jedno, na zivotnosti vam to pridalo asi 27 minut navic takze to vem cert.

co se mi spis nelibilo, jak bylo osetreny to mrtvoliste a prichazeni z nej do hry, nevim jestli to zaznelo ci si to pletu, ale do hry se melo nastupovat pres zakladnu coz borec co nas smahnul nejak opomel. nic ve zlym Smile

jinak dobry, az na te HS co jsem dostal nevim od koho
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 4:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No musím říct, že jsem se docela orosil, když mi řekli, že podnikly útok na štáb protivníka potom co jsem jim ho požehnal a pak mi někdo do vysílačky řekl, že ještě nebyla stržená poslední vlajka žlutejch - pomalu 80% týmu jsem měl na mrtvolišti a to včetně mě páč jsem tenhle útok hrál vabank a zjistím, že není kdo by bránil naše vlajky. Prostě v tu chvíli jsem už vyděl ty nečernější scénáře, kdy se všichni celej den dřeme (a dost úspěšně) a kvůli mé nedůslednosti to takhle projedem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevim jak ty ale já sem taky jaksi neměl lidi... asi se někde potulovali po křovinatím porostu.... Laughing vlatsně dalo by se říct že tam kde jsme porhráli bylo kolem 14h když padl bod "Na Slámě" ten byl pro obranu strategicky důležitej... Smile
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LIGER napsal:
Zdar organizátor,
Ptal jsi se na případné připomínky, nebo vylepšení na příště. Jedno bych měl.
Pokud se během hry podaří dostat se k nepřátelské hlavní vlajce aniž by byly všechny vlajky z jeho stanovišt již strhnuté. (což se nám červeným podařilo) odměnil bych tento čin tím, že by tým, co již nemá vlaku na svém "štábu" přestal recyklovat.
Byl by to zlom ve hře a pomohl by danou hru ukončit rychleji....pro tým co si nehlídá hlavní bunkr... Twisted Evil

jinak terén jak z pohádky o šípovérůžence, hodinu jsem si dezinfikoval nohy a ruce po vyndavání asi 30 trnů, mám natrhlej nos i pusu (na něco jsou jen brýle na hovno).......jo jo velení v útoku.....

dík za hru


Chápu jak to myslíš, ale tím by to byl pro jeden nebo druhý tým rychlý konec - za dané situace bychom pak mohli sice otočit strany, ale takto měla hra možná zdlouhavý průběh, nikoliv však monotónní. Ale beru to v potaz.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 7:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
No musím říct, že jsem se docela orosil, když mi řekli, že podnikly útok na štáb protivníka potom co jsem jim ho požehnal a pak mi někdo do vysílačky řekl, že ještě nebyla stržená poslední vlajka žlutejch - pomalu 80% týmu jsem měl na mrtvolišti a to včetně mě páč jsem tenhle útok hrál vabank a zjistím, že není kdo by bránil naše vlajky. Prostě v tu chvíli jsem už vyděl ty nečernější scénáře, kdy se všichni celej den dřeme (a dost úspěšně) a kvůli mé nedůslednosti to takhle projedem Wink


Rajko, naštěstí jsem k jedné vlajce vyslal střelce, který tam byl téměř až do konce hry "zakopán". A na velitelství bych holt musel slézt z kopce já sám, kdyby bylo nejhůř Laughing
A neboj, taky mi zatrnulo, když jsem viděl ten "štrůdl", co se vracel z boje.

Jinak straně žlutých mohu zodpovědně vzkázat, že tato velká skupina setrvala na mrtvolišti přesně stanovený limit a to že se dostali tak rychle na vaše pozice, bylo nulovým odporem na cestě po našem pravém křídle. A navíc cca 50m od velitelství žlutých ležela zhruba 30 minut skupina pod velením Čepiho, která čekala trpělivě na posily pro hlavní útok na poslední vlajku a vlajku velitelství.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
papez



Založen: 13. 08. 2006
Příspěvky: 572
Bydliště: PPARENA

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.acapela.tv/Fish-1-135-90235469_c04b1fcc7b33
_________________
Twisted EvilVítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009 a 2010 Twisted Evil

www.pparena.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po prosinec 07, 2009 9:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No super akce jak už jsem psal.. ale papež nevím nevím jestli bylo málo růžové spíš bych řekl až moc.. Laughing Laughing .. a Rajko jako velitel.. prostě parádička.. a poslední útok byl zběsile rychlej žlutý padaly jak švestky.. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No55 napsal:
No nevim jak ty ale já sem taky jaksi neměl lidi... asi se někde potulovali po křovinatím porostu.... Laughing vlatsně dalo by se říct že tam kde jsme porhráli bylo kolem 14h když padl bod "Na Slámě" ten byl pro obranu strategicky důležitej... Smile


Njn snažil jsem se seč jsem mohl, řval, kvílel, běhal dokola, házel salta, ale posily nepřišly. Laughing Btw vytočil mě tam týpek, kterej se dobrejch 20 metrů kryl za procházející mrtvolou a díky tomu se dostal na 10 metrů ode mě. To se chlapi nedělá, už tak jsem byl dost vystresován z té samoty ... Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
salatovnik



Založen: 10. 05. 2007
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: st prosinec 09, 2009 8:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

možná nedělá, to ti zapírat v žádném případě nebudu. Ale oněch dvacet metrů co jsem šel vedle mrtvoly!! po mě nikdo nestřílel, ba naopak mrtvola byla velmi nápomocna a přijala případné zásahy. Doba kdy došlo ke střetu bylo těsně u bunkru, což znamená, že jsem se od mrtvoly v patřičnou dobu odtrhl. Pokud bych byl jooo sviňka, tak bych mrtvolu využil až k úplnému vstupu do slam. bunkru. Samozřejmě se ti omlouvám pokud cítíš nějakou křivdu a doufám, že se kvůli tomunedostanem nějakým způsobem do křížku, to bych vážně nerad, hm?! Rolling Eyes PS: Pokud by jsi po mě střílel v době chůze vedle mrtvoly, tak bych asi postup určo zakončil se zvednutým kvérem! Mrtvola totiž nesloužila jako překážka přead kuličkami, ale jako důvod jak se dostat do bunkru Wink

a pořád lepší tato situace než nepřiznaný zásah, co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To víš, že jsem chtěl celou dobu střílet, ale na druhou stranu riziko, že Vencovi vysypu zuby, mě zastavilo. Jinak v poho, já si to tak neberu, jen příště by asi bylo lepší nechat mrtvolu přejít nebo jí říci, aby šla jinudy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A vůbec, stejně jsem střevo, že jsem tě pak netrefil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

salatovnik napsal:
mrtvola byla velmi nápomocna a přijala případné zásahy. Doba kdy došlo ke střetu bylo těsně u bunkru, což znamená, že jsem se od mrtvoly v patřičnou dobu odtrhl.


To se nedělá! Evil or Very Mad Za mrtvolou se můžeš schovat jedině, když leží střelená na místě!
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
salatovnik napsal:
mrtvola byla velmi nápomocna a přijala případné zásahy. Doba kdy došlo ke střetu bylo těsně u bunkru, což znamená, že jsem se od mrtvoly v patřičnou dobu odtrhl.


To se nedělá! Evil or Very Mad Za mrtvolou se můžeš schovat jedině, když leží střelená na místě!


kušuj už taky... kluci si to vysvětlili neni třeba k tomu dalších poznámek
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 10, 2009 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě tam spíš naštavlo, že jsem kvílel jak Viktorka u splavu a nikdo nepřiběhl na pomoc. To jste mě fakt neslyšeli? Na mrtvolišti se oživil v tu dobu určitě jeden bojovník a kdyby se dal do běhu, tak to tam ještě chvilku přežiju. Pak by mě samozřejmě sfoukla jak svíčku ta vlna, co se probojovala až na štáb. No možná taky ne, protože by jistě dorazily další posily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate