Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM7

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 4:13 pm    Předmět: BT TM7 Odpovědět s citátem

Ahoj, stal jsem se hrdým vlastníkem této úžasné zbraně a prosím všechny stejně hrdé majitele o vlastní zkušenosti, rady, vychytávky atd.
Sám rád také něco přidám, ale bohužel zatím není co. Předem děkuji za příspěvky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út listopad 03, 2009 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám už první zkušenost a to s padáním kuliček z gravitačního zásobníku.
A je to děs, člověk s tím pořád musí třepat. TAUNUS mě poradil RIP CLIP a taky ho tam dám. Aspoň naplno využiju potenciál zbraně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: ne listopad 15, 2009 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem dneska pořádně provětral kvér a jsem tím víc než unešen. Ale už jsem našel první mouchu. Používám 48ci 3000psi bombu přímo na adaptéru a docela se s tím ta rukojeť kroutila. Teď to budu muset dotáhnout (pokuď to tedy půjde) a příště hrát už jedině s hadicí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chci se zeptat, na BT7 případně BT15 se dá namontovat RIP-CLIP přímo, nebo je třeba ještě nějaká redukce??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aleš
Pohanský Pes


Založen: 23. 05. 2007
Příspěvky: 71
Bydliště: kdesi na kopci v Humpolci

PříspěvekZaslal: pá listopad 20, 2009 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mysak napsal:
Chci se zeptat, na BT7 případně BT15 se dá namontovat RIP-CLIP přímo, nebo je třeba ještě nějaká redukce??


Jak na BT7 tak i na BT15 můžeš RC namontovat pomocí redukce. Kde jí seženeš ti neporadim, kontaktuj Taunuse
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: so listopad 21, 2009 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BT-15 by měla v balení chodit i s redukcí.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne listopad 22, 2009 8:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Tantal: bohuzel uz to tak neni . Bylo to snad jen v prvni serii. a pak to prestal vyrobce davat takze to mohlo mit par stovek stastnych . ostatni maji smulu a musi si koupit z canady od jednoho sikovneho paintballisty nebo pockat na rip clip od vyrobce.nebo si jej vyrobit od nejake sikovneho remeslnika
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za informace pánové.
Ještě vám znalým problematiky položím dvě otázky.
1.Je možné na TM7 potažmo TM15 zvýšit úsťovou rychlost nad 300fps (předpokládám, že ano, jen si nejsem jistej jak se potom zbraň chová)?? Dotěď jsem hrál vždy jen s Tippmany a nějak si proto nedokážu představit mít fps jen 300.

2.Jak funguje na BT7 rip-clip s původním mikrofonem, je jeho citlivost dostatečná nebo je potřeba ho bezpodmínečně vyměnit (na netu jsem objevil už i model s novým mikrofonem a redukcí přímo pro TM7 Shocked )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 12:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

1 Ano ustova rychlost jde zvysit .hral jsem s tm7 a hlavni hammerhead s ustovkou kolem 350 a v pohode. jen je treba mit lepsi kule.
Ano je bohuzel treba vymenit mikrofon. je to nejjednoduchsi zpusob aby to fungovalo ,.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky za odpovědi. Možná se velmi brzy stanu dalším držitelem BT TM Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2009 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mohu jen doporučit, je to nádherná zbraň a bezvadně se s ní hraje ve stísněném prostoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mysak



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 84
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No jen mě zatím mírně odrazuje od nákupu to, že kapotáž je do posledního detailu z plastu a pojistka (přepínač režimů) a nosné lišty té výsuvné ramení opěrky nepůsobí na silně namáhaná místa příliš trvanlivě Sad
Nemá s tímto někdo nějakou vlastní zkušenost???

Ještě rozvažuji mezi TM7 a TM15. Sedmička je sice menší lehčí a kompaktnější, ale TM15 působí mnohem odolnějším dojmem. Je to jen zdání nebo je TM15 opravdu hodně bytelná zbraň. Trochu se u ní bojím o pevnost místa uchycení pažby. Jestli jsem si dobře všiml, tak šrouby spojující tělo nejsou durch na matky jako u A5 ale jdou do závitu v druhé části těla a to působí jako velká slabina konstrukce omezující životnost zbraně Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zavity jsou dobre delane rvu je jak muzu a zatim jsem zadny nestrhnul . obe zbrane jsem vlastnil nebo vlastnim . a muzu rict ze ikdyz je tm7 plast byla bez problemu . spadla mi z ruky na zem letela dva az 3 metry a nic se ji nestalo .tm15 mam ted a musim rict ze je taky vychytana . a jsem sni spokojen.takze ani s jednou neprohloupis
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2009 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtel jsem se zeptat, jak je to u TM-15 s rozborkou. Prijde mi podle videa, ze rozebrani zadku a srani se se vsema tema dilkama je dost opruz tezko realizovatelny nekde na akci, aby clovek ty pidi dilky nepoztracel. Odsroubovat ctyri srouby a pazbu kvuli vyndani boltu mi prijde jako docela prasecina. Na druhou stranu je to vubec nekdy potreba v prubehu akce delat? U SPydera clovek obcas potrebuje vyndat bolt a ocistit ho od bordelu, nebo barvy, ktera se tam dostane a je to rychlovka, jenze tohle kule trhat zaverem asi nebude a bordel se tam moc taky dostat nemuze, nebo se pletu. V kazdem pripade mi prijde, ze Phenom ma tohle resene mnohem lip.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to hellboy. rozborka tm15 aby ses dostal k boltu je odstaneni 2 sroubku odklopeni vicka/krytky a tim se sunda i pazba. a jis u boltu.samozrejme s tebou souhlasim ze v boji je to jaksi nerealne. nicmene podle mich zkusenosti s tm7 cca 9mesicu a ted tm15 Nikdy nepraskla kulicka v zaveru -- vzdy kdyz mi praskla tak to bylo v hlavni . takze jsem nikdy nemusel rozebrat.Co se tyka zanaseni bordelu tak sem ho tam moc nikde nevidel moc sanci neni jak by se tam dostal. ale vzdy jsem jednou za cas zbran rozdelal a kouknul zda je vse v poradku a promazal vsechny dily co se promazavaji.Co se tyka rozborky cele zbrane je to u tm15 malinko komplikovanejsi nez u tm7 je treba oddelat vice sroubku . a prkotin . jinak zpracovani zavitu a sroubu je v obou pripadech v poradku.Na obouch jsem mel nainstalovan RIp clip ,ktery ze zbrane udelal poradnej kanon . u gravitaku byl nehoraznej opruz kdyz jsem chtel vystrelit na jisto a umrel jsem diky tomu ze zbran nevystrelila./diky OKu /ted je to uplne jine. bez problemu .
co se tyka uprav na obouch jsem musel vymenit mikrofon nebot nechtel rip clip podavat diky tichosti kulicky. u tm7 stacilo vymenit stavajici mic za jiny operace na deset minut a cca 20kc polozka. u Tm15 jsem musel dle rady jednoho sikovneho kolegy prilepit mikrofon primo na selenoid a vyvect dratek na desku rip clipu. nebot kombinuji dve hlavne a jedna origo je hodne ticha a nechtel korektne rip clip podavat. kouknout se muzete zde na obrazek .je to foceno tel.
http://military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=800&img=5&dir=1
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rpecko



Založen: 30. 05. 2009
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 1:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska mě přišel adapter na RIP CLIP a tak jsem to dal dohromady a hned šel ven testovat. Dal jsem do zásobníku 50 kulí a pustil to dávkou. Zbraň přestala střílet až když tam zbyla poslední koule. Takže si myslím, že u mé TM7 nemusím mikrofon ani měnit. Ale jistotu získám až po delším hraní. Jinak ta kadence je úžasná a lítá to dost slušně i se základní hlavní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to me vysvetli, mam RC na BT4 a kdyz oni prodavali TM-15s adapterem a RC mel stejnej mikrofon jako normalne, tak to tem lidem jako nestrilelo?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st listopad 25, 2009 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj nestrilelo..proto rychle zabrzdili a prestali davat adaptery.a tvrdi ze delaji rip clip pro tm7 a tm15 bohuzel se porad nic nedeje.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čus, máte někdo zkušenosti se štelováním úsťovky na tm7 ? když jsem zvedal skrz závit do tuby tak jsem se dostal na 280 a vylítlo těsnění.. musím to teda přehulit skrz regulátor? teď tam mám cca 220psi
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út říjen 05, 2010 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Do regulatoru bych se moc nesral v něm to určitě nebude, pokud není rozbitej a neukazuje blbě. Vrať to zpátky na 200 a zkoušej jiný věci. Někde jinde bude chyba a to zcela jistě. Nejsem si jistej, jestli náhodou nezáleží na tom jakou stranou tam máš strčenou pružinu, takže bych to zkusil jako první otočit. Problém může být i že je pružina blbá. Nejsem si jistej jestli ale pomůže ji natáhnout.

Pak bych zkusil zkontrolovat všechny těsnění a namazat (lehoučce). Pokud si troufneš, tak si najdi na youtube video a rozeber a vycisti solenoid technickým benzínem nebo něčím. JInak, buď tam něco někde dře a mechanismus nechodí správně, nebo máš špatnou pružinu, nebo fakt nevím, ten mechanismus je úplně primitivní. Mě osobně těsnění vyletělo až při 350ti.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Golda



Založen: 20. 03. 2007
Příspěvky: 465
Bydliště: TwoTowersToxic City

PříspěvekZaslal: po březen 14, 2011 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

moc hezká úrava TM7 http://www.greyops.net/2011/02/marker-of-month-february-2011-pp-19.html
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
bambam



Založen: 14. 11. 2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2012 9:45 am    Předmět: Dotaz Odpovědět s citátem

Ahoj

chci se zeptat chlapi, na Vaše zkušenosti s Tm7, jestli za ty roky u vás vydržela nebo jste ji vyměnili za něco jiného? A ještě zda jste neměly problém (plastové tělo ). U nových kveru je pry vylepšen solenoid a el.deska, ty nejvice problémové části.

Diky za odpovědi.D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TM7 == lamave plasty...
_________________
Profesionalni kurzy - www.sog-defence.com
Kurzy pro paintballisty - www.tacticalpaintball.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno já už měl doma celkem tři a nikdy se mi nic neulomilo Smile ale bejt tebou tak se zeptám SendwiCZe, ten má s TM7 nastrileno daleko víc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bambam



Založen: 14. 11. 2010
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 11:41 am    Předmět: Tm7 Odpovědět s citátem

Lister napsal:
Mno já už měl doma celkem tři a nikdy se mi nic neulomilo Smile ale bejt tebou tak se zeptám SendwiCZe, ten má s TM7 nastrileno daleko víc Smile



Lister to ti ani jedna nevydržela? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: st prosinec 05, 2012 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nee Smile ta první byla už v hrozném stavu když jsem ji koupil, tak jsem ji prodal... teď mám dvě a naprosto v pohodě zatím... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paddy



Založen: 24. 12. 2014
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st prosinec 24, 2014 4:54 pm    Předmět: BT TM7 Odpovědět s citátem

Zdar all,
jak se dá nastavit úsťová rychlost u BT TM7???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lister



Založen: 03. 10. 2011
Příspěvky: 267
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25, 2014 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Buď tím že budeš otáčet šroubem co je u baterky ( když je kryt od baterky zacvaklý tak vidíš v tom otvoru váleček s dírkama ) a nebo pomocí regulátoru, to je zas ten imbus naproti ASA Smile
_________________
To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak
navrhuji, aby od této chvíle byla další jednání vedena těmi,
co mají mozek větší než angrešt.

ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate